Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

hehe widze, ze nie tylko ja co chwila sprawdzam topik hihi :D Ciekawe jak tam Daga daje sobie rade... Ja sobie z porodem pewnie jeszcze troche poczekam, mala wczoraj byla taka aktywna, ze az moj maz byl w szoku :) Dopiero od wczoraj zaczelam czuc lekkie skurcze, czyzby to skurcze Braxtona? Byleby przezyc te ostatnie dni dziewczuszki :D Ja sie troche kloce z siostra ostatnio, bo ona bardzo by chciala byc przy porodzie. Jednak ja chce miec przy sobie tylko meza, dla mnie to nie jest kino, zeby rodzina sie zwalila mi na porodowke i ogladala przedstawienie. Nieiwem czemu nie potrafi poprostu sie z tym pogodzic i uszanowac mojego zdania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ja też wczoraj jadłam placki ziemniaczane mniammmmmmmmm ale muszę się pochwalić że mnie już od paru dni zgaga nie męczy niunia niżej jest i nie uciska już tak mocno na żołądek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
no to żeście nagadały o tych plackach i chyba dziś usmażę:-) mój termin minął wczoraj i nic na 20.00 idę do lekarza i zobaczę, co powie jestem zła, że to tak się ciągnie...wytrzymać do terminu to jeszcze jest proste, ale po już nie jest łatwo ogarnęła mnie prawdziwa irytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mi kolezanki powiedzialy zeby im dac znac jak zaczne rodzic to przyjada. ani mi sie sni! nie jestem w stanie przewidziec jak bede to znosic i jak sie zachowam wiec nie chce zeby widzialy mnie w takim stanie. poza tym to bardzo intymne wydarzenie i obcym wstep wzbroniony i juz :p ja tylko minie termin to zrobie naprawde wszystko zeby w koncu urodzic. ani dnia dluzej nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wam powiedziec dziewczyny ze normalnie swira juz dostaje. łażę z kąta w kat po domu, miejsca sobie znaleźć nie moge, na niczym nie idzie sie skupic ani do niczego zmusic. złapałam lekkiego dołka bo caly dzien siedze tu sama, maz w pracy a mnie dobija czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
jak_k ja zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby ten poród wywołać myłam okna, szorowałam na kolanach podłogi, spotykam się z mężem regularnie w sypialni;-), masowałam brzuch, drażniłam sutki... nic nie pomogło i odpuściłam...teraz czekam, czuję się bezradna. Będzie, co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest najgorsze z czasem nic sie nie da zrobic. moja siostra tez mowila ze ostatnie 2 tyg ciazy bardzo usilnie probowali z mezem nieco pospieszyc malucha i tez nic... ech te dzieci nasze. od malego nas nie chca sluchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie chciałam sie pochwalić w niedziele urodziłam moją córeczke:) 3200 55cm sliczna jest zycze Wam szczęśliwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewcz ynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczynk a babysol___________32________Łódź____________5_______Ma tylda sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec SZCZESLIWE MAMUSIE Nick_______Data porodu______Plec______Imie zapamietam_cie__4.09.2011 ____ dziewczynka__ Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny sie dzis nachodzilam, musialam kilka spraw pozalatwiac na miescie i chodzilam z tym moim 3cm rozwarciem az mi sie wierzyc nie chce, ze to 3 cm od piatku, na tyle ile ja chodze juz powinno byc z 5 :p wdeplam jeszcze do mojej mamy, a tu juz niedlugo i wieczor bedzie mamy w planach isc na basen z moim (dzis wieczorem), moze to pomoze na moje spuchniete dlonie i nogi :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętam Cię gratuluję :D czyli zaczynam się rozpakowywać oj super :P mi od niedzieli odchodzi czop ( znaczy się w niedzielę troszkę i wczoraj) dziś jak na razie spokój. brzuch pobolewa. mam nadzieję że już nie długo:P też już jestem rozdrażniona, a do tego chyba zaraziłam się anginą od synka. gardło mnie coraz mocniej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje zapamietam_cie! :D a jednak sie zaczelo dziewczyny! to ktora nastepna? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
gratuluje zapamietam_cie :) dziś byłam u lekarza z małą ok waży 2,900 moja ginekolog mówi ze to dobra wage jak na moją posture bo jestem bardzo drobna a ja waże teraz 57kg wszystko jest ok tylko wyniki badań mam słabe czyli morfologia się u mnie pogorszyła i boją się zeby mała nie urodziła sie z anemia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
mi jeszcze zostało tylko 2 tygodnie albo az 2 he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, ja tez jeszcze 2 tygodnie i mysle, ze to AZ 2 tygodnie! Ja chce juz ja zobaczyc :):):):) Gratulacje dla kolejnej mamusi, ja stawiam, ze babysol nastepna :D potem Daga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie. ja wam powiem tyle ze teraz ja sie zasmarkalam i cala noc nie moglam spac przez zatkany nochal :( poradzcie co mozna w ciazy na bol gardla? poza solanka i tantum verde bo sa paskudne i nieskuteczne w miom przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to na babysol juz najwyzszy czas! :D wie ktos jak tam Daga zyje? nie umarla jeszcze z nudow w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
bylam wczoraj u doktora powiedzial, że Małej jest dobrze we mnie- odpowiednia ilość wód, nie okreciła się pępowiną, ktg w porzadku wg usg waży 3750 lekarz stawia, że urodzi się w weekend, do tego czasu zalecił czekanie w domu, zamiast w szpitalu zrobiła mi psikusa moja córa i nie chce wyjść...niegrzeczniuszka obawiam się tylko tej jej wagi mojego synka nie mogłam urodzić tak łatwo a ważył 3150 przy jej wadze to nie wiem jak to będzie najlepsze życzenia dla małej Lidii i Jej Mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Mam dziś wizytę u lekarza i od rana się modlę żeby potwierdził moje przypuszczenia że już się zaczyna powolutku coś dziać :P no ale zobaczymy. babysol nie martw się mam znajomą która pierwsze dziecko urodziła 55 cm i 3300 g i opowiadała że strasznie się męczyła a drugie jakieś 3,5 miesiąca temu 62 cm i 4300 g i podobno o niebo lżejszy poród :) ja się trzymam tej nadziei że drugie rodzi się łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do iza
Niekoniecznie z tymi porodami tak jest,każda kobieta jest inna,ja 3 razy rodziłam i każdy poród był gorszy od poprzedniego 1 dziecko 3100,2 wcześniak 1920 a 3 równe 3 kg,przy trzecim miałam taki ból bioder jakby mnie z obu stron jednocześnie mega skurcz złapał i nie chciał puścić,powodzenia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
witam !:) mam termin na 12 wrzesnia, juz raz lezalam w szpitalu ale to tylko fałszywy alarm :] Wszystko boli , ale czekam cierpliwie :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bikiniKill :) milo ze jest nas wiecej :) to czekanie jest meczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do iza nie załamuj mnie :P jestem po wizycie,mała waży ok 3780 g więc już jest spora. rozwarcie mam przeogromne, bo aż na pół palca :D nie no żart. ale fakt jest taki że małej nie spieszno na ten świat. i wygląda na to że ją przenoszę jak pierwszego malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia86
witam wszystkie przyszle mamusie i te juz rozpakowane;P u mnie nadal nic termin za 3 dni a tu nadal nic zadnych boli ani skurczy a jak u was??? mam nadzieje ze wkoncu sie cos ruszy bo juz mnie meczy...to czekanie na moje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
dla mnie na ból gardła pomógł tantum werde ale piłam jeszcze rumianek i płukałam nim gardło tylko ze potem na wymioty mnie zrywało:( aj jakiś wirus panuje każdy choruje dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×