Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

hej laski ale dawno nie pisalam mi gin od miesiac mowi z to syn córcie mam Amelke jak wiedza niektóre a jak syn to Artur, Błażej u mnie ok brzuch tylko wieczorem widoczny a tak to ok ale wszystkie obiawy mam znow na core :P i to ciekawe siusiaka jeszcze nie mam na zdjeciu czekam na 3 grudnia na usg 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia wg OM mam na 25.04.2012 a wg usg na 17.04.2012, w poprzedniej ciązy urodziłam idealnie wg terminu usg. Moja córeczke tez sie cieszy z Dzidzi, czule mi brzuch całuje i mówi że tam jest Dzidzi, zobaczymy czy bedzie tak zafascynowana Dzidzią jak ta przyjdzie na świat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz jak masz takiego małego Szkraba, ja nie mogę się doczekać aby znowu móc przezywać ten cudowny okres czyli nawet termin mamy taki sam, a masz może gg, bo widzę ze mamy dużo wspólnego, moje gg 1794984, jak masz ochotę to odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fasoleczka24 miło Cie znowu "słyszeć", my też mamy niezły dylemat jeśli idzie o imię dla chłopca, na ten moment stanęło na Franciszek, jesli bedzie chłopiec to chyba to imię właśnie, ja też idę na wizytę 5.12 i mój lekarz obiecał że z pewnością wtedy dowiem się co tam jest pod serduszkiem nie ukrywam ze mój maż bardzo chce dziewczynkę, bardzo, ale ja mam takie mieszane przeczucia, raz czuję ze to dziewczynka, razie chłopiec właśnie, boję się jedynie że na zwykłym usg moze mi sie nie dopatrzeć płaci a na 4d mnie nie stać raczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia na gg bywam rzadko, tylko w domu czasami wieczorami, bo w pracy mam zablokowane :-)ale spróbuje sie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szczęśliważona26*
kika to ja jesli mam termin wg om 22.04, wg 1 usg 17.04, a kolejnych 11.04 to kiedy wg Ciebie urodzę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jeśli chodzi o te becikowe i zniesienie ulg to myślałam, że mnie trafi coś jak usłyszałam niedość, że pieniądze śmieszne o jeszcze chcą zabrać. Niech sobie zabiorą wszelkie diety i ulgi i 1000 zl z wynagrodzenia to nawet tego nie odczują złodzieje chol..... a pieniędzy w budżecie napewno będzie więcej niż jak zlikwidują te wszystkie ulgi. Ach szkoda gadać :( A jeśli chodzi znów o imiona to ja się strasznie boję, że znów będę miała chłopca i znów z imieniem będzie problem. A Franka już jednego mam w domku w grudniu skończy 2 latka. Termin mam na 18-04-2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, pisalam tutaj sporadycznie dawno temu :) Ciesze sie ze topik odyzl. Ja mam termin z OM na 29 a z USG na 26. Bylam z mezem na usg w sobote, i najpierw malenstwo skrzyzowal nowki i nie chcialo pokazac, pozniej mialo pepowine miedzy nozkami, potem powiedzieli ze dziewczynka a potem ze chlopiec :P Ale jak bylam w 15 tygodniu wiec moze jeszczez za wczesnie. Nie nastawimy sie za bardzo, czekamy do Grudnia, moze malenstwo bedzie sie mniej wstydzic :) Dziewczyny, uzywacie jakis kremow na rozstepy? Pewnie tak, a ja dopiero teraz pomylsalam. Napiszcie mi co polecacie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karola:) ja dlugo nie moglam sie zdecydowac na zaden krem na rozstepy. od 2 tygodni uzywam perfekta mama. rozsadna cena, ladnie pachnie(wazna zaleta) :) na poczatku uzywalam oliwki, ale smarowal mnie maz bo ja nienawidze miec takich sliskich rak :P dlatego potem jak zaczal II zmiany to zainwestowalam w krem. wybralam ten bo w gazecie byly porownania . i albo kupujesz za 100zl --raczej sobie nie moge pozwolic. albo cos w granicach do 50 zl. i w tej granicy dla mnie najlepszym wyborem (czy dbrym to sie po porodzie okaze) byl ten krem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia u mnie 4 D jest w cenie wizyty czyli 70 zl i mam umowic sie na filmik z brzuszka tez w tej cenie tylko ze musze byc moooocno opita :) woda oczywiscie ale nie wiem po co przeciez w takich tyg ciazy juz nie trzeba pelnego pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
O ja też właśnie smaruje się Perfecta mama,a co do ceny to nie wiem ile kosztował bo kupiła mi go mama:P :) Na początku mi opowiadał,ale teraz jakoś troche razi mnie zapach(ale używać i tak go będe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się smaruję balsamem dla kobiet w ciąży z Erisa - Pharmaceris M. Do kupienia w aptece, w tej serii jest też balsam po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Was czytam dziewczynki to aż mi głupio bo ja używam zwykłych ujędrniających balsamów, nie tych specjalnych dla kobiet w ciąży...chyba będę musiała to zmienić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei używam zwykłej oliwki dla niemowląt i (jak deklarują) kobiet w ciąży Nivea. Jest o tyle dobra, ze nie zostawia tłustych plam i nie klei się do ubrań, ale nie wiem czy zastąpi taki specjalistyczny krem lub balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja się smaruje tym samym kremem co w pierwszej ciąży czyli Iso-Urea firmy La Roche-Posay co prawda jego cena podchodzi pod 100 zł ale jest naprawdę wart tej ceny i godny polecenia. W pierwszej ciąży smarowałam nim brzuch, piersi i dolną część plecy i pomimo że mam skórę skłonna do rozstępów to nie pojawił się mi ani jeden. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja także mam termin na kwiecień 2012 i już nie mogę się doczekać, chociaż coraz częściej czuje strach przed porodem. MMacie jakiś sposób żeby o nim nie myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ale sie rozpisałyście. Co do zachcianek to cały czas mam ochotę na gorzkie smaki, najbardziej piwo( którego przed ciążą nie znosiłam) teraz zdarza mi sie upić kilka łyczków od męża. Trudno to nazwać zachciankami ale sa potrawy które wcześniej uwielbiałam a teraz na samą myśl mnie wzdryga, słodycze i wszelkie ostre potrawy poszły w odstawkę, najgorzej ze zupełnie nie mogę jeść mięsa od początku ciąży zjadłam może ze 3 plasterki szynki i dwa kotlety z kury. Martwi mnie to zel jak tylko zjem mięso odrazy wszystko zwracam. Opowiedzcie jak to jest czuć ruchy dziecka- jestem w 17 tygodniu ale jeszcze nic nie czułam i juz nie mogę sie doczekać. Ja też używam oliwki dla dzieci jak na razie moj brzuch jest malutki kremy sa drogie więc trzymam sie tego i zobaczymy jak będzie, zawsze przy wcieraniu kremu masuje skore trochę ją rozciągając to tez ma niby pomóc. Co do polityków ( na których głosowałam) to jestem wściekła- niby kraj prorodzinny, a chcą nam zabrać becikowe. Jak juz pisałyście to śmieszna kwota 1000 zł, w porównaniu z tym ile biorą dla siebie politycy. Dla mnie to kasa na którą liczyłam bo nie mam pracy a oszczędności szybko się stopią. Jakiś strajk by sie przydał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zachcianek to ja też nadal je mam. Nie mogę się powstrzymać od jedzenia ogórków kiszonych do tego dojdzie czasami jakaś czekolada. Jednak największe pragnienie mam na jabłka. Co do kremów używam takich jak przed ciążą. A ta wiadomość od polityków jest nie do przyjęcia. To im powinno się zabrać pieniądze a nie nam przyszłym matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka25 - ja czuję tak od tygodnia takie drgania i łaskotania w brzuchu, szczególnie po jedzeniu i jak siedzę albo leżę no i myślę, że to jest to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek81 legnica popieram Twoje wzburzenie, we mnie od wczoraj się gotuje, masz absolutną racje, niech sobie gnojki pozabierają, choćby właśnie ten tysiac, dla nich to kropla w morzu a dla nas to dobry wózek, bądź wyprawka, niech kuźwa zlikwidują im samochodu służbowe i paliwo np. Jak jakbym tam wpadła to bym ich chyba rozszarpała, wzrost emerytur będą wstrzymywać, jak nierzadko ten biedny emeryt wylicz z którego lekarstwa musi zrezygnować aby było mniejsze zło, żenada.... dobra koniec bo się znowu nakręcam... Kasiek widzę ze mamy także zbliżony termin :) Karola11 ja używam Perfecta Mama Dax i powiem taką ciekawostkę, nigdy jakoś specjalnie nie wierzyłam kremom tego typu, w pierwszej ciaży w ogóle niczego nie używałam, niczego, no i rozstepy się pojawiły, pod brzuchem jedynie ale były, było je widać i czuć w formie takich wrąbków, teraz postanowiłam spróbować i tak kremu używam zaledwie od 2 tyg (bo dopiero teraz dostałam brzuszek) i wczoraj wieczorem jakież było moje zdziwienie jak stwierdziłam ze te ktore mam po prostu ZANIKAJĄ, normalnie mi się robią gładsze te które miałam przez 9 ostatnich lat, szok. Więc chyba jednak coś w tych kremach jest. Polecam, jak mi się skończy to kupię Mustela bo ponoć są b. dobre. Fasoleczka kurcze gdyby u mnie też tak było to bym się też zapisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamuśki :) Dla mnie kolejny dzień siedzenia w domu na L4 można oszaleć :( Naprawdę wróciłabym już do pracy. A tak z innej beczki to właśnie zarejestrowaliśmy się z mężem na str DKMS jako dawcy szpiku kostnego. Szczerze mówiąc już dawno chcieliśmy to zrobić ale jakoś zawsze albo nie było czasu albo po prostu zapominaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie chodzę do pracy i myślę,że od lutego pójdę na L4. Ale tak samo jak Ty myśląc o L4 i o ciągłym siedzeniu w domu to aż sie odechciewa...ale napewno im większy będzie brzuch tym będzie ciężej robić cokolwiek i gdziekolwiek chodzić,a tym bardziej pracować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w pierwszej ciąży pracowałam dosłownie do samego końca bo w czwartek byłam w pracy w piątek wzięłam urlop a w sobotę pojechałam na porodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie, do samego końca w pracy, na drugi dzień do szpitala i tam 3 dnia urodziłam, teraz mam zamiar nie co zwolnić prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie mówią w około że powinnam się szanować i oszczędzać:-) no i niektorzy są zdziwieni że na L4 jeszcze nie poszłam, bo niektóre dziewczyny ( znam nawet dwie) praktycznie od razu jak się dowiadują że są w ciąży idą na zwolnienie lekarskie, bo i tak jest 100% płatne... ale ja nie uważam że od razu trzeba rezygnować z pracy, tylko najlepiej pracować na ile nie będzie to wymagało dużego wysiłku i dopóki zdrowie na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki mogę się przyłączyć?. Termin mam na 5 kwietnia, a dziś własnie rozpoczęłam 21 tydzień :) To już moje drugie dzieciątko, bo mam synka 3-letniego. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę,że piszecie jeszcze od czasu do czasu:) Pisałam na początku,teraz mam tyle zajęc,ze na nic nie mam czasu:) Jestem w 21 tyg ,od czterech czuję ruchy dziecka,teraz to już powoli kopniak,ale to moja druga ciąża i to w przeciągu pótorej roku,więc to normalne;jeszcze nie wiem co będe miała,dzidziuś się chowa,teraz za dwa tyg będe miała kolejne usg,moze się dowiem:) Ja smaruję brzuszek Mustelą,mam sprawdzoną z pierwszej ciąży,jest droga,ale trudno. U mnie trwa bunt dwulatka,synek ma różne dni,nieraz jest niemożliwy;mam nadzieję,ze do kwietnia mu przejdzie i na dodatek mam remont całego domu,który dostaliśmy;narazie jeżdze po sklepach i wybieram wystrój;trochę za duże tempo sobie narzuciłam,wieczorem muszę się położyć,bo nie daję rady. Czytam Was w miarę regularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×