Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Qanta i kaciaa-zaraz idę na pocztę i listami poleconymi wysyłam dla Was słoneczne promienie,żeby i u Was ciepełko i ładna pogoda zawitały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie wiem jaka będzie dzisiaj pogoda, bo nad morzem jest dość zmiennie. Teraz niebo zachmurzone ale wypogodzić może się w każdej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :) w takim razie życzę Wam, aby słonko zza chmur wyszło i już się nie chowało. Bo jak u mnie, to sama widziałaś... :( Ale rację masz - grunt to dobre samopoczucie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
ja wam posylam kurierem piękną pogodę bo umnie w słoneczku j est 34 stopnie ale jest troszke wiaterku,wogrodzie jak dlamnie jest za ciepło pracować,aod rana byla duża rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu :) dzięki...! 🌼👄🌼 A ja na kawową powtórkę zapraszam. I po koniaczku, jak w Klanie gadają! :D Jest teraz 9:54, w sam raz pora na drinka :D może on mi dzisiejszy biomed poprawi? Ech! 😭 🌼❤️ (_)> Y (_)> Y (_)> Y (_)> Y ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanta- dla mnie też koniaczek poproszę, przed chwila radosną wiadomość otrzymałam.Mój ukochany synuś dostał się do Technikum Informatycznego,do którego jest trudno się dostać.Może od razu prześlij całą butelkę,tak się cieszę:D:D:D!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Jaka Mama taki Syn -Margolko szczere gratulacje .Zuch chłopak .A u mnie jak w Afryce .Już jest 30 stopni i ani jednej chmurki .Wysmarowałam się masłem kakaowym i zaliczam opalanko.Obiad bedzie szybki -fasolka .ziemniaki i devolaj z kurczaka.A jutro planuję bakłażany nadziewane mięsem i zapiekane bo na rynku ich zatrzęsienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
gratulacje dla syna zostalo mi kilka słoików ogórkow kiszonych z ubiegłego roku,zcieram je na tarce i wkladam do małych słoiczkow i pasteryzuję,mam do zupy ogorkowej gotowe,czwy też robicie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu :) nigdy tak nie robiłam, ale... ale to jest myśl! Zostało mi z ubiegłego sezonu kilka słoików. Teraz to wiadomo, małosolnych się chce. :D Więc te ubiegłoroczne zaraz przetworzę Twoim sposobem. Dzięki za fajny pomysł! 👄 Joela :) gdzie Ty kobito mieszkasz...? Ja już kuferek zrychtowałam i do Ciebie baaardzo chcę...! :D U mnie brrr... :(:(:( http://www.garnek.pl/jokam/15962093/z-mojego-okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam wszystkim dziękuję,za gratulacje dla mojej młodzieży, synuś cieszy to się dopiero cieszy,najpierw skakał ze szczęścia,potem się popłakał a teraz" lata" po kolegach i dzieli się swoim szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolka - :) Gratulacje. Ten budyń chyba faktycznie się zwarzył, napisałam najpierw, ze w smaku nawet nawet, ale jednak nie nadawał się do jedzenia, wywaliłam wszystko, zła jestem bo zużyłam ostatni słoiczek syropu z "własnych" malin, własnej roboty mojego taty. A dziś by się przydał do herbaty, bo zmokłam jak nieszczęście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla syna Margolki . Joela, Ty chyba celowo mnie draznisz zdjęciem termometru:(, pierwszy raz sie cieszę z nawału pracy, przynajmniej przeczekam pogodę, gorzej w domu- intensywnie sprzatam lodówkę i słodkości .Qanta łączmy się w bólu niepogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanta 👄❤️ za to ,ze jesteś taka super!!!!! babcia63 - tez tak robię ogórki "zupówki" jak je nazywam,zawsze nadwyżki ogórków wiosną rozdawałam znajomym,ale od paru lat tak właśnie robię jak Ty. -bywalczyni- a czy Twój tata mógłby zdradzić sekret,jak robi sok malinowy?? kacia -atramka-a Ty gdzie znowu kobieto jesteś???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka i Qanta -z chęcią podzielę się swoją pogodą.U mnie prawie 30 stopi,jak dla mnie jest zbyt gorąco!!!!Dziś z lubością weszłam między chłodnie w Tesco i wyjść nie chciało mi się z powrotem do tej duchoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Oświećcie mnie kobiety ,bo czegoś nie rozumiem .Macie zeszłoroczne kiszone ogórki i teraz je tarkujecie i i znowu wkładacie do słoików -tak? .Ja też mam takie ogórki i jak potrzebuję do zupy to po prostu otwieram słoik i je trę .Jaki cel ma podwójna robota? a ogórki stoją u mnie nawet 2 lata i te są najlepsze na ogórkową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
ja wkładam w male słoiczki mniej miejsca zajmują iotwieram słoik na 1 obiad ,u mnie pogoda piekna,teraz zrobilo sie przyjemnie.Dla wszystkich przyjemnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powód pierwszy to ten sam ,który wymieniła babcia63,powód drugi to to że uwalniam słoiki na następny sezon,powód 3 to taki ,że starkowane ogórki pasteryzuję i mogą stać w ten sposób nawet kilka lat, w razie gdyby następne lata były nieurodzajne w ogórki.A wtedy u mnie w domu to było by straszne,ponieważ wszyscy bardzo lubimy zupę ogórkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanta,joela,babcia63,kaciaa,ofka,bywalczyni, Emmi,atramka,herbatka miętowa,i ja też........,gruby misiu ,wszystkim Wam macham łapką i spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Aha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko z rana jak tam u Was dziś pogodowo??????? U mnie jak co świeci słonko i jest ciepło,co dziś dobrego na obiad planujecie , bo nie mam pomysłu,może coś od Was dziewczyny "odgapię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
Ja dziś planuje obiad jedno garnkowy,jakies leczo.Pogoda piękna czego i innym zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma ochotę na kawcię, to zapraszam. :):) 🌼❤️ (_)>(_)>(_)>(_)>(_)> ❤️🌼 U mnie pogoda lepsza niż ostatnimi czasy. Nie pada, jest wyraźnie cieplej, ale słonko głęboko za chmurami siedzi. A co na obiad? Jak to co - ogórkowa! :D:D:D Na kawałku kurczaka, z paseczkami włoszczyzny i wielgachną ilością koperku. Dobrego czwartku nam wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia63
Ale też dzisiaj wszystkich gdzieś powymiatalo.piekna pogoda to pewno wszystko nad woda lub w ogrodach,to i ja zmykam dalej do ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem,też rządzę dziś w ogrodzie,walczę z nadmiarem papierówek,które spadają jak oszalałe,obieram,trę na tarce o grubych oczkach,mieszam z cukrem i w słoiki.Teraz pierwsza tura w kotle się pasteryzuje,to sobie do Was zajrzałam,a tu faktycznie jakoś przewiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Margolko -wpędzasz mnie w poczucie winy :-) Na szczęście dla mnie wśród moich znajomych i rodziny nikt nie robi tylu zapraw .Ja zaprawiam tylko ogórki , buraczki i sałatki .Ale ogórki robię dopiero pod koniec lipca .Kompotów i soków nikt nie chce pić.U nas dziś gorąco i duszno więc idę podlewać to co jeszcze nie uschło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×