Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Ostatnio dostałam zaproszenie na ślub i na kopercie była nadrukowana data i takie małe portrety Państwa Młodych, takie sam motyw był na paczkach z ciastem i wódce, wiecie gdzie można hurtem tak wszystko dostać? Bo myślę już powoli o swoim ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja zamawiałam wszystko razem na allegro, oczywiście zamówiłam za dużo bo przecież "co będzie jak braknie" i gdzieś się poniewiera reszta po domu. Ale koleżanka niedawno zamówiła sobie pieczątkę w amb i była zadowolona. Kształt można wybrać, są takie z grafikami czy nawet portretami (bo oni właśnie taką mieli) i sama sobie zrobiła karteczki na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro radzicie żeby kościół już zaklepać tak pewno zrobię, chcielibyśmy ślub o 16 na pewno nie wcześniej, w ogóle muszę jakoś pogodzić zapędy moich rodziców do dwudniowego wesela oraz mojego przyszłego M, który jakby mógł to zaprosiłby tylko rodziców, rodzeństwo i świadków na obiad. Muszę przyznać, że jak na osobę, która wesele organizuje tylko przez wzgląd na mnie i moich rodziców naprawdę się zaangażował:)) w piątek jesteśmy umówieni z orkiestrą na podpisanie umowy i przekazanie zaliczki, 3 października idziemy podpisać umowę na rezerwację sali a później jedziemy ustalić szczegóły z kucharką. W sumie jestem mile zaskoczona, że się nam tak wszytko fajnie zgrało, nawet dekoratorka o której myślałam ma wolny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile płacicie za fotografa?? Chciałabym zdjęcia z przygotowań, ślubu, wesela do oczepin i studio, nie wiem jakiej kwoty się mogę spodziewać, dodam, że jestem z okolic wadowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja płace 2800 bez przygotowań,zdjęcia od kościoła godz 14 do 1 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
aha,u mnie w tej cenie jest też plener w innym dniu,przygotowań to ja nie chciałam ,chociaż fotograf namawiał,cena z przygotowaniami czy bez nie zmienia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płacimy 1800, tylko też nie studio, a plener w innym niż ślub dniu :) Ale szczerze mówiąc, chcieli też i 5 tys, a taki sam pakiet.. nie wiem, czy te zdjęcia aż tak drastycznie się różnią, ale ja z portfolio "mojego" fotografa jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi, ja robiąc rozeznanie spotkałam się z kwotą 1990 za ślub, plener i studio, byłam ciekawa jak to wygląda u Was. Pewno się zdecyduję na tego gościa, robił zdjęcia mojej kuzynce i kilku znajomym i były ok. Na plener się chyba nie zdecydujemy bo w listopadzie może być marnie z pogodą, chociaż jak mówi mój przyszły M to listopad to typowa złota polska jesień wiec może być całkiem ładnie, sama nie wiem... no ale cóż mam jeszcze troszkę czasu żeby się zdecydować. Umowa z orkiestrą podpisana więc chodź jedno odpadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was dziewczyny? mnie katar trzyma i co chwile chora jestem. w Amsterdamie caly czas leje :( jakas chandra mnie dotyka... dziewczyny czy tez snia sie wam sny o weselu? ja co noc mam jakis sen najczesciej jest to sen gdzie wskakuje w swoja suknie a ona jest za duza.. co sen to jest o iles wieksza... i w ogole... masakra jakas... przygotowania stoja w miejscu. zastanawiam sie teraz nad winami i jakimis trunkami dla kobiet co warto kupic i w jakiej ilosci... no i juz mam zatwierdzony urlop na swieta Bozego Narodzenia :) wiec ostatnie swieta jako panna spedze z moja rodzinka :) alez sie ciesze... :D milego dnia :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcówka_86 - a może dogadajcie się zfotografem, żeby poczekać na zimę i obfite opady śniegu, no i zrobić piękny zimowy plener? malapannamloda - kurcze, ja też cała czas chora, z zapchanym nosem :( I też miałam ostatnio sen o Tym dniu :p Tylko, że to był koszmar,choicaż jak się obudziłam to się nieźle z tego obśmiałam. Śniło mi się że rozpoczęło się wesele, jakoś tak cicho i nudno się zrobiło i dopiero wtedy dociera do mnie, że nie potwierdziłam ani DJ'a, ani fotografa. Spanikowana mówię o tym,już wtedy, mężowi i... wtedy się budzę. Nieźle nam się te przygotowania wryły w głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie nękają koszmary ;) niestety zawsze jest coś nie tak... mam nadzieję, że w dniu ślubu nic się z tego nie spełni ;)raz mi się śniło że w Kościele była mega bałagan i ustawiałam ławy, a goście patrzeli na mnie co wyprawiam... innym razem oczywiście coś z sukienką było nie tak...w zależności co danego dnia mam na głowie to później mnie to dręczy w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, koszmarów jeszcze nie miewam, aczkolwiek przypuszczam, że to kwestia czasu:) Jak narazie ruszyliśmy trochę do przodu, podpisaliśmy umowę z zespołem i na wynajem sali. Niestety nie obyło się bez niemiłych niespodzianek... Pan z orkiestry wpisał sobie ekstra 150 zl za koszty transportu, to nic dopiero przy podpisywaniu umowy na wynajem sali z kwota poszła do góry... Jak dzwoniłam wstępnie rezerwować to podali mi kwotę 1000 zł + media wg liczników i dostałam informację, że kuchnia jest w pełni wyposażona, wiec ucieszyliśmy się, że fajna kwota i że wyjdzie taniej niż w domu weselnym czy restauracji a tu się okazało, że kuchnia oczywiście jest wyposażona ale za wypożyczenie trzeba zapłacić 700 zł, do tego jeszcze 5 zł za jeden obrus, 280 zł za sprzątanie końcowe, jeszcze wywóz śmieci, więc pewno z mediami zrobi się 2500 no ale cóż moja wina powinnam zapytać czy ten 1000 zł to całkowita kwota. A tak poza tym wczoraj byłam przymierzyć sukienki, spróbowałam 2 całkiem różne ale obie bardzo ładne i teraz znów jestem w kropce:) łudzę się, że znajdę taka, że jak ją ubiorę to powiem tą chcę i żadną inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to świństwo tak podać ceny! Ja organizując to całe wesele już przyjęłam zasadę, że głupich pytań nie ma i trzeba dopytywać absolutnie o wszystko. Ja jestem z sukienkami narazie na etapie internetowym, ale też mam problem bo podoba mi się kilka równie bardzo. Na przymierzanie wezmę mamę, mam nadzieję, że ona doradzi jeśli ja nie będę umiała zdecydować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem z doświadczenia, że najładniejsze rzeczy zawsze kupuje z tatą, on jakoś bardziej krytycznie patrzy na mnie i na to jak wyglądam, mama jest mniej wymagająca. Niestety zakupy z tatą kończą się znacznie gorzej dla mojego portfela, mamy zdolność do wybierania jednych z najdroższych dostępnych rzeczy w sklepie :) ale tak to już jest i muszę to głośno powiedzieć, jestem córeczką tatusia i nic na to nie poradze więc żeby sie nikt nie obraził po wybór sukienki zabiore oboje rdziców:) poczekam chyba do nowego roku na jakieś wyprzedaże lub promocje noworoczne, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie byłam na wyprzedaży kolekcji Elizabeth Passion w Krakowie i jestem bardzo rozczarowana, sukienki mocno przebrane, w bardzo marny stanie, a w dodatku płatne przymiarki i poprawki przed ślubem...o ile sukienki tej marki bardzo mi się podobają tak salon w krakowie niestety jakoś nie przypadł mi do gustu. Pewno wybiorę się do ich salonu w Andrychowie i mam nadzieję, że chociaż tam się nie rozczaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli do Waszego ślubu został tylko rok, a nie macie jeszcze załatwionych tych wykonawców, u których trzeba zarezerwować termin, to do roboty. My właśnie szukamy kamerzysty i wszyscy, którzy nam się podobają mają już zajęte terminy. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczko nie strasz!:) Nasz ślub za 7 mies. i nie mamy jeszcze ani kamerzysty ani fotografa. Jejku, mam nadzieję, że kogoś sensownego znajdziemy.... lipcówka współczuję przejść cenowych:( Niby nie oszukali ale jednak nie powiedzieli całej prawdy. Ale cena i tak pewnie będzie korzystniejsza niż w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowka_86 a nadal Wam się opłaca tam robić? nie wiem, mnie by bardzo zdenerwowała taka sytuacja i mogłaby się zakończyć rezygnacją...chyba że bardzo Wam na tej sali zależy no to cóż...dla innych będzie przestroga ;)my z fotografką:) wstępnie rozmawialiśmy i musimy jeszcze się spotkać żeby umowę podpisać. tylko wpierw termin w Kościele zarezerwujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, śniło mi się, że już jest dzień ślubu, a suknia jest poplamiona jakiś paskudztwem, koronka na niej prawie żółta, a bukietu brak... Obudziłam się przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzis sie snilo nasze wesele... ze bawimy sie gdzies w kolku na boisku... potem snia mi sie obraczki ... a dokladnie jak patrze na swoja dlon i A. i mowie do niego... "nie sa to takie obraczki jak wybralismy ale tez mi sie podobaja "a on odpowiada ze mu jest za duza i ze ma nadzieje ze da sie ja zwezic bo na niej duzo graweru jest.... MASAKRA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Po latach doświadczeń w pracy makijażystki w końcu stworzyłam książkę instruktażową dla wszystkich osób zainteresowanych sztuką makijażu. Znajdziesz w niej proste lekcje krok po kroku, cenne wskazówki i poufne informacje branżowe. Obiecuję, że Perfekcyjny makijaż pomoże ci osiągnąć mistrzowski poziom w sztuce makijażu. Miłej lektury! Bobbi Brown Bestsellerowa autorka wg list „New York Timesa To książka, na którą czekały wszystkie kobiety dwudziestopięcioletnie doświadczenie Bobbi Brown w świecie makijażu zawarte w jednej, podejmującej w kompleksowy sposób temat publikacji, w której Bobbi hojnie dzieli się swoją wiedzą. Ponad dwieście kolorowych zdjęć, instrukcje krok po kroku i dziesięciopunktowy przewodnik doskonałego makijażu uczą, jak właściwie nałożyć makijaż w ciągu dziesięciu minut, a nawet szybciej! Perfekcyjny makijaż Bobbi Brown uczy profesjonalnej aplikacji kosmetyków kolorowych. Książka zawiera wszystko to, co powinnaś wiedzieć: podstawy pielęgnacji skóry: oczyszczanie, nawilżanie, informacje o zdrowej diecie, a nawet witaminach, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry, paznokci i włosów; pędzle i inne specjalistyczne narzędzia: sposoby używania poszczególnych pędzli i innych przyrządów oraz dbania o nie; makijaż oczu: kompletny i szczegółowy przewodnik pokazujący, jak używać tuszu do kresek (eyelinera), cieni i tuszu do rzęs wskazówki, jak malować oczy różnych kształtów i w jaki sposób dobrać odcienie do koloru tęczówki; korektory i kamuflaże: nauka profesjonalnego maskowania cieni pod oczami; wybór odpowiednich odcieni i kolorów makijażu: malowanie skóry w zależności od jej rodzaju i karnacji; bronzery i samoopalacze: metody osiągania efektu skóry muśniętej słońcem bez narażenia jej na zniszczenie promieniami UV; makijaż na specjalne okazje: makijaże ślubny i wieczorowy oraz instrukcja uzyskania idealnego efektu smoky eyes (przydymionych oczu); http://allegro.pl/perfekcyjny-makijaz-brown-nowa-tania-wys-pr-i2693243190.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczynki, że się wcisnę w wasz wątek, tym bardziej, że nie jestem panną młodą tylko jej mamą:) ale mam pytanie...Czy któraś z was jest z Łodzi lub okolic i może zna salony sukien w tym mieście? Moja córka mieszka w Warszawie, ale chcemy sukienkę kupić w Łodzi bo my rodzice mieszkamy niedaleko . Szukamy adresów, gdzie sukienki są ładne , obsługa rzetelna a ceny hm...nie muszą być najwyższe:P ale bez przesady:D mam nadzieję, że moja córka wychodzi za mąz pierwszy i ostatni raz więc chcę żeby miała taką sukienkę jaką sobie wymarzy.Jeśli któraś z was mogłaby nam pomóc, z góry dziękuję:) W stopce jest termin ślubu mojej córki:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie cały problem z salą jest taki, że to jedyna sala w bliskim sąsiedztwie, a do tego sala na 200 osób. Jakoś to już przebolałam ale niesmak pozostał, mówi się trudno następnym razem jak będę coś rezerwować zapytam o wszystko :) mam nauczkę na przyszłość, że nie można zakładać, że wszyscy są uczciwi i nikt nie chce nas oszukać ani naciągnąć na dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×