Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

cama mi tez juz brzuszek opadl, albo zrobil sie poprostu wiekszy, bo jak siedze to nogi musze rozkladac na boki, musze zmierzyc sie ciekawe ile mi cm przybylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 - no u mnie za każdym razem 3 dni czekało się na wynik a ja własnie odkurzyłam mieszkanie, mąż już chyba zabiera się do spania, jakis taki zmęczony, więc i ja sie poloże :/ srednio mi to pasuje bo jak sie poloze o 22 to wstane o 3ciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1, to ekspersowo był ten wynik. Mam nadzieje, że u mnie też będzie jeszcze w tym tygodniu. dzisiaj chyba ogólnie jakiś taki spiąco-smętny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Cześć Mamusie Piszecie o tych pieluchach z Biedronki... są one na serio fajne? Używam huggiesów i pampersów bo są fajne mięciutkie. Ostatnio chciałam kupić w Rossmannie te babydream newborn, na szczęście opakowanie było otwarte i pomacałam je - uznałam, że są bardzo sztywne i zrezygnowałam z zakupu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was mamusie pytanie- te które już urodziły- jakie pieluszki kupić - myślałam o tych z wycięciem na pępuszek . Czy warto kupić Bella Happy Pieluszki Newborn 2-5kg - 42 szt.? czy coś innego polecacie i gdzie kupowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo, ze wrocilyscie po Swietach. Jestem chyba uzalezniona od tego forum, bo bardzo doskwieral mi brak systematycznie pojawiajacych sie wiadomosci. Ja jestem na etapie prania i prasowania ubranek. Szafa powoli sie zapelnia a ubranek do prania jeszcze sporo. Nawet nie sadzilam, ze tego mam tak duzo. Moj maz interesuje sie, gdzie i co ukladam. Ciesze sie, ze tak wszystko chce wiedziec i sie interesuje. Odnosnie puchniecia nog - dopadlo mnie niestety. Co gorsze w nocy potrafia mnie obudzic skurcze nog. Okropnosc. Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety przed chwila zauwazylam u siebie tez puchniecie lydek Jutro ide zrobic ostatnie zakupy z ubranek. Potem kupic deske do prasowania nawet nie mam. I potem kosmetyki. Juz zaczynam sie czuc nie pewnie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie :) Coś spania dzisiaj nie mam :( Donia super że się jeszcze nie rozpakowałaś, tak się martwiłaś że pewno będziesz na podtrzymaniu i urodzisz wcześniej. trzymaj się kochana do 2012 zostało jeszcze tylko 4 dni :) Dasz radę :) agniesiulka - aż zazdroszczę tych - 11 kg ja nadal słoniowato się czuję jagódka jeszcze będziesz chciała schować synka choć na chwilę z powrotem do brzucha ;) Aguniek0121 - super że Natalka jest grzeczna oby tak dalej :) A ja biorę się za pranie i prasowanie :) miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Madzia_mi
Kochana, w którym szpitalu w Wawie będziesz rodzić że mąż może być przy cc? Kiedyś słyszalam że na cc nie wpuszczają, no chyba że to się zmieniło. Sama nie mam jeszcze dzieci więc pytam tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............aktualizacja 28.12.2011................. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? -agugusia23.........01.01.2012............4 -Aniela6.............02.01.2012............5 -Miśka_22...........03.01.2012............6 -elzuniaw1..........04.01.2012............7 -Ivona82.............04.01.2012............7 -Natel111............05.01.2012............8 -martini657..........06.01.2012............9 -Ana Lena...........07.01.2012............10 -camilla2011.........08.01.2012............11 -Madzia_mi..........08.01.2012............11 -kajek20.............08.01.2012............11 -smeffetka..........10.01.2012............13 -Groszek 25.........10.01.2012............13 -Mufi.................11.01.2012............14 -Lisabell..............11.01.2012............14 -goha24...............11.01.2012............14 -jagódka_1984.......12.01.2012............15 -monia_1983.........13.01.2012............16 -Gapp.................14.01.2012............17 -docia1986...........15.01.2012............18 -bagatelka11.........15.01.2012............18 -kokosznel...........15.01.2012............18 -Aless.................15.01.2012............18 -betinka1.............17.01.2012............20 -Alka28................22.01.2012............25 -zoooja...............22.01.2012............25 -Patka1986...........22.01.2012............25 -Akinom77............22.01.2012............25 -ira1....................24.01.2012............27 -rozsan................27.01.2012............30 -Cama_85.............27.01.2012............30 -tika27................27.01.2012............30 -monia_aa............28.01.2012............31 -ZUZIA_K.............29.01.2012............32 -pati1784.............30.01.2012............33 -JulkaZ................30.01.2012............33 Mamusie już rozpakowane NICK..wiek..miejscowość..z OM..imię..data porodu(CC/SN)..waga/cm 1.Kika..32..Rzeszów........03-01-2012..Kajetan..07-12-20 11.(CC).3890g/55cm 2.Sylwka..32..Siemian.Śl...02-01-2012..Mateusz..12-12-20 11.(CC).2900g/54cm 3.Sandra11..28..Kielce.....08-01-2012..Halinka..14-12-201 1.(CC).2800g/52cm 4.Agniesiulka..31.Poznań..22-01-2012..Nikodem..15-12-201 1.(CC).2760g/?? 5.Socjofobiqe..18.Mława...22-01-2012..Bratuś...16-12-20 1 1.(CC).2000g/45cm 6.Gosia32..32..Warszawa...03-01-2011..Agatka...18-12-2011 .(CC).3650g/58cm 7.wiosna7575..30.Szczecin.04-01-2012..Marysia..19-12-2011 .(SN).3920g/58cm 8.Fasolka 99..31..Wrocław..06-01-2012..Filip....21-12-2011.(CC).3230g /?? 9.Aguniek0121..27.Lublin..05-01-2012..Natalka..21-12-2011 .(SN).2840g/52cm 10.Millea......................24-12-2011..Córka....22-1 2-2011.(CC).3490g/55cm 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ależ miałam wczoraj miły dzień. Taki błogi, leniwy, leżący. Dziś też planuję podobnie go spędzić. Ebel tylko nie mów,ze zabierasz się za prasowanie o 5.45 hihih Natel i takiej, potwierdzającej odp. Oczekiwałam,bo zdaje sobie sprawę,ze czasu było mało i żadne zmiany nie mają prawa wejść,ale że nie śledzę dokładnie sprawy to może mnie coś ominęło. Poza tym niby nowością,jest ten kwit,ze pod opieką się było przed 10tc, ale dla mnie to żadna nowość,bo ja to już w poprzedniej ciąży musiałam wykazac Koko oj znam to, co chwila ktoś pytał: a dasz radę dociągnąć to styczni? I moja odp. : NIE!!! Na co pytający, no co TY spróbuj, leż, nie kucaj i takie tam. Hihi jakby to kiedy urodzimy od nas zależało. I czytam,ze wszystkie zadowolone po ktg, bo zero skurczy! Super Julka, i tak źle nie jest, ciesz się,ze to końcówka ciąży,a nie początek,bo dopiero by koszty były.Poza tym,czy TY masz usg na każdej wizycie? Bo cena rzeczywiście kosmiczna. Aguniek i widzisz, nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło . I cieszę się,ze córcia taka grzeczniutka! Madzia mi, TY się nie denerwuj tylko się niepotrzebnie nakręcasz, zobaczysz,ze na koniec się będziesz z tych nerwów smiała. I moim zdaniem do cc, lepiej się samemu nie golić, połozna będzie lepiej wiedziała, jak ile i gdzie wyciachać ;-) no i nie martw się karmieniem,dam sobie rękę uciąć,ze w Twoim przypadku wystarczy zgłosić,ze nie karmisz i już. Nikt nie będzie Ci głowy zawracał. Lisa hehe, brzuch to mi między nogami już jakiś czas wisi, mało to wygodne,ale co zrobić.. i do jyska też miałąm w planach się wybrać,ale raczej autem ,z mężem, za daleko mam sklep,by się turlać samej,a reściowa mi raczej tam nie spadnie z nieba Pati, obowiązkowo zęba trzeba teraz zrobić, bo bakterie ew przechodzą do dziecka,niektórzy całą ciąże biora antybiotyki i da się, uwierz! A po porodzie to nie wiadomo kiedy uda się Tobie z domu wyrwać,zatem teraz i to szybciorem do dentysty! Młode mamy jak piszecie,ze brzuszek coraz mniejszy to mnie się od razu mój poporodowy przypomina,ależ byłam rozczarowana,ze taki duży jest po porodzie jakbym nadal w ciązy była. I teraz też wiem,ze taki będzie,bo mam większy niż w pierwszej ciąży. I w ogóle jakieś 3-4 miesiące po porodzie nadal wydawało mi się,ze czuję ruchy dziecka,aż się bałam czy znów w ciązy nie jestem hihi.. też pewnie będzie Wam się dużo takich historii zdarzało.. Monia 83 czekamy na foteczki Sparking, ja gdzieś miałąm przepis na fajną szarlotkę,ale zagubiłam niestety. Kruchy popieczony spód, na to jabłka i zapieczone z pianą z białek, słodkie nieziemsko,ale pyszne. Chyba zrobię taką, na oko ;-) Julka wózek fajny, nie wydaje się cieżki. I zobacz jak się ładnie udało załatwić tę kwestię Millea musisz podesłać swojego @ kokosznel i ona Tobie da namiary na pocztę, gdzie są fotki dzieciaczków i mam! Zwłaszcza mam! Hihi Kasiek , ja czekałąm az 10dni, tak mnie poinformowano i tak czekałam,ale przy odbiorze okazało się,ze po 5 dniach już były wyniki przygotowane. Zatem dzwoń do laboratorium za jakieś 3-4 dni i się dopytaj. Sylwka, z pewnością Dada nie są tak miękkie jak Pampers,ale znośne, moim zdaniem jedna paczka na próbe nie zaszkodzi. A może się okazać,ze bardzo Wam podpasuje. Zuzia bierzesz coś na te skurcze nóg? I takie fajne uzależnienie nie jest szkodliwe hihih Patka, ja miałam (w pierwszej ciąży) takie z wycięciem,ale i tak było ono za małe i musiałam albo sama dodatkowo docinać,albo podwijać pieluszkę. I każdy typ z new born u nas się sprawdził i bella i pampers i huggiesy. Teraz mam belle i pampersy, bo trafiłam na promocję tych drugich w Rossmannie,ale pisałam Wam o niej już. Miłego dnia dziewczyny. Idę powiesić pranie. Czy Wy też stale robicie prania? Ja nieustannie mam coś na suszarce lub w pralce.. jak nie nasze to córy,albo maleństwa. I końca nie widać. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Do szpitala i na pierwsze dni w domu moge Wam polecic te pieluchy z wycieciem na pepuszek happy sa ok :) Pozniej stosowalam oryginalne pampersy dady z biedronki (2 - sztywnawe, 3 - sa super) i babydream z rosmana (2 i 3 sa ok miekkie i chlonne) obecnie lecimy na samych pamperach (na noc i dluzsze wyjscia) i dadach jeszcze z 2 tygodnie i przejdziemy na numer 4 bo dupka malego rosnie :) W szpitalu poszly mi 2 paczki happy po 42 sztuki bylismy tydzien w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam tylko napisać, że nic mi się nie chce :P mąż zażyczył sobie fasolki po bretońsku i muszę zaiwaniać po kiełbachę, a tak mi się nie chce, zrobiłam pranie, zjadłam śniadanie ehhh znowu się nie wyspałam :( obudziłam się o 4 i do 6:30 nie mogłam spać u mnie znowu kłucia się zaczęły więc w sumie się cieszę, niech się dzieje do terminu zostało mi 7 dni... nie straszcie z tymi pieluchami, że mogą być niedobre (dada z biedronki) bo wczoraj 3 paczki zakupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dada sa super szczegolnie 3 :) 2 dla mnie troche sztywne ale to tez zalezy od biedronki no i jak na poczatek lepsze te sztywniejsze aby szerzej byly bioderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki zmówiłyście się i rodzicie wszystkie na raz? Tojah zaczęłam prasować o 6 jak obudziłam małża żeby wstawał do pracy :) Ja też ciągle piorę i piorę straszne z nas brudasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie mam 2 paczki pampersów (jedna w rossmanie kupiłam normalnie a drugą bo byly w promocji) mąż nie chciał bym kupowała na zapas to potem sam poleci i wypróbujemy różne ale i Rossmanowskie i Dada mi polecano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane mamusie :) ja dziś wstałam w totalnym niehumorze ... Tak więc dla jego poprawy postanowiłam Was poczytać i sama się troszkę udzielić ... :) Wydaje mi się, że ten nastrój to już troszkę niecierpliwość i przemęczenie tym stanem, ale ja twardo stoję za styczniem, więc się nie martwcie, że wyskoczę w grudniu - co to to nie! ;) Zgodnie za obietnicą wrzuciłam Wam moje foteczki aktualne na pocztę :) Zobaczcie jaka ze mnie kula ... :) Co do pieluch ja mam zapas pampersów i jedną paczkę huggiesów. Stwierdziliśmy z M, że na początku porozpieszczamy ten nasz mały tyłeczek ;) Podziwiam Was za prasowanie ... Ja co prawda z prania mam wszystko poza pościelkami, które zostawiam na koniec żeby się nie zakurzyły, ale pranie ... bleee No i ta torba też nie spakowana ;) Chyba stres mnie do tego zniechęca ... :) W piątek odbieramy wózeczek, moze wtedy coś mnie natchnie ... ;) Ostatnio budzę się z takim drętwieniem palców u dłoni ... Trochę to boli aż rozruszam, macie tak? No wieczorem brak kostek u nóg to już standard ... Eh, damy radę :) A wieczorem fryzjer :) hurra (ostatnio byłam w czerwcu ...) Miłego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tez cały czas piore i piore końca nie widac :) moje drogie kupowałyście może jakieś już smoczki itp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po wizycie w szpitalu, dostałam skierowanie na 03.01 na wywołanie porodu. Troszkę się boję bo słyszałam złe opinie o oksytocynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_1983 kochana mi strasznie drętwieją palce u rąk.. martini bedzie okey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama ja zamierzam kupic jeden z aventu 0-6 mcy by miec na zapas, ale nie wime jeszcze na ile chce dawac smoczek, postaram sie nie za duzo bo mi sie nie podoba potem jak juz takie roczne dzieciaki non stop z smoczkami biegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka_1984 no wałasnie jestem tego samego zdania kochana Jak najmniej smoczka ... bo naprawdę póżniej trudno odzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki czy planujecie kupować teraz jakieś większe ciuszki dla maluchów? Właśnie zaczęły się wyprzedaże, od stycznia wzrasta VAT i się zastanawiam czy zainwestować już teraz w jakieś większe ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel, A tfu! Wypluj to :-) trzymamy się dzielnie do stycznia, bo już ledwo co zostało i później możemy lecieć tasmowo :-) Julka To tak jest, człowiek panikuje że nie gotowy jeszcze, a wystarczą ze 2 wypady do sklepu i wszystko już gotowe. :-) Byle pieniądze były :-) ale teraz już od razu spokojniejsza jesteś nie? Też tak miałam. :-) Ja mam jedno opakowanie bella happy z wycieciem 42 szt. i jedno opakowanie białych pampersów 78 szt (znajomi mówili, ze są najlepsze na rzadkie kupki :-) ). A później zobaczymy. A my jesteśmy narazie tylko we dwójkę, ciuszki malucha dawno wyprane, a też mam wrażenie, że pralka chodzi na okrągło :-) Dziewczyny, a słuchajcie, po co Wy na te ktg jezdzicie? No rozumiem jak ktoś coś podejrzewa, ale na takie umówione to po co? Pytam, bo ja tak jak Mufi dopiero jak do porodu przyjade to będą mi robić. Ja piernicze jakie mam nogi spuchniete :-) jakby mnie pszczoły pozadlily :-) ale przynajmniej narazie jest to defekt kosmetyczny, nic nie boli to nie jest źle. A i tojah i agniesiulka, ja mam nadzieję, że te kg to nie tylko Agnieszkom będą pięknie spadać po porodzie :P Lecę na zakupy obiadowe. No i muszę dokupić liści malin, bo ubywaja w ogromnym tempie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama ale znajoma mówiła ze na zapas warto mieć, ona nie uzywała ale jak wychodziła gdzies to czasami dawala by uspokoic dziecko, wiec tez kupie na zapas i dlatego tez chce z aventu bo one są 0-6 mcy a nie 0-3mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1984 dobre pytanie tez się zastanawiałam nad tym czy teraz kupować?? Fajne sa teraz wyprzedaże... aż boje się pomysleć ile co będzie kosztowało w przyszły roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIsabell ja tez nie mam zadnego ktg robionego, ostatnio mi się zaczęły częstsze bóle "jak na okres" ale i tak musze wytrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po wizycie -póki co szyjka bez zmian ale maluszek ma już główkę dociśniętą do szyjki więc wszystko na dobrej drodze. Tak jak czułam macica poszła w dół. GBS nie mam jeszcze ale w razie czego w szpitalu sprawdzą w lab. jaki wynik więc luz. Dziś nie miałam usg więc nie wiem jak podrósł. Kolejna wizyta 04.01 a jeśli do tego czasu nic się nie będzie działo to gin skieruje mnie do szpitala 07.01 i zaczną walczyć z szyjką z pomocą foley'a oraz oxy. Już raz miałam oxy ale nie mam porównania jak jest bez więc jakby się zaczęło samo to byłoby super. Ale co to za bida z nędzą skoro nawet najmarniejszego skurczyka na ktg brak. :O Co do współżycia to droga wolna ale gin zasugerował żeby zaczekać do Sylwestra bo lepiej urodzić w nowym roku. W sumie ma rację więc byle do Sylwka. :P Martini a skąd ten pośpiech z wywoływaniem? Coś nie tak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×