Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

aborcja to morderstwo najpodlejsze z możliwych - dokonane na bezbronnej istocie

Polecane posty

tytułem wstępu - nie jestem katoliczką, więc antykościelną argumentację możecie sobie darować. mam w głębokim poważaniu wszystkie religie tego świata, także bluzgajcie na kogo tylko chcecie 🖐️ bredzenie że to TYLKO płód jest po prostu śmieszne. płód jest oddzielnym człowiekiem, dlatego też wg prawa może dziedziczyć. podobnie zabójstwo kobiety w ciąży kwalifikuje się jak podwójne morderstwo. w momencie poczęcia i połączenia 2 komórek powstaje nowe DNA, które określa wszystkie cechy człowieka - całkowicie nowej istoty. oczywiście większość ludzi woli się okłamywać i mieć sumienie czyste (bo nieużywane), ale nie zmienia to faktu, że aborcja jest najbardziej okrutnym i niesprawiedliwym morderstwem, jakie może zaistnieć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie słyszałaś o świętej inkwizycji skoro uważasz aborcję za najbardziej okrutne morderstwo o ile można aborcję we wczesnym stadium nazwać morderstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Zielona Żabo - czyżbyś zaszła? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w oka mgnieniu - właśnie sobie Raz Dwa Trzy słucham :D a tak serio to tak to właśnie jest że ludzi nadają "lepszą nazwę" czemuś ohydnemu i dzięki temu zabiegowi w świadomości ludzi to coś nie jest już tak ohydne. smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
To prawda, że jest to morderstwo, ale niekiedy uzasadnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamgpmwtj
Zgadzam się a wyobrażacie sobie że w usa aborcja legalna jest do 6-tego miesiąca? :O Obama to chuj toć już w piątym miesiącu dzieci rodziły się i przeżywały... A ci plujący jadem antykościelni - skoro wierzą że życie jest jedno to tymbardziej powinni je chronić i szanować do koorfy nędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro Cie już naszło na założenie takiego tematu to powiem od siebie że podzielałbym Twoje zdanie ale tylko od tego miesiąca ciąży, kiedy już nowy człek mógłby przeżyć w razie gdyby się urodził. Zygota, czy cosik powoli nabierającego kształtów, czy też zaraz po organogenezie to jeszcze nie człowiek. Czasem wyciągnięcie gluta, któremu brakuje raptem wszystkiego do stania się człowiekiem może uratować życie komuś, kto zaszedł w tą ciążę będąc do tego nieprzygotowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
żaba Letycja "nie, tylko katar. ale też leci, jeno z innej dziury" Gorzej, bo nie wiadomo z której strony wyleci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może uratować życie komuś, kto zaszedł w tą ciążę będąc do tego nieprzygotowanym" jak się jest nieprzygotowanym, to się nie uprawia seksu. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem antykościelny i mnie szczerze yebie temat aborcji. Przecież mnie bezpośrednio nie dotyczy, a jak by mi kiedyś trzeba było tym sposobem ratować hipotetyczną córkę czy coś w ten deseń to lepiej żeby było legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z autorką
Jak wyzej popieram Autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się jest nieprzygotowanym, to się nie uprawia seksu. amen. masz na mysli ofiary gwaltu? powinny byc zawsze przygotowane na uprawianie seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Borok
Seks tylko dla ludzi gotowych na konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Borok
Ofiary gwałtu w tym przypadku to mały % Typowy argument dla współczesnych SSmanów co za nic mają życie poczęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska, nie pierrdolcie że jak się nie jest gotowym to się nie uprawia seksu, bo też coś takiego kiedyś tutaj głosiłem to mnie mało nie zjedli przez monitor. Prawda taka, że żeby być w pełni przygotowanym na ew dziecko biorąc pod uwagę średnią (wysoką jak chooj) różnicę wieku partnera i partnerki to ludzie zaczynali by pożycie w wieku kobiety- 24 lata, mężczyźni- 30 lat. W zależności oczywiście czym by się zajmowali. W praktyce jednak pieprzy się ten kto ma się z kim pieprzyć i ten ktoś go kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szejbi
Aborcja powinna byc legalna jak w kazdym normalnym, rozwinietym kraju. Ale w tym ciemnogrodzie nic od lat sie nie zmienia :o jestesmy zacofani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks tylko dla gotowych na konsekwencje?Pierdolicie głupoty bo pewnych rzeczy nie da się przewidzieć.Z czasem dopiero wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja powinna byc legalna jak w kazdym normalnym, rozwinietym kraju. Ale w tym ciemnogrodzie nic od lat sie nie zmienia jestesmy zacofani.. okazuje sie, ze na slowacji, po zalegalizowaniu aborcji liczba tych zabiegow spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×