Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

iciunia - bardzo prosty ten Twój sposób na wybielanie zębów, może kiedyś spróbuję, chociaż póki co mam białe, jeszcze w zeszłym roku wybielałam tym iBrightem, kilka osób stosowało z forum, jak się zdążyłam zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
jeszcze czekam na dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno skończyłam właśnie wybielać zęby iBrightem i jestem bardzo zadowolona, mam ładne, białe ząbki, wybielanie przebiegło bez komplikacji, bułka z masłem ;). Sposób fajny, godny uwagi, jak mawiał mój nauczyciel historii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilreni, to twój nauczyciel opowiadał na historii o sposobach na wybielanie zębów?;) Wiadomo było, że będziesz zadowolona z efektów, to jest sprawdzony preparat, ten ibright :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
w piątek przyszła paczka z hollywood smile, jak zauważę jakieś efekty to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Uky, napisz koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
jak na razie ładnie schodzi osad z wewnętrznej strony zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella2514
Kurcze, to Ty masz osad na zębach? To na pewno po zastosowaniu tego hollywood smile będziesz miał dużo bielsze zęby niż wcześniej. Mnie się osad na zębach nie zbiera. Nawet nigdy nie miałam zdejmowanego kamienia, bo nie ma takiej potrzeby. Mam naturalnie białe zęby, ale chciałabym mieć tak białe, żeby od razu każdy zauważył. Nie wiem czy w takim razie u mnie ten preparat zda egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy pomoge ale codziennie pije szklanke mleka by wzmocninc swoje zeby i zeby je wybielic uzywam pasty sensodyne white cos tam, zostala ona jednak zakupiona w belgii, a jej skutecznosc jest nieporownywalna do polskiej kolezanki. Sek tkwi w tym ze plucze zeby woda mineralna ze sklepu i czesto wyparzam szczoteczke. Moja jama ustna nie ma kontaktu z wada z kranu - tak polecil belgijski dentysta. Co do zagranicznych past jeszcze 2 lata temu byly jakies dostepne na allegro. Ja mam 20 lat a problemy z zebami mialam okropne, jednak dentysta odradzil wybielanie w tym wieku. Rzecz jasna ta moja recepta na zeby nie podzialala w tydzien, male efekty juz widoczne po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
widzę już różnicę w bieli zębów, osad mam od fajek ale rzuciłem śmierdziele dwa miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Politka
tez myślę nad tym hollywood smile, pisz nadal o swoich efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remmik - no ja też byłam przekonana, że efekty po iBright będą dobre, naczytałam się dużo niezłych opinii, ogólnie się w temacie nieco zorientowałam, więc wiedziałam, na co się porywam :). nele - no niestety tak jest, że te same produkty sprzedawane w Polsce i za granicą różnią się czasem dość mocno jakością, ale co zrobić, nie ze wszystkim tak jest na szczęście, mamy też dostęp do prawdziwych, markowych, dobrych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilreni - a co z tymi zdjęciami? Miałaś przecież zrobić przed i po wybielaniu iBrightem, nie oszukuj, przestań się zgrywać i się zgódź, chociaż na maila wyślij, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTUJĘ PO RAZ OSTATNI!: Napisałam, że MOŻE wkleję fotki, ale się rozmyśliłam, onieśmieliliście mnie, forumowicze, ale na stronie iBrighta są zdjęcia osób przed i po wybielaniu, mi dziś został ostatni dzień, wypowiem się jakoś szerzej, jak już będę po całej kuracji, ale póki co jest zaj**iaszczo . I proszę mi tu więcej żadnych próśb publicznie nie składać, o! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
moja dentystka był pod dużym wrażeniem, wygląda na to, że hollywood smile rozjaśnił mi zęby o przynajmniej dwa odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wybieliły o więcej niż dwa po iBrightcie, ale to zależy, kto czego oczekuje. Niektórzy ludzie mają tak fatalne zęby, że nawet gdyby wybieliły się o 10 odcieni, to i tak nie wyglądałyby ciekawie. A inni mają naturalnie białe zęby, więc wystarczy, że jeden odcień na plus się zmienią, i już wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iciunia
chyba ten tekst się powtarza, nie wiem czy to reklama odchudzania czy wybielania zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anouk89
Na ten hollywood smile jest zniżka na fastdeal.pl 45zł za zestaw, zastanawiam się nad kupnem i mam pytanie do osób, które używały tego specyfiku czy zestaw czyli 2 nakładki i 2 strzykawki z żelem po 10ml każda starczą na tą 14 dniową kurację? I ogólnie godny uwagi produkt? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
Zamawiałem z tej strony http://www.hollywood-smile.net.pl/ i spokojnie mi starczyło na dwa tygodnie. Sprawdź czy tam jest ten sam produkt, bo czytałem o podróbach na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, sądzicie, że jest jakaś prawidłowość między wybielaniem zębów a odchudzaniem? Ja najpierw wybielałam zęby iBrightem, a później dopiero zabrałam się za dietki, wiec może jestem wyjątkiem od reguły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
ja wcale sie nie odchudzałem ale wybielić miałem co, ciekawe jak długo ten jasny odcień zębów sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iciunia
też mnie to zastanawia, pijesz dużo kawy i mocnej herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczy
Żadne sztuczne metody nie zapewnią trwałej bieli. Musicie skończyć z używkami - przede wszystkim minimum kawy i brak fajek, dobra pasta, systematyczne mycie i uwierzcie mi - problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimum kawy to ile? I buraczków chyba też nie powinno się za dużo jeść, i pić czerwonego wina? Za takie wyrzeczenia to ja dziękuję, wolę sobie właśnie iBright użyć, ale nie musieć rezygnować z tego, co lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczy
Mam białe zęby bez wybielania. Kawa? Raz na tydzień. Czerwone wino? Raz na miesiąc. Fajki? Zero... Myję zęby ajoną, podobnie jak cała moja rodzina i to wystarczy, a w cale nigdy nie miałem takich idealnych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggggggg
Hej, jestem świeżo po wybielaniu metodą beyond, zabieg trwał 2 x po 20 minut a koszt 600 zł efekt przesyłam w linku, zdjęcia robione telefonem w tym samym miejscu aby światło było podobne. Efekt dla mnie zadowalający ale noc z głowy przez takie przeszycia nerwobólowe Bez nazwy 1 mn.jpg http://zapodaj.net/326970a62cf00.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczy
Efekt ładny, ale co dalej? Co masz robić żeby to utrzymać? Bo nie wierzę, że masz pozostać przy starych przyzwyczajeniach, które doprowadziły zęby do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, to zależy jak kto o zęby dba. Ja wybielałam iBrightem ponad rok temu i nie zmieniłam swoich przyzwyczajeń - zęby myję 2, jak się da, to 3 razy dziennie, od czasu do czasu płyn do płukania jamy ustnej, antybakteryjny, często żuję gumę - po kawie obowiązkowo, no i tyle. Zęby dalej białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×