Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Dragoniki dzięki. Faktycznie nie pomyślałam o tym że u nas normy bedą inne. Sugerowałam się tymi z qyników. I tak np hemoglobiny mam 8,5 gdzie na mojej kartce norma dla kobiet nie w ciązy to 7,5-10. Jutro lekarz to popytam. A co do zapalenia, nic nie czuje - kataru nie mam gardło nie boli, niby wszystko ok. No i dziewczyny, nie kłóćcie się już. Ja np nie wiem co z moim powrotem do pracy. Chcicałoby sie dłużej posiedzieć z małym w domku, ale wychowawczy jest niepłatny, więc będzie problem. Z drugiej strony, jesli wróce do pracy to potrzebuje do dziecka nianki, to i tak bedzie jej trzeba oddac swoja wyplate...ehh przeraza m nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Karolino, że masz na naszym forum psychofankę- która tylko czeka żeby się do ciebie przyczepić i cię zdenerwować. Sama swoim zachowanie pokazuje jaka jest podła- denerwować kobietę w ciąży i to celowo- to dopiero inteligencja i kultura osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do karolinyyyyyyyyyyyyyyy
Sama piszsesz na pomaranczowo a wymagasz Od innych zaczernienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
no psychofanka dobrze powiedziene ... pewnie to jakies biedne dziewwcze, ale co zrobic.... cale szczescie mnie to w ogole nie wzrusza naprawde ogolnie to na nia poprostu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
pisze na pomaranczxowo od samego poczatku ty tepa cipo a nie tak jak ty sie tu udzielasz na forum na czarno a jak ci cos nie w smak to na pomaranczowo ..... taka jestes madra spadaj stad w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dziewczynki moja kochana mamusia na walentynki kupila mi termofor ;-) wiec teraz jak beda mnie bolaly plecy zamiast goracej kapieli zrobie sobie oklad z termoforu...podobno dziala a teraz o znieczuleniu zewnatrzoponowym ja bardzo bym chciala ulzy sobie w cierpieniu aler moj facet jest przeciwny. jakis czas temu trenowal kobiete ktora po takim wlasnie znieczuleniu przez okolo pol roku byla sparalizowana ..... zdarza sie to dosyc rzadko ale jednak sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie choroba tak rozkłada, że masakra :( najgorzej że strasznie zatoki mi zawaliło i boli mnie bardzo głowa. Wizytę u lekarza mam w czwartek to może mi coś poradzi :) a jutro na wyniki. Faktycznie każde laboratorium ma inne normy, więc cięzko porównać. Ja np zrobiłam ostatnio wyniki dla synka bo on też nie je mięsa jak ja i bałam się, że może coś nie gra. Wszystko było niezgodne z normami aż się przeraziłam ale jak poszłam do pediatry to powiedziała, że podają zakres norm dla kobiet i mężczyzn ale nie uwzględniają dzieci i kobiet w ciąży, a dla tej grupy normy są inne. Więc synek zdrów jak ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny, o co taka wojna! masakra, wogóle nie kumam czaczy!:P A jeśli chodzi o przeliczenie cen pieluch za szt, to jak sie kupuje w marketach to zazwyczaj na dużej cenie są podane ceny za szt:P a kiedy najlepiej kupować, teraz zaczynam 33 tc, czy nie będę śrirusem jak już kupię, czy lepiej się wstrzymać? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko... ja już kupiłam kilka tygodni temu bo była promocja 23zł za 43 szt. Teraz czekam na promocję na chusteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
beatko jak chcesz to kupuj ja jeszcze nie mam nic - oprocz ubranek i wanienki ale ja tak ze wszytskim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka2 ja też się zastanawiam czy wracać czy nie po macierzyńskim. Po synku wróciłam i cięzko było zwłaszcza, że pracę mam bardzo stresującą. Ale znów wizja chociaż jednego roku wychowawczego jest przerażająca bez kasy. A z jednej pensji przy dwójce dzieci ?! A z drugiej strony przedszkole i żłobek też kasy cała masa. I weź tu miej dzieci w tym Wspaniałym Kraju. Polityka prorodzinna? co to takiego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no to dobrze, bo dawno nic nie kupiłam dla małego, bo w zasadzie wszystko już mam, to pieluchy bo pieluchy, ale zawsze to radość z zakupów sprawi:P A mały dziś szaleje w brzuchu, juz musze siedzieć na leżąco, bo tak się rozpycha:P może sie obróci, trzymajcie kciuki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
ja mam z kim zostawic dziecko ale nie wiem czy chce, znaczy czy bede chciala... ale znow nie chcialabym sie w domu zasiedziec i zapuscic korzeni.... bo to nie dla mnie zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała wrócić do pracy głównie ze względów finansowych, bo no aż tak nam się nie przelewa, a plus jest taki, że rodziców mam zaraz za ścianą, więc z opieką problemu nie będzie. Gorzej jest z tym, ze pracowałam w centrum handlowym po 12 godzin i obawiam sięm że na dłuższą metę ciężko będzie się rozstawać z Dominikiem, ale na to jeszcze jest trochę czasu, więc może jakoś sie wszystko ułoży i wygramy w totka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was ostatnio nie pisała o tym, że po przebudzeniu ma napuchnięte dłonie? Bo lekarz mi dziś jeszcze powiedział, że jeśli coś takiego zacznie sie pojawiać, to żeby sobie na wieczór gazikami obłożyć nadgarstki kwaśną wosą(jakieś "lekarstwo" na A), bo później mogą wyjść z tego komplikacje z brakiem nawet czucia w rękach po porodzie! Także jak coś to tak mi powiedział. A o opuchliźnie mówił ogólnej, że to zupełnie normalne że występuje, że nic z tym się nie zrobi, a najlepiej nogi do góry i odpoczywać lub jeśli możecie spacerek na świezym powietrzu:P tym bardziej, że zanikają mrozy nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
mi juz nie chodzi nawet o kase na chwile obecna oczywiscie bo nie wiem jak to bedzie pozniej bo dzidzia sporo kosztuje... prace mam biurowa od pon do pt 8h moze na pol etatu by sie dalo.... boje sie ze jak nie wroce to juz wcale nie bede pozniej miala do czego, choc w sumie nie powinnam sie tego obawiac bo prezes nie jest zadowolony z dziewczyny na zastepstwo i podobno czeka na moj powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek nie chodził do żłobka teściowa się nim opiekowała. Ale niestety przypinała go do wózka i sadzała przed tv więc dziecko ani ruchu ani zabaw edukacyjnych :( a jak wracałam głodna zmęczona po pracy nawet nie miałam jak zrobić obiad bo leciała do mnie z krzykiem "zabieraj go już bo mam go dość". Więc tym razem takiego błędu nie popełnię. A opiekunka nie wchodzi w grę bo przecież jak ma przyjść skoro teściowa jest w domu (zresztą taka opiekunka dla dwójki dzieci kasy weźmie tyle co ja zarobię ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata.sr>trzymam za Ciebie kciuki. Jak wygrasz, daj znac, zebysmy mogly pozazdroscic ;) Ja juz mam plan. Nie ide na macierzynski. Przeprowadzam sie obok mojego biura i bede pracowac z domku.Kilka razy w ciagu dnia lub w razie potrzeby bede wpadac z dzieciaczkiem na kontrole. Myslalam o niani, ale nie chce zeby obca osoba zajmowala sie moim bobaskiem, a poza tym szkoda kasy... Dzisiaj mialam dluga dyskusje z mezem. Mysli, ze uda mu sie wymigac od pieluszek.Przez takie jego gadanie przykro mi sie zrobilo, wiec podsumowal, ze jakos sobie damy rade, ale nie wiem co to ma znaczyc. Nie jestem teraz pewna czy bede mogla liczyc na niego w tej kwestii czy za kazdym razem bedzie mnie wolal jak bedzie potrzeba wymiany pampersa. Ech, ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
ile teraz trwa macierzynski bo nawet nie wiem tak dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka28-> hehe nie dzięki:P i nie przejmuj się, zawsze to jest inaczej jak się mały pojawi:P mój Damian to teraz powiedzmy, że ogólnie jest anty dzieci, ale jeśli chodzi o Dominika, to myslę, że jego nastawienie się zmieni;P Także nie będzie źle, napewno sma ze wszystkim nie zostaniesz, szkoda sie martwić za wczasu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa2-> 20 tygodni, które możesz poprzez złożenie odpowiedniego pisma do 24 tygodni, plus jeśli masz zaległy urlop, także wychodzi to ok pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa2
dziewczynki ja juz zmykam , ide wziac prysznic bo zaraz moj wroci z pracy ;-) tylek mnie juz boli od siedzenia dzisiaj. milej nocki zycze, przespanej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam dziewczyny, ze macie do czego wracać. Ja od grudnia planuje szukać pracy. Teściowa od stycznia przechodzi na emeryturę, liczę na to, że zajmie się małym .Z drugiej strony boje się, że jak go zostawię to ominą mnie wszystkie piękne chwile- pierwszy kroczek, pierwsze słowo- mimo to muszę wspomóc nasz budżet domowy. Widzę ze wszystkim udziela się siedzenie w domu, siedzimy i rozmyślamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata.sr> moj uwielbia dzieciaki, ale chyba boi sie takiego bardzo malutkiego maluszka i stad to jego gadanie.Z pewnoscia sama mnie nie zostawi ze wszystkim, ale chcialbym zeby pieluszki tez potrafil zmieniac, a nie wymigiwal sie od brudnej roboty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Karolinaaa- nie zwracaj na nią uwagi , to możne sie odczepi., ale ja zobaczyłam że ty co nie napiszesz to jest żle :):) Beata sr- w ROSMANIE teraz sa pieluchy pampers 6 szt 27 zł- to jest dobra cena bo zawsze na nią poluję :) Tylko nie wiem czy o te chusteczki Ci chodzi kasiek- faktycznie ale miałaś z tą teściowa kafka- u faceta sie zmienia jak sie rodzi dziecko. Mój w ogóle nie miał podejścia do dzieci i zawsze się śmiał ze będzie pracował po 14 godzin . A jak przyszło co do czego to i pieluchę nauczył się zmieniać i wszystko robi co trzeba. Także u Ciebie będzie dobrze :) JA po Hani byłam na macierzyńskim , zwolnieniu lekarskim, zaległych urlopach, wychowawczym 5 mieś i zaszłam w ciążę i znowu na zwolnieniu lek. i takim sposobem jestem z nia juz 19 mieś i nie żałuje że nie poszłam do pracy . jestem z nia na codzień i patrze jak sie rozwija i powiem szczerze do pracy mni enie ciągnie. Po małym planuje macierzyński, zaległy urlop i 4 mieś wychowawczego i do pracy :( ale wiem że mi nie bedzie sie chciało. Ja mam na dole 2 niańki i jak będzie zdrowie to one będą pilnowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim Paniom :) U Was dzisiaj też tak mroźno? Myślałam, że zima odpuszcza, a dzisiaj od nowa to samo... A czy orientujecie sie, czy np na wychowawczym mogę pracować na pół etatu? Wzięłabym np 4 może 5 miesięcy wychowawczego, ale żeby nie zostać całkiem bez pieniędzy chodziłabym na te 4 godziny do pracy. W tym czasie miałby kto zająć się młodym no bo na całe 8 czy nawet 9 godzin to już na pewno nie. Planuje co tu zrobić na obiad i pomysłów brak Nachodzi mnie na barszczyk czerwony, może się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja planuję szukać innej pracy bo mi już mój pracodawca zapowiedział,że prawdopodobnie nie przedłużą mi umowy a mam do 09.2012. No nic, zobaczymy. Czy wam też krwawią dziąsła???ja nigdy tego problemu nie miałam a teraz co umyję to jest krew na szczoteczce:/używam lacalut ale to nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka mi krwawily tak ok połowy ciązy ale to przez jakis tydzień może 2, zanim sie wybrałam do dentysty to przeszlo. Nic na to nie stosowałam, jak Cisie bedzie dłużej utrzymywać, to może zapytaj w aptece albo u dentysty o cos bardziej skutecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Z tego co się orientuję, to nie można pracować na wychowawczym, ale musiałabyś się dokładniej dowiedzieć, bo ekspertem nie jestem. Krwawienie z dziąseł, jeśli nie masz "zuzytej" szczoteczki, to radziłabym się udać do dentysty! Lepiej dmuchać na zimne, a jeśli chodzi o zęby to już wogóle! Czy Wam lekarz też powiedział, że dobrze jest oprócz witamin dodatkowo zażywać wapno? Mi dokładnie przepisał "calcium gluconicum". Chciaam sie te zapytać o wózki, bo znalazłam kilka na allegro które ewentualnie chciałabym kupić i chciałam się Was ekspertów doradzić, który wydaje Wam się najlepszy?? Będę wdzięczna za odpowiedzi:) poniżej wklejam linki:) 1) http://allegro.pl/kunertgold-aluminium-4-gratisy-lekki-i2114633122.html 2) http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-polaris-3w1-i2092553416.html 3) http://allegro.pl/wozek-murano-bebetto-8-w-1-8-gra-termometr-i2071788690.html Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja z Synkiem siedziałam do 2 roku życia, później poszłam do pracy a On do żłobka:) Teraz też chciałabym tak posiedzieć:) Tym bardziej, że mam urlop zaległy z zeszłego roku 17 dni i jeszcze dojdzie z tego, tylko nie wiem czy pełny (nie pamiętam jak to się liczyło), macierzyński 20+4 tyg. i wychowawczy później:) jeśli firma w której pracowałam przetrwa, bo wisi na włosku... Na wychowawczym można podjąć pracę tylko jest warunek, musisz sprawować osobistą opiekę nad dzieckiem w czasie pracy:) Czyli albo praca w domu albo własna działalność. Także Alexsiasz może po prostu zrezygnuj z wychowawczego i idź na pół etatu, jeśli masz taką możliwość, wtedy też jesteś chroniona przed zwolnieniem:) A jutro słodko będzie:) Tłusty czwartek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×