Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Nam pani doktor powiedziała że mała tak śpi przez ząbki ;/ . Karolina nie przejmuj się innymi. Jesteś na prawdę fajną babeczką. ;) Obyś tylko się dowiedziała czemu Zosieńka tak śpi i mogła jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, u mnie nocki ok ale w dzień mam istny horror:/ Mała nie chce leżeć, spać, siedzieć...już nie wiem, dostaję szału. Teraz po wielkim krzyku godzinnym zasnęła. ufffffffff......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pozmieniało się naszym dzieciaczkom. Moja potrafi budzić się czasami dwa razy a czasami jak wczoraj co godzinę. I co zrobisz? Kiepsko je to moje dziecko. Obiadku to ledwo pół słoiczka jej wcisnę. Na jabłka, aż ją telepało. A butelki dalej żadnej nie tknie. A ja za miesiąc do pracy i w domu nie będzie mnie około godzin. I pracuję na dwie zmiany i mąż będzie miał szkołę, aby dwójkę spać położyć. Albo czekać na mnie do 23 z nieśpiącą Nadią co by cyca zjadła bo chyba mi eksplodują przez tyle godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam pani doktor powiedziała że mała tak śpi przez ząbki ;/ . Karolina nie przejmuj się innymi. Jesteś na prawdę fajną babeczką. ;) Obyś tylko się dowiedziała czemu Zosieńka tak śpi i mogła jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pozmieniało się naszym dzieciaczkom. Moja potrafi budzić się czasami dwa razy a czasami jak wczoraj co godzinę. I co zrobisz? Kiepsko je to moje dziecko. Obiadku to ledwo pół słoiczka jej wcisnę. Na jabłka, aż ją telepało. A butelki dalej żadnej nie tknie. A ja za miesiąc do pracy i w domu nie będzie mnie około godzin. I pracuję na dwie zmiany i mąż będzie miał szkołę, aby dwójkę spać położyć. Albo czekać na mnie do 23 z nieśpiącą Nadią co by cyca zjadła bo chyba mi eksplodują przez tyle godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pozmieniało się naszym dzieciaczkom. Moja potrafi budzić się czasami dwa razy a czasami jak wczoraj co godzinę. I co zrobisz? Kiepsko je to moje dziecko. Obiadku to ledwo pół słoiczka jej wcisnę. Na jabłka, aż ją telepało. A butelki dalej żadnej nie tknie. A ja za miesiąc do pracy i w domu nie będzie mnie około godzin. I pracuję na dwie zmiany i mąż będzie miał szkołę, aby dwójkę spać położyć. Albo czekać na mnie do 23 z nieśpiącą Nadią co by cyca zjadła bo chyba mi eksplodują przez tyle godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądam
i szlag mnie trafia! Dziewczyny, szanujcie się! Karolina was obrażała a wy się teraz do niej przymilacie. Jak tak można? Podzieliła już majówki, marcówki też ja przegoniły, wróciła i zaczyna rządzić forum. Zauważcie, że "stare/pierwsze" forumowiczki zaczynają się wykruszać. Dobrze pamiętają jak je Karolina obrażała. Ja jestem pamiętliwa, nie pozwalam, żeby ktoś mną pomiatał. Trochę szacunku dla samych siebie! Żeby nie było nieporozumień. Nie jestem jedną z Was, ale podczytuję od początku istnienia forum. Również mam dziecko z kwietnia i też nie chciałabym, żeby Karolina je oglądała. Mam nadzieję, że się ogarniecie, bo czuję w kościach, że Karolina jeszcze niejeden numer wywinie. Już po wypowiedziach widać, że zaczyna znowu pokazywać swoją prawdziwą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas Hanka wczoraj Hanka usnęła po 21, pobudka 6 rano. Pomyślałam, nie płacze to nie wstaje, zobaczymy co będzie. Czekałam 20min i zaczęła marudzić, no to poszłam mleko robić. Wracam, a ona kima, ale stwierdziłam, że jak jej nie dam jeść to za pół godziny koniec spania, no to dałam jej przed 7. Usnęła mi na rękach i do siebie do łóżka. Pobudka 7.40, ale tak marudziła i w dziąsełkach kreciła, że posmarowałam jej większą ilością i od razu usnęła. Spała do 9.50. Ja z nią też. Drugie śniadanie miałyśmy 10.30. Przed 12 dałam jej jabłuszka z banankiem ale jak się skończyło (60ml) to ona w płacz, to dałam jej jeszcze 100ml mleka - z 3 łyżeczek i wydutkała wszystko. Kompletnie nic nie ulała. Na spaerku spała może 20min. No i teraz na balkonie spała, ale jak widze już nie śpi, bo wrzeszczą tu jakieś ..... Pójdziemy na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa-a gdzie ja PISALAM ZE CHCE OGLADAC CZYJES DZIECI???? naucz sie czytac ze zrozumieniem bo widze ze masz problemy i takim jak ty mozna w kolko powtarzac a one i tak swoje bede klepac i klepac, az rzygać mi sie juz chce od tego mojej malej ida zabki-dlatego taki problem ze snem-juz wyjasnione a Kafka u ciebie widze tez nie jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina chciałam Ci tylko doradzić a Ty odrazu po mnie jeździsz. A co to za różnica ile mam lat? Jeśli to co ja napisałam napisałaby któraś ze starszych dziewczyn to podziękowałabyś jej za rady, ale napisała gówniarucha to co ona tam wie i trzeba ją zjechać. No widocznie potrafisz się lepiej zorganizować. Gratuluję. Dla mnie byłaś, będziesz i jesteś wredna. Ja nie zamierzam Ci w dupę włazić kobieto po tym co było. Tak jestem pamiętliwa i umiem czytać - napisałaś, że nie masz za co przepraszać. To gówniarucha już się nie będzie udzielać, bo psuje atmosferę. Malutka i jak firma? Ciekawe co u Sylwi i innych dziewczych, które nie piszą. Pozdrowienia dla Waszych maluchów.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mi sie przydarzylo!!! chcialam Zosie wsadzic do bujawki i tak mi cos strzelilo w plecach ze malo jej z rak nie wypuiscilam, a teraz chodzic nie moge mnie mowiac juz o jej noszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladam> nie żeby usprawiedliwiać Karolinę2, bo jej odpowiedzi czasami pozostawiają wiele do życzenia, ale trzeba też zrozumieć, że kobieta nie spała od dłuższego czasu plus zamartwianie się o swoje dziecko, a do tego problemy zdrowotne i pewnie jakieś tam osobiste mają wpływ na jej zachowanie i rozdrażnienie. Nie wiem jakie miała powody wcześniej ,że tak brzydko o nas pisała, ale jej dziecko potrzebuje/potrzebowało pomocy i chociaż dlatego nie zasługuje na ignorowanie. Jej dziecko nam nic nie zrobiło...Taki jest mój punkt widzenia na tę sprawę. Kaska81>Ja dodaję łyżeczkę kaszki do mleczka raz na dzien, ale nie wiem czy tak powinno się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ja ostatnio daję małej długiego biszkopta, zjada pół lub całego, a w nim jest gluten:) Wcześniej dawałam hippa na dobranoc z glutenem albo dodawałam kaszkę manna do posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka 81>>>>.Ja daję do zupek ugotowaną kasze manne, gotuję łyżeczke na wodzie albo bezpośrednio z zupką na końcu gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka81->ja jak kafka dodaję do mleka raz dziennie. Jak wam noc minęła???u nas ok. i dzisiaj mała jest bardzo spokojna, ale wczoraj dała mi popalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi nocami to same niespodzianki, u nas było 3 pobudki z takim rykiem jakby się niewiadomo co działo, chyba za mało zjadła w dzień i nadrabiała w nocy bo butle wciągała niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chcę się za szybko cieszyć, ale przez 6 dni podawałam małej viburcol, wieczorem smaruję dziąsła dentinoxem, dodatkowo przedwczoraj i wczoraj dałam ibum i odkąd daję ibum mała śpi rewelacyjnie! Dziś obudziła mi się o 1 a później o 6, a ostatnio był dramat... Tylko teraz nie wiem czy to zasługa ibum czy czopki zaczęły działać... Dziś już nie podam czopka tylko sam ibum... Zobaczymy jak będzie dalej... Tak jak pisałam wcześniej widać już u Olgi jedynki na dole, jedną czuć pod palcem drugiej jeszcze nie, więc na pewno dokuczają jej zęby... Jeśli ktoś ma \problem z ząbkami to polecam wypróbować taki zestaw:) Wczoraj kupiłam jeszcze niemieckie globulki osanit polecane w internecie, ale póki co podałam tylko raz w dzień i mała je połknęła, a powinna ssać i masować dziąsła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki chcialam się was zapytac jak wasze maluszki gaworzą bo moja Oliwka ciągle mowi mamamama i nie wiem czy to mnie wspomina czy to taki jej styl, czy niemowlaczki w tym wieku tak mówią. Nadal nie ma ząbków i nie chce jeść :( Wypija po 150 ml rano, po południu i zaraz wieczorem bedzie jadala:( zupki robie jej codziennie i tez nie ma ochoty dławi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek nie bałam się, bo ten biszkopt rozpuszcza się w buzi, ona go nie gryzie tylko cmoka, w ogóle zauważyłam że Olga lubi wszystko co można pogryźć a nie papki. Obiadków ze słoiczków w ogóle nie chce a lubi ziemniaki gotowane, moją zupę rozgniecioną widelcem, dziubię jej też bułkę... Kawalka jabłka jej nie dam, bo może ugryźć, ale chrupki kukurydziane i biszkopty jej się rozpuszczają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowko ja od dfzisiaj tez zaczynam podawac viburcol bylimsy dzisiaj na wizycie u dr Barbary sieradzkiej-super babka-najlepsza alergolog i duzo fajnych rzeczy mi powiedziala, dalam dzisiaj malej jabluszko a mam jej dawac nutramigen, niunia ma troche napiecie miesniowe w no0zkach i musze jej zbadac zelazo...reszte napisze jutro jak ktoras jest z okolic warszawy i ma problemy skorne u dziecka chetnie pomoge i podam nr do pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mememe to sukces, normalnie to eeeeeeeeeeeeeee,yyyyyy, rrrrrrrrrr ,aaaaaaa i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jeszcze uwielbia piszczeć w niebogłosy, aż sąsiadka z za płota pytała czy ma kolkę czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, my musimy wejść w gluten, ale najpierw chyba przejdziemy na mleko2, tak będzie wygodniej. Hanka budzi się parę razy w nocy - dziąselka. Smaruję, ale pomaga tylko na trochę. Teraz śpi od 21.15 a co 10-15min się budzi. Dzisiaj od 6 się kręciła, przed 7 zaczął się potworny płacz, ale przytuliłam i spała dalej z nami w lóżku do 8.15. Nie wiem czy ma katarek ale wiecznie kicha i łezki jej lecą. Próbowałam fridę, ale nic nie wychodzilo, czyli nosek czysty. Dzisiaj w nocy bolało mnie wszystko - ręce, plecy, nogi, masakra jakaś, rano jak wstalam, to ledwo się ruszałam. Na szczęście miałam jakiś nurofen mocny i jakoś dałam radę. Po południu kolejny, bo znowu się zaczeło, bolą mnie wszystkie mięśnie. Ani młodej podnieść nic, koszmar jakiś. Jutro chyba skoczę po coś do lekarza, bo jak ja dam radę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!mam pytanie ktore kieruje do tych co karmia piersia i mm? jak zacząć? od malej ilości? wtedy kiedy glodne cZy jak? pewnie znow bede robic mleoko po pare razy i wywalac... wiem ze bedzie ciezko-ale pozniej bedzie jeszcze gorzej-ale chce zosie powoli odstawiac od cyca... mleko mamy nutramigen2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×