Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

tojah włąsnie dziś zauważyłam ,że ta skorupa sie pojawiła na brwiach tez no i suche czółko jakby to na czole też tam coś , choba to jednak ciemieniucha tak jakaś dziwna :-) ale tego sie nie smaruje nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez miałam atpliwości czy moja mala się najada ale chociażby po ciuchach widać i po bozi jak jest pyza. Wszystki ubranka roz. 56 juz mogę spakować a 62 są w sam raz. W nocy karmię ja na spiocha i nie odbijam tylko glówka n bok po jednym i po drugim cycu jeśli nie ma kupska to jej nie przewijam. Budzi się o 4 i o 7 rano a wczesniej ostatnie karmienoie o 12stej. Sypialnie mamy tylko dla siebie mąż spi na narożniku w dużym pokoju. Mamy dla siebie lózko 2 na 2 i spimy jak królowe. Dziewczyny naprawde polecam ten zel alpeny ja juz nie mam śladu po cesarce wygląda jakbym miała plastykę z kg pozostały mi jeszcze 2 do wagi sprzed ciąży i dzis odebrałam od kuriera chuste elastyczną BY KAY. POLECAM , młoa cały czas wisi mi w niej a ja mam ręce wolne i odciażony kregosłup. Zapakowałam ją na próbe to wtuliła się w cyca i przymknęłą oczka. Dzis w Wawie -20 nie mogędoczekać się wiosny. Normlnie wyjście do carfurra jest teraz dla mnie super atrakcją po całym dniu siedzenia w domciu a mąż wraca dopiero o 19tej. A wtedy ja mam dla siebie 1,5 h. Cama chyba już urodziła???? Mufi przysłałam Ci moje dzieciaczki 14 latka i 3 tygodniową laskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski dlugo mnie nie bylo. Mojej malutkiej schodzi skora z rak, dziwne co? My tez mamy problem bo malutka usypia przy cycku a jak przeloze do lozeczka to ryk, i tak na okroglo, dzis tak od rana siedze, macie jakies sposoby na to? A i spaniu jak juz sie budzi to duzo gazow wypuszcza i sie prezy. Jak narazie nie mam nic na kolki ale na wekend sie zabezpiecze. Dodam ze malutka ma 2,5tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira podaj małej bio gaie to jest probiotyk działa rewelacyjnie niestety na efekty trzeba poczekac ok 2 tyg. A poza tym sab simplex czy bobotic ale najbezpieczniejszy dla takiego maluch espumisan. Moja już się buja w bujawce . Jak ma cieplutko to i uśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieciaczki spią spokojnie? czy przeciagając się mruczą coś sobie? Moją córkę przebudzi nawet placz, a potem spi dalej jakby nigdy nic, a ja na równych nogach, bo myślę że boli ją brzuszek- bo miewa kolki. Czasem co 5 min na śnie marudzi. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira 1 u nas z przelozeniem do łózeczka było to samo, ale od dwóch dni jest inaczej- przenieślismy łózeczko do duzego pokoju, gdzie cały czas jest właczony tv, ja jestem tez. Mysle, ze w swoim pokoju nie chciała byc sama,a teraz nawet poleży sobie w łozeczku popatrzy i usnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka-ty tak jak ja,maz w d.pokoju na narozniku a my w sypialni na wielkim lozu:),ale nie ukrywam,ze chcialabym zeby nauczyla sie spac w lozeczku,bo pozniej moze byc z tym problem. ira-moja niunia ma to samo z lozeczkiem,jak zasnie przy cycu przeloze do lozeczka to oczy jak 5zl i placz koniec spania.Probowalam tylu metod zeby ja uspac w lozeczku,ale czasmi po 2 morderczych godzinach nie bylo skutku to mialam dosc i zostawialam ja w lozku.Teraz dziennie na troszke zostawiam ja w lozeczku jak nie spi,moze tak jakos sie przyzwyczai.No i czekam na karuzelke mysle,ze to ja zianteresuje i bedzie przy tym usypiac :).Moja mala tez pruka,ale myslalam,ze to dobrze jak pruka.Prezy sie tylko czasmi jak kupka idzie,zrobi smieszna mine :P i pieluszka do zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski dlugo mnie nie bylo. Mojej malutkiej schodzi skora z rak, dziwne co? My tez mamy problem bo malutka usypia przy cycku a jak przeloze do lozeczka to ryk, i tak na okroglo, dzis tak od rana siedze, macie jakies sposoby na to? A i spaniu jak juz sie budzi to duzo gazow wypuszcza i sie prezy. Jak narazie nie mam nic na kolki ale na wekend sie zabezpiecze. Dodam ze malutka ma 2,5tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn po cc. Kiedy mogę coś zacząć używać na bliznę? Wizytę u gin mam za 2,5 tyg. Czy czujecie jakiś ból z brzucha? ja czuję, że chyba szwy rozpuszczają się lub mnie ciągną w brzuchu. Moim problemem związanym z cc są zaparcia, które nie są caly czas, ale conajmniej raz w tyg. je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka-u mnie corcia,tez podczas snu,czasami sie poprzeciaga cos tam pomarudzi i dalej spi.A wlasnie tez zdarza sie ze otworzy oczka,krotki placz,ja robie "ciiiiiiiiiiiii...." i zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMAYI
Witam jestem mamą siedmiodniowej Maji i przez przypadek do Was trafiłam, mam pytanie jeśli ktoś zna odpowiedzieć to byłabym wdzieczna. Wecie może po jakim czasie to co zjem przenika do mojego mleka i może poszkodzić dziecku?Ile mniej więcej ten proces trawienia trwa. Coś zaszkodziło mojej małej i zabardzo nie wiem czy to moja kolacja czy już śnidanie? Męczą ją gazy i w każdej pieluszcze kleks takiej rzadkiej kupki koloru musztardowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka - Wojtuś tak czasami ma, krzyknie taki pisk jakby nie wiadomo co się działo ale zanim dolecę do łóżeczka to już śpi słodko. Ale już coraz rzadziej to się zdarza. Agniesiulka trzymaj sie, ucałuj Nikosia na pewno wszystko będzie dobrze :* co do kąpania my od początku kąpiemy codziennie :) może z 3 razy jak już byłam naprawdę wykończona to sobie odpuściłam ale tak to chcemy wypracować stały rytm dnia. Jeśli chodzi o smoczek to cały miesiąc obyliśmy się bez niego, mały na poczatku nawet nie chciał na niego patrzeć ale teraz gdy mieliśmy te "problemy" z karmieniem to się poddałam i czasami dla uspokojenia daje mu smoczek raz go od razu wypluje a raz jak chyci to nie chce puścić. Czasami jest śmiesznie ssie ten smoczek i się denerwuję, że nic nie leci tak mruczy i wydaję się że nieraz połknie aż smoczek i gdy chce mu wyjąć i dać cyca to oczami próbuję mnie zjeść ale smoczka nie puści :D co do jedzenia ta za bardzo się pochwaliłam że w końcu po mm zasnął i jest grzeczny bo zaraz jak to Wam napisałam to się obudził, łobuz jeden. A mleczko mi ładnie leci z piersi więc nie wiem co ten mój agent wydziwia chyba taki głodomór z niego jest. Ale przez te kilka dni to jak widmo chodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn po cc. Kiedy mogę coś zacząć używać na bliznę? Wizytę u gin mam za 2,5 tyg. Czy czujecie jakiś ból z brzucha? ja czuję, że chyba szwy rozpuszczają się lub mnie ciągną w brzuchu. Moim problemem związanym z cc są zaparcia, które nie są caly czas, ale conajmniej raz w tyg. je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka moja mala tez nagle placz we snie albo marudzi z poczatku bralam ja na rece ale teraz juz nie bo oczka ma zamkniete, moze cos jej sie przysni? Zapytam polozna. Ja mam smoczka czasami malej probuje dac ale ona wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mayi mi polozna mowila ze po szesciu godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminka - ta maść którą polecasz to alpena - to nazwa firmy? Można ją kupić w aptece? Szukałam na allegro ale nie ma nic takiego. Jak u Ciebie wygląda miejsce po cięciu? Niewidoczne? Ja zastanawiam się czy powinnam kupić - na razie mam bardzo cienką różową kreskę. Patka1986 - moja Agatka też często marudzi przez sen, a budzi się z płaczem. Zastanawiałam się czy to normalne - nie wiem. Mam nadzieję, że jej to minie. My łóżeczko też przenieśliśmy do dużego pokoju - u siebie sama nie chciała być. Agniesiulka - trzymajcie się i szybko wracajcie do domku. My byliśmy wczoraj na szczepieniu - wybraliśmy 5w1. Agatka zniosła szczepienia dzielnie, troszkę popłakała, ale szybko jej przeszło. Żadnych dolegliwości po szczepieniu na szczęście nie miała. Za 2 tygodnie mamy pneumokoki i rotawirusy. Co do kąpania to my kąpiemy Agatkę codziennie i włoski też codziennie myjemy - a trochę ich ma. Co do cesarki to ja jestem super zadowolona i chyba nie wybrałabym innego sposobu (chociaż nie rodziłam inaczej i nie mam porównania). Nieraz dziewczyny sn rodzą po 30 godzin - nie wyobrażam sobie tego, u mnie 40 minut i było po wszystkim, po tygodniu zapomniałam, że rodziłam. Jak czytam o tych 40 szwach to ciarki mnie przechodzą. A co do wagi to ważę już mniej niż przed ciążą i żadnych dolegliwości nie mam. Mam się świetnie i zupełnie nie czuję się mniej wartościową kobietą przez to że urodziłam przez cc. Wręcz przeciwnie - po urodzeniu dziecka moja samoocena nawet wzrosła :) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira to nie jest nienormalne mi położna kazała smarować tak jak inne partie skory emolium ale jak porządnie zaśnie żeby do buzi nie wzięła ich :) U nas z przekładaniem jest czasem płacz w dzień bo w nocy ja jako wyrodna matka nie biorę jej na ręce tylko siedzę koło niej daje smoczek i robię "ciiiii" czasem wstawałam po 20 razy ale za to jak ma dobrą nockę to po przewinięciu, karmieniu i odbiciu ją odkładam i zasypia sama jak ma zły dzień to trzeba przy niej posiedzieć (dać smoka, położyć się za minutę wstać do niej znów i tak parę razy ale jest ok :) ) Można jeść kiwi karmiąc? Bo niby to cytrus (chyba) ale banany można jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i co do marudzeia przez sen to moja też tak ma więc to chyba normalne :P nie ruszam jej bo bez sensu obudzę ją i będzie nerwowa a tak jak będzie chciała to się sama obudzi :P może to brzmi jakbym była jakaś nie czuła czy coś ale nie chcę jej rozlelać za bardzo :) A i co do maści na blizny to chyba można ale po połogu tzn mi położna powiedziała że mam sie wstrzymać z kremami ujędrniającymi do wizyty u ginki :) a ona wiadomo po 6 tyg więc sądzę że z maściami na blizny też tak trzeba- nie w ten tylko następny poniedziałek mam wizytę i się zapytam bo na rozstępy chce też używać więc mnie to interesuje no i muszę się dowiedzieć czy już mogę zacząć robić brzuszki :P bo muszę się pozbyć brzuszka- chociaż taki miałam przed ciążą chyba :P a i może pożyczę rowerek od teściowej i będę jeździć bo mam plan zgubić jak najwięcej a że nie mam wagi w domu to nie wiem ile mi jeszcze ostało także czekam do wizyty to się zważę zwłaszcza że całą ciążę i tak się ważyłam tylko na wadze u ginki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a uświadomcie mnie, bo od pierwszego dziecka to już u mnie minęło ho, ho. i dzisiaj mi koleżanka pisze ze już z przychodni nie przysyłają wezwań na szczepienie tak jak kiedyś tylko samemu się pilnuje terminów i zgłasza. Jeszcze w tamtym roku jak szczepiliśmy starszą to takie wezwanie dostaliśmy a tu dzisiaj dowiaduję się że jest inaczej. Czy to zależy po prostu od przychodni? Tojah dokładnie tak jak piszesz, każda ciąża, poród, dziecko inne. Ja to się teraz czuję jakbym pierwsze dziecko miała, inne zalecania np pielęgnacja pępka (ja i tak po staremu spirytusem działałam) no i dzisiaj tez się dowiedziałam o tych szczepieniach. Co do smoka to my też wypróbowaliśmy kilka rodzajów, ale i tak jakoś rewelacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka my mamy nuka 1 na dzień ale tego lateksowego- dobry bo bardzo wycięty pod noskiem a kształtem najbardziej przypomina pierś tak mówiła położna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka banana jem co dziennie :) położna mówiła że mogę więc to jedyne surowe co jem :P bo ja bardzo restrykcyjnie przestrzegam diety tzn boje się wprowadzić coś nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to jest żel silikonowy ALPENA producent POLMEDICA stosowałam 2 dni po zdjęciu szwów. Ja nie mam nic,biała plaską kreseczkę - mój mąż jest w szoku. Fakt ze miałam to pieknie zszyte i brak tłuszczyku na brzuchu- jak mnie ocenili w szpitalu to same ścięgna i mięśnie - jak u konia.. cudowny komentarz:) Działanie jej jest takie ze zmiekcza i spłaszcza bliznę i przebarwienia skóry. Dostać ja można w Warszawie w Apteka nie wszystkich- trzeba uważać są różne ceny od 90 do 160 pln. Ja kupiłam w Aptece. Maja ja apteki ZIKO kupisz tez na stronie chyba www.alpena.com albo www.alpena.pl. POLECAM warto zainwestować i mieć piekne bikini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj na obiadek uszka z mięsem i barszczyk. Mamuśka przyjechała, nalepiła mi uszek, kochana kobita, przynajmniej jeden obiad z głowy :-) I muszę wyczaić jakoś czy małej nabiał nie uczula bo pisałam Wam kiedyś że jej trochę krostek wyszło. Myślałam że to trądzik, ale chyba nie do końca. Dzisiaj całe czółko ma zawalone krosteczkami i skórka się delikatnie łuszczy. Gapp a to właśnie przez to że sobie pozwoliłam porozszerzać dietę i zjadłam jednego dnia jogurt, a następnego naleśnika z serem. Oj co tu jeść żeby było dobrze, a człowiek wiecznie głodny, konia z kopytami bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. No i nas dopadł ból brzuszka, noc nie przespana, wysłałam męża po espunisan i herbatkę z kopru. od 7:00-10:00 spał u mnie na brzuchu tylko to go uspokoiło. Tojah moje piersi też mięciutkie, ale mleczko leci więc chyba jest OK. Natel a u nas położna powiedziała że pediatra do nas nie przyjdzie bo oni nie chodzą na patronaże, nie orientujesz się czy mają taki obowiązek czy tylko jak chcę? Patka krem na blizny po wizycie u gina. I też mam zaparcia :( mamaMAYI różnie z tym bywa, czasem po 3h jakiś pokarm jest w mleku, a czasem dopiero na drugi dzień, bo pokarmy różnie trawisz, jedne szybciej drugie wolnie, dlatego nowe produkty najlepiej wprowadzać co drugi dzień wtedy będziesz pewna co zaszkodziło. Dziewczyny co do szczepienia to pamiętajcie że to ma być 6 tyg. od ostatniego szczepienia a nie jak dziecko skończy 6 tyg. więc powinniśmy iść jak skończy 6 tyg i 2 dni, bo szczepionkę pierwszą podaje się w 2 dobie życia. Gapp musisz spróbować, ja np. dodaję już cytrynę do herbaty i limionkę i nic małemu nie jest. Betinka nie dzwonią, musisz sama pilnować. Dziewczyny po cc, czy któraś z Was ma obrzęk na bliźnie? Byłam z tym w szpitalu ale położna powiedziała że wszystko jest w porządku a mi się to nie podoba i mnie wciąż niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, właśnie usiadłam żeby troszkę poczytać i zaległości i nowości z naszego forum..:P Wspomnę co się u nas dzieje...na początek o sobie, czuję się po porodzie 50|50...wcale nie czuje krocza..jak bym wcale nie rodziła..aż jestem w szoku:) ale za to bardzo boli mnie kręgosłup...w sumie tu nie jestem zdziwiona, był połamany a poród to wielki wysiłek. Nie wiem jak u was z rzucaniem kilogramów, ale ja mam jeszcze 16 na plusie...:)a co tam, wyglądam w końcu jak kobieta a nie z przodu i z tyłu płaska jak deska....czekam tylko na to aż się brzuszek wchłonie i mogę już więcej nie zlecieć z wagi. A teraz kilka słów o Maxiu, mały je i śpi..plus,minus co 2,5godziny. Dziś była u nas bermuszka pobrać krew w domu...i o matko boska dwa razy się mu wkłuwała wielką iglą bo nie mogła znaleść żyły, ja się zryczałam jak głupia...a Maxio przespał całą akcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi, nie mam pojęcia ale chyba coś jest na rzeczy bo pamiętam że w książeczce zdrowia pierwszego synka było wpisane wizyta patronażowa pediatry. choć wtedy przez żółtaczkę tak wyszło że to my poszliśmy do przychodni a nie pediatra do nas. ale jeśli nie zapomnę to zapytam pediatrę gdy przyjdzie. :) Rozsan, u mnie zostało jakieś 3kg plus minus bo waga się waha i stopniowo spada. A miałam na plusie 15kg. Twardziel z Maxia że nie ruszyło go kłucie. Betinka, u mnie gdy mąż poszedł zapisać dziecko do przychodni to od razu wstępnie podały datę pierwszego szczepienia. ale i tak trzeba z rana przedzwonić i się zapisać. No ja też nie wiem co jeść. Ale może to dobrze bo schudnę. :P Maminka a ta alpena to tylko na blizny czy na rozstępy też działa? Mój też marudzi, jęczy i płacze przez sen. Co do szwów to od momentu zdjęcia przestały mnie ciągnąć. I dzięki bogu bo już myslałam że nie wytrzymam. Gosia, poród porodowi nierówny. Ja mam dwa sn za sobą i były odmienne. Jeden lajtowe skurcze rozwierające ale za to długa faza parcia, a drugi bolesne skurcze ale za to potem 3 parte i dziecię na świecie. Bardzo pozytywnie oceniam poród sn. Szwy miałam dwa zewnętrzne tylko. Zszyte fachowo więc zero problemów pomijąc ciągnięcie gdy już się zrosło. A pierwszy poród to makabryczne cięcie bolące długi czas. Wszystko zależy od kobiety i od personelu. Kokosznel, może dziecię leniwe jest i zamiast się męczyć z piersią woli na luzaka z butli. A moze spróbuj odciągnąć i podać z butli? MamaMayi -czytałam wypowiedź doradcy laktacyjnego że czas przenikania do mleka jest różny i dlatego nowości powinno się wprowadzać stopniowo. Ira, u nas też skóra schodziła z rąk i nóg, ale oliwkowanie pomogło. Teraz ma suchą skórę ale to pewnie od grzania bo sama też mam suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela6 u nas brwi wyglądaly jak z ciemieniuchą a to okazało się był krem na każdą pogodę który się na włosach nie rozsmarowywał :P ZUZIA_K my korzystamy ze smoczka od szpitala i malemu pomaga się uspokoić, za jakiś czas będziemy myśleli jak się go pozbyc :) ale poki co ratuje zycie tojah ja też mam leki bo niby mały je mleczko ale ja widze że te piersi robią się szybko puste i sflaczałe i obawiam sie że coś jest nie tak , ba początku były duże i nabrzmiałe a teraz takie flaczki aż czasami nie może chwycic , nie wiem jak to dalej będzie czy to prawda że po 6 tygodniu to w nocy wystarczy już tylko jedno karmienie , orientujecie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan -te kg z pewnością jeszcze ci polecą w dół :):) a maxio dzielny chłopak z tym pobieraniem krwi! :) Mufi - a jaki masz obrzęk rany po cc? bo wiesz co ja mam tak, że od samego początku jak jeszcze miałam opatrunek to strasznie bolała mnie ta rana z prawej strony, codziennie na obchodzie mówiłam o tym lekarzon, ale nikt nie chciał tego zobaczyć i wszyscy mówili, że no niestety rana jak rana, bolec będzie, ok, zaakceptowałam, po ściągnięciu opatrunku gdy pierwszy raz zobaczyłam ranę (w 8 dobie po operacji) zauważyłam, że z prawej strony (patrząc z mojej perspektywy w dół) mam wybrzuszenie, podbrzusze nie jest równe, ale ok, stwierdziłam, że jakaś opuchlizna i że zejdzie, po ściągnięciu szwów ból po prawej stronie rany pozostał, rana ciągnie, czasem mam też pulsujący ból bez poruszania się, kiedy sie przemogłam żeby pouciskać rane okazało się, że na końcu kreski z prawej strony - tam gdzie wybrzuszenie - na ranie jest zgrubienie, po ucuśnięciu nie boli, ale irytuje straszliwie, czy ty albo inne dziewczyny mają podobne wrażenie? obawiam się, że to zgrubienie to szwy wewnętrzne na którejś z powłok lub macicy czy coś i nie wiem co z tym zrobić a przy okazji - czy wy wszystkie idziecie na kontrolę po 6 tygodniach do lekarza prowadzącego ciążę? bo ja chciałabym zaoszczędzić 120zł i iść do innego gina, np. z pakietu opłacanego przez pracowdawcę, ale zastanawiam się czy nie powinnam iść do mojego, czy to ma jakieś znaczenie? pytam bo np. w moim pakiecie nie sciągają szwów po porodzie i obawiam się czy też nie będą robić problemu z wizyta kontrolną po porodzie, wiem wiem, zawsze jakiś problem wynajdę :) Mufi - a moja córcia była szczepiona w 6 dobie - tuż przed wyjściem do domku, ciekawe czemu tak, ale pewnie przez to że antybiotyk dostawała, także ja idę w zasadzie w 7 tygodniu betinka1 - nic nie wiem żeby mieli wzywac na szczepienie wiec pewnie wszystko się zmieniło Patka1986 - moja córcia jak spi to też nieraz wrzaśnie, ja lecę a tu spokój, ale ostatnio obczaiłam, że zwykle krzykowi towarzyszy oddanie gazów i stolca, to ją boli po prostu, ale na tyle mocno spi, że ulży sobie i śpi dalej, a ja wtedy zawału dostaje i ledwo na zakręcie wyrabiam ira1 - ja też mam problem z przenoszeniem do łóżeczka, zwykle po cycu czekam jakiś dłuższy czas - 10 minut żeby zapadła w głębszy sen i wtedy problemu nie ma, jesli sen nie był tak głęboki no to lipa...to mam 2 godziny z glowy, dlatego dwie bo po 2 wysiadam i daje cyca znowu czasem jak jestem padnięta nad ranem i mała zaśnie przy cycu to ją przy nim zostawiam (tylko nie w buzi oczywiście), obsuwam się na poduszce i pozwalam małej leżeć na moich piersiach i zasypiam z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały w nocy przeważnie ma przerwy ok 3-godzinne. w dzien nie ma tak dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×