Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

katrin zeta dżons - ale one mają rację ;) oni naprawdę są bardzo prości.. Ja uznałam, że wybiorę sobie co chce, i tylko pokażę narzeczonemu, czy może być ;) On mi kiedyś powiedział, że zależy mu,żeby się za mną ożenić, a nie jaki smak będzie miał tort, czy jaki kolor będą miały kokardki przy zaproszeniu :P Więc chyba przeboleje, że sama będę sobie to wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska to jest to! moj tez mi tak powiedzial a jak mu cos pokazuje czy moze byc, czy jemu sie podoba to mowi tak: misu a tobe sie podoba? ja odp ze tak, a on" no mnie tez" :) narazie to nie uzgodnilismy jakim samochodem pojedziemy do slubu w tym o dziwo moj narzeczony dal mi wolna reke ;p zaaranzowalam spotkanie ze szczesliwym posiadaczem tego autka co mi sie podoba (tj warszawa) i wszystko bylo by pieknie gdyby male niedociagniecia techniczne tego samochodu czyli: brzydka uszczelka nie domalowany zawias w drzwiach i tam cos jeszcze bylo w sumie pierdoly moim zdaniem a on sie uparl i powiedzial ze nie chce takim nie dopracowanym autem jechac do slubu i mamy zgrzyt maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo ale się postów posypało :D Powiem Wam, że mój Narzeczony jest nadzwyczaj zaangażowany :P Wybiera, wpada na różne pomysły, słodki jest :P Ja mam 212dni do ślubu i przed sobą podpisaną umowę z salonem sukien ślubnych :D Umówiłam się na styczeń na zdjęcie miary. Schudłam już jakieś 3-4kg, także jeszcze trochę przede mną ;) Aaaaale się cieszę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy najprawdopodobniej Westlife - Beautiful in white :) i żadnego układu nie robimy, pobujamy się jakoś, może sobie potańczymy do tego w domu kilka razy.. Jakoś nie jestem zwolenniczką tych dziwnych układów, wyuczonych tańców... pierwszy taniec to tradycyjne rozpoczęcie części tanecznej wesela przez parę młodą, a nie konkurs taneczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"misu a tobe sie podoba? " skąd ja znam ten tekst...pytam się podoba Ci się to?dostaję odpowiedź - "a Tobie?", więc mówię, że pierwsza zadałam pytanie..:D:D:D:D ale ogólnie jak już coś wybiorę to skomentuje co i jak;) co do tańca...nie mamy piosenki, nie mamy układu..może się czegoś nauczymy, choć widząc zapał narzeczonego to nie zdążymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę z moim iść na kurs tańca, ale tak dla samej nauki, nie żeby ktoś nam układ układał. Myślę, że bylibyśmy i tak zbyt spięci, żeby go odtowrzyć i wyszłoby groteskowo. Popróbujemy sobie trochę w domu i tyle. A co do piosenki, to zastanawiamy się nad Elvisem "Love me tender" albo "Can't Help Falling In Love". Tu masz kilka list jeśli masz problem z wyborem swojej http://www.warszawskiportalslubny.pl/forum/34-muzyka-i-taniec-na-weselu/95-wygraj-darmowy-kurs-taca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) trafiłam na wątek przypadkiem, prześledziłam i stwierdziłam, że się do Was przyłącze zawsze to ktoś coś podpowie i pomoże :) Więc tak wesele zaplanowaliśmy 9 listopada 2012, przewidywana liczba gości ok 150, wiem, że termin dziwny miesiąc bez R i trochę zimny ale mający wybór czekać do ciepłych miesięcy 2014 albo wziąć listopad padło na listopad. Mamy zarezerwowaną salę, orkiestrę i kucharkę. Wstępnie znalazłam dekoratorkę, został chyba tylko fotograf, tak mi się przynajmniej wydaje :) ciasta i ciastka na stoły, tort i paczki dla gości to dopiero chyba w przyszłym roku, bo teraz wszyscy mówią, że ceny się mogą pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczka 21.09.2013 dzięki za link../my ogólnie uwielbiamy tańczyć, oboje za młodszego młodu chodziliśmy na taniec towarzyski...ale jakoś nigdy razem się nie zapisaliśmy bo czasu brak. więc planujemy poprosić znajomą o nauczenie jive'a, albo coś co dam rade w sukience zatanczyc ;) witaj lipcowka_86 :) my mamy ślub w lipcu...i to 13;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nauki tańca to ani aj ani mój przyszły tańczyć nie potrafimy z nastawieniem na mnie, jakoś teraz zaczynają się kursy dla początkujących więc pewno się zapiszemy na taki ogólny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! 🌻 witaj lipcówka_86, sporo nas tutaj jest bioracych slub w miesiącu bez "r":) masz juz wymarzony model sukni? 🌻 _kreska_ obrączki bardzo ładne chociaż ja nastawiam się na ciut grubsze i tradycyjne złote. ale może jak zaczniemy mierzyć to też nam inne wpadną w oko:) 🌻 molekularna gratuluję spadku wagi! idziesz jak burza:) ale Ci fajnie, że już masz swoja wymarzoną suknię! Wklejałaś już linka do swojej sukni (bo nie pamiętam)? 🌻 co do tańca to u nas będzie spontan. niestety tańczyliśmy ze sobą bardzo mało i średnio nam to wychodzi ale nie podobają mi się te wyuczone tańce. wyjdzie nam najwyżej gorzej ale za to swojsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sukienki powiem tak, miałam wymarzony model do póki nie zaczęłam przymierzać ... Marzyła mi się sukienka gładka, prosta dopasowana w tali i puszczona do dołu... tego typu http://moda.allegro.pl/biala-suknia-slubna-rozmiar-36-38-gratisy-i2649998981.html jak przymierzyłam wypatrzoną w internecie to moje wyobrażenie o sukience legło w gruzach. Każda następna sukienka którą przymierzała miała bardziej zdobioną górę i więcej falbanek na dole... Tak więc na razie jestem na etapie oswajania się z myślą, że pewno wybiorę sukienkę tego typu http://moda.allegro.pl/sukienka-slubna-i2648362876.html jest troszeczkę nie w moim stylu ale jak to ładnie powiedziała pani w salonie jedyny taki dzień w życiu więc nie ma co się zastanawiać tylko wybrać taką w jakiej wygląda się najładniej. Zobaczę jeszcze, czekam na kolekcje 2013 w Elizabeth Passion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, lipcowka :) Katrin - już wklejałam i to nawet ze dwa razy :P Jutro siłownia, będę chudziutka jak patyczek :D A co do pierwszego tańca, to mamy kilka typów, ale jeszcze nic konkretnego. Mi się też nie podobają te układy wytresowane, myślę, że się po prostu pogibamy do muzyki i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
Cześć dziewczyny, któraś tu pisała o sukni justina alexandra i chciałabym odradzic jego suknie. Nie dlatego że brzydko wyglądają ale są piekielnie ciężkie. Przymierzyłam kilka jego sukienek i mowy nie było żeby w tym tańczyć całą noc, bo kilka dobrych kilogramów musiałabym nosić na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna, zmobilizowałaś mnie, i postanowiłam biegać wieczorami :D no i trochę mniej jeść.. efekt taki, że smarkam, kicham i chodzę głodna.. :P więc na razie z wyrabiania sylwetki nici... Podpisaliśmy umowę z fotografem ;) i wreszcie jestem spokojna, chyba już wszystko ogranięte.. Dziewczyny, powiedzcie czy coś jeszcze trzeba załatwić na teraz ? (ślub 20.04.2013).. Jest : -termin i godzina w kościele -sala -fotograf i kamerzysta -zespół -wybrane zaproszenia -suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
DO kreski ,noclegi dla gości,nocleg dla was,atokar,samochód do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O stelażu na tort w ogóle nie pomyślałam, w cenie nie mamy ani ciast ani tortu, może trzeba to już jakoś zamawiać ? Co do noclegów, w restauracji gdzie mamy wesele jest hotel, właściciel mówił, że nie trzeba się spieszyć z tym.. samochód własny, autokaru nie będzie.. kurcze, może alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie jak jest z terminami odnośnie tortu, bo nie doszłam do tego etapu, ale skoro uporałaś się już z pilnymi sprawami to może warto zająć się i tym. Najwyżej będziesz miała to wcześniej z głowy, a nam dasz znać co i jak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Podzwoń po cukierniach w twojej okolicy i umów się na degustacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak próbowałam wstępnie zarezerwować termin to mi powiedzieli, że jest za wcześnie i żebym zadzwoniła luty - marzec , ślub mamy w listopadzie, zresztą sama jestem ciekawa jak u nas będzie wyglądała sprawa ze stojakiem na tory. Dziewczyny powiedzcie mi proszę ile wcześniej idzie się do księdza i jak taka wizyta wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dopisuję do pytania Lipcówki_86:) i dodaję - kiedy trzeba zacząć chodzić na nauki przedmałżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena90
Witajcie kochane, też ślubuję w 2013 roku. Na razie mamy salę i fotografa, cieszę się z tego bardzo, bo dobrzy fotografowie mają zajęte terminy. jak się Wam podobają zdjęcia naszej Pani fotograf: http://www.psfs.pl/galerie/galerie-fotografii-psfs/kinga-taukert.html ? Nie jest łatwo umówić się z nią, bo jest bardzo zajęta, ale nam się udało. :D Pozdrawiam Was dziewczyny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na nauki przedmałżeńskie poszliśmy w lipcu ;) nie ma jakiegoś konkretnego terminu, po prostu idźcie wtedy, kiedy takie nauki będą organizowane gdzieś w Waszej okolicy :) musicie mieć świadectwo ukończenia kursu przy podpisywaniu protokołu przedślubnego u księdza, 3 miesiące przed ślubem :) A wizyta u księdza, to ok rok przed ślubem.. my byliśmy w czerwcu, ślub bierzemy w kwietniu, ksiądz miał zapisaną 1 parę na inną niż nasza sobotę, ale im wcześniej tym lepiej dopasujecie sobie godzinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI NA WESELE
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp.cała Polska Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to cała Polska Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt: 783-830-424 Dj. Masti http://masti.beepworld.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI NA WESELE
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp.cała Polska Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to cała Polska Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt: 783-830-424 Dj. Masti http://masti.beepworld.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja na degustacji byłam w kilku cukierniach na przełomie czerwca i lipca,w jednej podpisałam umowę i wpłaciłam zaliczkę,3 tyg przed weselem mam potwierdzić zamówienie i wpłacić 300zł kaucję za stelaż na tort,rozliczenie nastąpi we wtorek po weselu,aha a wesele będzie we wrześniu,więc umowę podpisywałam ponad rok wcześniej.U księdza byłam ale zostaliśmy zapisani na końcu kalendarza ,w październiku mamy potwierdzić datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowka_86 - zarezerwować termin w kościele to im szybciej, tym lepiej. Tak właściwie to jest rozmowa w kancelarii parafialnej, my rozmawialiśmy z księdzem tylko dlatego, że akurat przechodził i usłyszał, że dopytujemy się o ślub. Zostaliśmy poinformowani o dokumentach jakie trzeba donieść, wpłaciliśmy 100zł na rezerwację terminu i właściwie to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×