Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

dorotka gratulacje, grunt że nie przybyło to najważniejsze a to do wazenie nic pić nie można i jeść tylko trzeba sie wypróżniac? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, gratuluję Wam spadku. U mnie na minusie 2,2kg. Nie mam czasu ostatnio, buziam Was i miłego dnia :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ok. Dorotka nie mozolnie tylko powoli i bezpieczniej.:-) pisałam jak nie przybyło znaczy sie jest super . Cześć sama, dzięki i wzajemnie ja jeszcze dwa kg i będzie cel października osiągnięty już chce te dwie cyfry a potem już powoli i bezpiecznie.:-) dziś był serek naturalny homo i kromka chleba owsianego szklanka soku pomidorowego i dwa plasterki fileta z indyka co za raj dawno tak nie jadłam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do końca dnia woda i jabłka nie ma co tak odrazu sie przyzwyczajać do dobrego.;-) dziś jadę na ta zumbe z sąsiadka.:-( martwię sie że będą sie śmiać ze mnie.:-( próbuje zobaczę chociaz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, Nie ma \się co wstydzić, olać wszystkich i inwestować w siebie, ja tam wyglądam jak foczka, a żyć mam zamiar i w dodatku na złość prawie byłemu małżowi, a na dodatek szczęśliwie! Wiecie niedawno usłyszałam od mężczyzny, że za taką kobietą to by na kolanach poszedł, więc może to nie kwestia wagi tylko wnętrza? Jasne, że chcę być szczuplejsza, dziś byłam na elektrostymulacji, a wieczorem chcę sobie pobiegać, żeby było to efektywniejsze.... ...i zobaczymy. Dziś na obiad porcja schabu pieczonego z ziołami z kaszą gryczaną i sałatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga masz rację.:-) wnętrze najważniejsze a odchudzan sie dla siebie nie innych więc po hu... sie wstydzić. Ja myślę tak.a faceta mam jak ciastko z kremem i wszyscy mu sie dziwią jak on z taka świnia siedzi a mógłby mieć każda.:-) ha ha i dobrze niech zazdroszczą a ja wiem i czuje że jestem kochana i moje ciało jakie by nie było też było jest i będzie tak mi powiedział bo w przyszłości zupy pięknością nie okrasisz ha ha a mi to ta okrasa nie potrzebna poza tym podobam sie facetom więc nie będę sie odchudzać dla nich tylko dla swojego serca i kręgosłupa które siadają i muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko się ciesz, że rozumny ten Twój facet, ja trzy lata temu usłyszałam, że jestem ćwierć inteligentna, do niczego się nie nadaję, żebym nie liczyła na prezenty czy dbanie o związek... Teraz jestem w trakcie rozwodu, za chwilę cztery dychy i zaczynam od zera... wtedy schudłam 19 kg ale wróciło i znów walczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kupilam proszek zasadowy pomaga w oczyszcaniu organizmu polecila mi to magister z apteki wiec juz dawke na dzis zaylam czas pokarze do tego ppije wywar z pietruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga co Ty sie słowami byle czego przejmujesz.:-) bo inaczej go nazwać nie można. Pokazesz mu na co Cię stać przyjdzie na kolanach ale Ty oczywiście do tego czasu będziesz już super laską w pięknym związku, mam rację? He ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus ja tez zaczynam od nowa wszystko po 19 latach malzenstwa i powiem ci ze mam wiecej w ciagu dwoch lat niz przez cale swoje malzenstwo zycie bywa...ale co tam uj z facetami takimi jak moj heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu oczyszczyc organizm i przy okazji na poczatku brania moze niezle przeczyscic wspomaga prace jelit rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu wiem jedno ze woda jest usuwana z organizmu widze po sobie ze waga dziwnie spada bo w poniedzialek mialam 89.4 a dzis mam 87.8 a to dopiero dwa dni nie wiem dlaczego ale moze wlasnie to powoduje stasowac bede caly czas w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no ja dorotka to duzo bardzo pije bynajmniej staram sie ale ta norme osiem szkl dziennie to napewno wypjam a i do tego 3 zielonej herbatki plus trzy ziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobilam salatke z dwoch zielonych papryk salat lodowych zielonej i czerwonej ogorka 4 jaj puszki tunczyka 1 cebulki 3 pomidorow jogurt grecki light natki pietruszki 1 marchewki i bede ja jesc przez 4 dni beda witaminy i bialko mam nadzieje ze sie nie upase na tej kompozycji oczywiscie bez zadnych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam u doktorka byl bardzo zdziwiony moja waga i zadowolony ale tez dostalam opier......ze za szybko i zamiast pomoc sercu to je oslabie musze troche zwolnic tempo :-( dal jakies witaminki ale niech se je wsadzi wiem bo kiedys bralam i tylam po nich bo apetyt po nich jest . oczywiscie kazal mi sie nie poddawac bo mam bardzo wazna misje do spelnienia otoz ze 2 nie udane ciaze przez moja wage to za duzo bo u mnie jest tylko otylosc brzuszna a to wlasnie jest ten problem i trzeba dotrwac zeby jeszcze 3 nastepne wychowac no oczywiscie go wysmialam ale jadac do domu uswiadomilam sobie ze doktorek ma racje oczywiscie w przyszlosci chce miec dzieci moze byc i troje ale jeszcze nie teraz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu damy rade ja dzieki wam tobie zaczelam pic wiecej juz nawet dwa i pol litra jadam kanapki ale takie z lisci salty i wsrodku plastry wedlinki na dwa licie dwa plastry i zwijam je w rulonik ala nalesnik zapycha sie tym nawet calkiem smakuje proszek nie zaszkodzi ci a pomoze poczytaj o nim zanim sie zdecydujesz jest bezpieczny a to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten proszek zasadowy swietnie ponoc dziala na otylosc brzuszna czytalam i o tym popytaj lekarza jak amsz jakies obiekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do herbatki i owszem pijam ale czerwona bo bardziej mi smakuje wiec nie jest to juz szklanka wody i dwie kawy ale ponad dwa i pol litra roznych plynow nie liczac kawy co bardzo mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i zwiekszona ilosc plynow pwooduje ze waga mi zaczyna lepiej spadac no zobaczymy dzis sama bylam w szoku wazac sie zciekawosci oby tak zostalo nie szlo w gore to bede chepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×