Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ja już nie mam siły wgłębiać się w te ulgowo -becikowe sprawy. Poczekam aż się wszystko wyklaruje. A co do mojej szyjki to nie napisałam że pomiędzy ciążami miałam leczoną solcogynem nadżerkę. Była dość spora ale powierzchowna. W sumie to nie wiadomo czy to nie jest powodem wcześniejszego zmięknięcia i całej reszty. W sumie to muszę przy okazji się dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, no to dostaniesz becikowe jak nic. A dodatkowo gdy złożysz wniosek o rodzinne to jeszcze dostaniesz drugi tysiąc z opieki. Matylda, powiem jedno -nie czytaj. Naprawdę, nie ma co snuć czarnych scenariuszy. Nie można całe życie żyć w strachu. Każdy ma złe myśli ale nie można się im poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) Cama super ze juz jestes!gratuluje dziewczynki. Socjo-dla spokoju glowy,i duszy wybierz sie do innego gina na konsultacje...pamietaj aby sie martwic to drugi lekarz musi tez taka teze potwierdzic,bo wiesz moze zle zmierzyla glowke,brzuszek,nozke i zla waga jej wyszla. Ja wczoraj swietowalam urodzinki,wiec nie mialam czasu pisac,a tak pozatym to zamowilam juz lozeczko i cale wyposazenie na allegro.potem wam wstawie linka bo narazie nie mam neta i pisze z tel.dostalam tez te pajacyki,i kocyk co jedna z was juz nie wiem ktora polecala mi go.rzeczy sa super i godne polecenia. Kajek-zafarbowalam wlosy na jasny braz,tak jak polecalas i wyszlo ok,ale ciut mi w nich ciemno-ale sie spierze-:-P Jutro jade na zakupy kosmetykow dla malego,potem w styczniu wozek i jestem gotowa. Dziewczyny wczoraj byl poruszany temat biustonoszy do karmienia. Czy on jest naprawde konieczny?bo ja mimo ciazy nic mi tam specjalnie nie uroslo:-(mam takie male B,a wy tu piszecie o E.macie moze jakies namiary na allegro na takie usztywniane,i zeby chociaz bylo troche gabki?bo ja to zawsze deska bylam,nawet moj sie smial ze lopatki mam wieksze od cyckow.bende mega wdzieczna za jakis link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,co ma być to będzie i nie da sie zmienić ...Nie chcę czytać i sie denerwować tylko ręce same nieraz wędrują tam gdzie nie trzeba... PS wkurzyła mnie ta zmiana co do becikowego ...Myślałam,ze też sie załapie to moje 1 dzidzi i pewnie nici - ech trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAMA - ciesze sie, ze jestes juz w domku i jeszcze raz gratuluje coreczki. Mam nadzieje, ze wszystko sie unormuje po lekach. MATYLDA - rada od połoznej, w ciazy czyta sie Harlekiny, a nie internet:) Nie czytaj takich rzeczy bo tylko sie nakrecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika, no to wielkie sto lat i buźka urodzinowa. :) Co do staników to co to za małe B? Rozmiar stanika podaje się jako obwód i miskę. Sama miska nic nie mówi. A jeśli masz źle dobrane staniki to jeszcze mniejszy biust się wydaje. Mogę podrzucić linki o prawidłowym doborze stanika. :) Teraz biust ci nie urósł ale po porodzie gdy pojawi się mleko to jeszcze możesz się sporo zdziwić. A sam karmnik jest potrzebny do wygodnego karmienia. i to nie byle jakie szmatki rozciągliwe ale porządny stanik który zadba o kondycje piersi. hehe i znów we mnie duch nawracania stanikowego wstąpił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama się cieszyłam ,że wracam do domu tylko szkoda ,że na żadanie wyszłam .. ten szpital to idzie na dno naprawdę podobno mieli go zamknąc nawet więc trzymaja ile się da pacjentów koleżanka która oczywiście tam poznałam przyjechała z bólami tzn skurczami według jej obliczeń licząć od miesiączki miała 40 tydzień dostała jakiś lek niby na poped i co tydzień czasy bez skurczy... wczoraj coś tam wyszło na ktg lekarze powiedzieli jej ze jest w 36 tygodniu ciazy a nie 40 .. :/ i co powiedzieli jej tak pani lubi u nas siedzieć to posiedzi do końca roku .... załamka... wogóle podobną sytuacje miała z córcia która urodziła się po terminie i w zielonych wodach płodowych czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel ja mam dobrze dobrane, kupuje zawsze super push dobrych firm.obecnie mam 75 b.jakby nie te uszywniacze...to wiesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, 75b i superpuszap? A jakiej firmy Triumph może? Podaj mi wymiary pod biustem i w biuście. Wybacz że tak walę prosto z mostu ale 75b wśród dobrze dobranych staników to jednak nie tak popularny rozmiar jak się uważa powszechnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama-Twoja siostra wlasnie pisala ze bedziesz miala corcie :).Gratulacje :), i normalnie az musialam napisac ze zazdroszcze,ze juz wiecie bo ja nic nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek20 dowiesz sie i ty kochana :) gdyby nie to ,że naciskałam na to aby mi zrobili usg to bym pewnie nie wiedziała nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,jestem po wizycie,jutro szpital,szyjka 24 mm,rozwarcie na 2 cm. Dziś mam leżeć. buźka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a długie leżenie ci się szykuje w tym szpitalu? A szyjka z ilu cm ci się skróciła? Ja mam teraz 2cm a rozwarcie na szczęście tylko zewn. 0,5cm. Oby wszystko było u ciebie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tika- wiadomo ze musisz sie przyzwyczaic tyle czasu blond a tu nagle ciemna,ale napewno ci sie ten kolorek jeszcze domyje:).Ja tez dwa dni temu farbke sobie nalozylam,i maz jak wrocil z pracy odrazu zauwazyl roznice pomimo ze moj kolor bardzo zblizony do tego na jaki farbuje.Ohhh a jaki mialam dobry humor :D.I Wszystkiego Najlepszego :) Poszukam jakis linkow z tymi karmnikami i jak znajde cos ciekawego to wkleje :) matylda-nie czytaj za duzo,na poczatku ciazy tak swirowalam i moj lekarz sam mi powiedzial,zeby nie czytac bo to sie tylko czlowiek nakreca a ze w necie to czasami takie pierdoly pisza ze szok.A co do becikowego wlasnie wiadomosci sluchalam ale tak piate przez dziesiate i jesli wasz dochod wynosi 85tys na rok to wtedy nie ma becikowego na pierwsze dziecko.No moze ze macie taki spory dochod rocznie. Cama-jak wody plodowe sa zielone to zle,znaczy to ze dziecko jest przenoszone.Moja szwagierka jak rodzila maly nie nie chcial wyjsc.Skurczy nie miala a kroplowki nic nie dawaly.Jak urodzila to wlasnie mowila ze wody miala zielone.Jak opowiedzialam to mojej mamie,to mama powiedziala,ze jeszcze troche i miala by po dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg temu mialam 32mm,gin jak mnie badal to palec mu wszedl,tak mowil. bedzie pobieral na wymaz i jak bedzie ok to krazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama- w czwartek mam wizyte ale bez usg,wiec mysle ze w pol grudnia mi zrobi i sie dowiem.A jak nie to chyba tez troche pomecze mojego gin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek20 no tez tak powiedziałyśmy położnej a ona na to ,że to mogło być niedotlenienie i ,że są wody zielone,czerwone i czarne ,że to nic niezwykłego .. Szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajek, moje dziecię bezwstydnie pokazuje co tam ma między nóżkami co wizytę. :P Mam nadzieję że i ty w końcu się dowiesz. :) Cama, co to za szpital? Makabra jakaś. Przecież wiadomo że wody mają być przeźroczyste a jeśli są innego koloru to coś nie tak. Brak słów. Monia, to idziesz teraz na pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama a ile miałas tych bakteri w polu widzenia???? bo norma leukocytów to chyba do 8???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama- no szok....jesli wedlug niej niedotlenienie to nic niezwyklego,to w takim badz razie dzieci dotlenione to chyba rzadkosc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel-wkoncu i tak sie dowiem hehe innej opcji nie ma :P,jednak fajnie by bylo wiedziec,chociaz i tak najwazniejsze dla mnie jest to,ze z maluchem wszytsko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Cama , gratuluję córci i zdrówka dużo życzę . Co za lekarze !! wody zielone to norma? ,czerwone ,czare, haha może koloru kolorowego tez są ok . Fakt faktem osoby ,kóre palą w ciąży moga mieć troszkę ciemniejsze czyli kremowe żółtawe wody ale jeśli są inne to coś nie tak, co za ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 kochanie moje już jestes!!!:*:* słonce bardzo sie ciesze ze już jesteś w domku, tylko prosze uważaj na siebie mi !!! Ja bede rodzić na Karowej najprawdopodobniej to byśmy sie wszystkie trzy spotkaly razem z martini:) heh podobnież bardzo dobry szpital:) a ja dziewczynki średnio jakaś szcześliwa aż mi głupio, kuchnia odpicowana jak tralala, ale no właśnie jest jeden ale, górne szafki mamy pomarańczowe a dolne mialy być szare:P ale szare są owszem jak jest jasno a potem wpadaja w taką niebieską szarość i troszkę byłam rozczarowana bo dalismy za kuchnie 6 tysiecy, a na te wydatki co mamy to sporo. Mama moja mnie do pionu postawiła, ze szafki ładne i zebym nie marudziła hehe:) Zresztą kochane wrzuciłam zdjęcie mojej nowej kuchni wiec mozecie sobie zobaczyć:) http://www.garnek.pl/mamii21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi-piekna ta kuchnia.Ja w tym ani w przyszlym roku nie zobie kuchni,ale przymierzamy sie z mezem.Chcemy biala na polysk,ahhh znowu sie rozmazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×