Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Lunka:) x Babeczki jestem dzisiaj małomowna dlatego n ie siadam na ..ble ble ale do pisania:) x Jedyneczko! Jesteś dla siebie ..sterem , żeglarzem i okrętem. Listę obecności podpisałaś w pierwszy dzień po otwarciu działalności i basta!!!!! Zaspałaś tyż nic się nie stało:) ale , ale rozumiem Cię ponieważ nie lubię zasypiać. dzień mam zupełnie rozwalony..... czemu tak????? ... nie wiem:) U mnie burza była poprzedniej nocy dzisiaj chłodniej i oby tak było. x Lunka! A to dopiero!! Twoja piesa już kiedyś miała ZAMIAR urodzić maleństwa. Ona bardzo kocha dzieci może zafundujecie jej kawalera niech w końcu zostanie psią mamą:) x Marylko! jak żyjesz ??? jak znosisz zabiegi. x Livio! Czy prowadzisz korespondencję ?? w sprawie telefonu??? x Wyobraźcie sobie, prawie skleiłam sobie dwa palce i przez to źle mi się pisze:) oj niedorajda ze n mnie:) x Przed domem mam dojrzałą i piekną jarzębinę.Tak obrodziła,że złamała się gałąź. Żeby jej ulżyć zerwałam owoce i zrobiłam dla każdej piękne korale. Polakierowane wyglądają pięknie , prawie Apart:D. x Mówię spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Wczoraj burza, ale grzmoty i ulewa. U nas nie ma normalnej pogody, klimat się zmienia. Wczoraj miałam pełen dom gości. Tak lubię, dzieci, wnuki, gwar. Dom powinien tętnić życiem. A rehabilitacja? Po gimnastyce kręci mi się w głowie. Na sali duszno, panie 50 , 60+ lat, a ćwiczenia jak dla nastolatek:) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 sierpień❤️ x Witam wszystkie Panie.Zapraszam na kawę. x Wokół mgła. Zapowiada się słońce. Czekaja mnie zakupy. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem na kawie wystrojona w czerwone korale:-) X Fajne rześkie powietrze.Słońce przebija się przez chmury. Zdrowego i spokojnego dnia 1 -go sierpnia. Do usłyszenia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku korale czerwone z jarzębiny, robiłam jeszcze jako dziecko. Pamiętam zawsze na pracach technicznych robiliśmy takie cuda. Marylko miałas odwiedziny i pełną chatę, ja mam luz. We wrześniu będziemy mieli gości. Wnusio odwiedzi babcię i przyszywanego dziadka. Ciesze się ogromnie. Jedyneczko czytam twoje książki. Dorka , Livciu co u was? Pomału zaczynamy planować wyjazd. Pogoda fajna, słoneczko i bezchmurne niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się uspokoić. dzisaj dotarłado mnie wiadomość o tym biednym dziecku,Danielu,zagłodzonym i zamęczonym przez matkę narkomankę w centrum obrzydliwie sytym i zadowolonym z siebie społeczeństwie. Dziecko wyjadające resztki ze śmietnika - pouczane było - OJJ NIE ŁADNIE. x Jak to mozliwe? Zastanawiałam się już wcześniej nad takim przypadkiem. Znajoma mi to sprawa - mieszkanka norymergii,Polka urodziła dziecko po 40-tce, chopla dostała - bała się je karmić,bo zrobi mu krzywdę. Ją mogę zrozumieć - dziecko na zdjęciach wygląda okropnie - nikomu do dziecka nie pozwalała sie zblizyć -trwało to do czasu,głodzenie malucha - aż samo zaczęło podjadać. jeden krzyk i płacz - podobno - przez cały czas. twarzyczka wykrzywiona cierpieniem. Ech.. zastanawiałam sie tylko nad tym ,co na ten temat niemieccy lekarze?? Chodziła do nich na kontrolne wizyty - niedowaga była coraz większa - Babsko na dodatek otoczone były polskimi babciami - bezradnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare porzekadło "syty głodnego nie zrozumie " aktualne jak najbardziej. x Moi znajomi mieszkający w holandii,oddaja dzieci do przedszkola juz od 1 roku życia. W przedszkolach nie ma posiłków dla dzieci - przebywając w nich od godzin porannych do póżnego popołudnia - karmione sa tym,co rodzice do plecaczków im wsadzą. A gdyby nic nie wsadzili? - nikt by nie zauważył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna Cześć Livio. X Nie mogę czytać takich artykułów,przynajmniej podczas pracy. Wyżywam się potem na ludziach. Los Daniela ,straszny. Znieczulica ludzka nie zna granic:-( Najwyższy wymiar kary dla rodziców,włącznie z karami cielesnymi i głodzeniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ! x Również nie mogę sobie wyobrazić ludzi świadomie nie piszę ..rodziców... bo nie zasługują na takie miano... którzy męczą , dręczą dziecko. Nie mogę więcej pisać ...wzruszyłam się bardzo:( przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. W pośpiechu zapraszam na spotkanie przy kawie. x Babki tym razem dzieci czekają w swoim domu. Wyruszam w podróż , co prawda dopiero jutro ale ciut trzeba się przygotować:) x Wieczorem jeszcze wpadnę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku.Przed Tobą podróż,pakuj się kochana dzieciaki czekają:-)Czy masz w planach wypad nad morze??? Mój starszy S też wczoraj wyruszył w drogę.Niepokoję się bo jeszcze nie dał znać ,że dojechał. Pojechał w odwiedziny do swojej dziewczyny. X Globusiku dosiadam się do kawy.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku jak fajnie że wyruszasz z domu. Powodzenia i mile spędzonych chwil. Jedyneczko , Livciu, Marylko, Dorka pozdrawiam. U nas niemiłosierny upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - a pogoda Twoja,znowu zjawia sie u mnie, x GLOBUS -przed Tobą odwiedziny,spotkanie z najbliższymi:) niech Ci podróz szybko zleci i szczęśliwie.Zalicz pobyt nad morzem,pozdrów je ode mnie. Obiecywałam sobie - znowu sie wybiorę - tyle,że to coraz mniej realne. dziewczyny,witajcie w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Byłam dziś na rynku( bazarku). Kupiłam maliny.Może zrobię nalewkę. Na zimę będzie jak znalazł. Na dworze już upał. Globus dobrej podróży i miłych wrażeń:) Luna fajnie,że wnuczek Cię odwiedzi. Jedynko a kiedy planujesz urlop? Livio, Dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Marysiu firmom jednoosobowym urlop nie przysługuje. ZUS nie płaci za dni wolne. Mogę zamknąć i wydawać to co wcześniej zarobiłam:-) Tak też uczynię,tylko jeszcze nie wiem kiedy. X Livio,piękny ten utwór .... Odezwał się mój synek.Szczęśliwie doleciał do Stuttgardu. Jestem już spokojniejsza. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Jesteś więc spokojna. S wyjechał służbowo czy urlopowo:)? x Ja na tym wyjeździe o morze nie zahaczę. Od jutra w Szczecinie zaczyna się wielka parada żaglowców z całego świata. Wnuk z kolegami z racji uczelni również będzie uczestniczył no oczywiście na zasadzie gospodarza aby goście czuli się dobrze. Będzie na co popatrzeć pod warunkiem,że znajdziemy odpowiednie miejsce bo chętni już dzisiaj się zjeżdżają. x Babki nad morze jedziemy 6 osobową grupą 29 sierpnia. Już są zarezerwowane miejsca w Rowach. x Teraz prawiem:) spakowana. Zostało SPA jak to przed wyjazdem. x Mówię do zobaczenia po powrocie. Oczywiście zaraz się odezwę. x Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Jeszcze szybka kawa z Wami:) x wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku kawka na szybko z nami , fajnie że jeszcze wpadłaś. Szczęśliwej podróży i mile spędzonych chwil. Jedyneczko a gdzie planujesz wyjazd, wiesz już? Syn twój jest nie daleko ode mnie. Marylko malinowa nalewka, mniam pychotka, ja nigdy nalewek nie robiłam. Wczoraj wnusio rozmawiał ze mną przez tel, no i oczywiście piosenkę zaśpiewał ,, krakowiaczek jeden........ Livciu ciepełko od nas wędruje do ciebie, wczoraj była masakra 37 st. Dzis chwila oddechu od skwaru, popadał lekki deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Luna. Mój syn opowiada mi jakie to macie upały. Wyjazdu jeszcze nie planuję,jeżeli już, to coś na szybkiego:-) Muszę mieć mamkę w zasięgu. W tym tygodniu znowu spędziłam przy niej dzień na SORZE. Dostała uczulenia,cała spuchnięta i z dusznościami. Oj,zawsze coś tam... X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Jeszcze gorąco i ogrom komarów, uciekłam z ogrodu bo tną niesamowicie. Nalewkę zrobiłam po raz pierwszy , czy wyjdzie to się okaże. Ma postać 2 tygodnie, potem zlać owoce i dalej 3 miesiące w butelce. Posmakujemy razem:) Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę. Zostawiam dla was kawę, i po cichutku wychodzę. Piękny dzień , nie jest jeszcze gorąco , wybieramy się na pchli targ. Dziewczynki miłej niedzieli wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was i rozpoczynam nowy tydzień. Kawa gotowa,dosiadajcie się. X Wczorajszy dzień spędziliśmy nad jeziorem.Jestem opalona i zadowolona:-) Szykuje się kolejny upalny dzień.Trzymajcie się,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jedyneczko za kawkę dziękuję, wypiję kolejną. Z racji tego ,że zapowiada się upalny dzień , uwinełam się szybko z Syzyfami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×