Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

papa moje już śpi i wreszcie przestał ślęczeć nad kibelkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, pewnie to in vitro kosztowało majątek co? Podczytywałam trochę wątek o inseminacji i z grubsza wiem o jakich kwotach dziewczyny pisały. Najważniejsze, że masz w brzucholku dwa szczęścia :) chociaż przyznam szczerze sama bym się kiedyś chciała dowiedzieć jak przygotowania wyglądają w realu. Ja chcę zrobić test PAPAA i iść na USG to baaardzo dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzki w sumie wyszło mniej niż się spodziewalismy bo mało leków zużyłam i ze wszystkimi badaniami wyszło jakieś 8,5 tyś, ale ja się śmieję, że koszty rozkładają się dwa a do tego jak policzyłam ile dostaniemy ze wszystkich ubezpieczeń (bo wszystko razy dwa) to nam się zwróci i na wózek starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przygotowania jak się jest w tym całym wirze badań to się wydają takie proste, ale w pewnym momencie ma się dosyć szczególnie jak wszystko boli i na czworaka idzie się do kibelka bo tak bolą rosnące jajniki, a później jak w moim wypadku hiperstymulacja tzn woda w brzuchu, płucach, duszności itp. ale wszystko idzie przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Barbera :D super podejście :D Pamiętaj jeszcze o zwrocie z PIT z US. Też razy dwa. Zawsze będzie dla dzieciaczków na coś fajnego no nie? Ja mojej zawsze za zwrot kupuję coś wywalonego w kosmos tylko dla niej. W tym roku to będzie PRAWDZIWE biurko i krzesło bo marzy o tym od dawna. Zresztą na to, żeby mieć dzieci nie można liczyć kasy. Ich posiadanie jest bezcenne. Chciaż czasami ręce opadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie niech się urodzą zdrowe :D a z tym wyliczeniem to oczywiście mój brat wypalił i policzył :D materialista :D ale wiadomo przyda się bo chrzciny wyprawka itd wszystko kosztuje, ale przynajmniej będzie wesoło w domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Podziwiam Cię. U mnie jeden złoty strzał. jakieś 20 minut, bo to szybki numerek był i już. Moje ukłony w Twoją stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super !! też gratuluje bo to teraz trudno o takie złote strzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na dzisiaj będę powoli zbierała. Jutro znowu 5.10 zadzwonią anieli w komórce. Dobrej nocy Barbera i Wam dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was Wasz nocny posterunkowy :-D Właśnie tak się zastanawiam nad badaniami. Teraz chodzę do lekarki prywatnie bo w marcu jak dzwonilam o termin do niej na nfz to na połowę czerwca dostałam ;-) więc pewnie badania musialabym płacić..a trochę się tego uzbiera i właśnie myślę czy nie odgapie od Katji i pójdę do rodzinnego po skierowanie :-P. To co będę chciała dodatkowego to ok zapłacę ale kurcze należą się przecież badania choć raz na rok a już na pewno krew i siuski... Denerwuje się ta jutrzejsza wizytą ale tak na plus, nie mogę się doczekać a i mój G w końcu zobaczy i...uwierzy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
W końcu mam czas, żeby z Wami posiedzieć :) W zeszłym roku w ciągu kilku tygodni zaliczyłam krwotoki, poronienie septyczne, CIN 3, konizację i inne zabiegi, i już miałam wszystkiego serdecznie dość. A dzisiaj jestem w ciąży, mam wspaniałą, godną pozazdroszczenia opiekę lekarską :) mega dużo badań za sobą, dość krótką szyjkę i świetnie rozwijającego się malucha w brzuchu. Chciałabym wykrzyczeć całemu światu, że NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO :) i nawet jak się nie udaje - trzeba sobie zapłakać a chwilę później pozbierać się i iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
9/10 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Widzę, że nie tylko ja cierpię na ciążową bezsenność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki, Ja dopiero dotarłam do pracy. Byłam na tych badaniach. Najpierw pojechałam przed 7 rano do ośrodka naszego. Pod ośrodkiem tłum ludzi już czekał bo otwierają o 7,00. Nie wiem chyba za darmo tam coś mieli dawać. Spasowałam więc i pojechałam do naszego szpitala. Tu było zdecydowanie lepiej. Jakieś 35 minut i się uwinęłam. Oczywiście najdłużej trwała rejestracja sama. Zapłaciłam 20 zł. A przedemną była jedna kobitka na test glukozowy i zapłaciła 21,50 zł. Takie ceny są tych podstawowych badań. Da się przeżyć. Muszę się tylko zorentować ile kosztuję test PAPP i szczegółowe USG. Miłego dnia laski ja teraz popracuję trochę. A głodna jestem jak diabli. Brzuch mi tak burczy głośno jakbym miała w nim potwora z głębi. Szczęście, że w biurze gra radio to tak nie słychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana! Ja wczoraj przedobrzyłam. Za dużo atrakcji w pracy, siedzenie po godzinach, potem załatwianie na mieście spraw związanych z urządzaniem mieszkania... Po powrocie do domu padłam jak szmata. :( Niby ten tydzień pracy trwał tylko 3 dni, ale jestem zrypana jak koń wyścigowy. Chyba muszę sobie zrobić przerwę... nietoperek333: Oszalałaś! Ciężarnym nie wolno pracować w porze nocnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, wstałam w dobrym humorze. Po wczorajszym oszczędzaniu się dzisiaj plamienia zniknęły !!! Podejdę do lekarza tak kontrolnie. Mimo to bardzo się ciesze bo faktycznie musi to być z przemęczenia organizmu. Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia :) Idę zjeśc jajecznicę z pieczarkami, mniammmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271 Masz Ty zdrowie! Takie "lekkostrawne śniadanko"! ;) Jak już wtrząchniesz, to dawaj przepis! Będę jutro testować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, remontujecie mieszkanie? My zaczynamy od przyszłego tygodnia remont kuchni. Ale coś czuję nosem, że majster trafił nam się chu....jowy. Wczoraj z nim rozmawiałam, czy wchodzi 9 czy 13 maja bo to mieliśmy dogadać a on do mnie: joooo szefowa się da. Ale co kuwa się da? Z lekka go opiedoliłam. Dzisiaj ma zadzwonić wieczorem i chcę konkrety od niego. Dobrym fachowcem podobno jest ale ta jego komunikacja ze światem zewnętrznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzilo sie to co mi mowily dzieczyny co juz nie raz lezaly w szpitalu. dowiedzialam sie ze wypisali mnie wtedy zaraz na drugi dzien co lezalam na patologi ciazy z plamieniem bo nie chca poronien ordynatorzy na swoim oddziale. moj gin byl wsciekly ze oni mi w szpitaliu nic nie powiedzieli nawet zadnej karty informacyjnej dla niego jakie badania jakie wyniki. poprpstu pozbywaja sie problemu a sie okazlo ze mi macica rosnie i z dzidzia nic nie wiadomo bo macica za duza o wiele i nie powinnm wstawac. tylko ze to juz mi powinny w szpitalu powiedziec a nie wypuscili mnie jak zdrowa rybke;/ mam lezec i nie wstawac i oddychac tylko ;P. nawet do tego gina sama nie mialam jechac tylko taxa autem no byle nie sama. To tak w skrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziule co za sukin..syny !!! to teraz leż i nic nie rób , wiem że łatwo powiedzieć ale może jeszcze wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzki76: Pod koniec stycznia kupiliśmy mieszkanie. Kompletnie puściutkie. Miało tylko parkiety w pokojach. Ponieważ mamy gdzie mieszkać, to sobie pomalutku wijemy to nowe gniazdko... :) Wczoraj zamówiliśmy meble do kuchni. W poniedziałek drzwi wejściowe będziemy wybierać i zamawiać... Mamy nadzieję tak do końca czerwca się tam przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Tylko się nie nakręcaj i nie denerwuj, bo wiadomo - jeszcze sobie i Bejbiskowi zaszkodzisz dodatkowo. Jak będziesz wiedziała konkretnie, co jest z Tobą, to daj znać! Trzymaj się dzielnie Mamuśka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lezaz powiedzial ze zrobi wszystkio i damy rade tylko mam lezec a to ze macica rosnie tak szybko to nie jest dobrze ale samo to ze rosnie to znaczy ze nie ma zle bo wtedy ciaza sie rozwija :) uf ale ci lekarze ze szpitala to swinie ;/ wystarczylo powiedziec ze mam lezec;/ i juz by bylo inaczej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) Ja wlasnie dostalam piekny bukiecik roz, od Mojego Ł. :* Jest taki kochany... dalej mnie brzusio pobolewa :( i martwi mnie to ... :( a moze znowu przesadzam ... ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :* juz sie nie denerwuje.. wypoczywam sobie :) u was wszytsko dobrze? jak apetyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×