Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

tojah co tam u ciebie 🖐️ ;) ira ja chciałam kupować po świętach ale oprzytomniałam, ze to inwentury będą, więc jedziemy dziś. fasolka no ja jadę i z mężem i tesią :D cała rodzinka zaangażowana ;) mężowi już zapowiedziałam, ze nie wpadamy-wypadamy, tylko, że musze miec czas postać przy półkach i pomyśleć :D na dolną część kręgosłupa polecam masaż (z dołu w górę omijając kręgosłup). ja nie kupuję miseczek. ma mnóstwo w kuchni, więc je wykorzystam :D dla mnie to zbędby wydatek i potem rupiec w domu... muszę iść do piwnicy upewnić się, czy nie wyrzuciliśmy przewijaka i czy karuzela gdzieś tam jest, bo opakowanie mam w szafie, ale bez zawartości :D:D:D lisabell ja nie wyobrażam sobie karmienia jak z tesią, muszę mieć fotel, bo mój kręgosłup jest mocno sfatygowany. mąż tylko się zastanawia, gdzie go postawimy. no ale przecież biurka się pozbyliśmy :D na razie fotel będzie stał koło szafy, a potem, jak synek pójdzie do pokoju tesi to tam gdzie stało biurko/łóżeczko wstawimy ten fotel, bo coś mi sie zdaje, że biurka juz nie wgramolimy do domu. a sofę gdzie kupowaliście? martinii mi też zależy by mały urodził się w nowym roku. mam takie samo podejscie jak ty. zresztą pracuję w przedszkolu z dziećmi i widzę ten rok różnicy. co tu dużo mówić. rok różnicy u małych dzieci to ogrom. gosia fajnie, ze u was mąż może byc przy cc. w poznaniu chyba nie ma szpitala z taka opcją. ale muszę dokładnie popytać. jagódka juz chciałam ci pisać, ze ten fotelik jest dla starszego dziecka :D a łóżeczko... cóż. nie zawsze cena jest wyznacznikiem. my kupiliśmy za 250 i musieliśmy oddać bo było kiepskie i potem kupiliśmy takie za 120zł drewexa i jest idealne, do tego rewelacyjnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............aktualizacja 10.12.2011................. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? -Aniela6............02.01.2012................23 -Sylwka.............02.01.2012...............23 -Miśka_22..........03.01.2012...............24 -wiosna7575.........04.01.2012...............25 -elzuniaw1.........04.01.2012...............25 -Ivona82...........04.01.2012...............25 -Natel111..........05.01.2012...............26 -Aguniek0121.....05.01.2012...............26 -Fasolka 99........06.01.2012...............27 -martini657........06.01.2012...............27 -camilla2011.......08.01.2012...............29 -Madzia_mi........08.01.2012...............29 -kajek20...........08.01.2012...............29 -Sandra 11.........08.01.2012...............29 -smeffetka.........10.01.2012...............31 -Groszek 25.......10.01.2012...............31 -Mufi................11.01.2012...............32 -Lisabell............11.01.2012...............32 -goha24............11.01.2012...............32 -jagódka_1984....12.01.2012...............33 -monia_1983.........13.01.2012............34 -Gapp...............14.01.2012...............35 -docia1986.........15.01.2012...............36 -bagatelka11.......15.01.2012...............36 -kokosznel.........15.01.2012...............36 -Aless...............15.01.2012...............36 -betinka1..........17.01.2012...............38 -Alka28.............22.01.2012...............43 -agniesiulka.......22.01.2012...............43 -zoooja............22.01.2012...............43 -Patka1986.........22.01.2012...............43 -Akinom77..........22.01.2012...............43 -ira1................24,01,2012...............45 -rozsan............27.01.2012................48 -Cama_85..........27.01.2012...............48 -tika27.............27.01.2012...............48 -ZUZIA_K...........29.01.2012...............49 -pati1784..........30.01.2012...............51 -JulkaZ..............30.01.2012..............51 Mamusie już rozpakowane NICK..wiek..miejscowość..z OM..data porodu..(CC/SN)..imię..waga/cm 1.Kika..32..Rzeszów..03.01.2012..07.12.2011..CC..synek..3890g/55cm 2. 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi- własnie cie zaskocze ale tak mnie zatkało ze nic jej chamskiego nie odpowiedziałam:P wkurzałam sie po rozmowie, wlasnie dlatego zeby utrzymac ''dobre '' relacje:P, bo w sumie nigdy nie odczułam zeby mnie nie lubiła. wg mnie ona po prostu jest głupia na wiele spraw i tyle:P Gosia32- ja tez bede rodzić w św. Zofii jednak, mialam na /karowej ale lekarz mi odradził karowa jesli chodzi o cesarskie ciecia. tam podobno jak dziecko ułozone pośladkowo kaza rodzić sn;/ bez komentarza. a Gosia i tobie juz wyznaczył termin?? bo my na tym samym etapie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat tesciowe :) my dzis do mojej jedziemy :) biore sie za prasownie koniec byleczenia sie na kompie i ogladania ubranek :P MIŁEJ SOBOTY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - oczywiście, że za Ciebie też trzymam kciuki :) Bardzo mocno!! :) Tojah - dziecko, które lubi szpinak - wow!! :) Wie co dobre od wczesnych lat :) Co do szpitali w Warszawie - poleca się św. Zofii, Madalińskiego, Karową i Inflancką - tak słyszałam. Każdy z nich czymś tam plusuje, a ja rodzę w bielańskim i nie kombinuję, nie czytam na forach, żeby się nie nakręcić, bo wiem, że o bielańskim są różne opinie... A ja tu mam najbliżej i jestem dobrej myśli :) Jagódka - super wieści po badaniu, gratulacje :) A łóżeczka bardziej podobają mi się z 1 linku - pod względem kolorystyki, ale to przecież Tobie musi pasować :). Akinom - dzięki za wieści na temat Kiki i Synka, rzeczywiście duży :) Najważniejsze, że zdrowy :) :) :) Wszytskiego najlepszego też dla Ciebie !!! :) Gapp - bardzo mi przykro, trzymaj się, w sierpniu miałam bardzo podobne smutki...:( Elżunia - ja staram się spać na lewym boku, ale co się budzę w nocy, jestem na prawym lub na plecach - nie potrafię nic z tym zrobić i mam nadzieję, że nie jest to nic złego. Ufam swojej intuicji i Matce Naturze ;). No i jak zwykle śliczne zdjęcie zamieściłaś chudzinko!! :) Tego krążka nie kupuję, położna powiedziała, że to zbyteczny a duży wydatek. Można sobie ukręcić taki z ręcznika i owinąć bandażem. Jak będzie trzeba - tak zrobię :) Lisabell - czemu radzisz "nie żegnać się ze zmarłymi, dotykając ich"? Gapp pisze, że to zależy od tradycji. Mnie się wydaje, że niezależnie od zwyczajów, jest to zależne od emocji, które mamy w sobie i potrzeb, odruchów. My też tyle zapłaciliśmy za materac - lateksowo-kokosowy. Tylko w mniejszym rozmiarze. Madzia-mi - ale Wam fajnie, że dziecinka buziaczek zechciała pokazać (nasza ćwiczy się w uporze na ten temat :P). Super pamiątka będzie, no i teraz wyciskacz łez ze wzruszenia :) Polecacie te pieluchy DADA? To może też odwiedzę Biedronkę? Słyszałam tez dobre opinie o tych z Rossmana. Ale na razie Huggiesy i Pampersy kupiliśmy, dla wypróbowania obydwu firm. Mufi - co do Oilatum, słyszałam, że są dwa rodzaje i jeden od pierwszych dni, drugi lepiej później. Właśnie chciałam to jeszcze sprawdzić. Bo wg relacji koleżanki kupiłam ten niewłaściwy (zielonkawe opakowanie a nie niebieskie). Sylka - no tak, bliziutko do Twojego terminu :) Będziemy mocno trzymać kciuki w czwartek :). I czekać na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - tak, termin mam na 20 grudnia. A Ty? Może się spotkamy :) Słyszałam, że Karowa to jedyny szpital w Warszawie gdzie każą rodzić naturalnie przy ułożeniu pośladkowym, straszne.... agniesiulka - też się zdziwiłam tą opcją w państwowym szpitalu, nie wiem czy w innych warszawskich szpitalach też jest taka możliwość. jagódka - oba łóżeczka wydają się fajne i w dobrej cenie jak na łóżeczka z szufladami. Tylko takie bezfirmowe mogą być różnej jakości, ja mam takie zwykłe Drewexu i tak jak pisze agniesiulka jakość jest super, ale bez szuflady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Witam Brzuchatki i Brzuszki Ja dopiero teraz wstalam i zajadam śniadanie. To mój ostatni dzień w domku przed szpitalem więc muszę go jakoś sensowanie zaplanować :) Zabiorę się zaraz za składanie ostatniego prania, niestety będzie niewyprasowane bo już nie ma czasu, ale mam na razie większość już gotową więc nie powinno byc tak źle. Dobrze, że rodzice przyjadą z obiadkiem, bo ja dziś ani pomysłu ani chęci na gotowanie nie mam ;) Fasolka Ja też tak jak Ty mam coraz większego stracha ale damy radę!! Mnie na razie najbardziej przeraża ten ból po cc, tego że nie będę się mogła ruszać i zająć Maluszkiem tak jak bym chciała. Mam nadzieję, że położne trafią mi się miłe i będę mogła liczyć na ich wsparcie... Jeśli nie to jakoś przecierpimy te parę dni, w końcu rodzinka też pomoże Alka28 Kochana Ty chcesz trzymać kciuki w czwartek? za mnie?? W czwartek to ja już będę myśleć opiątkowym powrocie do domku :) Cesarke mam w poniedziałek 12.12 i wtedy przyda się trzymanie kciuków hehe To nic, znikam na razie, pochować to pranie i nastawić zmywarkę. Odezwę się jeszcze później, żeby troszkę się zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwka to już tuż tuż. Nie dziwię się że masz obawy. :) A ja tak sobie dziś zerknęłam w kalendarz na luzie i zorientowałam się że do daty porodu zostało mi niespełna 4tyg. A gdy rzuciłam okiem na datę kolejnej wizyty i zobaczyłam że to będzie na niespełna 2 tyg. przed datą to aż mnie coś w żołądku ścisnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki z rana. Madzia_mi to może lepiej, że nie fuknęłaś, czasem po prostu nie warto. Widzę że i Ciebie dziecię zmiękczyło tak jak i mnie i fasolkę. Ja to bym się jeszcze rozpłakała - taka jestem ostatnimi dniami. Sylwka trzymamy kciuki, daj znać jak dojdziesz do siebie. Fasolka ja kupiłam dokładnie ten sztywny przewijak ze słonikami, ale nie wiedziałam że on ma jakies nóżki, no zobaczymy jak przyjdzie. A w IKEA kupiłam taki dmuchany do łazienki za 19,99, będę go kładła na pralce. Alka w ciąży nie powinno się dotykać zmarłych gdyż mogą być juz tam bakterie bardzo groźne dla zdrowia, a w ciąży nie ma sensu tak ryzykować. A co do Oilatum to my właśnie rozmawiamy o tym niebieskim Oilatum Soft ale i na nim jest napisane że jest od 1 miesiąca życia, no ale jak macie jakieś próbki to na ulotce dołączonej do tej próbki jest napisane że "już od pierwszych dni życia" więc sami sobie zaprzeczają. Ja kupiłam Emolium, ale położna mówiła że lepsze jest Emolium P (emulsja trójaktywna) tam nie jest napisane że od 1 miesiąca. Aha dziewczyny jeszcze mi się przypomniało. Dowiedzcie się czy w szpitalach których planujecie rodzić nie jest wymagany wymaz na paciorkowca, bo widzę że nie wszystkie robicie. A jeśli jest wymagane, a wy nie będziecie mieć to wam dadzą antybiotyk tak jakbyście były potencjalnymi nosicielami. U nas np. tak jest - bo szpital stosuje profilaktykę wyeliminowania paciorkowca. Ja na szczęście nie mam tego paskudztwa, ale jak zapomnę do porodu wyniku to tez mi dadzą antybiotyk. Dobra spadam na zakupy prezentowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32- ja jeszcze nie mam ustalonego terminu cc, we wtorek lekarz mi powie wszystko co i jak:P a Ty w takim razie w którym tygodniu bedziesz miała cesarkę? bo sa różne szkoły jedni lekarza kazą czekać do skurczy przy ułożeniu posladkowym inni wyznaczaja termin tydzien lub dwa przed terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - ja będę miała cc na 2 tygodnie przed terminem, moja lekarka ustala termin, bez czekania na skurcze. Ponoć lepiej jest poczekać na skurcze, ale faktycznie są różne szkoły - mi odpowiada ta forma umówienia się na termin konkretny. No ale gdyby coś zaczęło się dziać wcześniej to mam jechać. Ja będę wtedy w 38 tygodniu. Gdyby nie Święta to pewnie wybrałabym inny termin, lekarka proponowawała 22 grudnia (ale duże ryzyko pozostania w szpitalu na święta), lub 27 grudnia (ale dzidzia jest już bardzo duża - waży 3570 g i spore ryzyko, że coś zacznie się w święta). Ciekawa jestem na kiedy Ty będziesz miała termin cc. A Twój lekarz chce ustalić konkretny termin czy czekać na skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32- ja własnie jeszcze nic nie wiem:P hehe mi kazał przyjść za 3 tygodnie ze zrobionym usg:) i ze wtedy ustalimy cesarskie ciecie:P wiec sama nie wiem jak on sie na to zapatruje:P ja nie chce czekać do skurczy:P tez bym wolala miec cesarke zrobioną wczesniej:) i tez albo przed swietami tak jak ty albo tego 27 grudnia :P bo lezenie w swieta w szpitalu to jakas masakra. no moja mala tez nie jest mała:P bo 3200 wiec moze uda sie wczesniej? kto wie:P? a Ty w sw Zofii poszłaś sie jakos zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piekne mamusie. Ja tak na chwilke jak zwykle i melduje sie, ze trzymamy sie dzielnie. Fasolka - bardzo ładne zwierzaki, masz utalentowanego meza. Sylwka - w poniedziałek trzymamy za Was kciuki i czekamy na wiadomosci. Pomysł o tym tak, ze w Swieta spedzicie juz razem w domku i nie stresuj sie. Wszystko bedzie dobrze. Kika - jeszcze raz gratuluje i to tak duzego synka:) Mufi - badania nad tym zelem prowadza w Szpitalu Klinicznym na Jaczewskiego czyli tu gdzie rodze:) Porozmawiam o tym z gin. na najblizszej wizycie. A Ty kupujesz ten zel? Co do paciorkowca to jest wymagany, miałam pobierany wymaz w szpitalu, a wyniki odbieram we wtorek. Zycze miłej soboty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - ja w ciąży chodziłam do lekarki ze Św. Zofii i to ona teraz załatwia wszelkie formalności w szpitalu. Jeśli nie masz lekarza to z tego co słyszałam trzeba iść (chyba ze skierowaniem) i zapisać się na wolny termin. Najlepiej pójdź tam i dowiedz się szczegółów. Ja dokładnie nie wiem jak to wygląda. Fajnie gdybyś rodziła tam też 20 grudnia :) No a Twoja dziewczynka też duża. A my z mężem w końcu się zebraliśmy i zrobiliśmy sobie sesję ciążową :). Ale trzeba było wcześniej, bo teraz to już naprawdę jestem ogromna i trochę psuję zdjęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOchane. Nie mam jak za bardzo poczytac co u was ale melduje sie jeszcze ze szpitala. na szczescie juz zdecydowali ze nie beda dluzej dawać mi kroplowek na powstrzymanie. Niech sie dzieje co chce. :) Tak wiec nadal w szpitalu, pod kontrolą i czekam... pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32- ja tez mam lekarza w św Zofii. mial sie co prawda przenosić na Karową ale zrezygnował i został w św. Zofii. Jak myslisz czy jesli lekarz powie mi zeby czekac do skurczy moge poprosic go zeby cesarka została wykonana wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - to ten lekarz powinien wszystko załatwić (przynajmniej tak jest w moim przypadku). Myślę, że spokojnie powinnaś z nim pogadać, że wolałabyś mieć cesarkę umówioną na konkretny termin, bo święta, bo 38 tydzień to już ciąża donoszona, bo czułabyś się pewniej, itd. A to ten Twój lekarz będzie Ci robił cc? Jeśli on robił cc to powiedz, że np. bardzo Ci zależy na tym, aby to on robił Ci cc, a nie ktoś inny. Z tego co wiem to nie wszyscy lekarze ze św. Zofii mogą kwalifikować do cc - rozumiem, że Twój może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Hej! Agniesiulka - u mnie ok. Córcia dostała jakiegoś zapalenia spojówek i wczoraj latałysmy po przychodniach,ale ma kropelki już i lepiej. Teraz sobie smacznie śpi :-) A naleśniki, szpinak, kluchy, makaron to lubi bardzo po mamusi. Ale na szczęście na razie jest chudzinka hihi.. I fajnie,ze jednak się zabraliscie i tak wysprzątaliście. Też lubię porządki,ale mój mi nie pozwala a sam nie ma checi na większe sprzątanie i czasu też niestety nie! No cóż na wiosnę się zbierzemy, bedę bardziej na chodzi hihi.. Widzę,ze Tobie też czasem rwa dokucza?! MNie pierwszy raz to spotkało i wierze,że po porodzie minie - choć mogło by szybciej. I w ogóle wszyscy mi mówią na prawo i lewo,ze mam ogromny już brzuch i nisko i zaraz urodzę,ależ mnie wkurzają tym. Sylwka - jejus! Brawo Kochana,2 dni i będziesz mamusią! A cc się nie martw, są rózne opcje, mama może wstać po 12 godz juz i być w miarę na chodzie. Wiele osób sobie chwali cc i drugi raz też tak chcą rodzić. Co do obsługi szpitalnej i połoznych to mogę dać tylko jedną radę, być miłą dla nich i nie wymagać cudów jak w hotelu 5-gwiazdkowym. To też tylko ludzie. Ale jak się okaze ze się trafiło na niemilą osobę to jednak uprzejmość trzeba porzucić. :-) A co do Kiki, to powiem Wam,ze w szoku jestem,taki wcześniaczek to olbrzym hihih. Dobrze,ze nie urodziła w terminie,bo do 5 kg spokojnie mógłby chłopak dojść. I wątpię,by miał jakiekolwiek cechy wczesniacze. Może jednak coś tam z terminem się przeliczyli hihih Madzia-mi mnie też teściowa dziś dwa razy zaskoczyła takim tekstem,ze miałam ochotę powiedziec,ze sobie nie życzę takich bezpodstawnych uwag. Ale ugryzłam się w język. :-) Alka - dziękuję Ci bardzo za informacje. :-) Jedyna,która mi odpowiedziała, bo reszta warszawianek mnie zignorowała. Chyba się ofukam hihi Powiedz prosze czy do szkoły rodzenia gdzieś chodziłaś? Planujesz może jakąś położną wynajac? bo o to mnie kolezanka pytała,ale ja jej powiedziałam,ze jak czuje,ze będzie potrzebowac takiego wsparcia to niech sobie wynajmie. I ja się nie staram spać na lewym boku, od początku spie na prawym i często na plecach, tak mi wygodnie. :-) na lewym nie lubię, poza tym lewa noga mnie boli i to jeszcze pogarsza sytuacje. Ja polecam Dada, rossmannowskie też są ok,ale córcie uczulały. To musiscie sprawdzić na swoich dzieciaczkach,które im i Wam będą odpowiadac. Natel, ja mam jeszcze lepiej, termin za 4 tyg,a wizyta tydzień przed terminem. :-) Docia - z opini ,które poczytałam to szkoda kasy,a żel niewiele daje. Sandra, zatem niech się dzieje co ma się dziać :-) Powodzenia! Jagódka, u nas połozna powiedziała ,ze jak ktoś ma ochotę to może sobie masować,ale ogólnie nie była jakoś bardzo za tym pomysłem. Nie zna chyba zbyt dużo kobiet, któe by to robiły i nie może potwierdzić,ze to działa jakoś specjalnie. I widać,ze to Wasze pierwsze dziecko, bo kupiliscie wózek i nie psrawdziliście czy wchodzi do bagaznika. hihi. A to podstawa. nauczyła mnie tego kumpela, któa niby miałą wielkie auto z bagażnikiem i jak kupiła wózek to się okazało,ze nie ma opcji by wszedł do bagaznika i po tyg go oddała i kupiła inny,ale już na miejscu, wczesniej sprawdziwszy czy wejdzie do auta. Choć opcja ze zmianą auta też fajna ;-) Łózeczka - obydwa podobne, nie widze róznicy. Trudno zatem mi doradzić. Fasolka - ależ boskie te malowidła, maż nie ma odrobiny czasu wolnego, może by wpadł też do nas naszkicować? Upięke pyszne ciacho marchewkowe w prezencie :-) A miseczki plastikowe, małe, będą jak znalazł. Dobra umykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka Z tym zegnaniem, to.chodziło.mi właśnie o. to o czym napisała Mufi. Jak ktoś nie jest w.ciąży to oczywiście jego sprawa, ale ciezarna powinna się od tego powstrzymać. Agniesiulka Ta sofke to kupiliśmy w.zwykłym sklepie meblowym. Jest z firmy werxal, model asia 1. Jest wielkości solidnego.fotela, ale. Ma ten plus że się rozkłada do spania. Linku nie mogę teraz wkleic bo pisze z kom ale może jak odpale lapka to wkleje. Sandra, sylwka trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Lena, Martini a czy badacie sobie co rano mocz tymi paskami czy nie ma ciał ketonowych i glukozy w moczu? Ja niestety nie mogę pozbyć się tych ketonów z moczu, a tzn. że mój synek nie odżywia się tak jak powinien, diabetolożka twierdzi, że jem za mało bo spadam z wagi, ale ja nie daje rady więcej...przy pierwszym synku też miałam cukrzycę i wtedy inna lekarka kazała mi jeść bardzo mało, a ketonów w moczu nie sprawdzałam więc nie wiem czy tam były:-( Agniesiulka a czy ten fotel do karmienia to jakiś specjalny? Czy sprawdzony przez kogoś? Ja też mam kiepskie wspomnienia bólu kręgosłupa z czasów karmienia pierwszego synka, tzn. karmienie cudna sprawa, ale faktycznie trzeba wygodnie siedzieć bo inaczej ląduje się na rehabilitacji i ketonalu:-( Martini gin Kiki na początku twierdził, że nie ma pewności czy na pewno dziewczynka, ale później był o tym przekonany dlatego na sali operacyjnej wszyscy byli w szoku:-) Kika już dzisiaj mogłaby wyjść do domku, ale Mały ma żółtaczkę, więc jeszcze do jutra czekają co będzie. Z tego co wiem to duże dzieciaczki to u Kiki rodzinne, mama i siostra też tak miały:-) Kika dziękuje raz jeszcze za wszystkie gratulacje i pozdrawia Was, i pamięta, że któraś ma mieć cesarkę 12-tego:-) A więc Sylwka trzymamy kciuki:-) Sandra za Ciebie też:-) Alka pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, a jak tak to sie upomnijcie bo strasznie trudno mi zebrać myśli w tej ciąży;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo tu nie zaglądałam, a tu takie rzeczy się dzieją! Kika gratulacje:) wcześniak i taki duży! Sylwka będziemy trzymać kciuki! powodzenia!!! Sandra Tobie też:) A mój mąż dzisiaj skręcił łóżeczko i wygląda ślicznie:) a ze szkolenia przywiózł mi prezent na Mikołajki szlafrok, akurat będę miała do szpitala. Ja też mam pieluchy Dada, na razie kupiłam jedno opakowanie. Jak się sprawdzi to będę ich używać. Dzisiaj akurat byłam w biedronce ale nie wiedziałam, że jest taka promocja, tak to bym jeszcze dokupiła. Goha24 super wyglądasz:) Madzia_mi śliczną masz kruszynkę pod sercem:) mój mąż spiera się ze mną, gdzie są oczy, a gdzie usta:) nie widzi tego cudeńka Monia_aa ja też już czuję nisko ruchy, najgorzej jest mi w nocy, bo nie wiem jak się mam ułożyć do snu, bo w każdej pozycji Kubuś nie daje mi spać. I nie wyobrażam sobie, żebym całą noc przespała w jednej pozycji. Kurcze, zastanawiam się czy możemy z mężem jeszcze się kochać? Jakoś mamy teraz wielką ochotę na igraszki:) uciekam, bo zagląda mi tu przez ramię i nie daje pisać:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah my planowalismy zakup drugiego auta tylko ze sie zastanawialismy czy sedan cyz combi i zakup wozka przewazyl ze Combi :) i dzis te Combi kupilismy, teraz musz esie tym kolosem nauczyc jezdzic, ale to jak juz urodze na spokojnie bo teraz w kazdym samochodzie zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 ja też chciałam żeby maluch urodził się w 2012 ale jak się nie da no to trudno bo i tak najważniejsze żeby urodził się zdrowy :) i dlatego zaufałam lekarzom i cc poddaję się dwa tygodnie wcześniej choć często myślę o tym że mojego Miśka jeszcze nie ma na świecie a jego rówieśnicy już raczkują :) a z tymi promocjami w biedronce to kaszana , bo ja dziś w swojej proszku lovella w ogóle nie znalazłam :( i kupiłam w rossmanie 1,8 kg za 21 zł :( agniesiulka i jak zakupy ? bo u mnie 5 godzin łażenia i zero decyzyjności , stoję jak osioł przy półce i dumam i nie potrafię podjąć decyzji i się na coś zdecydować , kasy wydalam masę ... ale oprócz zakupów dla maluszka kupowałam też sporo chemii dla nas i do domu a jak to zazwyczaj bywa jak się kończy to wszystko na raz , roztargniona dziś byłam na maxa robiłam zakupy w markecie a przy kasie okazało się ma nie mam portfela więc zablokowałam całą kolejkę i poszłam go szukać w aucie :) a jak zatankowałam auto to okazało się że na mojej karcie jakoś tak limit dzienny przekroczyłam i gotówką już nie dysponuje , no mówię wam było ciężko a i tak wszystko jeszcze nie kupione , muszę zweryfikować listę i zrobić dodatkowe podejście w poniedziałek bo taka już byłam zmęczona i zła że olałam temat o 14.30 i udałam się do pizzerii na sałatkę a teraz próbuję dom ogarnąć oczywiście kosmetyków dla malucha nadal nie kupiłam , oglądałam te oilan i cena spora jak do ilości ml, jeszcze się zastanawiam , a ktoś zdecydował sie na hipp bo jest okreslony jako 0+ ? kupiłam dziś też paczke pieluch Dada 3-6 choć na początek mam huggisy i pampersy to potem sprawdzę tą podobno niezłą jakość biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o tym żeby na początku kupić np kosmetyki oilan a po m-cu przejść na inne i korzystać z nivea lub innych ? czy to ma sens czy jednak używać jednych dłuższy czas i nie kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka bo ta lovella to juz sie dawno w Biedronce skończyła to było z 2 tyg temu! a ja kupie chyba Emolium P i tyko na 1 miesiac potem mi kolezanka poleca zel+szampon albo plyn taki do kapieli + szampon i masaz oliwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×