Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

No to ja też się do Was dziewczyny przyłączam :) Szampana już chłodzę dla nas w lodówce :) A tak poza tym, to mam dziś paskudny dzień - nic mi nie wychodzi :o :( Ale to nie czas na marudzenie, więc życzę Wam kochane szczęścia w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. U nas w końcu wyszły górne jedynki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, haha :) Marcia wszystkie jedynki, wow! Moja ma na razie 2 dolne jedynki. Igiełko jak zrobiłaś tą łapkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne foteczki :) jej ale dziewczynki już duże. Marcelinka cudnie wyglada w tej fioletowej sukience :) Moja Martusia na wigilię miała podobną, tylko że czerwoną :) Dziewczynki są do Ciebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki rajlax a co ciekawe mąż dziś widział te zdjęcia i mówi: "wcale do Ciebie te dzieci nie podobne", bo w sumie Misia to cały on, tzn. z czoła, bo z doła to obie MOJE!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wysłałam... tylko trzy, bo jakoś ciężko mi to dziś idzie :o Jedno ze zdjęć to prezent na dzień babci i dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymacie się? Mi jak na złość dziś spać się bardzo chce :) Wykąpałam się, umyłam włosy i siedze przed TV. Coś dziwnego - pierwszy (od dzieciństwa) sylwek taki nudny. Za ścianą imprezka ;) Sąsiedzi dają czadu :) I Igła - już sprawdzam pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajlax- Jakie fajne kobity! :) A starszej już widzę kobyłka wypierdziała ząbka ;) igła - Kurcze a ja nie mam ,, świątecznych " zdjęć z córcią :( I Oj podjadłam sałatki greckiej aż mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na wichurze strzały od rana, bo są tu gospodarstwa agroturystyczne i gości mają, jak misia zaśnie to może uda się wyjść z mężem na zewnątrz o północy( on jakieś achtungi ma:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia to łysol...a Twoja Marcelinka ma taaaką superową czuprynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie słyszałam jeszcze takie stwierdzenia "Kobylka zęba wypierdziala" SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam- nalałam sobie trochę winka :) Oglądacie tvn24? Ja bym tak spędziłą sylwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania też był łysol długooooo, ale Lucynka od Wioli to dopiero ma włoski! a ciekawa jestem jaką fryzurę ma Amelka od dolores? ona to dopiero miała włosiarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Lucynka ma... Ale czesać nienawidzi :/ Teraz już wiem dlaczego moja mama mnie obcięła ,,na chłopaka" jak byłam dzieckiem :D I Rajlax zdrowie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Wiolu wstały o 19.30 to i tak dobrze poszły spać (hania chora i bardzo przez to zmęczona, więcej potrzebuje snu) I to zdrowie ja pepsiorą sie narazie raczę i chyba tej"oranżadki" znów nie otworzymy bo Hania zasnęła a to dla niej mąz trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- zamykam kompa, siadam przed TV i czekam na 2013 rok :) Życzę Wam szczęśliwego NOWEGO ROKU i oby mężowie nie byli tacy skąpi dla nas w tym roku ;) Do jutra. Całuski dla Waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwego! do "spisania sie "za rok! Pa kochane Zdrowia i więcej zębów, więcej zębów! (ja bynajmniej chce dla swojej dwuzębnej pociechy) a nocek oczywiście przespanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×