Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady bug

Nowa figura z Dukanem - start!

Polecane posty

gedoline - witaj ;) Dołącz do nas. Co do odchudzania, jeśli zobaczysz, że waga za szybko Ci spada, to po prostu przejdź na III fazę. A co do cyklu na naprzemiennej, spróbuj 5/5, jeśli Ci nie będzie pasowało, to po prostu zmień 3/3 lub 1/1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
tak myślałam o 5/5. Teraz jestem 5. dzien na I i bardzo dobrze sie czuje. Uwazasz, ze jak bede za szybko spadac, powinnam przejsc na III? A na III. mozna cos jeszcze schudnac czy to juz tylko stabilizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie skusilam, zjadlam piers z tego kurczaka z rożna. oczywiscie bez skorki. bylo pyszne, no ale mam wyrzuty sumienia :( może mi to nie zaszkodzi, mam nadzieje. Wogole tak malo jem a brzuch mam jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gedoline,ja na II bardzo szybko schudłam tzn.20kg w 3 miesiące i dlatego przeszłam na III,nie osiągnąwszy pierwotnego celu.Na III spadło mi jeszcze ....10kg....Ale to nie jest norma,raczej nie należy się na to nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
Myślę, że ten kurczak to nie jest wielki problem. Nie martw się. babajka to naprawdę imponujący wynik!! Zobaczymy, jak to będzie u mnie. Jak na razie trochę mnie zastanawia to przytycie o 0,5 kg. Jutro zaczynam warzywa a podobno na warzywach też troche może przybyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy dzień a tu mnie juz bierze na słodkości :( nawet nie policzę ilę gum do żucia zużyłam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
babajka, jaka wage chcesz osiagnac? Bo widze ze przeszlas do III. fazy z taka wagą, do jakiej ja dążę. Ile schudłaś w I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gedoline,prawdopodobnie organizm powiedzial Ci,że już dość uderzeniówki:)Ja przy swojej "niebotycznej" wadze wyjściowej zrobiłam 6 dni uderzeniówki i to było tyle ile "podpowiedział" mi test Dukana. Jeśli chodzi o słokie na uderzeniówce,to polecam twaróg/serek homo ze słodzikiem i jakimś aromatem/olejkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzałam dojść do 67 kg,bo jestem mocnej budowy i wiek już "średniawy" więc niższa waga raczej nie jest wskazana,tym bardziej,że w/g testu Dukana moja idealna to 69.200:).W stpce widać,że spadło mi poniżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
jak na średniawy wiek, to poleciałaś z wagi błyskawicznie babajka, szybciej niż to przewidział test, powiedz czy jadłaś oszczędnie, dla mnie 20kg w trzy miesiące to jest mistrzostwo świata, a jak ma się Twoja skóra, widzę, ze na 3 fazie juz bardzo spokojnie, ale konsekwentnie schodzisz z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście jestem pełna podziwu dla babajki ;) Też chciałabym osiągać takie wyniki. Ale nie ma nic za darmo. Ochotę na słodkie u mnie zabija kawa z mlekiem i słodzikiem, poza tym nie odczuwam jakiejś namolnej potrzeby, żeby posilić się słodyczem. I to kocham w tej diecie, kiedyś nie wyobrażałam sobie dnia bez czegoś słodkiego :( Idę się dziś ważyć, boję się trochę. Mój kurczaczek właśnie dochodzi w piekarniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Bug i jak waga? Ja po tym moim kurczaczku z rozna nic juz wiecej nie zjem. Chyba za malo jem. Rano byl maly jogurt z otrebami i dopiero po poludniu na obiad piers z kurczaka z rozna. Ale pije duzo wody chyba juz z 2 litry wypilam. Moze dlatego... Moze wcisne na wieczor jogurt naturalny, no ale nie wiem. Mam bardzo mały apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
babajka, pewnie racja, dość uderzeniówki, jutro warzywa. Ale o dziwo, wcale jakoś specjalnie nie mam ochoty, przyzwyczaiłam się. Natomiast pierwszy dzień był okropny, zapach kalafiora w domu (z bułką ! ;) ), ból głowy, brak chleba i ochota na słodkie - zaparzyłam herbate z czerwonych owoców mocną, wystudziłam, wymieszałam z jogurtem nat. i słodzikiem - można się oszukać, polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
xtravvagunz chyba powinnas jesc troszke wiecej, to chyba na tym polega, ze organizm ma spalac bialko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xtravvagunz - jeszcze przed ważeniem, ale zjadłam dziś tyle, że chyba będę miała 80 kg na koncie :D A pojutrze warzywka, łiiiii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też sobie spróbuje 5/5 =) przynajmniej na początku=)ale chyba ciężko mi będzie po warzywkach przejśc znowu na 5dni proteinek=) no ale spróbuję=) wiecie co nie chce mi się iśc po słodzik=( i już mi ciężko bo należałam do tych które bez słodkości życ nie mogą=) wolałam jeść na obiad ciasto niż coś normalnego=) i chyba to mnie zgubiło=) a już 3 dni i niczego nie słodziłam =) nawet herbatki a zawsze taką mocna i słodką piłam=)więc z niej zrezygnowałam i piję wodę wodę i tylko wodę=) no czasami kawkę ale jej nigdy nie słodziłam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc, zważyłam się. Późną porą co prawda, po jedzonku i picu, ale... JEST 2,5 kg mniej ;) Motywacja rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim gratuluje spadku wagi wszystkim, ktorym waga spadla!!!!! Ja dzis juz chyba zgodnie z zasadami. Bez wykroczen! Ktoras z was pisala, ze chlebek jej nie wyszedl. ja dzis robilam znowu - wczorajszy rozczestowalam wsrod znajomych- i powiem, ze wyszedl o niebo lepszy niz wczorajszy. Nie wiem dlaczego tamten nie wyszedl. zrobilam dzis tez cos a'la pasztet z piersi drobiowej. tez pycha, bedzie na najblizsze 2-3 dni. (zmielona piers z kurczaka ok 90 dkg+ cebulka drobno pokrojona+ 2 jaja + przyprawy, wszystko na keksowke wylozona papierem do pieczenia i ok godzine w temp 180 w piekarniku. pycha!) jutro wazenie, wiec zobaczymy czy cos spadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga faze tez planuje 5/5. chyba najlepsza z opcji. zawsze mozna zrobic danko na 2 dni, a tak 1/1 bedzie z tym problem. na razie na uderzeniowej jestem4 dzien i wszystko ok. brak checi na slodycze i inne pokusy. ale to oczywiscie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochane, jesli potrzebuje serek homogenizowany naturalny, to jaki mi polecacie... jeszcze nie nabralam wprawy w tych Dukanowych zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomicha - w Lidlu jest fajny, w półkilogramowym wiaderku, 3% tłuszczu. Ja go używam i sobie chwalę ;) Co do spadku, to tylko woda, ale mimo to cieszy! Prawdziwa batalia dopiero się zacznie na II fazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie zwazylam - efekty w stopce. Odchudzam sie razem z mezem. jemu spadlo w tym samym czasie 5 kg. Wiem, ze to woda sama na razie, ale pocieszajace jest to, ze cos drgnelo. Moje marzenie, to 8 z przodu. lady bug - dzieki za serek. Kupie. Znalazlam bardzo fajna stronke z przepisami, bede zapewne duzo z niej korzystac. z chlebka i pasztetu drobiowego jestem bardzo zadowolona. A dzis na niedziele zrobie sernik waniliowy. Przepis z ksiazki Dukan dla Polakow. Lece do domowych obowiazkow. bede zagladac. Milej soboty dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co??? piekę bułki ale chyba cos zrobiłam nie tak bo mi się ciasto rozpłyneło pod wpływem ciepełka i powstał placek/chleb=) ale mi to humor poprawiło=) Nie wiedziałam zeniepowodzenia tak bawić mogą=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się narazie nie ważę bo chyba ta dieta przyspiesza miesiączkę (he he żart) bo mam 5 dni wcześniej=) i pewnie bym się rozczarowała... A dzisiaj na obiad bedę miała jakas paste z kurczaka i jajek bo mi się nie chce gotować=) muszę sie wylansować na dzisiejszą imprezkę na której czeka PIWO którego oczywiście nie będę piła=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) dzis ostatni dzien uderzeniowej :):):):) Jutro warzywka hurrrrra, juz sie nie moge doczekac. A mi jak sie nie chcialo jesc tak dalej mi sie chce. A mozna zrobic jajecznice bez tluszczu z pokrojonym giletem z indyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engi<lol>
Dziewczyny dołączam się do was!!! Od dziś dieta Dukana:) start 172cm - 65kg , chciała bym 60kg:) Jak długo muszę zostać w fazie uderzeniowej aby osiągnąć swój cel???????????????????? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xtravvagunz oczywiście że można=) przecież kurczak i jajka są produktami dozwolonymi...także śmiało rób tą jajecznicę=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
engi<lol> Witaj u nas na topiku =) myślę że 3dni Ci w zupełności wystarczy bo nie masz do zrzucenia za dużo=) Ale może inne dziewczyny też się wypowiedzą na ten temat=)A najlepiej to zrobić test Dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×