Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

MARII - odpoczywaj,jutro znowu odowiązki. zabierz z sobą do pracy S :D Powiedz mu,że ma wybór - albo będzie Ci pomagał,albo Ty nim się zajmiejsz w ramach pracy przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Katastrofa wczoraj była z tymi wpisami. Próbuję dzisiaj,może się uda. Mam za sobą ciężką noc,moja piesa wymiotowała do 2 w nocy,o godz 00 byłam jeszcze z nią na dworze,dziś m ścisłą dietę. No i do tego cieczka. 123 sałatka z konserwowego selera i z czerwoną fasolką,ja ją uwielbiam! Jeśli chcesz mogę ci napisać przepis. Marylko powiem ci że u nas nie dostaniesz takiego sera na sernik jak w PL,czasem mam chęć na kawał takiego soczystego sernika.Pomarzyć zawsze można! Globusiku to jaki teraz masz kolor włosów? ST muszę ci powiedzieć że mój Z pochodzi z okolic Opola,ziomki z was! W przyszłości właśnie tam mamy zamiar się przeprowadzić,może nastąpi to już w tym roku!!! Livciu ty to masz gadane,konwersacja z Upiornym...pierwsza klasa! Dziś Syn Z wraca do domu,ferie się skończyły,szkoda że mój eks jest tak durny i nie pozwala mojemu Synowi do mnie przyjechać,serce mnie boli! Pozdrawiam was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
witam witam i o zdrowie pytam. Tutaj u mnie mroz i slonce, nic tylko na sanki wychodzic .... Warszawka calkiem fajna (jakos tak zawsze udaje mi sie polubic miejsca, do ktorych mnie wywiewa), ale pewnie wyprowadzimy sie niedlugo pod miasto, Mamy tam juz piekna dzialke...tylko kasy brakuje. A tak..pewnie mijalismy sie niejeden raz na ulicach :) Piegi sie zgadzaja. kolor oczu - szukajcie brazowych :) No to co, herbatka??? Ta pomaranczowa z czekolada bardzo mi smakowala :) -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Proszę bardzo herbatka pomarańczowo- czekoladowa. Liwio ST to brzmi tak samo jak Twoja ST , może by jakoś inaczej:-D. Pozdrawiam Was niedzielnie. Zapraszam na gulasz i kapuśniak, surówka porowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu mój S 7 .o6 będzie obchodził 15stkę. Jej jak ten czas leci,o eksie nie będę pisała bo to nie warte moich nerwów! Samo za siebie mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dory wieczór LIVIO najlepsze co mogłaś zrobić to podrzucić mi garść migdałów. Każdy jeden oglądałam i wspominałam , sięgałam w przyszłość, jednym słowem melancholia była. ST :) widziałam Cię nie raz:) przechodząc coś wyczuwałam... skąd znam tę Dziewczynę. Jak wszystkie w naszym gronie bardzo lubię herbatę. Chętnie wypijam każdą zaparzoną. BABECZKI każdą z osobna pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Wielka szkoda , dlaczego tak rygorystycznie postawił sprawę Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:-) Luna to masz młodzieńca. Twój były chciał zrobić Ci na złość, a krzywdę dziecku wyrządza.:-( Przepis na sałatkę bardz proszę:-) Globusiku, herbatkę parzę, dzisiaj zielona z opuncją. ST wpadaj. Livio, Marylko, dzisiaj nie ma kodów, chodźcie na ble...ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 przepis na sałatkę proszę bardzo. 2 jabłka najlepiej takie winne słoiczek selera konserwowego 3 ogórki korniszony por surowy cieniutko pokrojony puszka fasoli konserwowej czerwonej 3 jajka na twardo Jabłka,ogórki,por,jajka pokroić,dodać fasolę i seler. Wszystko doprawić solą i pieprzem,dodać majonez według uznania. 123 wiem że robi mi tym na złość,wytrzymam! Globusiku to nie Z to mój eks!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie,fakt - ST - zaklepany dla moich szwagierkoteściowych:D SORAWDZILAMTO - wybierz sobie jakiś krótki skrót,bo jak nie,będę wołała do Ciebie RUDA. RUDY już był - pamiętacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, dzięki, mało fatygi, chyba też w moim guście. Livio:-D no właśnie , ten skrót kojarzyłam z Twoimi ST.:-) Ruda co Ty na to ? nie zagniewasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na sanki to bym raczej dziś nie wyszła. Za duży mróz. Na słońcu dało się wytrzymać. Pobiegałam troszkę z moim głuchym zaprzyjaźnionym pieskiem po ogrodzie. Jak przyjechałam, stał biedulek przy bramie i obserwował psa sąsiadów. Mnie oczywiście nie słyszał. Ja nie przyzwyczajona do sytuacji, nawołuję go . Dopiero jak go dotknęłam, zaczął skakać na mnie radośnie. Zawiozłam mu troszkę smakołyków. Livciu, właśnie zapodałam młodszemu zapiekankę makaronową. Ja dzisiaj nie jem (na razie) Starszy S na randce, a M o tej porze u ojca, podaje mu leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śniegu ie ma! Sanki odpadają :( Za to coś takiego głupiego znalazłam... "Mówi pies do psa: - Wiesz... Szczekałem. - To dziwne... Bo ja szczę moczem.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam takie zadanie z przeszłości. znależć zdanie - z pytaniem i jednocześnie odpowiedzią. "CO ROBISZ SZCZEPANIE "? Hhmmm ,jakieś durnoty ww mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba same zostałyśmy. Upiorny też znikną:-( W wagoniku, przydała by się męska ręka:-) Moja ławeczka przy oknie upiornie skrzypieć zaczęła :-) Znaczy się wysiedziana. Jedna deseczka jakby podłamana:-( Lada chwila będzie BUM. Jak tam Wasze siedliska kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedlisko moje! siła starczych nawyków i tyle. Stary fotel - krzesło,za plecami stoi piękny nowy przezent od Syna,fotel do komputera. Stoi sobie nie uzywany. miałam go przy kompie może przez godzinę? To mi nogi zwisają,to mi d...a zjezdża - a ten co mam wytrzyyyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPIORNY ! sądzę,że tak szybko się nie pokaże,a może się mylę? On musi się bardzo dobrze przygotowaćdo swoich upiornych wpisów:D ciekawa jestem czy ulegnie prowokacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem bajkę na dobranoc. cien z tyłu. "Przyjeżdża na stację benzynową krasnoludek swoim malutkim samochodzikiem i mówi: - Poproszę dwie kropelki benzyny. A na to sprzedawca: - I co, może jeszcze bąka w oponki?" ech zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ale się chichram.Pomysł zabrania syna do przedszkola świetny:D Jutro nie bo mamy kontrolę z kuratorium ale póżniej czemu nie? Lunka bardzo żle , że eks nie pozwala s. Ciebie odwiedzać.Faceci są mściwi. Ja swojego s. wręcz zachęcałam , nie chciałam , żeby zerwał kontakt. Może też żle , nie wiem... Popołudnie spędziłam u siostry. Wzięłam ze sobą pół sernika, ale się zajadali. A młody ? Chyba się przestraszył... Mamuś to , mamuś tamto.Sprząta, pierze ale na noc i tak go nie ma. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki mówię wam DOBRANOC! Jutro zaczynamy nowy tydzień,ciekawe co nam przyniesie los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kawa zaparzona :) Mróz trzyma aż nie chce się wyjść z domu. Milego dnia dziewczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×