Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Ja będę okolice Darłowa Darłówka.Ale tak serio zapraszam:) Będzie mi bardzo miło Was poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu,nie bój się;) Podaj proszę konkretne miasto :) A Zosi sąsiad to niby TY pomarańcza?;) To TY i Zosia-Elbląg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
nooo...ja zawsze byłam zajęta :D tyle, że zajmowałam się nie "tym", co trzeba ;) Teraz zmądrzałam na starość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
nie mogę, bo to mała mieścinka i tak już "gadają" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-a tak jaśniej?:) Napisz co i jak :) Ja mam duże zaległości tutaj w czytaniu Waszych rozmów:) A chętnie Cie poznam:) To mam rozumieć,że masz mężą 100lat i takie tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, czytam :) nie mam weny dzisiaj aby pisać:) odpoczywam po weekendzie:) a jutro czeka mnie ciężki dzień :) wiec sorry dzisiaj ale ja już ide do sypialni dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, do Darłówka będę miał bliżej niż do tej Warszawy w której mielismy się spotkać;) Wiesz, niezbyt często poznaję kobiety i na pewno byłaby to stresująca dla mnie sytuacja:) Nie abym sie bał, ale najpierw wolałbym poznać się lepiej wirtualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Dobranoc Anfy :) Miałam sto lat, już nie mam właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Chodzi o to, ze nie ma większego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-jak długo j3estes wobec tego już na dobrej drodze?;) POmarańcza-a z kim Ty chciałes sie spotykac w Warszawie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Basie bo sam jestem w podobnej sytuacji...Mała mieścina gdzie kazdy kazdego zna przynajmniej z widzenia i choć nie mam specjalnie niczego do ukrycia to jednak choć odrobinę wolałbym pozostać anonimowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,rozumiem Was:) Najważniejsze że tu jesteście...:) Bo poznałam widze fajnych ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
w sumie niedługo ale wciąż leczę rany... I nie uporałam się do końca z przeszłością. Mam problemy z dostosowaniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu,jak ja Cie rozumiem....u mnie mineło sporo czasu,a ja wiąż wiem żę to nie jest to co powinno być...Rodzina mnie nie wspiera,a ja zamiast byc mądrzejszą,to uwikłałam się w 2 letni chory związek...po woli wychodze z tego,ale wcale nie jestem tak pozbierana jak pisałas wczesniej...żywa rana...Tylko z natury jestem pogodną,idealistyczna kobietą,i częstow idzę coś w barwach tęczy...później dostaje w d....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Mam zwykłą potrzebę porozmawiania czasem z ludźmi w moim przedziale wiekowym. Mam szczęście do neta, poznałam niegdyś wartościowych ludzi, a teraz bardzo mi bliskich. Więc czasem warto podjąć ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....to masz szczęście...Ja jeszcze nigdy nie poznałam z neta kogos wartościowego....przepraszam,ale jakos chyba przyciagam dziwne osoby..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
teraz na moment pomilczę, bo telefon mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ?:) Może wczesno poranna kawka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) a już myślałam że będę pierwsza,a tutaj zong;-) a ja leże jeszcze w łóżku,tradycyjnie spać już nie potrafię mimo że mam wakacje i to jest bez sensu,pisze z netu w komórce,bo taki leń ze mnie;-) miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie juz lenistwo na maxa:) wiem rozumiem laptop cięzki oddychac nie można :) Ja dzisiaj mam ważną rozmowe ale na szczescie spałem normalnie :) juz ok 10 bede wiedział na czym stoje:) trzymaj kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,będę trzymać.. A ja juz laptop na brzuchu w łóżu:)bo z komórki pisze sie beznadziejnie.Ja jakoś zero planów mam na dzień...No chyba że chce kupić telewizor...32 cale...ale się nie znam...nie wiem gdzie najlepiej kupić,jaki,aby był niedrogi,a dorby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz hmm samsung lg :) w sumie jaki nie kupisz bedzie dobry:) teraz sa na ogol na firmowych podzespołach wszystkie, wybierz sobie ładny :) aby sie podobał, i tak z wiekszosci "bajerów" nie bedziesz korzystała:) ja swoj powiesilem na scianie dosyc wysoko i fajnie się ogląda z tym ze moj to juz dziadek ma 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....a w jakim skelpie najlepiej szukać? nie wiesz jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa nawet w biedrące
, powinno Ci się udać kopic do jakichś 1200zł tak na oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×