Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Basia http://forum.dr-kwasniewski.pl/ link do forum dr ziemniaki 1500g,cebula200g,smalec 100g,boczek wedzony400g, sól,pieprz,majeranek. Dziewczyny ,swietnie dajecie sobie rade.tylko tak dalej. GOSIA Dzisiaj masz super proporcje.gratuluje. reszta sekty nas opusciła? nie zagladają.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia http://forum.dr-kwasniewski.pl/ link do forum dr ziemniaki 1500g,cebula200g,smalec 100g,boczek wedzony400g, sól,pieprz,majeranek. Dziewczyny ,swietnie dajecie sobie rade.tylko tak dalej. GOSIA Dzisiaj masz super proporcje.gratuluje. reszta sekty nas opusciła? nie zagladają.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jaka babka wyjdzie Basi.proporcje ma fajne. ja moje kulki bede jadła tydzien,chyba ze ktos sie dołaczy z domowników. jestem juz po kolacji-twarozek z 36% smietanka i szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia chyba nie ten, upiekłam babkę , jestem najedzona ziemniakami i nie będę pchać na siłe dziś , ale jutro do śniadanka będzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam babkę na smalcu gęsim, tak mi smakuje że nie mogę sie powstrzymać żeby go nie dodawać do wszystkiego! ką snęłam 10g , ma łyżkę cukru a jest tak pyszna i tłusta i słodka! , niebo w gębie, oj jutro będzie jedzona! miałam nie próbować ale sie skusiłam.ale ma takie proporcje że te 10 g mnie nie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i raczej wygląda jak placek ma ok 3cm grubości, a blaszka nie taka wielka, pyszne pyszne i polecam! a jutro to ją zjem chyba całą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam przepi. Tak bardzo odzwyczaiłam się od słodyczy, że ostatnio kompletnie nic nie piekłam. Muszę wypróbować sernik i babkę jeszcze przed świętami. Wczoraj zjadłam ciasteczko słone Lajkonik- jeden trójkącik. W ustach miałam smak samej mąki i soli. Bardzo mi się zmienił smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyka nie widać, a godzina "zero" się zbliża :) Wkurzają mnie te długie popołudnia, wolałabym kwiatki w ogrodzie sadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia ale tu musi być jakiś błąd w btw bo jak użyłam 250g tłuszczu, a potrawy jest 600g to jakim cudem w 100g ma być nie całe 6g,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. przepisałam z ksiazki i nie analizowałam tego. w kalkulatorze wyszło b53 t 242 w 106. potrawy 70dag. wynika z tego ze jest bład w ksiazce:) BRAWO za spostrzegawczosc. moim desery smakuja bo sa optymalni.spróbuj zrobic sernik gotowany.odłóż czesc dla siebie a do pozostałej mozesz dosypac wiecej cukru jesli reszta lubi słodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rana! wychodzi na to że będę go jadła tydzień waga moja 91,8 po poprzednim łikendzie z węglami poszło do góry i dopiero po tygodniu zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia , policzyłam i ja na kalkulatorze, ale powiedz mi co z tym białkiem roślinnym, jeśli odejmujemy to wychodzi go -25g( z maku 16 i 9 z mąki) czyli 28g białka bez roślinnego , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki - doszedłem do wniosku, ze zakładu już nie dam rady wygrać, trudno, świat się nie zawali.Najważniejsze teraz to utrzymać to co mam do wiosny. Potem będzie łatwiej gubić wagę, bo przyjdą prace w ogródku i jazda rowerami w plenery. Przez okres walki z nadwagą udało mi się wypracować właściwe proporcje żywieniowe wg ŻO i , co najbardziej istotne, objętościowe. Dosłownie - przestałem żreć, teraz jem. Mam nadzieję utrzymać te proporcje i nowe nawyki do kwietnia:). Oczywiście będę tu zaglądał i śledził na bieżąco wasze zmagania. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Basiu odejmujemy to roslinne. Patyk i tak gratuluje tego co udało sie osiagnąc:) teraz bedziemy czekac na relacje Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie sera pleśniowego. Na opakowaniu pisało jedynie że ma 48% tłuszczu. Orientujecie się może jakie ma wartości odżywcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie policzyłam go jak Lazur, ale wydaje mi się, że on ma 32%tłuszczu, chyba że się mylę :) Kolejne pytanie, orzechy. Zjadłam dzisiaj na obiad 150g migdałów czyli 30g białka. Jest ono pełnowartościowe czy nie? Odkąd zaczęłam czytać forum kwaśniewskiego wszystko mi się miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartosciowe białko to to zwierzece(mieso jaja,smietana),białko z tyb jest juz mniej wartosciowe,a roslinnego mamy nie wliczac do bilansu btw. serek napewno ma ok 30% tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×