Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

chłopies: Staś, Antoś ... (mi sie jeszcze Olek podoba:p po mamusi ;D) córka: Marysia... albo? powiem szczerze, ze tez mam problem, ale ustalone, ze jak dziadek bedzie mial wymarzona wnusie, to sam da imię....;] Taki kompromis na Stasia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan też fajne imię :) niewiadomego pochodzenia :) Czyli jeśli będzie Alan będzie to tajemniczy mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś taka młoda masz 18 lat a są laski co mają 15 i są w ciąży ;d nie ważne czy chcieliście czy nie ważne ze będziecie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawier miał na imie mój synek:( a aleks tez mi sie podoba ale moja sasiadka mnie ubiegła tez jest w ciąży i dla chłopca mają Aleks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, wykreśliłyście mnie:( ALe się nie dam i się znów dopiszę:)!!! Nick................wiek......termin porodu...płeć tika27 ............. 27.......27.01.2012.....??????????? aguniaaaa...........26.......02.2012.......ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga........29........03.02.2012......hm zobaczymy ksenia26...............27........03.02.2012........zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21..............25.........04.02.2012.....żeby było zdrowe syll19.................20.......04.02.2012.... żeby było zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) margerita3310.....23.......10.02.2012......czuję ZDROWĄ córkę wegeate............23.......13.02.2012.....??? kropka693..........25........14.02.2012.....????????? zdrowa córeczka mamadzieci........24.........14.02.2012.....jest córeczka chcemy Synka mamakaterina........27......14.02.2012...zdrow pani torbacz .........28.......16.02.2012...???? szczesliwa86....25............17,02.2012.zdrowe nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn Twoja_królewna.....20.......28.02.2012.....bez znaczenia Rajlax..................29........14.02.2012.... żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas oby dwie ciąże planowane i udało się za pierwszym razem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ato jest 3 ciąża pierwsza udało się po 3 cyklu, druga za 1 cyklem , i teraz odrazu za pierwszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina_86 nie chce byc wscibska ale co to znaczy miał na imie? a co do Aleksa nie przejmuj sie, ze sasiadka sobie to zarezerwowała... w mojej klasie bylo 5kasiek, 4anki i 5marcinów - i jakos sie nie klocilismy o nasze imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas planowane acz nieprzemyślane;) TZn teraz nachodzą mnie różne wątpliwości, ale to podobno normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie mam już 19 mamodzieci:) Ale powiem Ci, ze wszedzie spotykam sie z czyms takim, ze traktuja mnie jak gowniare. Bylam teraz w szpitalu, to podobnie... nikt nic nie mowił... olewka totalna... Nikt nie patrzy ze mieszkamy razem od prawie roku, jestesmy ze soba od ponad roku... tylko wiek i juz...jak mloda, to pewnie wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazcie sobie, ze jestem w UK tzn nie jest to takie ciezkie do wyobrazenia ale chodzi mi o to, ze polski tutaj dają dziecią angielskie imiona typu SEAN Kowalski, CARL Pszybociński, JOE Antończyk dla mnie to w ogole obciach by był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim partnerem jestem ponad 6lat, mieszkamy ponad 3lata razem... ale jakos dopiero od roku rozpatrywaliśmy sprawę powiększenia naszego grona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie ludzie reagują .nie przejmuj sie tym nawet gdyby była to wpadka to co im do tego chcesz urodzić a nie zabić dziecko więc powinni ci wszytsko wytłumaczyć no ale tak to już jest i trza to przeboleć naszczęście w moim szpitalu gdzie juz rodziłam nie m aczegoś takiego jak inne traktowanie każdy obojętnie w jakim jest wieku jest traktowany tak samo i to mi sie podoba bardzo pomagają jak czegoś nieumiesz są przy tobie wytłumaczą pokażą itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu coś nie tak z tabelką ale teraz już wszyscy powinni być:) Nick................wiek......termin porodu...płeć tika27 ............. 27.......27.01.2012.....??????????? aguniaaaa...........26.......02.2012.......ważne żeby było zdrowe kimizi................30.......02.2012......??? katjusza81..........30......02.2012...... syn - czuję to caroosia.............28.......02.2012......córka - też to czuję niespo_dzianka......19......02.2012.....wszystko mi jedno tylko aby bylo zdrowe taka tam aga........29........03.02.2012......hm zobaczymy ksenia26...............27........03.02.2012........zdrowe ale może być dziewczynka Marcia21..............25.........04.02.2012.....żeby było zdrowe syll19.................20.......04.02.2012.... żeby było zdrowe mala_agatka........27........06.02.2012.....??? Miarka.................27......7/2/2012.... mąż twierdzi że synek Endlessly............27.........08.02.2012.....zdrowe (może być syn) margerita3310.....23.......10.02.2012......czuję ZDROWĄ córkę wegeate............23.......13.02.2012.....??? kropka693..........25........14.02.2012.....????????? zdrowa córeczka mamadzieci........24.........14.02.2012.....jest córeczka chcemy Synka Rajlax..................29........14.02.2012.... żeby było zdrowe mamakaterina........27......14.02.2012...zdrow pani torbacz .........28.......16.02.2012...???? szczesliwa86....25............17,02.2012.zdrowe nina_86.............25.......21.02.2012......nie chcemy wiedzieć Załamana 1..........25.......22.02.2012...napewno syn dziewczatko.........19........22.02.2012.... my chcemy synka, dziadek wnusie, grunt, żeby zdrowe Twoja_królewna.....20.......28.02.2012.....bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka693 miał tzn że już go nie ma, w 34 tyg urodziłam martwego chłopczyka... ale nie chce o tym pisac bo po co straszyć albo siac jakąś panikę, byłam chora na cytomegalie najprawdopodobniej dlatego zazwyczaj tak to sie kończy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątko nie przejmuj się, ludzie głupio patrzą na takie młode mamy choć z drugiej strony nie wiem co w tym dziwnego bo jeszcze za czasów naszych babć 19 lat i ciąża to było dość powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaszłam w pierwsza aciąże jak miałam 19 lat a ur w kwietniu a w lutym skończyłam 20 i jestem z tego tak samo dumna :)eraz na pewno zrobiłam bym tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co? ja tak samo nie mam kompletnie nie mam ochoty na seks, mógłby dla mnie nie istnieć. poza tym bardzo się boję pomimo iż nie mam żadnych plamień, krwawień ani nic :( mąż się do mnie dobiera a ja mowie zostaw bo nie chce, zostaw bo piersi bolą ;/ ale rozumie mnie chopć na początku był bardzo zły. mam nadzieje ze niedługo i ja sie przekonam że mozna i nic zlego sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wiem... Ale wiesz jak to jest... Nie dość, że w ciązy człowiek różnie sie czuje pod względem psychicznym, to jeszcze takie glupie zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mój termin też wypadnie na luty 2012 ale mam problem 20 maja miałam ostatnia miesiączkę 20 czerwca zrobiłam 3 testy wyszły pozytywnie umówiłam się do lekarza na 24.06 lekarz pow ze to koniec 4 tygodnia że jest pęcherzyk ciążowy (nie miałam żadnych poronień i mam 21lat) i kazał przyjsc 7.07 ale chce zmienic ginekologa, 08.07 jedziemy z mężem nad morze zadzwoniłam do nowego ginekologa a on na urlopie i pierwszy wolny termin na 18.07 i nie wiem co robić czy stanie się coś jak pójdę do lekarza tego 18.07? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka urodziła dziecko jak miała 17 lat i też na nią głupio patrzyli ale ona też świadomie zaszła w ciążę i ją jeszcze cała rodzina w tym wspierała. Miała jakieś problemy z jajnikami i jeden jej musieli usunąć i później na drugim coś się też zaczęło dziać więc jej lekarz powiedział, że jeśli chce zostać mamą to nie ma na co czekać bo potem będzie za późno. Myślę, że jeśli kobieta świadomie zachodzi w ciążę i bardzo tego chce to wiek się nie liczy oczywiście nie mówię tu o 14 latkach bo to trochę przesada, oczywiście nie twierdzę, że od razu są złymi matkami ale to jednak chyba za wcześnie na świadome macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez:( Az mi glupio... bo xle sie czuje ciagle... ni to obiadu porzadnego , ni seksu, ni nic... Ale kolezanka mowila, ze potem libido znacznie wzrasta...;p Ze ona gnebila swojego faceta ciagle:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamadzieci to jeszcze ja cię wykorzystam, jak się dasz oczywiści :) Ostatnia 24 kwiecień 27 lat jeszcze prze chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamadzieci to tak jak czuję :) A jeśli chodzi o planowanie, to owszem mój mężczyzna sobie zaplanował nasz fasolkę a potem po wszystkim mnie poinformował: "no przecież zawsze chciałaś mieć dziecko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×