Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Nie wiem. czy wiecie ale jest strona internetowa www.rossnet.pl i tam można zobaczyć aktualne promocje i gdzie są drogerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a ja sama nie wiem co kupić na początek z kosmetyków bo tak na prawdę jeśli dobrze pamiętam to na początek tylko oliwkę i coś jeszcze no i w naszym wypadku krem na buźkę bo przed zimnem trzeba chronić :) ale np sudocremu chyba nie kupuję bo mam zamiar używać tradycyjnie kartoflanki tzn sama nie wiem- muszę to przegadać z siostrą może dziś się uda to dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kosmetyków kupię Bambino. Dla mnie sprawdzone i nie drogie :) Sudokrem przeważnie dają w szpitalu po porodzie w paczuszce. Nie wiem jak teraz jest i czy w każdym szpitalu. Dla mnie to co dali, wystarczyło całkowicie. Napewno nie polecam johnsona, gdyż bardzo dużo dzieci ma uczulenie na nie. Są one ok, ale dla starszych dzieciaczków. Seria oliatum (nie wiem czy dobrze napisałam) jest super, ale droga. lekarze polecają ją jesli dziecko ma atopowe zapalenie skóry lub gdy występuje jakieś uczulenie po innych kosmetykach. Niektóre położne, polecają także do kąpania dodać łyżkę lub dwie mąki ziemniaczanej. A co do kosmetyków innych firm, to nie mam zielonego pojęcia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzieki za odpowiedzi...widze, ze nie tylko ja mam problem z bólem na dole... jutro sie wypytam lekarza i wam wieczorem napisze czy wszystko OK. mam nadzieje,ze tak bedzie:))) zostalo mi 9 tyg. do kojca... coraz ciezej...:) uhuhu a WY jak dajecie rade ?? ja w sumie ok...wytrzymalam w pracy od jutra L4 juz do konca ciazy :) milej koncowki niedzieli zyczę:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ciekawa jestem jak tam agniesiulka , mam nadzieje że wszystko dobrze . Ja też mam dziś nieciekawy dzień , o wczoraj mam obrzęk nóg , nic mi nie schodzi a do tego ciśnienie mi trochę podskoczyło bo jak miałam do tej pory 110/115 na 65/70 to dziś 130/90 , zaczynam się denerwować . Cama a Ty jakie miałas ciśnienie ? Bo już nie pamiętam a opuchliznę też miałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no glorias to sporo popracowałaś , ja gdzieś tak w okolicy 5,5 m-ca nie dałam już rady ale miałam też trochę problemów więc nic na siłę , ale gdybym miała do tej pory pracować to brzuch już dawno bym do biurka nie zmieściła :) no to od jutra odpoczywasz , ja w sumie to bardziej poczułam ze jestem w ciąży właśnie na L4 jak już miałam czas dla siebie a nie tylko gonitwa pracując i chcąc ze wszystkim zdążyć, także łap oddech - bo za chwilę znów cięża praca :) tak czytam o tych naszych wspólnych dolegliwościach bólowych i kłuciach i ten mój lekarz z czym bym do niego nie poszła : tu mnie kluj, tam mnie ciągnie, a tu piecze itp to on na wszystko mówi : no , w końcu jest Pani w ciąży po czym kwituje że wszystko ok , a tu się człowiek tak wszystkim stresuje ; jak sobie pomyślę że on siedzi w tym swoim gabinecie i co trzecia pacjenta to w ciąży i każdą coś boli to chłop musi mieć dosyć :) bo w kółko to samo i ciągle narzekają a mój maż to nawet obiad dziś przygotował pozmywał i zaprosił mnie do jedzenia a ja cały dzień leżę i nic nei robię , widać jak się ich czasami zresetuje to lepiej działają - zupełnie jak mój laptop , od razu inne obroty ; ale nie ma się co zachwycać zobaczymy na ile mu to zostanie , rozmawiamy służbowo bo ja jeszcze mam nerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie bo mam próbki różnych proszków dla maluchów lovela jelp itp czy mogę wykorzystac wszystkie do prania rzeczy ? czy powinnam wybrać jeden i nie korzystać z innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mam strasznego lenia, nawet się nie ubrałam:(:P hehe mam skurcze cały czas, i czuje sie typowo jak bym miała PMS, i zaczynam miec stracha:P nie chce rodzić w 34 tc;/ odpukać. we wtoorek lekarz i już doczekać sie nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - to fajnie,ze dzis leniuchujesz ;) my dzis z mezem wybralismy sie do ikei :P sama nie wiem po co no ale....:)))) od jutra wolne wiec na pelnym luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - ja mam jutro lekarza i 31 tc. trzymam kciuki,zebys jeszcze troszke wytrzymala :)) a porod naturalny czy cc ? u mnie cc - mala jest obrócona pośladkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poród naturalny póki co:P choc na ostatnim usg mała była ułożona poprzecznie, nie wiem jak teraz jest choć czkawkę czuje na dole brzucha:P wiec pewnie łepkiem już do dołu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glorias ale z tego co sie orientuje to twoje dziecię ma czas na obrocenie sie do 36 tygodnia i dopiero sie decyduje czy cc czy sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia niby tak...ale moj lekarz powiedzial, ze raczej juz nie widzi tego zeby mala sie obrociła...ale zobaczymy co powie jutro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ułożenia płodu to dziecko mojej znajomej było ułożone poprzecznie i zapowiadało się na cc. A tu na ostatniej wizycie ok 2tyg. przed porodem okazało się ze maluch się obrócił i jest prawidłowo. Urodziła sn. Madzia to moze choć ktg sobie zrób? A jak twoja szyjka? Fasolka, ja będę prała w jednym proszku -Lovela. Uzywałam jej przy pierwszym bąblu. Co do pracy to ja skończyłam pracować w 30tc -tak czy inaczej było wskazanie bo szyjka zmiękła więc nijak siedzieć tyle godzin w pracy. Kika, ja miałam obrzęki w poprzedniej ciąży -całościowo -twarz, nogi i ręce. Straszne opuchlizny. Ciśnienie miałam ponad 140/90. Zrób sobie badanie moczu -jesli nie wyjdzie białko w moczu to nie ma co się bać. Kontroluj sobie tylko ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/cieply-kombinezon-ok-68-rekawiczki-i1910528804.html podaje linka gdzie kupiłam ten kombinezon o którym pisałam. U tego samego sprzedawcy kupiłam komplet ubranek 6-częściowy, biustonosz do karmienia i smoczek. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Niby kombinezon rozmiar 62 ale jest akurat dla noworodka, to jest raczej 56/62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej szwagierki synek obrócił się dzień przed porodem więc wiecie... :P a ja na L4 jestem od maja już :P ale musiałam a teraz nie wyobrażam sobie pracować :) choć przy mojej pracy to mało możliwe jest chodzenie do pracy z brzuszkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet napisane jest że to jest rozmiar 68:) ale jest zawyżony, można porównać na opisie w centymetrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natel nie wiem jak moja szyjka:( a to mozna sie samemu jakos zbadac? ostatnio miala cos ok 3,2 cm bodajrze. a teraz to nie wiem czekam do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka 99 - tylko, że ja już nie pracuje od sierpnia i tak naprawdę nie wiem jakie są teraz promocje, czasami zajrzę na stronę, a w sklepie jestem tylko wtedy gdy wiozę zwolnienie:) a w tym mieście co teraz mieszkamy(od sierpnia) akurat nie ma rossmanna i też liczę że go tu otworzą:) ze względu, że to fajna drogeria no i bym miała bliżej do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Madzia sama nic tam nie badaj. długość mój gin wpisuje w karcie ciąży więc o ile ci się nie skróciła, rozwarła albo zmiękła to znaczy że jest ok. Ja miałam 3cm od początku ciąży i teraz wyszło skrócenie do 2cm oraz 0,5 cm rozwarcie zewn. przy miękkiej szyjce od końca października praktycznie. Jeśli martwisz się skurczami to ktg wyjaśni wszystko. Smeffetka, ja to chciałabym kartę stałego klienta z Rossmanna. :D Jest w ogóle coś takiego u was? Gapp, a ty z jakiej branży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mi wiesz co mam te same objawy co Ty od rana :( na ktg miałam sie wybrać we wtorek ale jak tak dalej pódzie to jutro wybiorę się do lekarza albo na IP już sama nie wiem co robić... wcześniej nie czułam tak tych skurczy a teraz czuje jak mi się stawia brzuch i ten ból jak na miesiączkę, do tego dochodzą pachwiny i plecy... i jeszcze śluz zrobił się wodnisty i częściej zmieniam wkładki .... zaczynam sie bać myślałam że jak będę ciągle leżeć i do tego biore fenoterol i krążek ma ma założony to jakoś dam radę jeszcze wytrzymać. Mam nadzieję że u agniesiulki wszystko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel no mam identycznie jak ty;( czytalam wczoraj i nawet tu wklejalam ze te objawy ból jak na okres, bole pachwinowe, wieksza wilgotnosc to przedwczesny porod;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Dziewczyny co mogę wziąść na żołądek strasznie mnie boli nie wiem od czego coś zaś pewnnie zjadłam nie tak ja mam ogólnie często takie bóle żołądka , napady i mam na to specjalne tabletki ale ich w ciąży nie moge brać . więc prosze o radę czy nospa, nospa forte lepiej czy coś przeciwbólowego????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na żołądek zawsze brałam nospę, a czy forte to zależy od ciebie, ale jak bardzo boli to weź forte (lub 2 zwykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
elzuniaw1 Dzięki spanikowałam trochę ale napiłam się narpiew gorzkiej cherbaty chyba coś mi jednak usiadło na tym żołądku ,no i trochę przeszło więc narazie nic nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×