Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Rusza nasz wagonik w kolejny tydzień.Wczoraj byliśmy na spacerze 2 godz. Słoneczko świeciło ale powiewał chłodny wiaterek,nie przeszkadzało nam to,ważne że piesa miała radość. Livciu wypocznij,jak to się u nas mówi,warto czasem tapetę zmienić. W srodę wyjeżdżam,plany się nie powiodły.Jadę sama, bilet zamówiony. Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/W4dIEvWhFHw Miłe Panie! Piękna piosenka. Posłuchajmy przez chwilę. MARYLKO! Tragiczny:( był finał meczu. Rezygnuję z kibicowania. 1 2 3! LUNKA! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hop hop !!!podwieczorek:) Leniwy mój poniedziałek. Lenistwo do niczego nie prowadzi / nic nowego nie odkryłam:)/ jedynie potęguje lenistwo. U mnie wokół sianokosy:) zapach skoszonej trawy prawie usypia. No!!! znalazłam usprawiedliwienie na bezrobocie ...zapach trawy:D Nic to jutro będzie inaczej. LUNKA! Często plany zawodzą:( i podcinają skrzydła:( a mimo to planujemy dalej.W zasadzie bez przemyślenia / nie nazywajmy zaplanowania/ nie może upłynąć nawet jeden dzień. Często mówię ,że ....żadnych planów... ale jest to NIEMOŻLIWE! lepsze niezrealizowane plany niż chaos. MARYLKO! 1 2 3! A jak z waszymi planami???? Szczerze muszę wyznać,że jestem dzisiaj na >>>NIE!!! ale to paskudne samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki:-) Witam wieczorkiem. Dopiero dotarłam do domku i tak szczerze nie wiem za co mam się zabrać? Dzisiejsze popołudnie spędziłam z mamą. Jest w strasznym stanie psychicznym:-( Ona też Globusiku,wszystko na nie!!! Po raz pierwszy w życiu nie oponowała i mogłam pomóc jej w porządkach.Błysk w tym domku i tak ma,ale niektórych rzeczy nie potrafi sama wykonać. Cieszę się,że mogłam jej pomóc będzie spała spokojniej:-) Pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki koleżanki:-) Do jutra!!! Marysiu,jutro ciężki dzień przed Tobą:-( Trzymam kciuki!!!! Śpij spokojnie:-) Nie ma tego złego,co by na dobre wyszło!!! Lunka,przed Tobą jak myślę też trudne chwile.Bądź dzielna!!! Mam nadzieję,że jutro wypijemy razem kawkę:-) Globusiku,dobrej nocki Wam życzę,niech Pan Globusik otuli Cię do snu:-) Livciu,mam nadzieję,że dotarłaś szczęśliwie do celu:-) Odpoczywaj kochana:-) Papilociku!!!! Com, to ma znaczyć? Gdzie Ty się podziewasz???? Tobie,też życzę dobrej nocki:-) Odezwij się do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nasze Stacyjkowo , nasza przystań. Mimo tego,że.... zachmurzyło się niebo ... na chwilę ale jesteśmy.Wspólnymi siłami przegonimy chmury. Nie poddamy się!! 1 2 3! Na szczęście jesteś blisko Mamy. Obie potrzebujecie Siebie . Dla Mamy jesteś lekiem , pomagasz psychicznie i fizycznie. Mama dla Ciebie wszystkim❤️.Nawet w trudniejszych chwilach wspólnymi siłami walczyć łatwiej. Jestem pewna ,że jutro będzie radośniejsze dla nas. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Stoimy i patrzymy na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Podobnie jak 1 2 3 dużo myślę o Tobie. Jestem z Tobą i będę również jutro. Gy będzie Ci przykro obejrzyj się zobaczysz,że nie jesteś sama. Przyjdzie czas ,będzie rada ...... zobaczysz❤️ LUNKA! Jesteśmy silne poradzimy sobie:( LIVIO! Zamówiłyśmy Ci pogodę taka jak lubisz. Bez upałów ale słoneczną. Zbieraj muszelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-) Jakie to piękne:-) Z uśmiechem na twarzy idę do SPA:-) -Livciu,zbieraj muszelki:-) Livciu!!!! zbieraj muszelki!!!!Ja też chcę je mieć:-) Z szumem morza!!! Pa Globusiku,do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambi_
Tak tylko do tematu chcę nawiązać.. Nie trzeba być dojrzałą (chyba tu o wiek chodzi) aby wiedzieć wiele o życiu.. No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Smutno mi bo jadę sama.......życie,dlaczego tak plecie naszymi losami? Marylko trzymam za ciebie kciuki, bądz dzielna. Livciu mam nadzieję, że dotarłaś już do celu. Odpoczywaj. 123 jesteś dla mamy wielkim wsparciem! Globusiku bez planu, moje życie nie było by życiem,inaczej nie potrafię. Sama wiesz, że chaos jest nie dobrym doradcą. Zakupilam dziś cudowne czarne buty na obcasie i balerinki zgniła zieleń ,ja mam fioła na punkcie butów.Byłam dziś też u fryzjera,obcięłam włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaglądam do wagonika,cisza, spokój,śpicie jeszcze. Po cichutku zaparzam kawę,dla każdej ulubioną. W nocy deszcz padał,zachmurzone niebo nie zapowiada nic dobrego. Chyba czuję już nerwówkę z powodu wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Kumpelki , dzień dobry LUNKA! Kawa ma wyjątkowy smak . Dość chłodno i również pochmurno ale to za oknem. Niech sobie będzie a my przepędzajmy chorobę dusz!! MARYSIU! Przecież wiesz,że NAJWAŻNIEJSZE BYĆ ZDROWYM. Inne problemy wcześniej czy później ale będą rozwiązane. Za wzajemny szacunek zapłacić się nie da. Jestem gotowa idę z Tobą. LUNKA! Na poprawę samopoczucia najlepszym lekiem jest zakupiony choćby drobiazg. Cieszę się wtedy potrójnie:) Nie denerwuj się wyjazdem będzie OK. 1 2 3! Kawa przygotowana zapraszamy. Mam dzisiaj wizytę kominiarzy , niech przychodzą i przynoszą szczęście. Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Życiowe problemy Życie nie rozpieszcza, życie to nie raj, stawia nam problemy, Boże daj odpowiedź, daj! Dylematy w życiu, w każdwj chwili powstają. Dają dużo do myślenia, szare komórki ruszają! Pracują nad odpowiedzią, lecz ona tkwi w przyszłości. Rozwiązanie zobaczysz idąc w głąb tej zawiłości. ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. No nie powiem, cieszę się i ja z zakupionych butów. Wiersz, bardzo mądre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! dzisiaj imieniny Zofii. Po zimnej Zofii nadejdzie ciepełko Imienniczkom wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak się w życiu mijają pociągi, tak i my poszukajmy swych dróg, na maleńkiej stacyjce przyjaźni, może kiedyś spotkamy się znów To nasze Stacyjkowo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jak miło jest witać się z Wami :-) Dziękuję Luna za kawę,a Tobie Globusiku piękne wierszyki:-) Dobrego dnia kobietki!!!!! Globusiku,tylko chwyć za guzik jak zobaczysz kominiarza:-D Szczęście zapewnione. Marysiu,trzymaj się!!!!! Napisz koniecznie po powrocie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do pracy podwożę Wam kawę. Usiądźcie tak na chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Dostałam od jednej z mam ogromny bukiet kwiatów i puściły mi się .. Dzieciaczki uściskałam, poczęstowałam słodkościami. Sorry, że nie pisałam. Od wczoraj jest mi smutno z innego powodu. Na razie nie mogę, nie chcę o tym pisać. Staram się być kamieniem. Buziaki dla was, że myślicie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Nie pisz MARYLKO ale bądź z nami. Kwiaty są dowodem szacunku dla Ciebie nic dziwnego,że miałaś oczy na ..mokrym miejscu. Bardzo dużo myślałam i wszystko widziałam oczami wyobraźni. MARYLKO ...to już było!! jak będzie pokaże czas? LUNKA! Czy już jesteś przygotowana do podróży?? wyjeżdżasz rano??? musimy wiedzieć :) będziemy na peronie :) pokiwamy ręką Szczęśliwej podróży życzę już dzisiaj. 1 2 3! Jak minął dzień??? Jestem po wizycie kominiarzy , obiecali dużo szczęścia:) a guzik ściskałam prawie ,że urwałam:) Miłego i spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńko,przez cały dzień jestem przy Tobie!!! Ściskam Cię mocno!!!! Bardzo bym chciała pomóc.Trzymaj się kochana!!! Wkładaj te problemy do szuflady u Globusika:-) Oj,ciasno się już tam robi,ale nogą zatrzaśniemy,upchniemy to !!! Pozdrawiam Cię serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-) Znowu miłe spotkanie w drzwiach:-D Ja to witam Cię z bukietem pięknego bzu:-) Mój dzionek znowu był szybki:-) W sezonie "ciepłym" tak bywa. Po pracy wizyta u mamki,te moje wczorajsze porządki u niej wiele szkód jej przyniosły:-D Powiedziałam,że odkupię:-D - wannę,zlew i takie tam jeszcze:-D drobiazgi. Oj dziewczyny,co ja się mam:-) Luna,pakować Ci się nie pomogę,ale jestem z Tobą!!! Jesteś silną i mądrą babką!! Szczęśliwej podróży!!Wracaj zdrowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki. Pracowity dzień za mną,Z też zmęczony,zasnął już na sofie.Napaliliśmy w kominku,bo chłodno na dworze. Ugotowałam duuuużżżżyyy garnek gołąbków,zapełniłam zamrażalkę,żeby mój skarbuś tylko sobie odgrzewał jedzonko. Walizka spakowana,zostały tylko kosmetyki. Jutro dopiero o 18.20 mam autobus. Na dwie godzinki do pracy jeszcze jadę i wizyta u kosmetyczki. Potem szybko do domku,wykąpać się i będę gotowa do drogi. Marylko co ja ci mogę powiedzieć,praca sprawiała ci satysfakcję,szkoda że tak musiało się zakończyć. W razie potrzeby trzymam łopatę,żebyś nie myślała o dołku!!! 123 wiesz wiele przede mną,chciała bym tak wiele spraw załatwić za jednym wyjazdem. Najpierw komunia chrześniaka,potem zobaczę co zdążę. Globusiku myślami i tak będę z wami,wiem że odprowadzicie mnie do samych drzwi autobusu a ja pomacham wam na pożegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za oknem mżawka i chłodno. Witajcie koleżanki. Przygotowałam kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku za kawę dziękuję. U nas piękny poranek,słoneczko świeci. Deszczowa pogoda powędrowała do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! No właśnie pogoda dzieli nam po równo:) na jutro na przywitanie złożyłam zamówienie ma być ciepło i słonecznie. Oczywiście nasza ...paczka...będzie Ci kiwać na pożegnanie i PRZYWITANIE Szczęśliwej podróży i wracaj do nas. MARYLKO! Pukam w okno i wołam Cię. Zabieraj Kaję i dołączaj na poranną kawę. 1 2 3! Miałaś szybki dzień! jak znam życie właśnie jest tak u większości. Przecież nie chcemy nudy!"D Mamy dzisiaj poważną sprawę do załatwienia... zabieramy kota w worek...:D i do lecznicy obciąć pazurki. Do tego nosi mnie od rana , trzeba wykorzystać sytuację i zrobić coś konkretnego. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Różne środy W jedną środę - jest fatalnie, w drugą środę - idealnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×