Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Witam dziewczyny piątkowo-weekendowo. Moje dziecko to zamiast się wyciszać z braku miejsca w brzuchu to wręcz przeciwnie. Mały wojownik z mego Maxa ;) Wy macie mężów-informatyków, a ja jestem informatykiem :) hihihi Za chwilkę wychodzę, pokulać się do sklepu po makaron. Dziś spagetti a'la bolognese. Wiecie co, jak mnie coś wkurzy, albo po prostu mam taką ochotę to lubię sobie pośpiewać (oczywiście jak jestem sama i nikt nie słyszy :P ) Polecam wam dziewczyny stronkę www.ising.pl Można sobie powyć....hihihihihi Ale najbardziej tęsknię za tańcem, bo z tą wielką bulwą zamiast brzucha to trochę trudno. A uwielbiam tańczyć, Mój Osasu mówi że jestem białą kobietą z czarną duszą, bo tańczę jak rodowita nigeryjka.... hihihihihih... zawsze mnie tym rośmiesza :D Zastanawiacie się jak będzie wyglądało wasze maleństwo... ja także i to bardzo... wiem tyle, że to moja mleczna czekoladka z orzeszkami :) Miłego dnia i buziaki brzuszkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena ... który model Classic czy Freeline? jaki kolor? ja musze jechac po wypłacie zamówić, ale czekam jeszcze do 6.12 na usg by powiedzieli ze napewno syn ale kolor i tak ma byc neutralny, jaka jest róznica miedzy Classic i freeline? chyba tylko kolory, ciezko mi sie zdecydowac ale moze 130, bardziej dla chlopaka ale cóż ja tez miałam niebieski, a chyba bedzie syn, nie ma znaczenia ja potrafie spac tylko na plecach i na prawym boku bo na lewym maluszek sie budzi i kopie... a tez te moje klopoty z spaniem to na pewno z tego ze rano za dlugo spie, dzis chcialam wstac o 9 i znowu jak maz poszedł do pracy i zasnelam to sie kilka minut przed 11 obudziłam, a nocy pewnie nie zasne... :( ale i tak nie mam co narzekac, np. justa z dwoma jak piszesz o tym spaniu to podziwiam, jak tu w ogole spac :) a co do obiadku mam rosół z wczoraj, a na drugie danie... powiedziałam mezowy ze mam ochote na sledzie na takie duze rolmopsy z sloika, a wieczorem jedziemy do tesciowej to ona cos zrobi innego do jedzenia i chce dzis na obiad takie sledzie z ziemniaczkami :d sie wykpiłam, ale czasem mnie troche to gotowanie meczy i mam ochote zamiast stac pichcic zrobic cos szybkiego, moze jeszcze zmienie zdanie i zrobie ryz z jabłkami hmm zobacze w sklepie w ogole jestem leń i chciałam wczoraj mezowi powiedziec ze ma jabłka kupic, ale stwierdziłam oo nie pryznajmniej sie zmobilizuje by wyjsc z domu, bo tak dosc duzo siedzenia tutaj mam, wejde do apteki zapytam o probki bo nie mam zadnych, nawe j&j nie dotarło :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropną miałam dzisiaj noc:( cały czas drentwieją mi palce u rąk, nie moge spać w nocy, plecy bolą masakra jakaś mam juz powoli dość, do tego obudziłam sie z bólem głowy a wczoraj wyszedł mi żylak na nodze:( Co do Usg mi tez raz powiedzieli że to bedzie dziewczynka, ale niby na 100 % nawet na wydrugu z usg wpisali ze dziewczynka:P wiec sama nie wiem:P Ale szczerze mówiąc już sie tak oswoiłam z tym ze to bedzie córka, jakoś dziwnie było by sie teraz dowiedziec ze to jednak syn:P ale takie przypadki sie zdarzaja i to nie mało. dni uciekają:P coraz bliżej, a snieg podobno ma byc dopiero w Lutym hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie teraz pryzpominam jak kiedys myslalam ze bedzie to L4 'ciazowe' to sobie obejrze Ally McBeal, Gotowe na wszystko, powyszywam jakies obrazki ile to rzeczy nie zrobie na ktore na codzien nie mam czasu, wiecie co ten czas mi tak leci, jeszcze tylko 48 dni...... zamiast zorbic mnostwo rzeczy to tylko bym dla maluszka cos ogladała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 mam dokładnie tak jak ty, Czas ucieka a ja nawet nie wiem kiedy... dopiero co sie zaczynał tydzien, juz sie prawie konczy niesamowite to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski dzis bylam na wizycie robilam cukier i wyszlo ok Moja kruszynka to jest 32 tydzien wazy juz 1840gram a ja przez trzy tygodnie przytylam tylko 1kg az sie zdziwilam ze tak malo. Teraz na plusie rowne 10kg. Najwazniejsze ze wszystko wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam nerwa :( bylam zapytac w klinice o umówienie cc no i gość mnie w sumie spuścił w kanał , zła jestem z tej bezsilności w naszym kraju :( na pocieszenie kupiłam właśnie Maluszkowi pościel i rożek wzór safari który mi się tak podobał http://allegro.pl/3cz-posciel-120x90-na-suwaczki-nowe-wzory-promon-i1924111201.html dodam tylko że za ostatnie środki finansowe to zrobiłam ....a do 10 daaaaaleko świat jest niesprawiedliwy ... przed chwilą nawet postanowiłam wysłać esa w konkursie radia zet i grać o 200 tys - to by było coś każdej z Was wysłałabym jakiś prezent dla dzieciątka :) - ale okazało się że tych esemesów musiałabym wysłać przy najmniej z 5 więc rozumiecie że udziału już nie biorę i upominków nie będzie to tyle tytułem wstepu a teraz biorę się za czytanie co naskrobałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja właśnie zaraz będę robic zupke ogórkowwą :) nie wiem czy mi wyjdzie :) hehe ale postaram się :) Pozatym dziewczynki zauważyłam ,że chyba po tym leku AMLOZEK puchna mi nogi od kostki w górę tak do połowy łydki (ostatnio babcie odwiedziłam i mi mówiła ,że po tym leku jej tak własnie nogi puchły i abym swoje obserwowała i niestety tak jest ) Rozmawiałam ze swoja panią Ginekolog ,ale powiedziała mi ,że ona nie zna sie na tych lekach na ciśnienie :( hymmmm i jesli opuchlizna przez noc zeszła to mam nadal przyjmowac ... nie wiem co o tym myśleć ?? narazie bedę nogi oberwować ... a tak kochane z mazowieckiego nie znacie kogos kto chce kupić owczarka niemieckiego szczeniaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 moja mama brała ten lek Amlozek ale nie puchły je nogi po tym właśnie się jej spytałam:P ale wiesz ty dodatkowo jestes w ciazy wiec różnie może być, mogą ci nogi puchnąć tak po prostu i nie musi to byc wina leku, łepek do góry:) Fasolka 99 - posciel super:P a już liczylam na te prezenty hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp-masz racje,nie ladnie sie smiac z drzwi... Przepros je ode mnie :-) :-) Ja dzisiaj po wizycie :-) gin mi powiedziala,ze jej sie wydaje,ze w swieta to ja juz bawic bede... Ze dzidzius to raczej do stycznia sobie tam nie posiedzi :-) ale ja sie nie nastawiam na grudzien,twardo stoje przy swoim ze bede styczniowka :-) i jeszcze raz potwierdzone,ze to corcia,34 tydz nam leci,mala wazy 2800 (no to juz nie taka mala :-) ) ja znowu przytylam niestety,prawie 60 kg juz ,na plusie ok 11-12 :-( I dowiedzialam sie,ze polozna ktora mnie odwiedzi po porodzie,jest pani ktora mnie rejestruje,wazy u gin :-) fajnie sobie z nia pogadalam,mowila zebym nie kupowala duzo kosmetykow,bo nie ma sensu.jedynie jakis plyn do kapieli a ona jak zobaczy jaka dzidzius ma skore to najwyzej mi powie co dokupic. Bo kazde dziecko inne,a takiemu maluszkowi naprawde duzo specyfikow nie potrzeba:-) takze nie bede szalec,z nivea plyn wybiore,krem do pupy i na mroz i tyle :-) Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi kochana mojej babci od tego puchły a tak to jeszcze nogi mi nie puchły jak po tym leku no zobaczymy ?? a co pozatym u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena, bagatelka11 - no faktycznie prawie wszystkie macie tych informatyków :) to się wzięli komputerowcy wiosną do pracy :) Gapp my dziś 5 m-cy po ślubie i 42 do porodu :) Youstta ty z tą swoją dwójką to masz do wiwatu jak pomyślę o naszych ciągłych narzekaniach to przychodzi mi na myśl że u ciebie wszystko podwójnie - chylę czoło :) a 20 kg przy zestawie to nic bo my tu w pojedynkę łapiemy po 14 :) także dzielnie się trzymasz jagódka_1984 u nie też było tyle planów na wykorzystanie tego wolnego czasu a teraz lenić się na całego i nawet obiadu mi się nie chcę gotować , ale pościel do łóżeczka mogę wybierać całe dnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 - możliwe, ze wlasnie od tego leku puchną ci nogi. ja sie najbardziej martwie tym ze mi zylak wyszedł , nie dosc ze rozstepy to i zylak:P hehe:) jakoś w ogule chciałabym zeby juz bylo po, zebym mogla małą trzymac, zrobilam sie strasznie niecierpliwa:P choc to juz tylko 44 dni, a nie jak sie dowiedzialam o ciazy 9 miesiecy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi no własnie byc moze od tego leku ? nie wiem sama ... nie chciałabym znowu do szpitala wrócic :( a mi zostało 66 dni chyba ?? :) tez bym chciała być po aby maluszka trzymac itp i wrócic do swojej formy sprzed ciąży heheh brzuch to mi strasznie ciąży już i te rozstępy na nim :( strasznie dużo ich :( ehh i co zrobie.... wczoraj teściowa kupiła kocyk dla wnusi i rozek :) heh wczuła się przyszła babcia hehe miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, zebys nie musiala juz wracac do szpitala. Mi tez brzucho już ciąży, i w dodatku jest nisko ułożony maluch wiec mój pęcherz jest zrujnowany;) a te ddni coraz wolniej mi płyna:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi no u mnie też córeczka siedzi nisko naciskając na pęcherzyk :) hehe :) a jak tam mieszkanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 urządziliśmy wczoraj mały pokój oczywiscie mebelki, :) w weekend jedziemy po jakas kanape do duyzego pokoju, jakąs komode i sie wprowadzam!!!:D jupi No i czekam aż mnie odwiedzisz w Piastowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi super widzę ,że już przeprowadzka tuż tuz :) ,że po remoncie :) ja tak właśnie myślałam nad tapetami na ściane zamiast malowania ale nie tymi papierowymi są jeszcze jakies inne ... muszę sie rozejrzeć :) Kochana napewno ciebie odwiedzę :) wkońcu będę tam dosyć często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 ale z tego co sie orientuje, to z tapetami tez jest troche roboty, chociaż daja świetny efekt:) Już sie nie moge doczekać pierwszej nocy w moim nowym mieszkanku:) doczekac sie normalnie nie moge:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi super sprawa mieszkać samemu :) co do tapet owszem jest roboty troche ale wlasnie chodzi mi o ten efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 oj juz sie nie moge doczekac strasznie sie nakrecam:)) wlasnie widzialam Twoje jakies nowe zdjecia na garnku:) super brzuchol:)) bardzo ladnie wygladasz:) wlasnie oglądam na Mtv -licealne ciąże:P boze wlasnie jest o 15-latce:P szook:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi no brzuszek z każdym tygodniem większy jest hehe :) ja zresztą też hehe :) oo lecą licealne ciąże zaraz i ja pooglądam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie styczniówki :) dzisiaj byłam na pobraniu krwi do badania i usiadłam w kolejce mimo, że na drzwiach jest napisane że ciężarne poza kolejnością- wolałam poczekać niż znowu być powodem awantur i pretensji, no i tak siedzę, ludzie widzą że ogromny brzuch, ale nikt słowa nie wydusił, pielęgniarki też widziały że jestem z brzuchem i czekam i też cisza... przeraża mnie ta obojętność, jak nie byłam w ciąży to i starszym, i w ciąży i z dzieckiem ustępowałam bo myślałam że ja kiedyś będę potrzebowała to a pewno ktoś pomoże a tu proszę... idę sobie z pieskiem i kończę prasowanie miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ależ się rozpisujecie. :D W temacie tapet mam doświadczenie bo trochę ich położyliśmy w mieszkaniu (gdy zaczęliśmy to już teraz tylko tapety dajemy). Z samymi tapetami nie ma większego problemu jeśli się kładzie te flizelinowe. Takie tapety wymagają tylko docięcia a potem posmarowania klejem. A na koniec już tylko na ścianę. Żaden problem nawet dla kogoś kto tego wcześniej nie robił. :) U mnie w tej chwili są dwa pokoje i przedpokój wytapetowane a w planie mam jeszcze 3 pokój. Uwielbiam tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, ja mam Jedo FYN Freeline kolor 185, do tego zielony śpiworek i parasolkę, a fotelik wzięliśmy Berbero, bo na zimę jest lepszy od tego, co dają, a cena taka sama. Jeśli jesteś z Wawy, to dam Ci namiary na tani sklep, zresztą na allegro też sprzedają. Cama - ja marzę o owczarku niemieckim, ale to raczej za kilka lat :( Tak się trochę Wam poskarżę na męża - pomaga mi sporo w domu, bo ja głównie leżę, ale nie ma w nim jakiegoś takiego entuzjazmu jeśli chodzi o nadchodzące narodziny. Ja to ciągle mogłabym gadać do brzucha i go dotykać, ciągle myślę, jak urządzić dziecięcy kącik, co kupić, jak wyremontować i jak na złość nie mogę tego sama zrealizować, a mąż to tak pod przymusem wszystko robi. Na dodatek wszystko wg niego jest za drogie i niepotrzebne, po co ładna lampka, po co karuzelka, dekoracje jak wystarczy wózek, łóżeczko i pieluchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to piękne popołudnie. Ja właśnie wróciłam z wyprawy do ZUSu. Najpierw trzeba było się ubrać i pomalować, potem jechać MPKiem, potem 3 min. w ZUS, ale umęczona jestem jak po 8h pracy kiedyś :-). Odwiedziłam jeszcze wszystkich co pracują w centrum, ale Maluch za długo mi posiedzieć nie dał bo tak kopie że rozmawiać spokojnie nie mogę. No ale zaraziłam przyjaciółkę macierzyństwem, więc nie wykluczone że będę miała komu oddać rzeczy które teraz gromadzę. Już mnie wypytywała jakie to uczucie jak on kopie, no ale jak to wytłumaczyć jak się nie przeżyło samemu. Pati współczuję z powodu synka, może jednak to tylko fałszywy alarm. Dobrze że nie zaniedbujecie tego. Dajcie już spokój z tymi mężami informatykami, co to już nie ma innych zawodów? :D Ale prawda jest taka że informatyka to szeroka dziedzina. Mój nie ma pojęcia o programowaniu ale na serwerach zna się jak mało kto. Jak nie mogę zasnąć to mi opowiada o jakiś tam dyskach SSD czy coś tam innego co jest na topie :) zasypiam od razu. bagatelka11 współczuję boreliozy, mam nadzieję ze masz dobre rokowania. Jutro dopiszę Cię do tabelki. No właśnie Agniesiulka, ten beszamel to tylko tak się pięknie nazywa a to zwykły sosik z mleka na zasmażce z dodatkiem gałki muszkatołowej. A Ty to masz jakiś prostszy ten przepis na lazzanie, bo u mnie to trzeba smażyć mięso z warzywami, płaty gotować i jeszcze ten beszamel i ser. No ale przepisów na to danie jest sporo. A próbek Oillatum to ja mam całą masę, mama mi załatwiła i tak się waham nad tym kuponem na 20 % na płyn i krem, bo sam płyn to kosztuje 65 zł w Rossmanie to ze zniżką byłoby niecałe 50 zł. Gapp nam położna mówiła właśnie że jak już koniecznie musimy czymś smarować sutki popękane to właśnie tym bepantenem i z tego co pamiętam to nie trzeba piersi myć przed karmieniem. Ale oczywiście najlepiej tylko posmarować mlekiem i wietrzyć. Ale wkurzają z tymi reklamami. Nie mogę Was poczytać. Donia ja ostatnio w tesco widziałam parę. Ona typowo nordycka uroda, on czarnoskóry, maleńka tak piękna że nie mogłam oczu oderwać, aż mi głupio było jak rodzice się zorientowali się gapię. Jagódka ja ze swoich planów zrealizowałam może z 10 %, miałam wyszywać, robić swetry na drutach a całe dnie potrafię spędzić na szukaniu łóżeczka na necie, albo pościeli. Martini ja tam uważam że o swoje to się trzeba upominać. Ja też dziś na stojąco jechałam autobusem, bo sami emeryci w koło, jedna dziewczyna mi ustąpiła miejsca ale ja nie mogę jechać tyłem, ale normalnie to np. w przychodni mówię głośno, że ja wchodzę następna bo jestem w ciąży i mam do tego prawo. W kasach tak samo, mówię przepraszam ale to kasa uprzywilejowana. A ciężko nie zauważyć że jestem w ciąży. Znajoma wczoraj dzwoni do męża i mówi: dlaczego nie pochwaliliśmy się że będą bliźniaki, podobno widziała mnie na mieście i mam ogromniasty brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena u mnie odwrotnie- mój pomaga tylko w dźwiganiu, za to do brzucha po imieniu mówi a rano jak wychodzi to mi buziaka jak śpię i buziaka w brzuch, rzuca "kocham was dziewczyny moje" i idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi ja się upominałam, ale jak jestem sama to ludzie linczować mnie chcieli, facet w przychodni tak mnie pchnął że mało się nie przewróciłam, a w kolejkach to babka raz mówi że ona niepełnosprawna i ją guzik obchodzi- a stała na własnych nogach i kuli też nie miała ostatnio w przychodni jak tyko kurtkę zdjęłam to było "następna z brzuchem, my nikogo nie przepuścimy, bo do pracy" itd. tak więc wolę pojechać później i posiedzieć w kolejce zamiast ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×