Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Jestem już w domu :) Dostałam @ :))))))))). Ale już miałam stracha :). Staraczkaaa - moze te intewrnetowe testy to nie są za dobre ? Beti - Miki tez się budził często bo chciał się do cyca przytulać :). Teraz czasami wstaje dwa razy o 2 i 5 rano. P{ierwsza pobudka bez mleka - biore tule i odkładam. Druga - dostaje 120 ml i sam się odkręca na bok i śpi. Może Twój pokarm Beti już mu nie starcza .... może spróbuj dać na noc mm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj love krove. i jak bylo ? neiwiem cyz dobre cyz nie to sie okaze ;) zxaraz zrobie kolejny i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u rodziców więc bez rewelacji :) Powinnaś te testy robić o jednej porze dnia .... starajcie się non stop ... skoro to dni płodne to szansa jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie ok 19 zawsze i rano ok 10:40 tzn zawsze orbilamn wieczorme ale jak zaczely sie pojawiac grube kreski to robie 2 dziennie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te testowe nie sa takie jak ta kontrolna moze owu dopiero sie zbliza ? hmm sama nie wiem bede robic codziennie i codziennie mojego do lozka ciagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zdjecia wygląda na najmocniejszą. A te ostatnie dwie o 19,20 to powstrzymywalaś się od picia prze ich zrobieniem? No nic zostaje Ci starać się i starać .... ona powinna góra dwa dni być tak mocna jak ta tesowa .... Jakoś nie ufam tym testom z internetu - tyle już złego o nich słyszałam ... a może jak będzie coraz mocniejsza to kup owu;lacyjny z apteki i zrób jeden dla potwioerdzenia czy te testy internetowe się nie mylą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrzę na te zdjęcie to te kreki w większości są podone - może tylko na zdjęciu ... Poza tym jak ja robiłam aptecznymi to kreska - słaba czy też mocna - wychodziła góra dwa 5 dni - 3 dni przed owu i z dwa dni po - po środku była najmocniejsza .... a Ty robisz już chyba z 15 test i ciągle coś wychodzi ... Oczywiście jak byłam w ciąży to też mi wychodziła cały czas - można to też wziąć pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wcześnie. Mi cien cienia na ciążowym wychodził ok 10 dpo. Ale raczej te testy są winne... no nie wiem nie chcę się wymądrzać - ale tak długo LH na poziomie wykrywalnym chyba się nie utrzymuje ... Kup z apteki i spróbuj - może potwierdzą diagnozę internetowych a może już jest po owulacji .... na razie szukasz owu po omacku .... najlepiej byłoby zrobić monitoring u dobrego gina - wtedy: 1. wiesz czy jest owu 2. wiesz kiedy ona jest 3. jak wiesz kiedy ona jest starasz się w najlepszym czasie 4. jak jej nie ma to bierzesz clo i ją wywołujesz 5. nie bierzesz luteiny bez wiadomości, że owu była .... Do tej pory branie dooopka i lutki nie wiadomo czy Ci pomogły czy nie namieszały bardziej ..... Może to dośc dużo kasy .... ale czy dooopek (bo on droższy) i lutka nie kosztowały też dużo - pewnie te koszty by się zwróciły a i jeśli coś jest na rzeczy coś byście już z tym robili ... Takie moje zdanie - zaczynasz od końca .... czas na gruntowne badania a potem leczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy na szczepieniu. Miki waży 8100 - chudy bo rodzice chudzi - tak usłyszałam. Przemianę ma dobrą to grubszy nigdy nie będzie ... Chyba muszę przestać się tym martwić - taka jego uroda i tyle ... Obsikał cały gabinet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Love :-) Pytałam pediatry, czy zacząć coś więcej wprowadzać, to mówiła, że na razie ten gluten. Sama nie wiem jak z tym moim pokarmem... Najpierw musi chcieć pić z butli, żeby móc mu mm dać...:-( A co do tego glutenu, jak gotuję zwykłą kaszę na 100ml wody, to robi się z tego ociupinka ( połowa wody się wygotowuje ), a jak robię kaszkę manną bobovity, to mam cale 100ml...Zwykłą kaszę wciąga łyżeczką, ale tą bobovity ciężko mu dać, bo rzadka strasznie...a z butli łobuziak nie chce...wczoraj m nad nim z pól godziny siedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love mój też szczuplaczek :-) w zeszły czwartek miał 7040 i 67cm... Jutro znowu idziemy do lekarza, mam nadzieję, że już go zaszczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove masz racje. tylko ciezko jest u mnie znalesc dobrego ginekologa na nfz ktory ma usg i w ogole. teraz chodze prywatnie ale ona tez nie ma usg wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, przypominam Ci że testy nie pokazują owu tylko poziom hormonu który przy owu wystepuje. Bywa ze owu moze nie byc a test wykryje jakies tam ilosci hormonu LH. Pogrzeb był piękny. Dużo ludzi, mnóstwo kwiatów. Piękna, srebrna (brokatowa) trumienka i morze łez. Nie spodziewałam się, że wszyscy bedą tak płakać. Caly czas padało. Nie wchodziłam z małym do kaplicy. Zostawiłam go pod opieką znajomej i weszłam sama. Dotknęłam trumienki i zastygłam. Nie mogłam ,,oderwać'' od niej ręki, jakby mnie zamurowało. Podeszłam do siostry i pocałowałam ją w głowę. Boże, jaki ból i cierpienie od nich (rodziców) biło. Po powrocie mąż stwierdził ze nie powinnam byla jechac z dzieckiem bo ludzie w jego pracy się dziwili ze zabieram małego. Chrzanie ich. Siostrze zależało na naszym przyjezdzie i wcale im się zle nie kojarzylo. Przeciwnie. Maly rozbawiał towarzystwo w domu po pogrzebie i nawet mi podziękowali że choć na chwilę mogli nie mysleć o swojej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, no nie wiem czemu mi tekstu nie dzieli po enterze :/ Ale pierodloną cenzure to robi, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora nie przejmuj sie tym enterem ;) co do owu to nie wiem zobaczymy czy byla czy nie ;p kurcze wiecie jak mnei dzis bolalo podbrzusze? juz sama nie wiem czy to na @ czy owu czy co ?! czulam takie ciagniecie, rozpychanie nie wiem jak to opisac nigdy tak nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xora co do pogrzebu i malego to moze i nawet dobrze ze go wzielas ze soba tj oni powiedzieli mogli choc na chwile zapomniec o tragedii, niestety zycie bywa ciezkie i nie wszystkim jest dane zyc bez problemow,ale trzeba miec glowe do gory i myslec pozytywnie, bo zawsze po burzy wychodzi slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORKA:(:(:( niewiem co powiedzieć, nie wyobrażam sobie tego pogrzebu, biedni rodzice tego dzieciątka:(:( Gosiu, zdąrzyłam...wszystkiego najlepszego :):) Dziewczyny, jedna rzecz mnie martwi....karmię małą pierią tylko w nocy imoże raz albo dwa w ciągu dnia, czyli jednym słowem byle jak, a @ od porodu jak brak tak brak;/;/;/.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko, wszystkiego Naj Ty stara dupo ;) Beti, Ty juz tyle wiosen masz za sobą? Jakos tak sobie ubzdurałam ze w moim wieku jestes. Nie wiem dlaczego. staraczka, dobry objaw to ciągniecie jajnika. Pytanie tylko czy owu czy cosik innego. Kala, kochana moja. Mam nadzieje ze moje wpisy nie sprawiaja Ci bolu. Ale pewnie tak jest :( W moich oczach jestes bardzo silną kobietą pod wzgledem psychicznym. Uczucie empatii nie jest Ci obce. Za to Cię podziwiam i szanuje. Ogromne buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia:) Jakoś ogarnęłam gości i masę sprzątania, nie było tak źle i mały był zachwycony większą ilością osób. W nocy nawet pospał i teraz rano wciągnął kaszkę bananową a teraz podziwia swoje stopy. Ja próbowałam mu dawać po łyżeczce tej kaszki to się na mnie wściekał teraz daję mu na 100 ml mleka 3 łyżeczki kaszki i jest przeszczęśliwy wciąga aż się uszy trzęsą. Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszecie o wadze Maluszków, to mój jest pulpecik około 8 kg i 70 cm długi. Ale nie wygląda na utuczonego, z resztą liczę na to że jak pójdzie to zgubi to co ma w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszecie o wadze Maluszków, to mój jest pulpecik około 8 kg i 70 cm długi. Ale nie wygląda na utuczonego, z resztą liczę na to że jak pójdzie to zgubi to co ma w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora wlasnie nie wiem czy to ciagniecie to czasem nie zagneizdza sie plemniczek ? :)) wczoraj musialam wziac nospe po dosc mocno mnei bolalo dzis jest mniej a jednak mam uczucie takiego dziwnego ciagniecia,pelna w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- najlepszego! Od 24 do 13 moj synek nie spal od 13 na 20 minut. W nocy na zmiane jadl- plakal ze chce jesc- gadal do mnie, spac mu sie nie chcialo a cieszylam sie ze po spacerze usnal na 1,15 w wozku w domu :/ glowa mi peka, zwariuje tu sama bez pomocy, wszystko mnie boliiiii. Czy to ten skok rozwojowy 11-12 tydz? Zorka-pieknie opisalas pogrzeb, dobrze ze tyle ludzi bylo i plakalo, rodzice mogli zobaczyc jaki to smutek i bol dla wszystkich, troszke latwiej razem. Love- dzis mi tesciowa powiedziala, ze siostra-jedyna- mojego M nie chce byc chrzesna! Bo idzie na kurs robienia na drutach! A moja matka mi gadaka, zebym spytala bo jak to jedyna siostra na pewno by chciala, strasznie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- najlepszego! Od 24 do 13 moj synek nie spal od 13 na 20 minut. W nocy na zmiane jadl- plakal ze chce jesc- gadal do mnie, spac mu sie nie chcialo a cieszylam sie ze po spacerze usnal na 1,15 w wozku w domu :/ glowa mi peka, zwariuje tu sama bez pomocy, wszystko mnie boliiiii. Czy to ten skok rozwojowy 11-12 tydz? Zorka-pieknie opisalas pogrzeb, dobrze ze tyle ludzi bylo i plakalo, rodzice mogli zobaczyc jaki to smutek i bol dla wszystkich, troszke latwiej razem. Love- dzis mi tesciowa powiedziala, ze siostra-jedyna- mojego M nie chce byc chrzesna! Bo idzie na kurs robienia na drutach! A moja matka mi gadaka, zebym spytala bo jak to jedyna siostra na pewno by chciala, strasznie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraaczka - a ja zyczę Tobie by Ci się plemniczek nie zagnieździł ... bo nie wiem co by mogło z tego wyrosnąć... niech Ci się zagnieżdźa zapłodn iona komórka tym plemniczkiem :).... Gin nie ma usg ?????? Jak ci ginowie ciążę prowadzą ??? Zorka - takie to smutne jak dziecko ledwo zdążyło zacząć życie a już musiało je zakończyć .... człowiek ma myśli jakim było by człowiekiem ... pewnie miało by swoje dzieci .... ile radości dałoby rodzicom.... ucałuj siostrę i wspieraj ... Gosiu - chciałabym być tak młodą starą dupą jak TY :). Wszystkiego najlepszego !!!! No to jak Miki pójdzie na nogi to nie wiem jak on zrzuci i jak będzie wyglądać :). Ale on przecież nie ma czego zrzucaC :))) Kala - ja odstawiłam od cyca i przez ok miesiące nie miała @ więc spokojnie. Hormony zanim się ustabilizują a organizm zacznie na nowo musi to potrwać ... Agusiii - z rodziną najlepiej na zdjęciu. Kurs szydełkowania piszesz? - to chyba oryginalniejsza wymówka niż konieczność trzymania świecy na chrzcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLA8585
DZIĘKI ZORKA:* No cóż...co mnie martwi.....sama niewiem, niby sie zabezpieczamy ale czort tylko wie co tam we mnie jest ze @ brak;/ a test sie boje zrobić:P raz wtszedł negatywny ale to było z 2 mies temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×