Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

moja mama ze mną w cukierni na nockach pracowała, moja siostra w pierwszej ciązy remontowała mieszkanie i karnisze na rowerze woziła, malowała itp. a ja jak kaleka Ale nie kazdy może Też mam wrażenie że wszędzie syf, szczególnie jak gotuje, a kuchnie mam sporą bo z jadalnią Ale damy rade :) Dla rozkopujących się dzieci dobre są śpiworki, niestety nie każdy maluch je toleruje Kiedys znajoma mi pokażywała takie trykotowe jak śpiochy idealne na loto, mały w upalne dni miał tylko pampersa pod spodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja sobie siedzę nudzę się na śmierć:))zaraz ide sprzątać bo tak jakoś mi się chce a skoro wy sprzątacie to ja tez moge:)) własnie czytałam temat ktoś napisał o zarobkach, że zarabia 25 tyś inna dziewczyna 10 tyś i im nie starcza z miesiąca na miesiąc:))ja nei wiem, czy na kafe to sa same prowokacje czy jak??albo innym razem o 15 latce która jest w ciąży i szuka lekarza na skrobankę??co się dzieje na tym świecie, aż boje się o moje dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina86 bo chodza po świecie ludzie, którzy po nim chodzić nie powinni Choc nie jestem bardzo wierząca to jestem stanowczym przeciwnikiem aborcji, a juz nie powiem co bym zrobiła takiemu lekarzowi Może daltego że jestem w ciązy, może dlatego, że długo się starałam Pewnie to bardzo żly temat na to forum A co do zarobków Coż często jest tak że ludzie im więcej mają tym więcej chcą, choć 25 tyś nie wystarcza to chyba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się nieco spalona słońcem:o Wybrałam się dzisiaj z sis. na targ/bazar pozbyć się starych ubrań i rupieci typu stare serwisy obiadowe, doniczki, kufle itp. No i zapomniałam wziąć coś na łepetynę i praktycznie pół dnia spędziłam w słońcu - mam nadzieję, że nic maluszkowi nie będzie, starałam się chować co rusz do samochodu, ale upał nie sprzyjał siedzeniu tam. Co do sprzątania, to ja jak muszę (czyt. widzę już kurz) to sprzątam normalnie, ale przez moje samopoczucie, wieczne mdłości to spasowałam ze sprzątaniem, gotowaniem itp. - pilnuję, żeby Lenka miała co jeść, a o nas to raczej mąż teraz dba. Wstyd mi, ale uwierzcie, że zapachy w moim domu mnie zabijają, mam już chyba jakąś schizę, bo śmierdzi mi normalnie każdy kąt:o Co do rozkopywania się dzieciaczków to moja Lena niestety nigdy nie zaakceptowała śpiworka, więc jak była mniejsza to okrywałam ją kołdrą, a jej brzegi wciskałam między materacyk a łóżeczko. Teraz raczej się nie odkrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto... ja właśnie pozmywałam, pościerałam kurze, pomyłam podłogi, posprzątałam łazienkę i pokój mojego małego, kuchnie i jestem szczęśliwa:)męczy mnie nawet mały brud..to takie moje zboczenie:)) za 2 dni prenatalne badania, troszke sie denerwuje, ale też nie mogę doczekac kiedy zobacze moje dzieciątko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewoje, ja od rana wysprzatalam, okno umylam, poszłam po zakupy i spać:p I tak minął caly dzionek... Właśnie watrobke smażę... wiem, ze nie można jej zbyt dużo... aale co ja poradze jak trzese sie jak ja widze?? to jedyne mieso, ktore jem teraz... Ponadto chyba mam wypisane na twarzy "dajcie mi małosolnych", bo sasiad zapukał i mi dał talerzyk:)) I uspakajał, że bedzie jeszcze robił, wiec mam jesc:D Kochani są tacy ludzie... A co do prowokacji, to poogladajcie str wiocha.pl... czasami niektore zdj. dziewczynek to tragedia... My z moim jak ogladalismy gole 14latki, to stwierdzilismy, ze jakbysmy znależli ich zdj.w necie, to bysmy chyba zabili...nie byloby zmiluj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoje :D w końcu słoneczko wyszło :) to się troszkę wygrzałam :) wczoraj mnie złapał potworny ból pleców, więc znów musiałam włączyć treningi, nie było zmiłuj, na szczęście przeszła mi już senność i mdłości, więc ćwiczonka lecą jak ulał :D tylko zakwasy mnie męczą :D coś za coś, prawie trzy miesiące lenistwa, ba, nawet dłużej da się poznać :D byłam ostatnio na rowerze pojeździć, ale mi tego brakowało :D maluch chyba zadowolony :D powiem wam, ze ja też mam czasem wrażenie że już go czuję, jak długo leżałam, bo teraz czasu mi brak :) to takie maleńkie bąbelki bardzo nisko było czuć i głęboko :D może to ten cudek :D pozdrawiam was gorąco i zyczę pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birka87 a rower to chyba nie wskazany w tym stanie?? ja sie nudzę i czekam na mojego M, bo wraca a nie było go od poniedziałku i jutro się już zobaczymy:)) jakoś mi smutno bez niego jemu zresztą też :))cały czas pisze smski i dzwoni to chyba dobrze po tylu latach razem on ciągle taki sam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbi81
Dołączam do was kobietki :) Długo czekaliśmy na tego dzidziusia. Termin porodu mam na 23 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny Dziś mój pierwszy sądny dzień badania... trochę się czuję jakbym szła na jakąś wojnę, boję się strasznie. Odczucia mam różne ale tym nie mogę się sugerować bo po tym wszystkim co przeszłam to nie jestem obiektywna wszystko widzę w czarnych barwach. Codziennie modle się by było dobrze, mój mąż wiecznie ma nadzieję a ja aż boję się myśleć co będzie jeśli się rozczaruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) załamana - będzie dobrze! musisz w to uwierzyć! a poza tym jeszcze kilka godzin i sama sie o tym przekonasz :) tak łatwo mi mówić, wiem. sama nie spałam na tydzień przed badaniem, a jak jechaliśmy na nie to mało nie osiwiałam ze strachu :P po fakcie to każdy mądry. barbi - witamy :) nina - mój jutro zjedzie :) no i już się nie rozstajemy :) w końcu!!! od lutego to trochę za długo jak dla nas na takie spotkania raz w miesiącu! a moje dziecko kaszle jak najęte :( gryyyyy. katar, suchy kaszel. mam dość tego roku! ciągle coś :( całą jesień, zimę, wczesną wiosnę był zdrowy, od maja non stop chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. K ma dzisiaj wolne i jedziemy na WOODSTOCK:D My takie rock'n'rollowce jesteśmy i już tyle woodów przeżyliśmy a dla naszej pierworodnej to pierwszy;) Jak Wam się maluszki już urodzą to nauczcie, że zjeść czy wyspać się mogą wszędzie. To trochę takie udogodnienie dla rodziców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, odnalazłam nasza zagubiona tabelke i aktualizuje:)) miłego dnia dla wszyskich :))) Nick......................wiek........tP.............płe ..........................miasto tika27......................27................27.01.2012. .. ??????????? aguniaaaa................26...........02.2012......ważne żeby było zdrowe kimizi.....................30...........02.2012......???. .......................................... Wrocław katjusza81...............30...........02.2012......syn - czuję to caroosia..................28...........01.02.2012..córka - też to czuję............Wrocław niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25............04.02.2012....zdrowe.............. ........................Warszawa syll19....................20............04.02.2012.....ż eby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....???.. .....................jeszcze Poznań Endlessly................27............08.02.2012....zdro we (może być syn)...............Niemcy nina_86...................25............09.02.2012....nie chcemy wiedzieć.........śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna dziewczatko.............19.............13.02.2012....chce synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............14.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk jagnajagna..............29..............14.02.2012.....by le było zdrowe mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17,02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...............................Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia aniawasde...............27................28.2.2012.....j eszcze nie wiemy..............Warszawa lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuje że córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj się tak namachałam z tym sprzataniem, ze dzisiaj obolala jestem i bym tylko leżała....:/ ogarne z grubsza, kuwete wyczyszcze, wstawie pranie i mam wszystko w nosie....Oby taka pogoda byla do jutra.... Chciałabym wyciagnac swojego nad wode troche... juz jak trup wygladam... chociaż sie zarumienic i po odpoczywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam płeć :) Nick......................wiek........tP.............płeć..........................miasto tika27......................27................27.01.2012. .. ??????????? aguniaaaa................26...........02.2012......ważne żeby było zdrowe kimizi.....................30...........02.2012......???. .......................................... Wrocław katjusza81...............30...........02.2012......syn - czuję to caroosia..................28...........01.02.2012..córka - też to czuję............Wrocław niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25............04.02.2012....zdrowe.............. ........................Warszawa syll19....................20............04.02.2012.....ż eby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....podobno córeczka.....jeszcze Poznań Endlessly................27............08.02.2012....zdro we (może być syn)...............Niemcy nina_86...................25............09.02.2012....nie chcemy wiedzieć.........śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna dziewczatko.............19.............13.02.2012....chce synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............14.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk jagnajagna..............29..............14.02.2012.....by le było zdrowe mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17,02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...............................Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia aniawasde...............27................28.2.2012.....j eszcze nie wiemy..............Warszawa lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuje że córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Widzę, że od rana porządki robicie. Ja niestety siedze w pracy, ale jeszcze tylko 5 godz. i urlooop! :D Już się nie mogę doczekać :D Całe 3 tyg. leniuchowania, wkońcu sobie wypocznę :) Nie wiem czy to normalne... ale od kilku dni boli mnie podbrzusze jak gwałtowniej się rusze, kaszlne czy nawet jak korzystam z toalety. Czasami nawet bez żadnego powodu tak nagle mnie coś zakuje, jakby taki skurcz i po chwili przechodzi. Żadnych plamień nie mam ani nic także nie wiem czy to normalne czy mam się czym niepokoić. Niby podbrzusze może pobolewać bo macica się rozciąga, ale ja odczuwam ból zazwyczaj tylko w określonych sytuacjach. Miałam robione usg 2 tyg. temu i wszystko było w jak najlepszym porządku. Chciałam się na dzisiaj umówić do lekarza, ale najwcześniej może mnie przyjąć we wtorek, a prywatnie mam umówioną wizytę na za tydz. w pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje się troszkę jak w pracy:) przyszłam ze sklepu i pierwsze co zrobiłam to kawa i ciastko włączam komputer i zaczynam jeść:)zupełnie jak w pracy:)) dzis fatalnie się czuję, duszno mi i goraco, słabo i niedobrze jakos kiepsko...od 2 trymestru miało byc "jak w niebie" a tu co zero zmian dalej tak samo się czuję od 3 miesięcy.. jutro mam usg prenatalne juz nie moge się doczekać:))mój maluszek to już chyba z 6 cm może mieć:)))ostatnio 3,17 cm w 9 tyg i 6 dniu a Wam ten upał nie przeszkadza??ja wole jak padało.. mała agatka mam pytanko, tobie płeć już było widać na usg??bo jesli tak to ja też może sie dowiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królewna - to normalne co opisujesz. macica się rozciąga i każdy gwałtowniejszy ruch może takowe bóle powodować. u mnie najgorzej jest jak muszę szybko wstac do synka, a wtedy boli że aż czarno przed oczami mam. i jak tu pogodzić pęd do małego człowieka który właśnie skacze na krawędzi łóżka z tym bólem i świadomością że powinno się natychmiast wrócic do pozycji wyjściowej? eh dylematy :) ja od wczoraj mam ciągłe krwotoki z nosa :( :O w 1 ciązy miałam to samo mniej więcej od 15 tygodnia ciąży i trwało do końca, ciekawe czy teraz uda sie to jakoś opanować szybciej, szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pogody to tu strasznie duszno jest, masakra. ale i tak wolę to niż ten deszcz, bo z małym to kota szło dostać! co chwile wszystko mokre, a pranie nie schnie i co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja uwielbiam taka pogode, no mogłoby troche mniej wiać... Mała w swoim żywiole bawi się w piaskownicy a ja moge zająć się sobą doglądając tylko co chwilę. mala_agatka>> ja też chcę się zawrzeć w tej tabelce, ale nie wiem jak, jak możesz to mnie zapisz: mbborowka, 27, 22.02.2012, czuję, że znów bedzie córa. Dziewczyny ja Was podziwiam, ciagle piszecie, że tylko sprzątacie i sprzątacie a ja na nic nie mam siły ani ochoty. Dom zapuszczony jak fix, a mnie mimo, że to cholernie drażni to i tak nie mogę się za to zabrać i robię tylko co konieczne. Wciąż mnie mdli i nie mam energii, najchętniej bym tylko leżała, jadła i siedziała na głupotach przy komputerze. Czy moja energia wogole wroci????? :( Dziś mam wizytę wieczorem, więc pewnie bedzie i usg :) już nie mogę sie doczekać... dziewczatko>> lepiej uważaj z opalaniem się w ciąży, bo łatwo dostać przebarwień na skórze, takich które już nie zejdą. Moja koleżanka się tak opalała w ciąży (chyba nie świadomie) i cały dekolt ma w brązowych plamach, ja się raczej chronię teraz przed słońcem. W pierwszej ciązy poleciałam na wakacje pod palmę i mimo, że uważałam na słońce to i tak została mi mała plamka na ramieniu do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moge dołączyć?? termin mam na 26 stycznia ale co wizyte mi sie przesuwa więc może będe w lutym też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................wiek........tP.............płe ć..........................miasto tika27......................27................27.01.2012. .. ??????????? aguniaaaa................26...........02.2012......ważne żeby było zdrowe kimizi.....................30...........02.2012......???. .......................................... Wrocław katjusza81...............30...........02.2012......syn - czuję to caroosia..................28...........01.02.2012..córka - też to czuję............Wrocław niespo_dzianka.........19............02.2012......wszystk o mi jedno tylko aby bylo zdrowe ksenia26.................27............03.02.2012...zdrow e ale może być dziewczynka Marcia21.25............04.02.2012....zdrowe.............. ........................Warszawa syll19....................20............04.02.2012.....ż eby było zdrowe beattriks................29............04.02.2011.....??? mala_agatka............27............06.02.2012.....podob no córeczka.....jeszcze Poznań Endlessly................27............08.02.2012....zdro we (może być syn)...............Niemcy Kimizi....................30............09.02.2012....aby było zdrowe nina_86...................25............09.02.2012....nie chcemy wiedzieć.........śląskie margerita3310..........23............10.02.2012....czuję ZDROWĄ córkę.............Jabłonna dziewczatko.............19.............13.02.2012....chce synka.............ŁÓdź kropka693................26.............14.02.2012....zdr owa córka mamadzieci..............24.............14.02.2012....jest córeczka chcemy Synka...śląsk jagnajagna..............29..............14.02.2012.....by le było zdrowe mamakaterina...........27.............14.02.2012....zdrow rajlax.....................29..............14.02.2012.... żeby było zdrowe............Śląsk Cieszyński szczesliwa86.............25..............17,02.2012....zd rowe Wanda....................24...............17.02.2012...be z znaczenia.........wlkp Edyyta ...................25...............18.02.2012....zdrowe.... ...............................Kraśnik Załamana 1..............25...............22.02.2012....napewno syn mbborowka .............???...............22.02.2012.... chyba córa Twoja_królewna........20................28.02.20 12...bez znaczenia aniawasde...............27................28.2.2012.....j eszcze nie wiemy..............Warszawa lady_margarett..........21................28.02.2012....c oś czuje że córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) mbborowka >> dopisałam Cie do tabelki, i przy okazji zaktualizowałam siebie bo podczas ost. 2 usg termin wyszedł mi na 9.02. No i ja mam podobne samopoczucie do Twojego - zero energii i jakiejkolwiek ochoty na działanie, za to mdłości non stop. Jakaś taka osowiała chodzę i nie mogę sie do niczego zabrać:o barbi81, monia_aa >> witajcie dziewczyny:) Nina_86 >> w I ciąży II trymestr nie różnił się u mnie pod względem samopoczucia od I-go, w obu miałam mega mdłości i wymiotowałam, przeszło mi dopiero po 6 m-ącu. Teraz chyba też tak się zapowiada, ale życzę Ci, aby u Ciebie szybciej złe samopoczucie przeszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z ekspozycją na słońcu wczoraj przesadziłam, ale to bardziej nieświadomie wyszło. A że mam jasną karnację to pewna jestem, że piegi mi zostaną na dekolcie i ramionach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ależ dzisiaj gorąco!! :) ja jestem właśnie po obiadku w pracy :L zaserwowałam sobie.... koreczki śledziowe i zjadłam całe opakowanie!! dawno nic mi tak nie smakowało!!!! pychaaaaa :) dziewczyny czy wy już jakoś widocznie przytyłyście czy coś? ja ostatnio każdego dnia ważę się rano, zanim zjem śniadanie i kurde coś mi coraz więcej ta waga wskazuje..... u lekarza na wizycie - nie pamięta której - ważyłam się to wyszło 59,5 ale to było wieczorem i po obiedzie po pracy. dziś się ważyłam rano i wyszło 61,9 kg!!!! skąd tyle? przecież ni jem dużo, tzn. nie jadłam dużo bo nie mogłam, ale też nie spadło mi nic bo nie wymiotowałam... a cop do brzuszka to przez dwa ranki jak się budziłam to aż się bałam bo wydawało mi się ze go w ogóle nie mam, ale teraz już wszystko wróciło do normy i brzuszek co raz większy :) nawet poczułam się trochę pewniej bo wchodząc na Styczniowki2012 jedna dziewczyna wkleiła fotkę brzuszka w 18 tygodniu i miała mnie więcej taki jak ja w 14 :)wiem ze to nie ma reguły ale jednak.. a i ostatnio leżąc na łóżku wyciągnięta trzymałam sobie rękę na brzuchu tak trochę poniżej pępka i coś tam mi się poruszyła ze 2 razy... to było takie inne.... potem już tego nie czułam, ale wszystko przed nami jeszcze :D :) no i tak jak niektóre z Was mnie też pobolewa brzuch czasami, z reguły to tak jakby lewy jajnik, lekarz badał mi jajniki i mówi że wszystko ok więc nie wiem skąd ten ból... pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×