Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

"Przynajmniej mam gdzie wyjść i po co i mam do kogo" Heh pamiętaj o pasie cnoty PUA (czy jakoś tak) czyha:) "a wam naprawde współczuję przegranego życia na kafe" A dziękuję za okazane mi miłosierdzie, dziękuję:) "pozdrawiam z pieknego słonecznego upalnego miejsca prawie 40st C" U mnie sporo mniej, ale może dzięki temu łatwiej mi zachować trzeźwość umysłu:) Pozdrawiam Ciebie również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker i naj naj naj
mi też was żal :( co robicie w tak piękny dzień? i to jeszcze w wakacje? czy faktycznie waszą jedyną rozrywką jest kafe ?fakt ktoś miał rację nikt nie lubi naj naj , swoją nędzną żałosnością nie wymusisz sympatii u innych ludzi do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
gdyby te wszystkie relacje z PUA opierały się tylko na seksie i obie strony byłyby świadome, że to wszystko to tylko gra, która skrupulatnie jest opisywana na forum do pochwalenia i ocenienia przez innych PUA... to nie byłoby problemu. niestety, często kobiety nie są świadome, z kim się zadają. i zasada win-to-win dotyczy tylko faceta, a inni wmawiają mu, że postępuje fair w stosunku kobiety. lepiej zapobiegać niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker to dlaczego wciąż
Darker "życzę miłego dnia nawet Darkerowi" Mam bardzo miły dzień bo też mam wyjść i gdzie i do kogo. całe dnie(mniesiące i lata) marnujesz na kafe ? wszędzie obaj/je razem z naj naj wtykacie sie w cudze tematy i się wymądrzacie:P bo ci uwierzę ,że ktoś ciebie znosi w psychiatryku macie dostęp do neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co robicie w tak piękny dzień? i to jeszcze w wakacje?" Zapewne dokładnie to samo co Ty:) Oki, widzę, że zaczyna tu się robić folwark, a biorę udział wyłącznie w dyskusjach na poziomie:) Moje zdanie już i tak zapewne znacie:) Have a nice day!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker to dlaczego wciąż
zamilkli teraz, szukają ciętej riposty heh ,żałosne istotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj naj wiesz co.......?
Naj naj naj Najnormalniejsza "co robicie w tak piękny dzień? i to jeszcze w wakacje?" Zapewne dokładnie to samo co Ty Oki, widzę, że zaczyna tu się robić folwark, a biorę udział wyłącznie w dyskusjach na poziomie Moje zdanie już i tak zapewne znacie Have a nice day! że dawno cię ktoś nie wystukał i na siłe szukasz aprobaty , to od dawna całe kafe to wie , a twoje zdanie to ...czy ty w ogóle masz jakieś zdanie na jakikolwiek temat? pieprzysz jak potłuczona i to nie od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj naj wiesz co.......?
jak sobie gumowego przykleisz to masz ,zostaw siostrze zabawki w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma tyś w ogóle kiedyś
chujka widział ? weź przewietrz pokój bo Ci tlenu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma tyś w ogóle kiedyś
Naj naj naj Najnormalniejsza "co robicie w tak piękny dzień? i to jeszcze w wakacje?" Zapewne dokładnie to samo co Ty Oki, widzę, że zaczyna tu się robić folwark, a biorę udział wyłącznie w dyskusjach na poziomie Moje zdanie już i tak zapewne znacie Have a nice day! nie popisuj się bo to naprawdę ,żałosne ...bo nie masz czym niedojebana raszplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo z nikim egoist31 ?
Naj naj naj Najnormalniejsza A Ty co sądzisz o kolesiu z Kafe który ma nik " Egoist31" :D Podobno parę bab z forum zrobił w bambuko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi się to przytrafiło
Poszłam jeden jedyny raz do jednej z najlepszych terapeutek w moim mieście, bo juz nie radzilam sobie sama z tym. Powiedzialam jej jak bylo, duzo w tych opowiadaniach bylo słów: " Wiem, to moja wina, bylam glupia, naiwna..łatwa, ale zwyczajnie uwierzylam mu po czasie, bo gdy nie ufalam, mówił mi, ze w zwiazku trzeba ufac... bo inaczej nie stworzy sie go" Terapeutka byla w szoku, ze obwiniam siebie za to, co ten gnojek mi wyrzadzil. Powiedziala, ze to nie moja wina, ze zaufalam, bo po czasie trzeba zaufac jak sie buduje zwiazek. I to nie moja wina, ze pragne milosci i najgorszym wyjsciem jest nie ufac nikomu i byc samemu cale zycie. Powiedziala tez, ze nie zyczy nikomu, nawet najwiekszemu wrogowi, takiej sytuacji i z doswiadczenia wie, ze im inteligentniejsze dziewczyny i im wrazliwsze, im bardziej dobre, tym czesto padaja ofiarą takich manipulantów, czesto inteligentnych( ale swoja inteligencje wykorzystuja w złych celach), wyksztalconych, z pozoru porzadnych i poukladanych Kiedys bylam dziewczyna o poczuciu wlasnej wartosci.. zadbaną, wysportowaną, realizujaca swoja najwieksza pasje- muzykę Dzis nie moge tego o sobie powiedziec, choc nie poddaje sie, wierze, ze za kilka lat wszystko sie odwroci a ja malymi kroczkami dojde do siebie i uwierze w siebie. I pewnie kiedys tez bym tak myslala, ze tylko naiwniara i glupiutka kobieta, na takie cos sie natnie Dziś już wiem, że nie Doświadczenia zmieniaja nasze poglady na wiele spraw; czesto sami musimy cos przezyc, by cos zrozumiec Dlatego nie bede spierac sie tutaj z glosami naj naj naj najnormalniejszej czy offermy, badz WHO.... Pamietajcie, ze Was to tez moze kiedys spotkac, mimo Waszej inteligencji i świeżości umyslu Mimo wszystko nie zycze Wam tego, bo to czasem kilka lat wyjete z życiorysu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby na tym forum
nie dziwne ale facet siedzący tu to albo podpuchy sekciarskie stąd te prawiki i nie tylko albo jakiś lowelas chce zarwać małolate szuka lolitki bo znudzony jest stałą partnerką albo ewentualnie znudzony modek dziewczyny nie bądźcie naiwne !!! nie ma tu bezinteresownych inteligentnych wrażliwych facetów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co robicie w tak piękny dzień? i to jeszcze w wakacje?" Wakacje to ma gim-gówno i studenci co skończyli się opierdlać na uczelni i zaczynają się opierdalać właśnie na wakacjach. Ja jednakże studentem nie jestem i pracuję a internet i w tym kafe to mój relaks po pracy. "darker to dlaczego wciąż całe dnie(mniesiące i lata) marnujesz na kafe ?" Dla mnie lepsze takie kafe i zimny kefir na biurko niż klub pełen pijanych matołów i ich niuń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
Z dedykacją tym, którzy winą za bycie zmanipulowanym obarczają ofiarę: 13 Kor: Hymn o miłości 1 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. 2 Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił. a miłości bym nie miał, byłbym niczym. 3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. 4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; 6 nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. 7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoist zapisz sie na leczenie
Darker pojedz do Mielna tam kazdy wylapie jakas zalana lub zacpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist*_31
Zrób mi zrób. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniajcie tak szybko
innych osób , tych które przeszły coś takiego , nie naśmiewajcie się ;) ja swoje zdanie mam na ten temat ,serce nie sługa nigdy nie mów nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim podrywaczom
życzę żeby trafili na laskę która ich oszuka, okradnie, zruinuje i sprzeda komplet chorób wenerycznych, do tego spokrewnioną z mafią, która takiemu przyjemniaczkowi przefasonuje mordę i ogólnie da popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim podrywaczom
jak kilku oberwie to metoda pua umrze śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoista nie znam ale
Powiem tak...czytając ŚOZ - to taka forumowa męska pipka na którego żadna nie poleci ani ni zauroczy jak pisał off Właśnie w takich lawirantach kobity się zakoch*ją i tracą głowy ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfdknbjdfj
a kto się w nim zakochał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym egoist moze i sie
kobity zaurocza , bo to glupie i zycia widac nie znaja. ;]^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możnaby zorganizować
przemyślane prowokacje na tych skurwielków. Ciewkawe, czy ich działalnośc podpadałaby też pod jakis paragraf. kto się zna na prawie? Czy można ich o coś oskarżyć, oprócz tak ewidentnych faktów, jak ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist i egoist
Nawet mi się kiedyś podobał ten typek :D ale po wnikliwej analizie jego postów ;) stwierdzam że to manipulant pełną parą :D Cwaniaczek jakich pełno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha dawny Jarek84
a ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist i egoist
Jarku jesteś okay :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×