Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

u nas ksiądz bierze za chrzest ok 200 zł, za ślub wziął 800, kościelny 300 a organista 250, za pogrzeb ok 1600 zł. Tak sobie księża zarabiają na nas, a potem jeżdżą furami a na ambonie mówią, żeby się za nich modlić:) organista wziął 300 zł nie wiem za co, jeszcze opierdziel dostał przed mszą bo brama do kościoła była zamknięta i musieliśmy dwa razy podjeżdżać samochodem do kamery. ja za tą zgodę nic nie dałam, a za to jak nas potraktowali przed chrztem powiedziałam, że na tacę nigdy nie dam:P to znaczy nie mówiłam tego księdzu ale rodzinie. Pamietam jak byłam mała i jak nasz proboszcz chodził po kolędzie (teraz jest w ośrodku pomocy społecznej) nie chciał wtedy ofiary bo powiedział że nam jest bardziej potrzebna. A kiedyś dawało się po 10-20zł. To jest prawdziwy ksiądz z powołania a nie nasz teraźniejszy proboszcz, który na każdej niedzieli wylicza ile na co wydał i co trzeba jeszcze zrobić. betinka - no właśnie co łaska, tylko, że ta łaska jest zazwyczaj już określona i co to za łaska edzia - i bardzo dobrze mąż zrobił:) youssta - gratuluję spadku wagi:) tylko uważaj na efekt jojo bo dość szybko schudłaś. Ja z wrażenia aż wyciągnełam hula hop:) kajek - ale Ci córcia ładnie przespała, moje marzenie przespać całą noc, choć pewnie teraz z przyzwyczajenia obudziłabym się kilka razy w nocy. Też mi się wydaje że jak ładnie przybiera Wercia to nie trzeba jej budzić na karmienie. Butelek chyba się nie sterylizuje w mikrofalówce, tak mi coś świta że kiedyś czytałam. Ale nie wiem dokładnie. dzięki dziewczyny za rady z tymi moimi włosami, zachęciłyście mnie bardziej, ale nie wiem czy zdecyduje się na farbowanie, juz dwa razy byłam umówiona na wizytę ale zrezygnowałam o matko... położyłam Kubusia na brzuszku na macie, odkręciłam się żeby napisać o tych moich włosach, patrzę a Kubuś na pleckach leży. Przekręcił się sam, a jak go tak czasami zostawiam na łózku samego. Ale już teraz nie chce leżeć na brzuszku, płacze. agniesiulka - a ile z ciekawości wam powiedział za adaptację bo u nas wziął 1500 zł ale już na kierownika budowy go nie bierzemy bo zażyczył sobie 2500zł a normalnie biorą 1500zł. Widzę, że ty bardziej interesujesz się budową domu bo ja to nie. Mąż wszystko załatwia a ja tylko sprawdzam stan konta:P teraz staramy się o kredyt bo bez niego nie ruszymy, ekipę budowlaną mamy dopiero na koniec maja, początek czerwca, trochę późno ale podobno dobrze robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka 2012
Witajcie styczniówki Też jestem styczniówką 2012 :) Mam do Was pytanko: czy zdarzyło się Waszym dzieciom mieć śluzową kupkę po jakimś jedzeniu? Moja dwumiesięczna córka od trzech dni robi kupkę, w której jest dużo śluzu, wygłąda czasami jak galaretka, i ciągnie się też jak się złoży i rozłoży pieluchę. Kolor kupki musztardowy, z grudkami. Byłam u lekarza, jedyne co mam teraz robić to obserwować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak coś to mój ma firme budowlaną ;P nie no,teraz zmienił prace ale dom zbudować potrafi :) budowali we Wrocku pare domków . ale Wy produkujecie pisarki jedne :) dziś ide do fryzjera,aż strach sie bać jak od niego wyjde. Fryzjer extra,młodszy ode mnie,pasemka robił mi jak miał 13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka polka 2012- u nas po zbyt dużej ilości nabiału tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa- to gdzie chodzisz do tego fryzjera? tzn w jakim mieście? Później z chęcią pooglądam zdjęcia na mailu:) matka polka 2012- a krew widzisz w kupie? Ja jak zjadłam np. na śniadanie serek, na drugie zupę mleczną i jeszcze na obiad zupa ze śmietaną to tak właśnie było- spróbuj przez 2 , 3 dni jeść mało nabiału - powinno pomóc:) Mój pobił dziś rekord- już 8 kup walnął! masakra nie wyrobię na pampersach:P Co do sterylizacji w mikrofali, to mój mąż tak robił, wiem że moc wybiera się max, ale co dalej to nie wiem:( Aha on to robił z butelką lovi i smoczkami ... Jak wróci to go zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny faktycznie przypilnujcie sobie tego, żeby Wasza pociecha nie leżała ciągle na jednej stronie (chodzi o główkę), bo ja sobie tego nie dopilnowałam i muszę na rehabilitację jeździć (tzn. u mnie też wynikło zbyt duże napięcie mięśniowe ale i przykurcz przy szyjce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia u mnie w mieście,to mała mieścina :) ale chłopak zna sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smeffetka u nas też wziął 1500, a babka w mieście chciała 2000 za to samo. warto pochodzić :) ale wycena domu... masakra. chyba na głowę upadł, ze u niego będę budować, chyba, ze to tylko pi razy drzwi i ze zejdzie, bo my mamy mały domek i bardzo prosty projekt. a wy jaki duzy budujecie? i czy macie skomplikowany dach i bryłe? my dopiero raczkujemy. kredyty właśnie przeglądam. korzystacie moze z doradcy finansowego? ja sie chyba wybiorę do 2-3. a potem posprawdzam w bankach. monia_aa a w okolicach poznania też twój mąż buduje? ale zaznaczam ja jestem bardzo wymagającą klientką, znaczy pedantyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka M już sie w to nie bawi. Choć działalność musi jeszcze mieć to sierpnia. Ale na budowlance dobrze sie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka 2012
EdZiA:) Dziękuję za odpowiedź. Zredukowałam nabiał do minimum a dzisiaj już zupełnie bez nabiału. Zobaczymy co się będzie działo. Krwi w kupie nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym bez was głupa z siebie zrobiła, reklamowałabym dobre łóżeczko i by mnie wyśmiali , baba ze wsi nie potrafi rozłozyć kojca :) betinka fotke ci właśnie wysłałam i ogólnie to łóżeczko polecam, poza tym że żółte a nie zielone jest , trochę obawiam się owadów latem na dworze ale co tam, moskitiere już kupiłam ; materacyk jest ok , ja połozyłam na to kocyk bo trochę szeleściło i jest fajnie, Małemu się już podoba i pierw tam hasał i śpiewał a teraz tam spi dziewczyny po wizytach fryzjerskich zdjęcia na skrzynke wysyłać EdZiA:) zazdroszcze kupy, my ciągle czekamy smeffetka jesli chodzi o doradce to my korzystalismy z open finance , zaoszczędziło nam to sporo czasu i chodzenia po bankach - zrobili to za nas i przedstawili nam opcje do wyboru , to bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane my już po szczepieniu mala chwilkę popłakała ale jest już spokój mam pytanie czy przy szczepionce skojarzonej lekarz wam kazał dawać dziecku dużo picia w dniu szczepienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby, do czytałam WAS dopiero teraz mloda cała noc co 1h si,e budziła i cycowała , niewyspałam sienie a nic a rano mysłałam że z głodu umrę, potem gugała gadała a teraz spi juz trzecia h a moje cyce pekaja od nadmiaru pokarmu, w nocy mam ten sam problem dla tylko pirluche podkladam bo juz mam dosc spania w staniku!! dziewczyny to co poiszecie o chciei stawkach to jest jakies chore, my chrzcimy u ojcow bernardynow i tu jak nawet nic nie dasz to jest ok za slub tez proboszcz nie chcial koperty mówił, ze mlodzi maja inne wydatki! mało pisze bo przez ten wiatr zdycham tetno mi skacze, glowa boli od wczoraj na prochach jade takze zdrówka dla wszystkich i ide lec, póki mloda spi. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smeffetka też czasem bywam głodna ale wytrzymuje do 8-9 :) Mufi ja w nocy daje cyca jak się obudzi a jak marudzi przez sen to smoczek bo nie koniecznie dziecko jest głodne jak marudzi przez sen a głodne sie tak na prawdę obudzi przecież :) A okres bym chciała mieć żeby wiedzieć kiedy owulacja :p z piersi się lało kiedyś teraz już nie :) Jagódka u nas nie było ofiary za chrzest... tzn nie daliśmy bo nie wiedzielismy kiedy myśleliśmy że w dzień chrztu ale nikt się nie odezwał i wyszło nas bez opłat :P No i dziś już po szczepieniu- spacer był do lekarki i z powrotem bo wieje strasznie... Mała popłakała chwilę i było ok :) ale ogólnie nie za fajnie dostałam skierowanie do neurologa bo mówi że Mała może mieć Zespół Napięcia Mięśniowego ale nie jest pewna i o dziwo udało mi się załatwić termin na 4 kwietnia :) szkoda ze w ten dzień mam obronę i nie wiem czy Mąż sam nie pojedzie... ale cóż siostrzeniec to miał i niby dwa trzy miesiące rehabilitacji i było już ok ale się zestresowałam i ehh humor mam zły :/ do tego Malutka ma tylko 5600 a wg moich obliczeń powinna mieć 5800;/ ogólnie jestem zła i lepiej mi tu nie podskakiwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg przepraszam za tyle bledow ale pisze z komory a ortografia to chyba przez ten wiatr mi siadla sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam jeszcze pisać o chrzcinach w parafii z której pochodzę- ksiądz bierze co łaska i to prawdziwe co łaska:) a ostatnio pisali w gazetach że niby przerwał chrzest bo o kasę poszło a to bzdura bo kto jak kto ale nie on o kasę... a poszło pewnie o filmowanie bo on nie znosi jak ktoś bez uprawnień z kurii filmuje i to natarczywie i się nawiązała dyskusja i w ogóle masakra... parafianie zbulwersowani gazetę bojkotuje za takie bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama mi nikt nie mowil o piciu ale Mlody sam sie cyca czesciej domagal. Gapp nie martw sie wszystko bedzie dobrze. Ja bym z checia dala smoka ale juz sie poddalam w tym temacie. Zrrszta moj chyba naprawde glodny sie budzi bo ladnie w nocy mi je z obu piersi tak z 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie kilka dni- mama u mnie posiedziała 2 dzionki zdążyłam niewiele poczytać fasolka- u nas kupa co 2-3 dni, spróbuj Bio-Gaię albo Lakcid, przepajaj małego wodą lub herbatką i często na brzuszek. Ważne żeby gazy puszczał, nie martw się tą kupą :) elzuniaw1 garnek nawet mocno przypalony uratujesz octem- zasada mniej więcej taka, że na 3 porcje wody lejesz 1 octu, pogotuj 20 minut (uwaga na zapach w kuchni), ostudź i spalenizna zejdzie dosłownie płatami moja mała z kolei upodobała sobie lewą stronę i tam patrzy, przekręca głowę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama musisz sama zdecydować. Ciekawa torebka a robisz takie duże worki? Bo ja lubie takie, w które mogę nawkładać dużo niepotrzebnych rzeczy i noszę je aż mi ramię urywa:) Donia Ty to tylko wpadasz,żeby wszystkim zagrać na nosie:) Mufi mi fakt cieknie ale nie aż tak! Też noszę pieluchę ale jedna na noc wystarcza. Przeczytałam to zdanie i brzmi jakbym się w nocy moczyła. Chodzi oczywiście o mleko :) Camilla ależ Twoja córa duża! No gratulacje! Przykre że była taka niespokojna po szczepieniu. Też się tego boję. Gapp powodzenia na szczepieniu! Fasolka hmmm ciągle myślę o tym schabowym. I chyba się skuszę, skoro małemu po niczym nic nie jest...(tfu tfu przez lewe ramię) to połowa schabowego też powinna ujść. I nie pracuj tyle, bo zawstydzasz niektórych (mnie:-p) A okna? eee daruje sobie...nie uciekną. A katar leczony trwa tydzień a nieleczony 7 dni :-P Ja o kremie jeszcze nie myślałam choć jesteśmy całe dnie na dworze. A łóżeczko..zadzwoń do nich przedstaw problem i zapytaj jak masz zareklamować. Smerffetka może miał gorsze dwa dni? A może rzeczywiście skok. Ja bywam głodna w nocy ale nie wygłupiam sę z jedzeniem, w koncu chcę schudnąć a nie utyć. 500 zl za papier4? chyba go poj.....ało!!!! Mufi o też mam podobnie (tfu tfu) Dominik zaczyna spać dłużej! Szczególnie ten pierwszy sen! Tak około 4 godzinny rozkosz! Odkąd spedzamy całe dnie na dworze, to mój syn tez tak dużo śpi. Lisa zakaz mówisz? Hmmm zobacz co przyzwyczajenie robi z człowiekiem! A jesteś kobietą która myli prawą z lewą czy nie? Lub musi się zastanowić która jest która? Kika miłej wizyty u fryzjera. Pochwal się zdjęciami :) Youssta a czytałam chyba w neesweeku, że średnia krajowa to 75 zł. Ehhh znów mnie okłamano. A bliźniaki supersłodkie. 4.5 kg w mesiąc noooo pięknie/! Kajek ależ noc !:-) Zazdroszczę ( ale tylko tak trochę). Elżunia...ehh życie. Też będę siostrę prosić. A już słyszłam od mamy, że się spodziewa i lepiej, żeby chrzciny byly w weekend bo nie chce brać urlopu.. Piszecie o ubraniu dla siebie..hmm w ogóle o tym nie pomyslałam. Z dzieckiem nie będę szczypać, kupię mu białą koszulę i będzie cacy! Edzia hahahaha ksiądz to pewnie klął jak szewc jak mąż wyszedł! Kajek z tego co czytam u mnie na sterylizatorze to jak masz 1000watt to 4 minuty. o ryk idę karmic .... ok pisałam to rano no i pewnie wiekszośc już nieaktualna bo nie wysłałam bo był alarm. Poźniej "chałupki" i zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion mam w planach zrobic wlasnie teraz sporo torbe :) a ciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion jedz schabowego i się nie czaj a nie biedne dziecko tylko marchewką pasiesz :P biedny ten twój Dominik :) jedz na zdrowie ! właśnie zaliczylam aptekę i kupilam tabletki sudafed , zawsze mi pomagały bo kroplami psikam od rana i dalej nie mogę oddychac, kicham na to moje biedne dziecko az podskakuje ze strachu , a jesli chodzi o cięzką pracęto dziś sobie na maxa odpuściłam i przez cały dzień zrobiłam tylko obiad a reszte czasu poświęciłam na neta i zabawe z Fifkiem :) ten nivea krem sprawdziłam jest od 3 mca i chyba narazie ta 30 wystarczy, może mocniejszy 50 kupimy na lato - sama nie wiem łóżeczko pewnie już doczytałaś jest ok tylko ja sierota :P ja jestem głodna non stop i w dzień i w nocy jak robię mm to też się mega czaję i czasami ciacho wsune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ja chodziłam też ciagle głodna, ale odkąd popijam ten błonnik to nic a nic nie podjadam. schudłam już 2 kg, a dodam, ze zapominam ćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) mufi-mi tez troszke cyce przeciekaja,ale nie tak bardzo jak tobie. Kiedys budze sie w nodcy,patrze a Emilka ma caly rekaw mokry,mysle sobie co jest! A ona spala taka przytulona do mnie i piers mi przemokla i jej koszulke zmoczylam :-) a z wkladek mi pasuja z babyono,nie przeciekaja tak szybko :-) jak mala sie odsunie to mi tak kilkoma strumieniami mleko tryska :-) ale przez tio czasem Emi sie krztusi :-( kushion faktycznie to zdanie zabrzmialo jakbys sie w nocy moczyla he he a sie usmialam :-) Smeffetka ale u was ceny,ja pierdziele! U nas zostawiamy ksiedzu koperte na biurku,nie sprawdza ile tam jest. Przy slubie powiedzial,ze nie trzeba ofiary,ale zostawilismy 500 zl,na chrzest dalismy 100 :-) super,ze Kubus juz sie obraca! Moja klucha ani mysli :-) a przy karmieniu chce mi sie pic a nie jesc :-) Kajek te butelki samosterylizujace sie z lovi wsadza sie do mikrofali,na opakowaniu pewnie pisze na ile :-) Edzia udanego masz tego meza he he usmialsmy sie,jak mojemu przeczytalam :-) Fasolka my tez znowu w oczekiwaniu na kupe,drugi dzien :-) Kupilam ubranko do chrztu,taki skromny cieplejszy komplecik koszulka z dl. Rekawem z przodu z wstawkami z tiulu,ale bez falbanek do tego spodenki i czapeczka. No i biale butki.pod spod rajtuzki a jak bedzie zimno to na to sweterek i kocyk i juz :-) nie wydziwialam za bardzo :-) Ogladalyscie rozmowy w toku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wpadam zdać relację z zabiegu. otóż zabiegu nie było. pani dr stwierdziła że warto jeszcze poczekać. dostaliśmy biodacyne, pokazała jak masować i tyle. jakby nie pomogło to mamy przyjechać w czwartym miesiącu życia. z jednej strony się cieszę, bo Czarusia nie męczyli ale z drugiej już się psychicznie na to nastawilam i liczyłam że będzie spokój. ale jak tak ma być to niech będzie. będę walczyć z tymi kanalikami może uda się bez zabiegu. jestem mega zmęczona. pobudka o 5 wcześniej dwie na karmienie,.szybka zbiórka do kupy, 2 h jazdy, nerwy. zakupy, jakieś karmienia na parkingu, w pokoiku w galerii, i 2 h jazdy do domu. masakra. głowa mnie boli. ale przynajmniej kupiłam sukienkę na chrzest. :) i jeansy Czarek i w podróży i w galerii super chlopak, usmiechniety i zadowolony. podczytywalam cały dzień w komórce i sobie myślałam co komu odpisać ale teraz już zapomniałam... na prawdę padam na ryjek. idę chyba po apap i spac. p.s też was śmieszy ta cenzura? wymachuje, przysłuchuje, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camilla2011 ogladałam rozmowy w toku, moim zdaniem ta kobieta jest wyrachowana i zwyczjnie klamie, nawet płaczu nie potrafi udawac nie wiem moze się mylę ale oni jakoś mnie nie przekonują no i powtarzają jakieś bzdury i nie mówią żadnych konkretów , wszystko wydaje się być inscenizowane i pod publiczność oraz dla kasy , nie wierzę w ich niewinność lisabel to cię załatywili, a ja tu czekam co napiszesz :) coś ci tam przepisała może pomoże , ile razy dziennie i w jak długich seriach kazała ci masować ? mąż mi podniósł cieśnienie i w najlepsze poszedł spać a ja zostałam z karmieniem odbijaniem sprzątaniem po kąpieli zmęczona po całym dniu i jeszcze bolą mnie od rana jajniki może okres się zbliża, mam wkurw ! on już chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×