Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

joela - może to trochę nie wyraźnie opisane z tą nalewką,ale w brzydki sposób "zmałpowałam" go z innego tematu od Panny Pelagii. Ale że wiem jak się go robi tylko proporcji dokładnych nie znałam,to już Ci objaśniam!!!! Otóż po 4 tygodniach zlejesz spirytus znad jagód,na miejsce spirytusu wlejesz 1,25 litra przegotowanej chłodnej wody , dobrze tym potrząśniesz,zlejesz wodę i połączysz ją z wcześniej zlanym spirytusem.Przemieszasz i nalejesz do butelek.Będzie to niezły "zajzajer "ok.40%.Pozdrawiam Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka - gapaaaaaa!!!!! ze mnie do kwadratu,też nie zauważyłam ,że mieliśmy wczoraj jubilatke,spóźnione zatem ale bardzoooooooooo szczere życzenia - wszystkiego naj naj naj naj - 100 lat 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni słoneczny dzionek, dziewuszki same pysznochy piszecie a ja muszę schudnąć syna w czerwcu do ożenku wystawiam ,jestem z tych którym wszystko smakuje :) margolka jakie ciasta pieczecie na komunię ? atramka 100 latek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłecznik z pianką kokosową,Snikers na biszkopcie czekoladowym i bezowo orzechowym,rafaello i ciasto cycki murzynki.Torty będą z cukierni.A dodatkowo ja upiekę ciasteczka serduszka w takiej specjalnej foremce,nadziewane masą orzechową ( foremka taka jak na ciastka orzechy):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwilką moją ulubioną sałatkę zrobiłam. Nie wiem co w niej takiego jest, ale za łyżkę tego cuda każdą cenę bym zapłaciła. :D I tak: dwa woreczki ryżu puszka ananasów puszka brzoskwiń puszka kukurydzy sparzone rodzynki wędzona pierś kurczaka (ostatecznie dwa wędzone udka) majonez Ryż ugotować. Owoce (bez zalewy) pokroić. Mięso obrać z tej pomarańczowej, wędzonej otoczki i pokroić w kostkę. Dodać odcedzone rodzynki, kukurydzę i majonez. Dokładnie wymieszać. I już koniec. Dziesięć minut roboty i niebo w gębie! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia :* :D Już przestańcie z tymi ciastami, bo mi na samą myśl aż ślinka cieknie! Szczególnie jak pomyślę o tym jabłeczniku, eh... uwielbiam! :) A tyłek rośnie jak szalony :P A ja robiłam w czwartek bananowiec - też niezły :) roybush - ale zazdroszczę Ci ładnej pogody! U nas od rana pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Margolko -dziękuję -tak myślałam jak piszesz .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Margolko -dziękuję -tak myślałam jak piszesz .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nr4589760
KOBIETKI A MACIE COS NA ZATWARDZENIE-JAKAS MIKSTURE?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam ten problem - jeśli chwilowo, polecam liść senesu. Ale jeśli na dłużej to chyba tyko zmienić dietkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz płatki owsiane z jogurtem naturalnym,śliwki suszone,figi,pij na wieczór rumianek słodzony miodem,sok marchewkowy,kiwi.No nie wszystko na raz ,ale wszystko to działa dobrze na ten problem,Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Otręby i Suszone śliwki.Bo mikstury moga działac za agresywnie. Czerwona herbata tez jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona herbata jest chyba przereklamowana :( niby wiem, że powinna działać, a mam wrażenie, ze kiedy ją piłam miałam jeszcze gorsze zatwardzenia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Moja mama jest juz starsza osoba i na takie dolegliwosci zawsze rano pije szklanke wody z cytrna -na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tego typu problemy skończyły się, odkąd co dzień, na śniadanie zjadam płatki owsiane, otręby żytnie (ostatnio na orkiszowe zamieniłam i widzę że one wspaniale na te sprawy działają!) siemię lniane, rodzynki, śliwki i żurawinę. To wszystko zalewam wrzątkiem lub jogurtem. Na prawdę gorąco polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk, moge? o samych fajnych rzeczach piszecie. Margolko szczerze podziwiam, pracowitośc to jedno, ale dobra organizacja to sedno.Pozdrawiam wszystkie piszace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, no jasne, że możesz! Witamy! :):):) Tak, Margolka jest niedoścignionym naszym wzorcem. Bo ja, to raczej taki leniuszek wiecej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i jak zwykle jestem już sama , wszystkie balują , grylują a ja dopiero sobotę mam , wszystkich z domu się pozbyłam więc jest klasyk muzik , lepka na kolanka , kielich WINA (zapraszam Was wszystkie) i jest relax, życzę Wan pięknej niedzieli i zostawcie trochę ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was nocna włóczęga!!! Właśnie wróciłam z komunijnych przygotowań,krążę tak dziś z niewielkimi przerwami cały dzień.Wpadłam poczytać wpisy i życzyć wszystkim dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po komuniach,goście się rozeszli.:D - ale tu coś dziś frekwencja mała,pewnie wypoczywacie na słoneczku .Witam i czekam, na miłą pogawędkę przy jakimś dobrym ciastku i herbatce!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
siejecie już ogórki do gruntu? czy przeczekujecie zimnych ogrodników i Zośkę? Ja chyba spróbuję i przykryję agrowłoknina!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Już posiane i przykryte..Mam nadzieje ze zima sie nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już takie sporawe w maleńkich doniczkach i pudełkach po jogurtach,wysadzę je po 15 maja.Dynie też podpędziłam w doniczkach są już duże,też po 15 je wysadzę,ale na wszelki wypadek agrowłókninę mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tzw górka, to w sosie własnym. Jeśli żeberka, to moi ogórkową na nich lubią. Mało mnie, bo pogoda wspaniała i nareszcie mogę w plenerze całe dnie. :) Pozdrawiam wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w sobotę z synem u lekarza - jest to rosjanka,która pracuje w prywatnej klinice za Oławą,polecali ją więc pojechałam.Synowi "skrzypią" kolana i "strzelają" kości,często pocą cię dłonie.Lekarze w przychodni orzekli,że to nic takiego!Ale bałam się, że może ma anemię (wyniki okazały się dobre),no ale z ciekawości pojechałam do tej rosjanki i ona orzekła , że syn odżywia się nieprawidłowo, że musi się odżywiać zgodnie z grupą krwi ,powiedziała ,że każdy z nas powinien stosować dietę zgodnie z grupą krwi.Czy ktoś z Was coś o tym wie? Co o tym sądzicie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie jak wyglądało by
żywienie zgodnie z grupą krwi w rodzinie 5 - 8 osobowej? dla mnie to bzdura. Rosyjscy lekarze mają dziwne metody leczenia. Moja koleżanka też kiedyś chodziła z synem do takiej lekarki, nic mu nie pomagała tylko za każdą wizyte płaciła sporo. Synowi "skrzypią" kolana dlatego, że moze rośnie? ile lat ma Twój syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×