Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość Agata87r
Witam wszystkich, wczoraj sie dowiedziałam ze jestem w 18 tyg. ciąży czyli 4,5 mca. Nic o tym nie wiedziałam tylko teraz okres mi sie spoznił. Okres w ostatnich 3mcach miałam bardzo skąpy prawie w ogole. myslałam ze to od stresu bo moja mama ma raka z przrutami spraw kobiecych.bardzo się nia przejmuje...Wiec myslałam ze to wina stresu a tu babas...Czy to jest normalne ze nie odczuwałam żadnych objawów.Dzidzia odpukać zdrowa. Boję się tylko że cos może byc nie tak bo zanim sie dowiedziałam to piłam przed snem 1-2 lampek wina prawie codziennie....Nie wiem co myslec. mam chas w głowie. Nie musicie odp tak tylko chcialam sie wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
jeśli lekarz zbadał Ciebie i dziecko i powiedział,że wszystko dobrze, to się nie martw, tylko zacznij cieszyć ciążą i dzieckiem (pewnie za chwilę zacznie kopać :) ). Jeśli nie prowadziłaś skrajnie niezdrowego trybu życia (alkohol,nikotyna, ciężkie leki,ekstremalne sytuacje) to co inne nie wpłynęło raczej znacznie na ciążę i zdrowie dziecka, nie myśl o tym. A wino to nie trucizna i wprawdzie w ciąży oczywiście nie można pić, to myślę, że Twoja nieświadomość niczego złego mu nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata87, nie martw się, wszystko będzie dobrze. Cudny prezent zrobiłaś swojej mamie:-) Dbaj o siebie. Ja też zamierzam stosować testy owulacyjne, z pierwszą ciążą nie miałam problemów, zaszłam w pierwszym cyklu, ale teraz też mam stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
a ja bylam dzis u ginka i prolaktyna pieknie mi spadła 29.7 ng/ml do 0,74 ng/ml (troche teraz za niska) no i spoznia mi sie okres i gin kazal zrobic mi jutro rano test ale nie robie sobie zadnych nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolcia daj znac jak tam test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
a ja byłam u lekarza z badaniami, mam małe wahania poziomów hormonów, ale lekarz stwierdził, że to wskazuje jedynie na zaburzenia hormonalne, a nie chorobę. Mogę to prostować, aby cykle były regularne, ale mogę spokojnie czekać, bo nic złego się nie dzieje, więc chyba wolę mieć cykle 50dniowe, zamiast pakować się hormonami,zwłaszcza,że jajeczkowanie powinno być normalne. Zobaczymy, na razie wyluzowałam, że nic mi nie jest i spokojnie zabieramy się za rozmnażanie jak tylko przyjdzie miesiączka zacznie się nowy cykl, ale po luteinie powinno się to szybko udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
a ja tak jak myslalam-niegatywny;( ale okresu dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
hej Dziewczyny! jak Wasze samopoczucie? Daria kupiłam tabletki wiesiołka :) od wczoraj je łykam :P moze cos pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolcia przykro mi ze test wyszedł negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
jeszcze na to wszystko od nowa nie mam okresu i teraz nie wiem czy znowu mi sie zatrzymał czy co sie stało....nie rozumiem tego wszystkiego...kobieta jest strasznie skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było dopiero teraz znalazłam trochę czasu;-) U mnie na razie ok. Jutro rozpoczynają mi się dni płodne i pora się skupić na "rozkoszy"hihi 3nadzieja3 u mnie widzę poprawę w śluzie. Jest mega mokro:-)Daj znać czy u Ciebie też tak jest. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karolcia22 może poczekaj jeszcze z dzień i zrób ponownie test lub betę hcg?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
zrobie jeszcze jutro albo po jutrze test i zobaczymy ale nie mam zadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dołączę do was dziewczyny :) 23 lata, od 2 cykli starania o pierwsze maleństwo. póki co na marne... w związku z nieregularnymi cyklami 36-60 dni wybrałam się do ginekologa-endokrynologa. hormony w normie, jednak pęcherzyki nie pękają. lekarz jest świetnym specjalistą, lecz główny problem widzi w mojej wadze. twierdzi, że jak nie zgubię sporej ilości kg to będzie mi ciężko "zaskoczyć". pytałam na wielu forach i dziewczyny twierdzą, że ani waga ani niepękające pęcherzyki nie są przeszkodą w zajściu w ciążę. dlatego jestem dobrej myśli :) już 2 dni po @ i wracamy do starań. czekam również na kolejną wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
extraordinary girl - niepękające pęcherzyki są jedną z przyczyn niemożności zajścia w ciążę....Jak masz zaskoczyć skoro nie masz owulacji??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
zrobiłam 2 test-negatywny.juz straciłam nadzieje.10 miesiac staran na marne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karlocia a @ przyjechała?jeżeli nie, to może iść na bete hcg i nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
nie przyjechala ale mi sie wydaje ze znowu cos sie stalo z moim organizmem i zatrzymala mi sie @ tak jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaX
Cześć dziewczyny :) my z mężem też staramy się o dzieciątko :) dziś miałam dostać miesiączkę ale dalej jej nie ma temperatura utrzymuje się dalej na poziomie 37, mam bóle jajników, czasem czuje takie bulgotanie w brzuchu, mam zawroty głowy, często oddaje mocz i jestem strasznie płaczliwa.. Zastanawiam się kiedy najlepiej zrobić test żeby wyszedł wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaX
jak uwazacie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Daria i jak tam u Ciebie? ktory dc?ja biorę tego wiesiołka, jest znaczna róznica, czyli działa :) ja mam dopiero 11 dc wiec czekam na dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
3nadzieja3 u mnie dzień cyklu 19(dni płodne). Na razie odstawiłam wiesiołka, ale jest rewelacyjny:-) wczoraj wieczorem miałam małe zatrucie. Coś zjadłam nie tak i wymiotowałam....Mój mąż od razu że to ciąża.Chyba nie, co?:-)za wcześnie, żeby stwierdzić.Nic prawie dzisiaj nie zjadłam bo co zjem to mi źle(mdli mnie). Poza tym u mnie spokojnie. IwonaX najlepiej to zrobić test krwi jest bardziej wiarygony niż ten siuskowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwaga jak i niedowaga moze utrudniac zajscie w ciaze. Nie wiem gdzie ty wyczytalas ze niepeKkajacy pecherzyk nie jest przeszkoda. Jak ma dojsc do ewentualnego zaplodnieniA gdy nie zostaje uwolniona kom jajowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Co tutaj tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
jestem załamana,dzisiaj kuzynka urodziła mojego meza i taka kruszynke maja kochana a ja dalej nic;(jest mi tak cholernie smutno;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karolcia u mnie podobna sytuacja. Rodzinny baby boom.Też mi jest smutno,że wszystkim się udaje i to od razu, ale się nie załamuje. Trzeba iść do przodu. Głowa do góry-uda nam się:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooooo ioooooooooooooo
[zgłoś do usunięcia]KAROLCIA22 nie tylko tobie jest przykro i nie tylko ty sie starasz i nie umiesz zajsc w ciaze wiele par stara sie latami po 2,3 lata lub wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooooo ioooooooooooooo
KAROLCIA22 10 miesiecy to nie jet jescze duzo i nie jest to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
Karolcia bedzie dobrze, trzeba tylko w to mocno wierzyć... a takimi głupimi komentarzami sie nie przejmuj, kazdy przeyzwa swoją sytuację na swoj sposób. Daria a Ty jak tam ? juz pewnie po dniach płodnych? ja mam dzisiaj 15 dc, ale w testach owulacyjnych jeszcze dwoch kresek nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×