Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

wszystki oczywiscie przyprawiamy wg uznania ja daje pieprz kolorowy so ziolowa czasem papryke ostra troszke ziol szczegolniedo tych z rybkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja parowki lubie i robie na wiele sposobow albo gotowane w wodzie do tego keczup majonez chlebek albo w hot dogu z kiszona kapusta czerwona cebula albo napol wzdluz przecinam ale nie do konca podsmazam na pattelni na to plaster zoltego sera i albo jajo sadzone obok albo jakas salatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie!!!! dla każdej 🌻 i 😘 Qantuś - spóźniłam się na kawę? a szkoda , - kaciulku dzięki za przepis,faktycznie lubię potrawy z jajek , oprócz zrobionego na miękko i sadzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
witam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
co tam ? parówki dziś ! ojej w niedziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
matki po ile macie lat ,pytam z ciekawości , może faktycznie za młoda jestem do was ja mam 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
no chyba nie przezemnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppeerruka
Jeszcze krucho ze mną.Ból może lżejszy ale pojawiła się gorączka i dreszcze.Posłucham was dziewczyny i jutro wymarsz do doktorka całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mus lekarza odwiedzić, bo jak już jest gorączka , to z pewnością nerki, przy korzonkach to gorączki nie ma.Napisz jutro , po wizycie u tego doktorka,co tam Tobie jest.Wracaj szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też i ja też was
a ta jeszcze sie nie znudziła - pluuj takiej w gębę a ona cos o deszczu wspomina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę, że ktoś u nas pozamiatał i głupie wypowiedzi zniknęły, no i bardzo dobrze. Margo dobrze Ci Pppeerruko radzi. Skoro gorączka, to może być nerkowy problem, najrozsądniej będzie fachowca o pomoc jutro poprosić. A u mnie leniwe, niedzielne popołudnie. Pięknie jest! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Qanto też już wszystko zrobiłam.Obiad zjedzony i - jak to w niedzielę- doskwiera mi brak zajęć.Dobrze ,że jesteś!!!! Przynajmniej z kimś sympatycznym można pogadać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Qanti,że masz taką romantyczną duszę jak ja:D - uwielbiam takie nastrojowe kawałki - bez względu na to kto śpiewa.Może być nie grzeczny,byle tak pięknie śpiewał!!!!!!!!Jak słyszę takie piosenki to nie raz mi łezki popłyną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Czytam Was Dziewuszki na bieżąco, tylko nie mam czasu odpisywać :( Mieliśmy dzisiaj gości (Dziadki Męża), więc musiałam jakiś dobry obiadek zrobić - no i zrobiłam sosik :) Goście już pojechały, Dzieciaczki już śpią a ja się biorę za naukę, bo sesja się rozpoczęła :( w przyszły weekend aż 5 egzaminów :( Potem będzie mnie więcej :) P.S. Do "roladinia" - ja mam 23... Nie jesteś za młoda, bez obaw... :/ może jedynie za... hmm... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×