Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Kushion - gratulacje :) Co do umoralniającego tonu - skąd ja to znam, czyżby z autopsji?? Hehe, też mam do tego tendencje, jak mogłyście się już zorientować:P Może mijam się z powołaniem - powinnam być srogą nauczycielką :PPP Sandra - zgadzam się z Tobą, nie powinnyśmy zapominać, że jesteśmy grupą wsparcia :) Aless - pierwsze słyszę o tym masażu, naprawdę! Ale fantastycznie, że się z nami dzielisz nowinkami, poczytam o tym i kto wie, może zacznę już dziś...:) Mam dziś lepszy humorek niż ostatnimi dniami, byłam z koleżanką (ciężarówką też) na zakupach lumpeksowych i na gorącej czekoladzie. Bilans dnia - kilka sukienek i kalorii więcej, ale za to jaki nastrój :) Polecam! Udanego weekendu dziewczyny, ja zaraz wyjeżdżam do rodziców na wieś, oby pogoda dopisała. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Dlugo nie pisalam, ale w wolnych chwilach sataralam sie podczytywac. Odnosnie alkoholu, wszyscy wiemy czym grozi, a bardzo dobrze rozumiem, jak ktoras ulegnie pokusie. Niestety chcice moga byc potwornie meczace. Poduszka - rogal, tez o takiej myslalam, skoro piszecie, ze warto pewnie tez kupie. Odnosnie kremu mustela, ja nie lubie tego zapachu. Mimo wszystko smarowalam sie od samego poczatku i mam rozstepy na piersiach. Na szczescie tylko na piersiach. Teraz mam balsam firmy ziaja. Musze sie pochwalic moim cudownym mezem. Sam poszedl do sklepu i kupil ubranka dla noworodka, na dodatek sa slodkie. Jak sie rozkrecil to kupil tez kilka sztuk bawelnianych spioszkow i body. Jest kochany:-) Reszte ubranek pewnie juz kupimy z drugiej reki i wezmiemy od rodziny. Pozdrawiam Was cieplutko. Nie dajcie sie wyprowadzac z rownowagi, nie warto denewowac nasze MALENSTWA. A wszelkie "pomaranczowe osoby" troszczace sie o nasze dzieci lepiej niech sie zastanowia co robia, bo tak naprawde szkodza tymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) Ja tak wpadłam tylko na chwilkę wieczorową porą. Jestem straaasznie zmęczona. Byłam dziś u endokrynologa. Opieprz dostałam (bo za późno przyszłam) tzn przychodzi się zazwyczaj na początku ciąży. Mam podwyższoną dawkę z 50 na 75. Mam brać też witaminy. Lekarka była zdziwiona, że mój lekarz nic nie kazał mi brać. Stwierdziła, że dziecku potrzebny jest jod i kazała poszukać witamin które mają nie mniej niż 150mg jodu. I muszę brać je już do końca ciąży, ze względu na niedoczynność. I co miesiąc kontrole.. czyli co mieś. muszę wybulić stówkę za wizytę i ok 40zł za receptę. rewelacja po prostu :/ Ale najważniejsze zdrowie maleństwa :) Zmykam spać. PaPa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Byłam dziś u lekarza na połówkowym :) Maluszek jest zdrowy :) waży 340 Dostałam kilka fotek, lekarz troszkę się namęczył żeby dobrze wszystko sprawdzić bo mały strasznie się wiercił. Wróciłam do domu z wizyty gdzieś o 13 i cały czas spałam :( coś mnie łapie, bolą mnie plecy, mam prawie 38 temp, i taką dziwną głowę czuję... Wzięłam apap i wypiłam pół dzbanka wody z cytryną i miodem, martwi mnie ta temperatura :( Idę dalej leżeć buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjofobiqe - to właśnie Pregnaplus ma 150 mg jodu jakby co ;-) JulkaZ - wyleż się moja droga, popijaj herbatkę z lipy i bądź dobrej myśli, teraz jest taki paskudny okres, zmiana temperatury, ja cały czas łapię się na tym, że nie wiem jak się ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry mamuski ja wczoraj kupilam magnez 300mg, bylam tez na kontroli u diabetologa i poziom cukru w normie u nas dzs ladna pogoda wiec napewno gdzies wyruszymy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie wszystkie???? Ja ogladam box Adamek z Kliczko do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj u rodzinki, a dziś mam chwilkę na komputer ;-) śniadanko jem a was pewnie i tak nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekendy to zawsze pustki na forum, dziewczyny na działkach siedzą ;) elzunia - no bliźniaki też rodzą się SN ale musiałabym trafić na super lekarzy żeby bez stresu rodzić, bo często jest tak, że po urodzeniu pierwszego dziecka drugie zmienia ułożenie i wtedy jest problem.Ja też się przy cc nie upieram, bo widziałam jak później to boli. JulkaZ - super że dzidziuś jest zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelismy wreszcie remont:))))) wiec w ogule nie mam czasu na zaglądanie na forum. ale jestem zadowolona ze wreszcie zaczelismy:D ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - no widzisz, a nasz remont powoli się kończy :) strasznie się cieszę :) możliwe, że z końcem października będziemy na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie. byłam w sobote u lekarza, w koncu zrobil mi porzadne usg dzidzius zdrowy, waga 520g, no i wiemy co bedzie... dziewczynka :P oboje po tej informacji bylismy zaskoczeni, bo przekonani ze bedzie chłopak, moj facet to o mały włos sie nie popłakał z rozczarowania, i nie mogł przez cały dzien dojsc do siebie :( ;( było mi strasznie przykro z tego powodu, bo pomimo tego ze tez byłam zaskoczona rownie mocno jak on to najwazniejsze było dla mnie to ze z nasza córą :P jast wszystko dobrze. no coż trudno, naszczescie wczoraj mu przeszło juz troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieewczynki w słoneczny poranek:) Gosia nei przejmuj sie na pewno mu minie. własnie najgorsze jest to nastawianie sie na cos:P wiem po nas caly czas nastawialismy sie na dziewczynke i mamy dziewczynke ale pewnie lekkie rozczarownaie chlopakiem by bylo. choc dla nas i tak najwazniejsze ze zdrowe:D eluzniaw1 my tez po cichu liczymy ze w listopadzie juz tam zamieszkamy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia :) mój też był "rozczarowany" pierwszą córcią, tym bardziej, ze w koło wszyscy rodzili chłopaków :D ale nie na próżno sie mówi "córeczka tatusia" lub "księżniczka tatusia" :D uwierz mi. mój m teraz twierdzi, zę będzie dziewczynka, a ja ze chłopak. ciekawe, które ma rację. ale wiemy, ze gdyby spełniło sie przeczucie tego drugiego z nas, to ten pierwszy byłby zadowolony :D znaczy, ze mąż chciałby chłopaka, a ja dziewczynkę :D:P ale oby było zdrowe. madzia mi a jak tam rwa kulszowa, ja juz prawie nic a nic nie odczuwam. zajadam właśnie śniadanko: kanapeczki z serkiem białym, rzodkiewka, pomidorem, ogórkiem i szczypiorkiem. mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tak to czasem bywa z tą płcią -nie zawsze mamy co chcemy. Ale czas na akceptację jest więc myslę że każdy da radę. :) Ja myslałam że może córka teraz będzie a tu synek i cóż trzeba się z tego cieszyć. :) W temacie remontów to u nas na tą chwilę zmagania zakończone z bardzo pozytywnym efektem końcowym -zdolny mąż. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 super ze wypad się udał:D widze ze masz przysłowiowego fijoła na punkcie swoich piesków:D hee wiecej tam zdjec psiurów niż Twoich:)) agniesiulka- u mnie mineła już rwa dzieki Tobie:* siedze w pracy:D iiiiiiiiiiiiii TAK mi sie nie chce:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_mi kocham swoje psiaki może w przyszłości założe Hodowle Tej rasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie widze ze jestes bardzoo ale to bardzo za nimi:) super! tez uwielbiam zwierzaki sama mam psa i dwa koty:D hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Goha24 - gratuluje córeczki ;) Cama - cieszę się, że wyjazd udany i pogoda dopisała. Fotek z psami rzeczywiście bardzo dużo ;) Madzia_mi, Elzunia, Natel111 -szaleństwo remontowe trwa. Robicie też pokoiki dla dzieci? Weekend był cudny, a i dziś pogoda dopisuje ;) Idę na słoneczko. Wczoraj dowiedziałam się, że sąsiadka jest w ciąży, na podobnym etapie. Bardzo się ciesze z tego powodu bo nasze dzieciaczki będą w tym samym wieku i będzie z kim wyjść na spacer. Oprócz nas to jedyne młode małżeństwo w bloku, fajnie się złożyło ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie mam zabardzo co napisać bo ruchy wciąż występują bardoz rzadko i są bardzo słabe mój lekarz dopiero w tym tygodniu zaczął przyjmowac po swoim urlopie więc wybieram się do niego w czwartek wczoraj byłam u swojego chrześniaka na roczku :) Gabryś rośnie jak na drożdżach :) jak popatrzeć na niego to aż chce się już swojego dzidziusia - on jest taki słodzitki grzeczny i nie ma problemu przy karmieniu, bardzo chętnie je :) ogólnie wszystko super Gratuluje dziwczyny remontów i tych zakończonych i tych rozpoczętych, bo u mnie dopiero co mur zaczął rosnąć i długo jeszce się zejdzie :( i muszę mieszkać z teściami, ale pocieszam się że po porodzie to do wiosny będe u rodziców na blokach powiedziałam że nie chce aby teściowa mnie uczyła opieki na maleństwem, bo ona to by mnie odsunęła na drugi plan BO PRZECIEŻ ONA LEPIEJ SIĘ ZAJMIE DZIECKIEM! (już widziałam jak córkę wyręczała we wszystkim) no nie chciałam na nią się żalić ale jakoś tak wyszło - przepraszam żła kobieta ze mnie :( Gosia32- wróce do tych naleśników ja nie kupowałam specjalnie syropu klonowego - robiłam bez lub z cukrem albo miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś o 13.15 mam USG 4 D. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze. Bardzo się boję:( Przedwczoraj poczułam kopniaczka:) Straszyłam swój brzuch, że jak mnie nie kopnie to sama zaraz go kopnę - i chyba poskutkowało:) Swoją drogą, ciężko byłoby mi samej w brzuszek się kopnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, ja sobie dziś zrobiłam wagary od sfi i siedzę w domku. do do rozczarowań naszych partnerów co tam się kryje w brzuszku, my też byliśmy nastawieni na Hanię. po usg mój partner skomentował to tak Hanię dorobimy najszybciej jak się da. a teraz jak uświadomił sobie ile męskich zajęć jest z małym mężczyzną to już się nie może doczekać porodu...i cały czas tylko Maksio , Maksio...więc teraz jak przy porodzie byłaby jakimś cudem dziewczynka to było by dziwnie...tym bardziej że już wszystko kompletujemy w niebieskim, a ciuszki które pasują tylko na chłopca..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 - super, że wypad się udał! ale wy chyba nie byliście z psami pod namiotami? Aguniek0121 - nie mamy tylu pokoi żeby zrobić pokój dla dziecka, to nasze pierwsze wspólne samodzielne lokum i marzymy przede wszystkim o małżeńskiej sypialni, długo się zastanawialiśmy czy w tej sytuacji jest sens, ale zdecydowaliśmy, ze tak, będzie łoże 180x200cm, a obok postawimy łóżeczko, w przyszłości - gdy dziecko pójdzie do szkoły czy coś - przeprowadzimy się do salonu, ale póki co musimy spełnić nasze marzenia i wyobrażenia o własnym mieszkaniu Sparking - trzymam kciuki, będzie super :) goha24 - zupełnie jak u mnie z tą płcią :) przejdzie mu kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki my bylismy z 2 psami ,ale mielismy pokój wynajety :) To był zlot Owczarków Niemieckich z Całego Kraju więc i zdjęć dużo było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć my po usg połówkowym. Nasze dziecko waży 370gram, zmierzono mu główkę, obwód brzuszka, kość udową, serducho obejrzane i część przepływów zbadana - maluch był odwrócony tyłem i serce oglądalismy przez kręgosłup i nie dało sie wszystkiego obejrzeć, więc powtórka usg 24 września. A taki cwany był maluszek, że próbowaliśmy aby się przekręcił, to jak ja na boczek to on za mną i tak cały czas kręgosłupem do nas. Poza tym spokojne mamy to dziecko w brzuszku na prenatalnym i teraz to takie spokojne jest i za bardzo nie fika. Z dodatkowych wieści łożysko jest na tylnej ścianie i zaczyna się już II stopień jego dojrzałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie całe mieszkanie od podstaw:D takz epokoik dla dziecka bedzie również od podstaw:D mebelki nowe dla nas i dla malucha:D to takie podniecajac kupowanie tyego wszystkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking - trzymam kciuki, pisz co tam u maluszka. Elzunia - my mamy podobnie jak Wy z ta sypialnia:) Teraz tylko łozeczko dostawimy. Jak dziecko podrosnie to zrobimy mu pokoj,ale mam nadzieje,ze uda nam sie szybko wybudowac dom. Jak nowa fryzurka, spodobała sie wszyrtkim? Ja tez musze wybrac do fryzjera, ale tylko na podcięcie koncowek, choc i tak zawsze panie scinaja mi duzo za duzo:), a ja lubie swoje długie włosy. Madzia_mi - oj,fajnie Wam:) Uwielbiam takie "remontowe" zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×