Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

mam nadzieję, że nie zabraknie mi go po porodzie :) przy nawale obowiązków ciężko będzie wrócić do starych zajęć , ale od czego są babcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
no, Barbera, 7 km przebiec, dużo. Ja chodziłam na siłownię do kwietnia, a teraz tylko długie spacery po pracy i jakiś badminton raz na 2 tyg. Chciałam pływac, ale dostałam chyba infekcji po chlorze. dziwnie u mnie z tym sluzem Jest biały i b. gęsty. Wczoraj taki spory biały kawałek wyleciał, bo polatałam 2 godz. po mieście. Nic nie swędzi, a tu takie gęste coś i tak mam w sumie od początku + czasem wodniste coś. Też tak macie? Lecimy na Peloponez. Ubezpieczenia extra nie mam. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Mam zamiar się mocno oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonnia to możecie olimpię zwiedzić (pierwsze igrzyska itp.) my byliśmy jakieś 3 lata temu na Zakhyntos i też było super :) a Grecja cała jest piękna więc gdziekolwiek się poleci to klimat niesamowity :) pomijając zamieszki w Atenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham aerobik, biegania nie lubię bo jakoś tak obciąża mi to kolana, nie lubię też jazdy na rowerze bo rosną mi przy tym mięśnie na udach. Szybko przybieram masy mieśniowej jak ćwiczę - dlatego siłownia też odpada - fitness jest dla mnie najlepszy. Kocham ruch, zawsze jestem po nim bardzo szczęśliwa :) Mam nadzieję, że starczy mi na to czasu po urodzeniu malutkiej - ale pewnie z biustem ciężkim od mleka nie da się poskakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) dziekujemy za miłe przyjęcie barbera,Asia1893,Szun - teraz będzie dobrze tyle co my biedne przezyłyśmy -gratuluję również małej księżniczki:) Edith- imionka super,mi podoba się Ola,ale mój coś kręci nosem :/ hehe termin mamy ten sam a zobaczymy co będzie w rzeczywistości:) widzę,że dużo się dzieje i często piszecie-fajnie może się czegoś dowiem:) monia jak tam Twój brzusio?mi lekarz powiedział,że to dziecko ma rosnąć nie brzuch wiec mam sie nie przejmować pogladami maszych babć:D ale jestem happy:) będzie córa jeszcze to do mnie nie dociera. całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
anesska, no brzuch mi powoli i niepostrzeżenie rośnie. Z rana jest sporo mniejszy,ale szybko w dzień z każdym posiłkiem rośnie. Teraz już się nim nie martwię, bo bobek mi fika i tańczy jak zespół komanczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to super wiadomość-rozmiar nie ma tu nic do rzeczy:) podaj mi prosze maila do was i jak mozesz hasło:) barbera 3mam kciuki za wizytę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek :-) właśnie skończyłam pracę i z mamcia na zakupy jadę :-) Odnośnie ruchu ją cwiczylam joge i pilates do stycznia. Teraz już bym mogła wrócić, tym razem na zajęcia dla ciężarnych, ale jakoś wybrać się nie mogę :-P Muszę się zebrać do.kupy i iść bo kręgosłup mi siada i wczoraj zauważyłam spuchniete kostki, które co gorsza nie spadły nawet rano :-/ czyzbym wodę zatrzymywała? Co to.może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie, ale poleciałam do mojej lekarki rodzinnej i powiedziała, że skoro od 5 miesięcy brałam zwłaszcza wtedy kiedy łożysko się tworzyło i teraz lekarz zadecydował o odstawieniu to żeby się nie martwić, bo już niby najważniejsze miesiące minęły kiedy to miało największy wpływ. I nie wiem co mam myśleć w końcu ona nie jest ginekologiem ale coś tam się zna. Martwi mnie to, że znowu nie czuję ruchów wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka, Dzidzius jest jeszcze mały i ma duzo miejsca do pływania. Poczekaj do wieczora, moze sie ruszy. Mi tez ostatnio sie zdawało,że go nie czuje, a on zwiał i gdzies w tyle był, bo na drugi dzien znowu sie objawił. Wogóle teraz to juz siedzi bardziej z tyłu, juz nie próbuje przebic głową lub pupą brzucha, a tak miałam niedawno. Kurcze, no chyba rodzinny tez sie troche zna...jak mowia ze odstawic , to odstawic a moja mama poczyniła pierwsze zakupy :) dostaliśmy czapeczkę, z uszami i kopciuszki z uszami (żółte w kaczuszki) i śpioszki, kaftanik i czapeczkę białą z haftami chyba króliczka :) :) :) ja do pażdziernika nic nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka może kup sobie detektor tętna tak jak ja i jak mała nie daje znaku to dla uspokojenia sobie podsłuchuję i się uspokajam :) Ja już po wizycie :) wszystko w jak najlepszym porządku tylko zdziwiło mnie, że mała urosła tylko 15 g i mówię do niego czy to normalne a on, że nie mam się martwić bo ostatnio robił na innym sprzęcie , ale najważniejsze, że zgadza się co do tygodni a nawet jest trochę starsza i więcej nad tym nie myślę bo aż zapomniałam zapłacić za wizytę i delikatnie się upomniał a mi się głupio zrobiło , ale taka zamotana byłam i nerwowa, że szybko zszedł na temat wakacji :) no i najważniejsze, że nadal jest dziewczynka a 3d po przyjeździe będzie robił i luteinę odstawimy bo przed wyjazdem nie ma co ryzykować a a i dostałam magnez asmag 4x1 na kołatanie serca bo czasami tak mi wali , że usnąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, bedzie dobrze. Bierz luteine i ciepły polar i wybieraj sie na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i tak zrobię i mam błogosławieństwo gina :) więc jeszcze tydzień i śmigam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera to super jak wszystko OK na wizycie!!! Trzymałam kciuki!!! :) ja kurcze moją Małą mało czuje, rzadko bardzo i są to wciąż delikatne ruchy. Mam nadzieję, że to dlatego, że mam łożysko na przedniej ścianie i dlatego jak kopie to nie mnie w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście stetoskopem coś wysłuchać? Ja nie mam w domu, ale jutro jadę do mamy i ona ma - mam zamiar posłuchać brzuszka :) Wyczytałam w jakiejś książce że już powinno być słychać. Moja mała dostała dwa rożki wczoraj w prezencie po koleżance :) Nic nowego jeszcze nie dostała i nic nie kupiliśmy. Moi rodzice są (zawsze tacy byli) nieco "nieobecni" w temacie - szkoda trochę, w ogóle jakby się nie cieszyli... ale znam ich i wiem, że po prostu nie umieją okazywać uczuć i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te detektory to droga impreza jak dla mnie... szkoda bo bym sobie sprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosztuje 120 zł , ale są używane a i sprzedać można później :) i z taką myślą też go kupiłam a nerwów mniej :) Szun moi rodzice też się cieszą i raczej w wyprawkę się nie zaangażują , ale pieniążki w swoim czasie jakieś tam dadzą i teście też, chociaż nie liczę na nikogo i cieszę się, że jestem w takiej sytuacji , że nie muszę na nikogo liczyć . Czekaliśmy na dzidziusia 6 lat i się odłożyło w tym czasie troszkę , ale też nie szaleję i staram się kupować z głową chociaż czasami człowiek chciałby popuścić trochę i tak hurtem wszystko jak leci , ale lista najpotrzebniejszych rzeczy jest długa i trza oszczędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziękuję za trzymanie kciuków bo się bardzo przydały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki-dziś wstałam z potwornym bólem po prawej stronie , od jajnika aż po samo biodro i wyżej i oczywiście panika-potem rozbolał mnie brzuch i kłucie w okolicy pępka-masakra-panika jak cholera-mój gin na urlopie za granicą.miała któraś coś podobnego?sama nie wiem co mam myśleć-wzięłam nos-pę i luteine dodatkową i trochę lepiej, ale strach pozostał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka ja biorę clexane od początku ciąży i mam zbadany zespół i go nie mam, ale mimo wszystko mam brać na ukrwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 wiem, bo czasem mało nie wyskoczy z brzucha a czasem tylko lekko muska gdzieś tam, ale wiesz jak człowiek wpada w panikę to mimo tego, że jest pewnych kwestii świadom to i tak się będzie nakręcał ;/ barbera detektor kupiłam ponad miesiąc temu na allegro i wcale nie był drogi bo wylicytowałam za 32 zł używany i powiem Wam dziewczyny, że nie polecam, tego samego dnia wylądowałam na IP bo nic nie znalazłam i się wystraszyłam. Wpędzał mnie on w jeszcze większe nerwy. I tak właśnie kilka dni temu go sprzedałam i dzisiaj wysłałam. Powiem tak: jeśli kogoś nie stać na taki za 550zł bardzo czuły, który od razu mierz tętno czy jest prawidłowe z wyświetlaczem i głowicą jak mini USG to lepiej sobie darować i w nerwy się nie wpędzać. Szun stetoskopem już powinno być słychać, ale to też rosyjska ruletka, jestem w temacie już bardzo obeznana bo powstrzymywałam się od 10 tc, żeby coś w tym stylu sobie kupić :) Może być a może nie być, dużo zależy też od stetoskopu i umiejętności. Edith78 bierzesz na ukrwienie i w dalszym ciągu? Bo z tego co wyczytałam to właśnie już wszystko jest ukrwione i wytworzone i dlatego jeśli nic nikomu nie jest to odstawiają te zastrzyki. W moim przypadku to nie wiem tylko czy mam ten zespół czy nie mam. mam nadzieję, że nie będę musiała się o tym przekonywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biorę w dalszym ciągu i będę brać aż do końca tak powiedział mój gin-tylko teraz to mam inny problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun, ja mam w domku nowiutki stetoskop. Dziecko czuję już dobrze, wiele razy w ciągu dnia puka, przeciąga się, kopie, robi fikołki ale przez stetoskop -nic..tzn słychać pluskanie i inne dźwięki ale ja nie wiem które to moje narządy a które dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie będę zachwalać , że są super bo nikt mi za to nie płaci :) ale ja miałam to szczęście, że zawsze słyszę tętno , chociaż jak dzidzia sobie pływa to czasem ucieka i trzeba znowu znaleźć, ale bez problemu. Właśnie leżę brzuchem do góry bo M wrócił z pracy i zamówiliśmy niezdrowe jedzonko i jestem pełna na maksa :) a co czasami można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) chcialam sie z Wami podzielic przezyciem jak moja coreczka miala 2 miesiace podawalam jej kropelki Mama prosila abysmy podawali z lyzeczki ale jakos nie posluchalismy i prosto z dozownika Kropelka jej zaleciala i nie mogla odksztusic pojechalismy szybko na szpital wzieli corke za drzwi podobno ja dobrze klepneli i odciagneli kropelki Musialysmy zostac w szpitalu na obserwacji miala podawany antybiotyk zeby nie dostala zapalenia pluc i robione przeswietlenie pluc Dzieki Bogu wszystko bylo dobrze Nie zycze nikomu tego co przezylismy Moim zdaniem jak sie wybiera dziecko ze szpitala powinni pokazywac co robic w razie gdy dziecko sie zakrztusi Ja Amelke podnioslam do gory zamiast na dol i klepnac w plecki i pupke ale nie wiedzialam ze tak trzeba Oszczegam wszystkie kolezanki zeby nie popelnily mojego bledu Wam tez chcialam to opowiedziec lepiej uczyc sie na moim bledzie . ps.minelo juz prawie 2 lata a ja nadal mam ciarki i lzy w oczach jak o tym mowie co moglo sie stac jak by kropelki nie wylecialy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera gratuluje wizyty :) W końcu zasłużony odpoczynek.. kiedy jedziesz? :) Ja sie zastanawiam, niby lekarka pewna że chłopak, ale będę musiała to potwierdzić na następnym usg, bo co jak już wszystko na chłopczyka będzie przygotowane a tu będzie dziewczynka?? :D Margaretko ja tez od 2 dni prawie nie czuję bąbla, tzn i tak nie czułam go mocno do tej pory ale od wczoraj jakiś psokojny jest. Na razie maluchy mają dużo miejsca bo brzuchy mamy spore a one mają 20-kilka cm, więc na razie korzystają z wolności. Potem takie biedne będą ściśnięte to wtedy nie ma bata żebyśmy ich nie czuły ;) Ja odbyłam maraton z mamą po mieście, kupiłam 3 pary spodenek, skarpetki i 3-pak chusteczek nawilżanych.. ale za to moje kostki...nie widać ich takie są spuchnięte!! Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×