Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prychatka

Mamusie z Bielska-Białej

Polecane posty

Gość Beca
Też jestem mamą z Bielska-Białej. Poardźcie kobity - gdzie można kupić w Bielsku warzywa z upraw ekologicznych? Jakoś nie mogę się przekonać do słoików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beca
Też jestem mamą z Bielska-Białej. Poardźcie kobity - gdzie można kupić w Bielsku warzywa z upraw ekologicznych? Jakoś nie mogę się przekonać do słoików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K@mila@ gratki dla synusia i dumnej mamuni :) Moj na etapie trzymania grzechotek i przewracania sie z brzuszka na plecki i na odwrot :) W wyborze ekologicznych warzyw nie pomoge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K@mil@ gratuluje!! Na pewno jesteś z synka dumna. Mój mały raczkuje już jak perszing na kolanach i na przedramionach a nie na dłoniach (fajnie to wygląda). No i oczywiście uwielbia stać juz łapie się byle czego i zaraz podciąga się do stania :) Fajnie się patrzy na postępy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wiem ze moze zle trafilam ale mam pytanie. Chcialam zapytac czy znacie jakiegos dobrego dentyste z Bielska? Cudownie byloby gdyby przyjmowal na NFZ. Bede bardzo wdzieczna za pomoc. Aha dodam ze chodzi o dentyste dla mnie. Pozdrawiam i gratuluje dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beca, martaiemilka, przykro mi ale nie pomogę ponieważ nie mieszkam w BB Dzięki dziewczyny za gratulacje dla Natana, przekaże mu :D Natan skończył 9 m-cy w Wigilię, zaczął dość szybko, ale on ze wszystkim zaczynał szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny w nowym roku! Kamilko, ja rowniez gratuluje pierwszych kroczkow. Teraz trzeba miec oczy dookoła głowy:) My zmagamy sie już 2 tydzien z katarem, kaszel już minął. Wszystko przez tą pogodę., Nowe dziewczyny, ja rownież wam nie pomogę, bo też nie jestem z BB. Marlew, jak sobie radzisz z opieką nad Wojtkiem? Są chętni do pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaiemilka ja polecam panią Gołąbek z Ceramixu w BB sama do niej chodzę już długi czas i wg mnie to super babka. Jest jednocześnie chirurgiem więc zrobi wszystko bardzo miła uprzejma kobieta bardzo dobry fachowiec. Grzeczna żadnych komentarzy co do stanu uzębienia a i pogadać z nią można i robi tak żeby jak najmniej bolało. Ja długo szukałam dobrego dentysty i w końcu znalazłam ją. Zresztą nie tylko ja chyba ją lubię bo kobieta jest oblegana :-) teraz już nie znajdę ale poszukam wizytówki i telefonu to Ci napiszę trzeba tam zadzwonić i się umówić. Mają tam umowę z NFZ ale można też np dopłacić sobie żeby mieć mocniejsze znieczulenie czy lepszą plombę. Zawsze pytają czego sobie życzysz oprócz tego miła obsługa ja jestem zadowolona w końcu chodzę do dentysty bez strachu :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny dziękuję za pamięć kochana jesteś. No niestety nikt nam nie pomaga moi rodzice zajmują się swoim drugim wnuczkiem ale jesteśmy przyzwyczajeni do tego i dajemy radę. Ja pracuję rano a mąż wtedy zostaje z małym a gdy wypada mu 1 zmiana zamienia się z kimś lub bierze urlop ma jeszcze zaległy ale jakoś wypada tak że 1 zmianę ma zazwyczaj wtedy jak ja mam wolne tak będzie np w ferie więc znów mamy fuksa ;-) Jedynie jak ma 2 zmianę to masakra bo mam tak długo że musi brać Wojtka przyjeżdżać po mnie a ja pędem ze szkoły do przedszkola po Piotrka i potem jedziemy do domu a on zdąży mi tylko Wojtka wnieść w foteliku i w biegu powiedzieć kiedy spał i jadł i musi pędzić do pracy dwa dni w tygodniu mam tak przerąbane. No a jak mam zebrania czy konferencje no to musi brać sobie urlop. No i musi też czasem jak ma nocki to kilka dni wcale nie spać bo oprócz lekcji mam projekty unijne i muszę określoną ilość godzin zajęć z dziećmi zrobić no i wtedy dam radę z nimi siedzieć tylko jak on ma 3 zmianę albo wolne. Czekamy na teściową może trochę odetchniemy co prawda jeszcze mamy niewykorzystany tacierzyński ale trzymamy go na czas operacji Wojtka bo przecież jeszcze Piotruś jest i ktoś musi się też nim zająć. W środę i czwartek mam wyścig z czasem ale jestem coraz lepsza wyjście z klasy aż do odebrania Piotrka zajmuje mi już tylko 15 min :-D K@milko gratuluję no to teraz i Ty sobie pobiegasz :-) ale to szybko przeleciało. Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki Marlew podaj namiary na Panią dentysę bo ja chodze do Sfery ale tam dają czadu z cenami ze może każdego wyrwać z butów. Moja dentystka choć robi dobrze to nie ważne czy ktoś ma kase czy nie i tak każe robić wszystko - tak więc nasza współpraca się zakonczyła. Mam wyleczone wszystkie zebale ale ja tam wole kontrolowac na bieżąco bo strach mniejszy. jestem na etapie z małą sztywnego siedzenia. Tyle. Narazie nie mówi mama, czy tata, ale na wszystko przychodzi czas. 9 stycznia wracam do pracy i już mam pełne gacie....bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlew ale ten czas leci......nasze maluszki mają po 8 m-cy......no moja skonczyła 3 - go a Tój mały skonczy 9-go...... czas leci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ulica Michałowicza 1 telefon 33 812 59 82. W ciąży też można iść do tej pani doktor mnie jak chodziłam z Wojtkiem bolał ząb i przyjęła mnie bez problemu. Atenko no jeszcze niedawno byłam ogromnym płetwalem błękitnym a teraz tylko patrzeć a będzie trzeba roczek organizować. Wojtek już też na sztywno :-) a jak tam ząbki u Twojej Małej pojawiły się czy dalej czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możecie
polecić okulistę w B-B dla niemowlęcia? Problem: łzawiące i ropiejące oczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beca
Gdzie kupujecie w Bielsku mięso? Możecie polecić jakiś dobry mięsny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beca
Zaczęłam wprowadzać mięso do diety mojego dziecka ale ciężko znaleźć sklep z mięsem z pewnego źrodła. Jak sobie radzicie mamusie z Bielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dziewczyny :-) Mojemu Antosiowi wyrastają 2 ząbki! Już zdążył mnie ugryźć, choć mają nie więcej niż milimetr. Znosi to całkiem nieźle, w nocy trochę więcej marudzi, ale chyba go jakoś bardzo nie boli, nie ma też zaczerwienionych ani spuchniętych dziąseł. Moja znajoma właśnie urodziła synka, przez cc, w jednym z krakowskich szpitali, pokazali jej go tylko i przez całą dobę nie miała go przy sobie, leżał w innej sali. Bez sensu!!! W Esculapie jednak miałyśmy dobrze, mimo pewnych niedogodności. Ja cały czas leżałam z Antosiem i choć nie miałam pokarmu, on i tak często ssał, i może dlatego nigdy później nie miałam problemów z karmieniem. Nie wyobrażam sobie, że na początku swojego życia musiałby być sam... Myślałam, że już nie ma takich beznadziejnych szpitali, a jednak są. W sprawie mięsa nie pomogę, nie jestem z Bielska i jestem wegetarianką. Antoś też nie je mięsa. POZDROWIENIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mozna sie przyłączyć? tez jestem z bielska białej mam 20 lat i miesiąc temu urodziłam coreczke w eskulapie przez cc :) po ilu tygodniach po cieciu powinno sie isc do ginekologa? jak bylam na wyciaganiu szwow do lekarz robil usg czy sie macica obkurcza i nie wiem czy teraz tez mam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni, gratulujemy ząbków :) Pamiętam jak Natanowi wyszły pierwsze to obdzwoniłam całą rodzinę :) Czekoladka, witam i gratuluję. Do gina powinnaś się zgłosić po połogu czyli po 6 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj nasze dzieci robia postepy i rozwijaja sie jak szalone :D Bez dzieci swiat bylby smutny a tak to sama radosc :) Jesli chodzi o okuliste dla dzieci to my chodzimy do centrum pediatrycznego na cyniarskiej w miescie za biedronka sa tam na NFZ i prywatnie ... jest tez okulista na wisniowej na hulance na NFZ ... Do gina po porodzie trzeba sie zglosic w ciagu 6 tygodnii :) Ja jeszcze w szpitalu przed wypisem mialam zrobione usg i pozniej poszlam do mojego gina po 7 tyg (tak mi wypadl termin) zbadal mnie powiedzial ze wszystko ok i za pol roku do kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni gratuluję! No to teraz będziesz miała małego gryzonia w domu ;-) Myśmy mieli spokój ale od paru dni Wojtek coś marudzi znów ślini się niemiłosiernie i ma rozpulchnione dziąsła to pewnie kolejne wyłażą. Poza tym nauczył się wołać i teraz jak coś od nas chce to krzyczy ej ej no i tak słodko zaczyna "mamamować" :-D Agni jak samopoczucie? Pozdrowienia dla Ciebie K@milko dla Ciebie też. Katka co u Ciebie? Przyzwyczaiłaś się już do chodzenia do pracy? Ja muszę o 5 wstawać i nieraz rano z żalem wspominam te leniwe poranki na macierzyńskim choć za długo w domu bym nie wytrzymała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) w BB mamy dziś piękną pogode , wogóle nie czuć że zima :) dziś ubrałam malutką w kombinezon i siedziałyśmy chwilke na balkonie zeby sie przewietrzyła :) powiedzcie mi a usg bioderek ma byc rowno miedzy 6 a 8 tygodniem? bo jak zapisywalam ją na Cyniarskiej to termin dopiero na polowe lutego i bedzie miala prawie 10 tygodni wtedy , nie wiem czy to nie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka no takie sa durne terminy ja bylam na poczatku 9 tygodnia i bylo ok chociaz po dwoch miesiacach kolejna kontrola i wlasnie za 2 tygodnie sie wybieramy ... Pogoda dzis super po szczepieniu poszlismy na spacerek a Gracjan spal ponad 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z małą dziś na wizycie kontrolne przybrała prawie kilo za 2 tyg :) mam jej troszke jedzenie ograniczac ale jak to nie dac dziecku jesc jak widze ze placze i chce jesc :/ przeciez nie daje jej na sile tylko tyle ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka, myślę, że to usg nie będzie za późno. A co do jedzenia to dzieci zazwyczaj należą do niejadków albo do takich, które zjedzą za każdym razem kiedy byś im nie dała :) Ja też mam synka należącego do tych drugich :) Ale pamiętaj, że dzieci nie zawsze płaczą dlatego, że są głodne czasem to po prostu odruch ssania, wiem że pediatrzy nie zalecają ale ja stosowałam smoczek. Wolałam to niż tendencje do tycia i dziecko wracające z płaczem, że dzieci się z niego śmieją bo jest grube. A wielkość tkanki tłuszczowej formuje się w pierwszym roku życia i tyle nam jej zostaje już do końca. A u nas chodzenia ciąg dalszy :) i wyszedł Natanowi 6-ty ząbek :) Najbardziej cieszy mnie to, że znowu przesypia całe noce, 11godz ez przerwy. Dobrze się znowu wyspać, muszę nabrać siły przed kolejnymi zębami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko gratuluję ząbków i zazdroszcze przespanych nocy :) mój Maciuś znow co chwile budzi się z płaczem, przebija sie 12 ząbek. Ale i tak sie zastanawiam czy to akurat przez zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Czekoladko! Gratuluje coreczki- niezły z niej głodomorek :) może sprobuj dawac o 1 miarkę mniej mleka do każdego karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K@mil@ ale ja wlasnie wiem ze ona jest glodna ,płacze , wkłada rączki do buzi ...jak daje smoczek to possie i wypluwa bo nic nie leci jak dam herbatke to sie napije i wypluwa dopiero jak dam mleko to jest spokoj ... nie wiem moze zmienic mleko na inne ? aktualnie jestesmy na nan pro1. moze innym sie naje nadluzej ... nie chce jej utuczyć urodzila sie mając 3400 teraz ma miesiąc i 4600 :) chyba jakbym ją przekarmiała to by płakała ze ją boli brzuszek nie? a ona zje ładnie i śpi , nie daje jej jedzenia na siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejo Moja Milka niestety nadal niet zębów - więc czekam, ale co może wkłąda do buzi. Zuzyłam już 2 tubki Dentinoxu i pierdziele nie kupie nastepnego bo nie działa jak ma działać. Kupiłam bobodent i jest lepiej. Przynajmniej nie płacze i zasypia spokojniej po smarowaniu tego czegoś. Witam nową mamuśkę. Młodziutka mamuśka....ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×