Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość adzikkk
KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów maryland_...................20.04.2013...........Katowice MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz sarenka_m...................13.07.2013........Częstochow a aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza Weselniczka .................21.09.2013............Warszawa olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary PAŻDZIERNIK: adzikkk.......................05.10.2013............Gniezno LISTOPAD: lipcowka_86................09.11.2013.............Wadowic e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów maryland_...................20.04.2013...........Katowice MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa alexisesa ...................25.05.2013 ........... Szczecin CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz sarenka_m...................13.07.2013........Częstochowa aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza Weselniczka .................21.09.2013............Warszawa olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary PAŻDZIERNIK: adzikkk.......................05.10.2013............Gniez no LISTOPAD: lipcowka_86................09.11.2013.............Wadowic e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
po co planowac? ;p na żywioł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny. dlugo mnie tutaj nie bylo... alexisesa- suknia przepiekna. sama bym z checia aka ubrala:) sarenka_m- ja cwicze godzine dziennie brzuszki takie z uniesionymi nogami i efekty widac pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję sałatkoOwocowa :) Za półtora tygodnia jadę przymierzyć suknię. Sarenko ja ćwiczę z hula-hop i także widzę efekty, a nie zmniejsza mi się biust, co niestety przy brzuszkach bądź a6W zazwyczaj się dzieje ;) A tutaj cisza, bo już większość mamy pozałatwiane. Zastanawiam się nad zakupem takiej biżuterii: http://allegro.pl/arsylion-kolczyki-swarovski-vitrail-light-srebro-i2796557946.html do tego zawieszka i bransoletka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zastanawiam się nad tą bizuterią, ale mam jeszcze troche czasu do października :) Ja chodzę na siłownię, ćwiczę na bieżni, potem brzuszki i ćwiczenia na ręce. Dopiero niedawno zaczęłam więc póki co efekty marne. W niedzielę wybieramy się z narzeczonym na Targi Ślubne w Łodzi, bo ślub co prawda bierzemy w naszym rodzinnym Gnieźnie, ale oboje mieszkamy w Łodzi. Może jakaś sukienka wpadnie mi w oko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexisesa dzięki za pomysł z hula hopem :) niestety nie mogę pozwolić na utratę biustu bo i tak już jest mały :D:D a biżuteria bardzo ładna. my upatrzyliśmy sobie obrączki, ale jeszcze musimy się dopytać czy można je zwężać/poszerzać. adzikkk powodzenia na targach :) ale pamiętaj, że coś co niefajnie wygląda na modelce może cudownie leżeć na Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja schudłam ok 5kg a mój biust w dniu wczorajszym awansował z 70F na 70G. Modlę się, żeby to była kwestia różnic w rozmiarówkach i żeby nic mi już nie urosło ;) Kupiliśmy wczoraj garnitur :)))) W sklepie Lancerto - polecam, mieliśmy świetną i fachową obsługę. I krawat gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze dziewczyny, naróbcie mi wstydu, to może się wreszcie przyłożę. Mam wrażenie, że zamiast chudnąć tyję :/ Podziwiam Was, że jesteście takie zmotywowane i pracowite. Tak się zastanawiam, czy nie pójść poprzymierzać suknie, może to mnie zmotywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! na ile wczesniej bedziecie zamawiac ciasta dla gosi i ile placicie za taka paczke? mi powiedzieli 17 zl za ok 0,85 kg myslicie ze to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko, Polecam samochód zabytkowy i ręcznie robione zaproszenia i dodatki stworzone dla Twoich potrzeb. Masz jeszcze sporo czasu aby zooragnizować ślub. Ja z mężem zrobiłam to 3 miesiące przed slubem i było fantastycznie.Nie ma co popadac w panikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja - Ciasta będzie piekła dla mnie znajoma mamy. Ma już wprawę w pieczeniu, bo robiła ciasta na kilka wesel i wszyscy zachwalają. Ja zamówiłam u niej 10 blaszek takich standardowych - różne smaki. Za robociznę płacę jej 10 zł plus koszt składników, ale to mówiła, że wyjdzie drugie tyle (na jedne ciasta więcej, na inne mniej) Umówiłam się z nią, że wypieki odbieram na dzień przed weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam w lokalu opcję z ciastem, tortem i napojami żebyśmy nie musieli biegać za tym wszystkim tylko sobie smaki wybierzemy więc nie wiem niestety jak to wygląda cenowo. Ale ciekawa jestem jak w innych miastach wygląda cenowo za jedną osobę na weselu. Ja mam 163 zl za osobę a w menu: 3 kawalki mieska na obiad, rosol, surówki itp, 3 kawalki ciasta na osobe plus tort, plonącą szynkę w piwie, jakis tam zimny bufet 3 szt/os, i rano sztuka miesa plus barszczyk, do tego napoje cieple i zimne bez limitu. Czyli muszę tylko swój alkohol dowieźć. Myślicie, że to rozsądna cena? My wybraliśmy tą opcję trochę z wygody, żeby nie kursowac ciaglę pomiędzy Łodzią i Gnieznem. A w niedzielę bylismy na tych targach, które moim zdaniem były bardzo słabe. Praktycznie 2 stosika z sukniami, kilka z garniturami, a reszta to wideofilmowanie i fotografia, ewentualnie samochody. Udało nam się co prawda wykupić kurs tanca dla narzeczonych więc z tego akurat się cieszę:) W styczniu będa jakieś większe dwudniowe targi to też się przejadę. U mnie powoli robi się nerwowo bo nie mozemy się dogadać z rodzicami co do listy gości... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie ciasta będzie piekła mama. Bo stwierdziła ze sztucznych nie będziemy kupować bo to nic smacznego;) a nie ma to jak domowe;) co do listy gości to my też mieliśmy przeboje- kilka miesięcy przez to brnęliśmy...ale wyszło na tym ze musiałam zredukować swoją listę do połowy gości. ale to już za mną ufff. A Tobie kochana życzę powodzenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że masz dobrą cenę. U nas za 220 od osoby i w cenie są dwie zupy (jedna na start, druga nad ranem), 3 dania gorące z miesem, trzy rodzaje sałatek, zimny bufet, lody, wybór ciast i nieograniczona ilość napoi. Niestety w cenie nie ma tortu, ani nie możemy rozdawać ciasta gościom :( Co do targów ślubnych, to jak zobaczyłam, że wstęp jest płatny to sobie odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam wejściówkę na targi, ale gdybym zapłaciła za nie 15 zł to bym była jednak zniesmaczona bo tam naprawdę nic takiego nie było. Troche sobie mój przyszły pooglądał garnitury i tyle. Nie masz czego żałować :) A co do listy gości to ja właśnie nie chciałam mieć jej zbyt długiej, a ciągle słyszę kogo wypada zaprosić... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoSiA_88
Ja na targach nie byłam. Mam już fotografa. To jego stronka : www.wojciechpusz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem, targi były bardzo nieudane. Mimo tego, dokonałam tam ciekawego odkrycia:) Czy ktoś z was myślał o pokazie sztucznych ogni w noc wesela? Na targach rozmawiałam z Panem, który jeździ po całej Polsce i organizuje takie pokazy. Zaskoczona byłam ceną, bo zawsze myślałam, że to koszt jak za wyprawienie drugiego wesela;) Sama zaczęlam się zastanawiać nad takim pokazem^^ dodatkowo ten pan jest bardzo sympatyczny;) jakby ktoś był zainteresowany jego ofertą, daję linka: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Dekoracje/Kamuro-Pokazy-Pirotechniczne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Kiedyś myśleliśmy z narzeczonym o fajerwerkach na wesele ale gdy zastanowiliśmy się nad tym głebiej to doszliśmy do wniosku, że to pieniądze wystrzelone w powietrze... wolimy tą kwotę wpłacić na jakąś akcję charytatywną albo wspomóc jakieś schronisko :) Ale to oczywiście indywidualna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dużo bardziej podoba się tradycja puszczania lampionów, bo w tym się mocniej uczestniczy, niż samo patrzenie. Można to połączyć np. z przyczepianiem marzeń na karteczkach. Chociaż słyszałam, że to niebezpieczne dla samolotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lampionów też chciałam je puścić ale właśnie przestrzeń powietrzna .... trzeba to zgłosić i spytać o pozwolenie by móc je puścić by nie stwarzały zagrożenia dla danego obszaru przestrzeni powietrznej...;) http://www.mypiloci.pl/lotnictwo-komercyjne/aktualnoci/item/698-pa%C5%BCp-przypomina-o-wymogu-zezwolenia-na-dzia%C5%82ania-mog%C4%85ce-zagrozi%C4%87-bezpiecze%C5%84stwu-statk%C3%B3w-powietrznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
My też zdecydowaliśmy się na lampiony latające (które niestety będziemy musieli zgłosić) oraz lampiony pływające ponieważ przed hotelem jest "stawik" i pięknie się będą prezentować wieczorową porą http://allegro.pl/plywajace-lampiony-szczecia-latarnie-wodne-k05-i2787864927.html tak wyglądają :) ale ich nie będziemy puszczać tylko ktoś z obsługi, a my co najwyżej podziwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zamówiłam dzisiaj suknię! Za tydzień pierwsza miara, tzw. konstrukcyjna, w kwietniu suknia będzie gotowa do poprawek, a w czerwcu odbiór. Jestem taka szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszczę tym co mają juz suknie albo chociaż wiedzą czego chcą. Ja nawet nie wiem czy białą czy ecru, ale chyba jednak zdecyduję się na biel. Tak myślałam, ze bede miala problem z suknią bo kilka lat temu chodzilam w pokazach sukien ślubnych i tyle się ich nanosiłam, że teraz sama nie wiem czego chcę. Ale mam za to buty:) fioletowe z satyny:) Meena_Harper pochwalisz się co wybrałaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć adzikk, pewnie, że się pochwalę :) To biała, koronkowa suknia, krój jest czymś pośrednim między literą A a rybką, ma ciekawą falbanę, pod którą podpina się niedługi tren (nie widać go w ogóle, kiedy jest podpięty), koronkowe, dość szerokie ramiączka, dekolt w serduszko i francuskie, podłużne cięcia. Jestem niska, więc suknia mnie wydłuża, wysmukla i dodaje lekkości. Do tego bolerko (czy raczej rodzaj narzutki) z identycznej koronki i długi welon, już bez żadnych ozdób. Nie mam niestety zdjęcia, a w internecie też nie ma, bo to jakiś oryginalny, niepowtarzalny projekt salonu. Ale jest cudna i nie chciałam jej zdejmować, kiedy przymierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dziewczyny? Pojechałam dziś do Elizabeth, żeby obejrzeć nową kolekcję i przymierzyłam model, w którym wyglądałam OBŁĘDNIE! Nawet pani w salonie powiedziała, że nawet lepiej niż w tamtej. Nie wiem co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
molekularna: który który model? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×