Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Le soleil ja na 150 ml wody sypie 5 miarek mleka i 3 miarki kaszki ryzowej o jakims owocowyn smaku. A moja sie strasznie niegrzeczna zrobila. Nie chce sie ubirac, gondola jest bee bo nic nie widac, no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia1
Witam Jestem mama grudniową 2011:) chciałabym się zapytac czy mogę do wad dołączyć i popytać się o pare rzeczy. Ja was zapraszam do mojego forum całkowicie prywatnego maja tylko dostęp te osoby które będą chciały. Jest to forum planujemy dziecko. Pozdrawiam Czy jest mama która urodziła 10.12.2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przechytrzyła :))) ale co tam jest tego warta :))) a teraz właśnie leży na macie tzn, już obok niej , bo się tak wierciła i przekręcała, że spełzła z niej :) oj ruchliwe się dziewcze robi i nie poznaję jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciliśmy z wizytacji - wczoraj u moich rodziców z noclegiem, dziś u drugich. Młoda spisała sie na medal :) przez 1.5 dnia nikt nie slyszal jej placzu a nawet jakiegos stekania a noc super - w sumie to nie miala co narzekac - bo w koncu miala okazje spac z mama :) w domu nie ma tak dobrze - po karmieniu laduje w lozeczku a tu cała noc obok, powiem Wam ze to strasznie fajne - takie spanie razem - juz tak dawno nie spalam z corka, napatrzylam sie na nia , naglaskalam i trzymalam za raczke za caly miesiac chyba oj latwo mozna sie do tego przyzwyczaic :) Zuzka :-* dla Ciebie i Synka Moniaa- Twoja bidulka tyle dni w szpitalu :( najwazniejsze ze juz to za Wami, nie zawsze da sie uchronic dzieciaka niestety, wiec sie nie obwiniaj, przeciez starasz sie jak mozesz Barbera - dalej cycus :) widocznie nie jestescie jeszcze na to gotowe, a to bylo lekki dolek, oby Wam dalsze karmienie sluzyło :) u nas jutro 3 dawka szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my tez juz wrocilismy do domku jakos przezylam u tesciow 2 godziny i zmykalismy do maly plakal na ich widok;przyjechalismy spowrotem do moich rodzicow i odrazu wesoly byl,ogolnie wczoraj poszlismy do moich rodzicow i spalismy tam ale maly spal w lozeczku bo u najukochanszych dziadkow ma swoje lozeczko(musi miec bo ja za miesiac wracam do pracy i bedzie tam czasami spal) i tez super spal,ale tle wrazen na takiego malca ze jak wrocilismy do siebie to szybka kapiel mleczko i od 19:30 spi jak aniolek:) zuzkaa a ja tak sobie pomyslalam ze moze Twojemu maluszkowi pomoglby masaz dla niemowlakow slyszalam ze to bardzo pomaga i dziecko bardziej odprezone dluzej spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - widze, ze chyba odsypiacie swieta?! :-) My tez bylismy w rozjazdach, troche u rodzicow i rodziny. Mialam stresa - bo mloda ostatnio cos nie przepada za nowymi twarzami, ale dala rade ;-) nie bylo zle! Dzisiaj pospalismy do 8.30 :-) Moniaa ciesze sie, ze juz po wszystkim! I jestescie w domku! Domyslam sie jak bylo Wam ciezko w szpitalu! Trzymajcie sie zdrowo! Moncia jezeli o mnie chodzi to witam serdecznie :-) mysle, ze dziewczyny tez nie beda mialy nic przeciwko ( w koncu i mnie tez przygarnely ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik, może mm by uregulowało, a może nie... Spotkam się w tym tygodniu z alergologiem i spróbujemy jeszcze raz to wszystko przeanalizować. Barbera, :) ja też czasem mam dość karmienia piersią nie tylko z powodu mojej diety i uczulenia Małego (które nie chce zniknąć) ale również z powodu tego uwiązania, albo jak Mały szaleje przy piersi, łapie, wypluwa, szarpie się, sam nie wie, czy chce jeść, czy nie, ale szybko mi to znów mija. Dziewczyno, pięknie wyszłaś na zdjęciu, a Kamilka wygląda przecudnie w tej opasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie o aktywnosc waszych maluchow. Bo moja nie bardzo chce sie przekrecac. Na boki tak. Jak jest ma brzuchu to probuje pelzac a ze jej nie wychodzi to ryk. A na plecy jakos sie nie przerzuca. Z plecow na brzuch podejmuje czasem nieudolne proby Ale jakos nie umie sie odbic. Ostatnio najxhetnuej to zwiedza na rekach mieszkanie. Jak lezy to tak podskakuje tylkiem. I zwczyna miec zlosci w gondoli bo nic nie widzi. Troche sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia1, witam! A co do pytań, jak będziemy umiały, to odpowiemy:) Starbuck, 1,5 dnia bez płaczu? U nas to niemożliwe, bez płaczu uda się czasem może z pół dnia, ale bez stękania to niemożliwe:) Asia20, też chciałam masować Małego, ale on jest zbyt ruchliwy:) Chciałam iść na zajęcia z nauką masażu niemowląt w naszym mieście, ale one są na 10:00, a wtedy Mały z reguły jeszcze śpi, a nie potrafimy mu zmienić rytmu dnia. Moonia, współczuję ogromnie tego pobytu w szpitalu, mam nadzieję, że to już nigdy się Wam nie przytrafi. Trzymajcie się ciepło. Olcik, ciężko mi coś napisać na ten temat, bo ja nie wiem, co jest normą, a co nie, szczególnie u wcześniaków, ale na mój chłopski rozum, to Antosia mieści się w normie. Mój Mały jest bardzo ruchliwy, miałam właśnie o tym pisać. Pozostawiony na macie czasem non stop się przekręca z pleców na brzuch i z powrotem, teraz tak było i zabrałam matę i rozłożyłam koce, bo jak robi to na macie, to drżę i go asekuruję, muszę pilnować, aby nie uderzył się o wiszące zabawki (jak jest na brzuszku i zadziera głowę, to trąca niektóre zabawkę główką) i o pałąki, poza tym te pałąki go często blokują, zaplątuje w nie nóżki w trakcie obrotu. Jednak jak nie ma maty, to nie jest już taki ruchliwy, chyba po prostu te zabawki na macie go motywują do obrotów, bo ciągle coś widzi i się przemieszcza w stronę atrakcyjnego obiektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia1
Czy któraś z was podaje dziecku Vigantol jak tak to ile kropelek ? A czy ktoś chce za pół ceny BobikD bo mam całe opakowanie i okazało się nie potrzebnie kupiłam. Pozdrawiam ps. Moja mała jest chora:( bylam dzisiaj u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello po szczepieniu - waga 6500 i 65 cm nastepne dopiero jak Mloda skończy pół roku Olga przewraca sie na boczki, z plecow na brzuch kilka razy probowala ale jej reka zostawala a w wyprostowana to raczej bedzie ciezko :) juz prawie lezy na brzuchu tylko ta reeeka :) z brzucha na plecy - kilka razy, ale raczeej to przypadek, bo prostuje rece - fik i lezy lezac na brzuchu podnosi pupe i szoruje nogami, cos na ksztalt pelzania ale przy tym najczescie glowa opuszczona, choc czasem juz ma tez ja w gorze, generalnie lubi lezec na plecach, leniuszek :) strasznie teraz biega mi po lozeczku, na macie, klade ja a pozniej lezy w poprzek :) ssie sobie wargi, puszcza banki ze sliny a ostatnio piszczy :) Moncia witamy, napisz cos wiecej o sobie, o córce a co się stało Małej? mam nadzieje ze nic powaznego, zdrówka dla niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia1
Mieliśmy mieć jutro szczepienie a tu dupa, małą od wczoraj zaczęła kaszleć i kichać, na szczęście lekarz tak mówi płucka czyste i gardełko też, i przepisał nam felgaminę, cebion i wodę morską i inną wiataminę D bo dla malutkiej nóżki się pocą bo miała jej za mało. Jeśli chodzi o mnie to mam 28 lat i jest to moje pierwsze dziecko. Urodziłam 10.12.2011 roku po przez wywołanie bo nie chciała wyjśc. 9 miesiecy bez objaw i zero skurczy i tak samo przy porodzie ktg nie wykazywało skurczy. Mam męża który pracuje i sama też pracuje. Do pracy wracam 1 lipca. We czwartek miałam iść na bioderka z mała a ze jest chora siedzimy w domu. W niedziel miałam chrzest niuni. Było super. Aż się popłakałam ze wzruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik jeśli cię pocieszę , bo kamilka jest jedną z najbardziej zbliżonych wiekiem dzieciaczków do Antosi , to się nie przewraca za cholerę , nawet nie podejmuje prób :) też sie martwię, ale czekam cierpliwie . za to od wczoraj strasznie przemieszcza się na plecach , to pewnie wersja dla leniwych , bo na brzuchu też są krzyki , chociaż główkę trzyma ładnie :) moncia współczuję choróbska i buziaki dla dzidzi :* zuzzka dziękuję za komplement i trzymam kciuki za wizytę , żeby wniosła coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I my po wyjeździe, 4 domy w 1 dzień :) Mały wymęczony ale o dziwo nie ryczał na widok obcych (jak to ma miejsce tutaj) tylko wszystkich czarował, śmiał się pełną buzią. Zrobił furore :D i na szczęście padł w powrotnej drodze i całą przespał. Dziś rano znow go zmęczyliśmy bo musieliśmy zakupy zrobić na niedzielne chrzciny :) Podjechaliśmy też do lekarki bo coś pokasływał ale na szczęście czysto tylko gardziołko lekko zaczerwienione, mamy dawać cebion i tantum werde. Waży 6500, szczepienie przestawione na po chrzcinach ;) i... idą mu ząbki... dziąsła ma rozpulchnione, a ja sie dziwiłam co się tak wścieka na wszystkim co do buzi włoży, łącznie z piersią :P Je z przerwami, często płacze, krzyczy... widze że go to złości. Ale lbi jak mu żelem smaruje :D Mamy zgode na zupki, owoce i kaszki. Soczki mam odstawić bo coś na zielono ostatnio robi, pewnie coś mu nie posłużyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wkoncu odespalam swieta maly spal wtedy u rodzicow normalnie ale ja sobie posiedzalam dosc dlugo a wczesnie trzeba bylo wstac ale wczoraj moj maly jak zasnal o 19 tak dzisiaj o 7 sie obudzil zjadl i teraz znowu sobie przysnal a ja zasnelam o 21 takze super wyspana jestem:) a Wy chyba jeszcze odsypiacie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wkoncu odespalam swieta maly spal wtedy u rodzicow normalnie ale ja sobie posiedzalam dosc dlugo a wczesnie trzeba bylo wstac ale wczoraj moj maly jak zasnal o 19 tak dzisiaj o 7 sie obudzil zjadl i teraz znowu sobie przysnal a ja zasnelam o 21 takze super wyspana jestem:) a Wy chyba jeszcze odsypiacie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne macie dzieciaczki:) przesyłam zdjęcia mojej panny:) na śniadanku wielkanocnym zagościł do nas zajączek i przyniósł nam pierwszy ząbek :) Barbera-świetne te body-sukieneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) U nas też święta minęły bardzo fajnie. Nasza mała miała super humor i rozdawała uśmiechy na lewo i prawo :) Tylko coś brzuszek pobolewał bo to była pierwsza godzinna wyprawa w foteliku i bidulka chyba przez to zgięcie nie mogła zrobić kupki. Ale jak się rozpędziła to zrobiła ją na 7 donośnych rat ;) Bałam się, że w nocy będzie przeżywanie pierwszej wizyty u teściów ale nie, zasnęła bez problemu. Dziewczyny jaki proponujecie skuteczny żel do dziąsełek ? Przeczytałam Was i się przestraszyłam, że nie jestem w tej kwestii przygotowana ! Tym samym moje gratulacje dla pierwszo-ząbkujących :D Asia1893 czy Twoja córcia dawała wcześniej sygnały, że idzie ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) U nas też święta minęły bardzo fajnie. Nasza mała miała super humor i rozdawała uśmiechy na lewo i prawo :) Tylko coś brzuszek pobolewał bo to była pierwsza godzinna wyprawa w foteliku i bidulka chyba przez to zgięcie nie mogła zrobić kupki. Ale jak się rozpędziła to zrobiła ją na 7 donośnych rat ;) Bałam się, że w nocy będzie przeżywanie pierwszej wizyty u teściów ale nie, zasnęła bez problemu. Dziewczyny jaki proponujecie skuteczny żel do dziąsełek ? Przeczytałam Was i się przestraszyłam, że nie jestem w tej kwestii przygotowana ! Tym samym moje gratulacje dla pierwszo-ząbkujących :D Asia1893 czy Twoja córcia dawała wcześniej sygnały, że idzie ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) U nas też święta minęły bardzo fajnie. Nasza mała miała super humor i rozdawała uśmiechy na lewo i prawo :) Tylko coś brzuszek pobolewał bo to była pierwsza godzinna wyprawa w foteliku i bidulka chyba przez to zgięcie nie mogła zrobić kupki. Ale jak się rozpędziła to zrobiła ją na 7 donośnych rat ;) Bałam się, że w nocy będzie przeżywanie pierwszej wizyty u teściów ale nie, zasnęła bez problemu. Dziewczyny jaki proponujecie skuteczny żel do dziąsełek ? Przeczytałam Was i się przestraszyłam, że nie jestem w tej kwestii przygotowana ! Tym samym moje gratulacje dla pierwszo-ząbkujących :D Asia1893 czy Twoja córcia dawała wcześniej sygnały, że idzie ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) U nas też święta minęły bardzo fajnie. Nasza mała miała super humor i rozdawała uśmiechy na lewo i prawo :) Tylko coś brzuszek pobolewał bo to była pierwsza godzinna wyprawa w foteliku i bidulka chyba przez to zgięcie nie mogła zrobić kupki. Ale jak się rozpędziła to zrobiła ją na 7 donośnych rat ;) Bałam się, że w nocy będzie przeżywanie pierwszej wizyty u teściów ale nie, zasnęła bez problemu. Dziewczyny jaki proponujecie skuteczny żel do dziąsełek ? Przeczytałam Was i się przestraszyłam, że nie jestem w tej kwestii przygotowana ! Tym samym moje gratulacje dla pierwszo-ząbkujących :D Asia1893 czy Twoja córcia dawała wcześniej sygnały, że idzie ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) U nas też święta minęły bardzo fajnie. Nasza mała miała super humor i rozdawała uśmiechy na lewo i prawo :) Tylko coś brzuszek pobolewał bo to była pierwsza godzinna wyprawa w foteliku i bidulka chyba przez to zgięcie nie mogła zrobić kupki. Ale jak się rozpędziła to zrobiła ją na 7 donośnych rat ;) Bałam się, że w nocy będzie przeżywanie pierwszej wizyty u teściów ale nie, zasnęła bez problemu. Dziewczyny jaki proponujecie skuteczny żel do dziąsełek ? Przeczytałam Was i się przestraszyłam, że nie jestem w tej kwestii przygotowana ! Tym samym moje gratulacje dla pierwszo-ząbkujących :D Asia1893 czy Twoja córcia dawała wcześniej sygnały, że idzie ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) U nas też święta minęły bardzo fajnie. Nasza mała miała super humor i rozdawała uśmiechy na lewo i prawo :) Tylko coś brzuszek pobolewał bo to była pierwsza godzinna wyprawa w foteliku i bidulka chyba przez to zgięcie nie mogła zrobić kupki. Ale jak się rozpędziła to zrobiła ją na 7 donośnych rat ;) Bałam się, że w nocy będzie przeżywanie pierwszej wizyty u teściów ale nie, zasnęła bez problemu. Dziewczyny jaki proponujecie skuteczny żel do dziąsełek ? Przeczytałam Was i się przestraszyłam, że nie jestem w tej kwestii przygotowana ! Tym samym moje gratulacje dla pierwszo-ząbkujących :D Asia1893 czy Twoja córcia dawała wcześniej sygnały, że idzie ząbek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Julcia prześliczna ,a na zdjeciach taka wiosenna panienka i spineczka już we włosach :* u nas na razie nie ma w co wpiąć :))) gratuluję pierwszego ząbka :) u nas chyba tez się coś wykluje :) ciężarówka ja mam żel firmy orajel , ale nie jest dostępny w aptece, kupiłam na ebayu , ale jest świetny i momentalnie znieczula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam calgel i tez jest dobry momentalnie maly sie uspokaja jak posmaruje ja rowniez gratuluje pierwszego zabka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×