Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ja tez zwatpilam,a na dodatek obudzilam sie z bolem gardla,brzuch mnie boli,i do duuuu....yyyyyyyyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola-v może jednak jesteś w ciąży ? fajnie by bylo czasami są takie objawy jak na grype więc wszystko możliwe :) mi sie przez to zioła to pomieszało w cyklu wszystko więc nie wiem czy miałąm owu czy nie w każdym bądz razie do @ nie daleko a tu nic mnie nie boli ani piersi ani nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze mi ktos napisac czy sa ziola na meska nieplodnosc a jesli tak podac dokladna nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzies czytalam ze faceci jedza mace.Atena,nie ur******aj mnie hahah :) dzieki ze poprawiasz mi humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria,fajnie by bylo,juz mam katar i gardlo nadal boli,mysle ze to jednak zaziembienie :( apropo cykli i owulacji ja mam ciagle z tym problem bo takie mam ciagnace sie @ nawet po 40 dni wiec nigdy nie jestem pewna,ale ja juz nie mloda,wiec boje sie ze juz czs mnie dogonil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiółkaPijąca
Basiula888 witam Cię :) ja czytam forum ale za wiele się nie udzielam, słuchaj z jakiego miasta jesteś? Ja zaczęłam dwój drugi cykl z ziółkami. Mąż robił ostatnio badania, szału nie ma. Postanowiłam że dokończę ziołka pić i jeśli nie uda mi się zajść w ciążę pójdziemy do kliniki leczenia niepłodności. Tak się składa że w Białymstoku, gdzie mieszkam jest klinika z genialnym, zdaniem wielu pacjentek, lekarzem. Nazywa się Mrugacz, z kliniki Bocian. Jeśli masz ochote i czas to poczytaj może o nim, opinie pacjentek które po długim czasie oczekiwania wkoncu zachodziły w ciążę :) z całej Polski się niby kobietki zjeżdżają do niego :) jeśli mieszkasz gdzies w pobliżu może warto sie z nim skonsultować?! :) 🌻 Lancome23 serdecznie gratuluje 2 kreseczek. Twoja cierpliwość została wynagrodzona :) teraz życze Ci aby maleństwo prawidłowo się rozwijało a dla Ciebie dużo zdrówka i sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZiolkaPijaca,ja tez bylam u obleganego specjalisty,wszystkie mozliwe hormony zrobilam prywatnie,ale nic mi nie pomogl,ale Tobie zycze powodzenia :). Jestem zaziembiona mam 37,2 gardlo juz nie boli zostal katar,i wieczorem znowu pobolewal dol brzucha,boje sie brac leki bo mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiolkaPijaca
Viola specjalista oblegany nie znaczy ze skuteczny niestety :/ Gdzie sie leczylas jesli mozna zapytac? :-) Tamten niby potrafi cuda zdzialac :-) Nie mam w tym zadnego interesu zeby zachecic kogokolwiek do wizyty u tego lekarza, po prostu czytam o Waszych zmaganiach i pomyslalam ze podziele sie informacja o tym doktorku :-) Mam nadzieje ze mi jednak wizyta w Bocianie nie bedzie potrzebna i bocian sam do mnie przyleci. Ale jezeli za poltora cyklu nie bede w ciazy, pojde na badania i podziele sie opinia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viola a kiedy mierzysz tą temperaturę mi się wydaję że po prostu chora jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambella
Hej, wszystkim zafasolkowanym bardzo bardzo gratuluje. Lecze sie na tarczyce (zbyt wysokie tsh). Od tego cyklu tez zaczelam pic ziolka z mezem, podchodzimy do tego na spokojnie moze pomoze raczej nie zaszkodzi, cykl zaczelam 17.02, okres mialam bardzo skąpy i ostatnio cykle bardzo mi sie wydluzyly tzn.wczexniuej mialam jak w zegarku 28-31 dni wiedzialam ze sobota godz 12 dostene okres :-P a teraz raz 33 dni, raz 38, poprzedni cykl 41 dni wiem mysle cos nie tak. Odwiedzilam lekarza na nfz oczywiscie na moj problem dlugie cykle powiedziala ze hormony moze zalecic zbadanie tylko endokrynolkog ehh tak wiec sama zrobilam sobie badanie prolakryny i tsh (to takie ktorkie wprowadzenie o mnie). Ale nie o tym chcialam pisac:-) otoz od wczoraj lekko npobolewa mnie podbrzusze, tak jak by delikatniue na okres,nigdy nie odroznialam bolu owulacyjnego od miesiaczkowego, kazdy bol podbrzusza jajnikow pidporzadkowuje od bolu okresowego, i jeszcze od wczoraj mam zgage. Tez tak mialyscie? Ten bol oznacza ze jajniki zaczely pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!!! dziewczyny piszecie o roznych objawach ciąży. A mnie interesuje jedna rzecz. Piszecie raczej o objawach fizycznych, a czy psychicznie też coś zmieniło się? Chodzi mi o zmianę nastroju ( śmiech, płacz, niekontrolowanye wybuchy złości itp.)w końcu zmienia się gospodarka hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Oj tak psychiczna też się zmieniła, zrobiłam się płaczliwa i leniwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lankome,placz teraz nad nami staraczkami :) lub tylko ze szczescia :) a propo lekarzy,moim cudotworca mial byc dr.Maciejewski w Warszawie,nawet kilku aktorow tam spotykalam :) milo bylo pomyslec ze to tez ludzie :),gosciu,ja nie twierdze ze w ciazy jestem bo to jest jeszcze za wczesnie nawet gdyby sie udalo wiem ze choruje,ale gdybym zaciazyla to tak wczesnie nie powinny leki zaszkodzic :) zwyczajnie mam inny cykl i dlatego tak napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
U mnie to tylko senność jeszcze przed pozytywnym testem ale myślałam,ze to przemęczenie związane z praca a i zapominalstwo mnie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa kilka dni temu;) ON. - nie zapomniałaś o tych ziołach? Ja - nie zapomniałam, już robię ON- o! to mi trochę więcej nasyp co tak mało? mocniejsze zrób;) Ja- nie można bo Ci sie jajniki przestymulują;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Tak w ogóle dziękuje wam dziewczyny za to że trzymałyście za mnie mocno kciuki:* ja za was też będe:):) u mnie też senność zasnęłabym na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już w 10 tyg jestem i też cały czas śpię :) Ale nie martwcie się, podobno minie w drugim trymestrze. A jak inne dolegliwości ciążowe? Bo u mnie różnie każdego dnia, ale całe szczęście wymiotów nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Diabla w którym tygodniu miałaś pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze miałam w 5 tyg, bo zaczęłam krwawić ale nic nie było jeszcze widać. Tydzień później (w 6 tyg) znów miałam krwawienie i znów USG i już było widać zarodek i nawet serduszko. Mam zagrożoną ciążę i USG mam robione tak naprawdę co tydzień. Więc widzę jak maluszek rośnie i jak się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Ja jutro mam wizyte na 16 bo mialam bóle brzucha w nocy, dzisiaj wzięłam 2 tabletki luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki viola :) Ja też trzymam kciuki za Was wszystkie!!! Cały czas Was czytam i przesyłam Wam wiruski ciążowe i pozytywne myśli :) Najważniejsze to nie tracić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Co tam u was ?U mnie bez zmian,dzis 24 dc i nic nie boli takze ciekawa jestem co z tego wyniknie hmm zapewne lipa jak zawsze;).Pozdrawiam.Lancome gratulacje ciąży:))i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Victoria86 dziekuje i za ciebie jak i reszte przyszłych mam trzymam mocno kciuki:) odebrałam 15 minut temu bete hcg i wynosi 10.000 aż nie dowierzałam że tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome to znaczy że ok 6/7 tyg ciąży! Chyba, że będziesz miała bliźniaki :) Spokojnie możesz umawiać się na USG. Powinno być już widać i pęcherzyk i dzieciątko przy takiej becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Diabla a serduszko też już zobaczę? ja myślałam że to gdzieś z 4 tydzień a to później. naprawdę mogę mieć bliźniaki bo coś za szybko te tygodnie idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam betę 9600 to już było widać dzieciątko i serduszko z tętnem i to była połowa 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×