Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Cześć dziewczyny u mnie już lepiej. Po lekach i odpoczynku już praktycznie się nie ciapie. Dokucza mi tylko ból brzucha, ale lekarka powiedziała, że to od rozciągania się tam wszystkiego. M. wreszcie przeszło. Jak wczoraj wrócił z pracy to szukał na zdjęciach z USG maluszka. Był rozczarowany, że nie ma. Dopytywał się też o termin porodu, a mnie lekarka na razie nic nie powiedziała. Dziś tylko studiował mój wykres z enpr. z nadzieją, że dojdzie kiedy narozrabialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta,to dobrze,że lepiej sie czujecie:) jest wiosna,zaraz beda krajowe warzywa...ale nawitaminizujesz Kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta super ze z toba lepiej i że Twojemu m przeszło :) też jestem ciekawa opini o tej macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dopiero was dogoniłam z czytaniem. Witam nowe dziewczyny i te strajace sie :-) wpisujcie sie w nasza magiczna tabeleczke :-). Katia życzę szybkiego porodu :-). Netta gratuluje szczescia :-) i cieszę sie ze M w koncu może zrozumiał. Ja kupiłam tego bebilonu 2 puszki, ale zakreciłam się i nie wiem jak liczyłam ze niby taniej wychodzi, na szczescie moja dobrze reaguje na zmiane mleka ehhh Asiu dzieki za link do maty, ale cie wyprzedziłam, bo kupiłam dla swojej księżniczki na Dzień Dziecka,a co :-) tylko przyszła wczoraj, ale jeszcze ona nie rozumie na szczęście. I musze Wam powiedzieć, że zajebiste to jest. Siedziała jak osłupiała i widać, że ją to interesuje i cieszy. Zamówiłam chyba z innej aukcji, ale cena zblizona. Także kupujcie fajne to jest. Nie tak dawno żaliłam się, że moja mała nie chce leżeć w wózku, jak się tak szybko wam pożaliłam tak polubiła wózek :-) Dziś byłyśmy na szczepieniu i bardzo dobrze je znosi, nie narzekam na te darmowe,kiedyś nie było czegoś takiego do kupienia, wiec kłuli i wychodowali dzieci, ale kto jak uważa. Mała w ciągu mies urosła 5cm :-) Jeszcze pamietam coś o smarowaniu pupy pisałyscie. ja od urodzenia nie smaruje jej niczym, sporadycznie kremem jak zrobi kupke i jest czerwona pupa z wysilku, a tak to tylko zasypka po fałdkach, bo troche ich ma, nie to, że jest tluscioszkiem :-). Nie pamietam o czym jeszcze pisalyscie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do testów ciążowych. Robiłam dosłownie dzień po tym jak nie dostałam okresu o godz 11 pamietam do dziś i kupiłam ten najtańszy i wyszły 2bladsze kreski, później zrobiłam na 2 dzień wieczorem, bo mój M nie wierzył, kupiłam wiec innej firmy i droższy godz 18 i wyszły 2 kreski wyraźne. Wiec to sprawa indywidualna jak wychodzą testy. Może ktoraś z was pamieta jak pisalam o kolezance, że dokarmiała butla i dostała okres, później kochali sie, guma pękła i nie dostała okresu, robiła testy 2 negatywy 1 pozytyw. W tym mies dostała okres. I co o tym myśleć?? Czyżby ten jeden test się pomylił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska...a moze jednak była/jest w ciąży a jaką matę kupiłaś-dawaj link:) najpierw mieliśmy owcę z canpolu-pomagała ćwiczyć wyciąganie rączek i chęć turlania się na boki,teraz chciałabym by zainteresowała sie stukaniem raczkami i nozkami w podłoże...czasem udaje jej się całkiem oprzeć na wyprostowanych rączkach....ale wydaje i sie ,ze szyjkajej leci w jedna strone ....a moja dzis w nocy nic nie chciała jesc,ale przez ząbki mielismy koncert od 1.30 do 2.50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Zostało mi do końca 90 dni :) coraz bliżej szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
czesc dziewczyny Nie odzywam sie bo nie mam pogtrzeby w sumie a tak potrzebuje pilnej porady co mam robic bo ja juz niewiem co mam myslec o tym otoz mialam miec badanie 12 czerwca HSG ale jakos na smie nie zamierza mi okres przyjsc jak nigdy dotad tak nie bylo czy uwas tez tak bylo ze zawsze regularnie ja przed badaniem nawet nie zamierza przyjsc no bylo we wtorek 3 kropki minimalne wczoraj juz troche wiecej a dzis juz sporo alke takiego przezroczysty ten czerwony tak jak by wogle go nie bylo a na podpasce ani sladu nic kompletnie nic co mam myslec bo ja juz od mysli wariuje troche jestem zla ze bede musiala przelozyc na lipiec nue wiadomotylko kiedy mam sie zapisac jutro bede musiala odwolac wizyte i czekac na okres sponia mi sie 4 dzien liczac dzieki za jakiegolwiek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktknfckjcjnk828282
RIOLEK ---- zrób sobie test ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
nie chce jeszcze robic po co mam ogladac po raz kolejny jedna kreche ale teraz przed chwila bylam to sa juz uplawy przypominajace na okres ale czerwono jescze nie mam zobacze pozniej co bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała gosieńka u nas jest takie sklep DINO i tam kupowałam bebilon za 39,99. W biedronce jest droższy. A już totalna porażka w aptece 58 zł :/ Netta moje gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka robilam ten test jak zawsze ujemny nie ma sie z czego sie cieszyc badanie zaraz bede musiala odwolac i dopiero na pazdziernik sie zapisac albo i pozniej bo jak tak ma przychodzic to co miesiac przed badaniem trzeba zrobic badania i to jest kolejne 70 zl a jak mam robic i tego nie wykorzystywac to dziekuje bardzo juz mi sie odechcialo wszystkiego taki moj los nigdy nie mialam takiego spoznienia i to toz przed badaniem nie przyjdzie ci mozna sie wscieknac jest tak wsicekla ze zaraz cos sobie zrobie netta gratuluje moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka skoro zachwalasz tak tą matę to chyba też się na nią skuszę:) Teraz widzę jak człowiek "głupieje" na punkcie dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, ja tez mam Dino :P Tylko że troszkę daleko i nie zawsze chce mi sie tam chodzić :) Rozleniwiłam sie w ciązy jeszcze hehe. Kondycja zerowa. Laseczki, a ta krecha ciążowa i ciemny pepek to mi tak zostanie?? :( Ja nie chce! Strasznie szpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja jestem już prawie 5 miesięcy po porodzie a kreche jeszcze mam,no i pępek też ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie znowu pod górkę. Wczoraj czułam się lepiej i za bardzo nałaziłam się po domu i znowu się ciapie. Zresztą rano najadłam się strachu, bo pojawiło się trochę krwi. Na szczęście teraz jest już brązowo-beżowe. Za to brzuch cały czas dokucza. Efekt jest taki, że chyba cały dzisiejszy dzień spędzę w łóżku. Mam też pytanie kiedy lekarz wyznaczył wam termin porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta wiesz co u mnie jakoś koło 1o tyg chyba? nie pamiętam,za to ja sobie sama na jakimś kalkulatorze w necie wyliczyłam. Odpoczywaj jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, gin Ci powie jak zabije serduszko bo lekarze własnie od tego momentu licza ciąze. Wczesniej moze wszystko się zdarzyc lub okazac się że jajo jest puste. Oczywiście u Ciebie się tak nie stanie! Dużo wypoczywaj. I relaksuj się. Nie zapominaj też o duphastonie. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia kup każde dziecko inaczej reaguje, ale może się spodoba, zawsze to będzie na pozniej, a teraz póki małe to tylko odserwacja. W przychodni inna mamusia zachwalała siedlisko do karmienia takie coś, że można dziecko pasami przypiąć i regulacja wysokości, ale pewnie to drogie, szkoda mi trochę kasy wydawać na teki bajery a później będzie walać się po szafach czy piwnicy. Dla mnie położna wyznaczyła termin porodu w 8tyg po prostu z okresu, a później z usg, u mnie poród nie sprawdził się ani z okresu ani usg :-). Wyjdzie samo :-D. Gosia już wogóle nie karmisz piersia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam. Byłam na kontroli ot tak do gina,bo jakiś śluz miałam dziwny, a na wizycie po porodzie nic mi nie dał na niego, no i sie przejełam, bo stwierdził, że jajnik jakiś powiekszony albo to może być torbielek. Martwie się czy to coś groźnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek...trzymam kiciuki,żeby i do Was bocian przyfrunął Netta,leż...dużo odpoczywaj,nie przemęczaj się, nie sprzątaj za dużo leż:) wiem,ze martwisz się i denerwujesz...będzie dobrze. Aguś,takie najzwyklejsze siedzonko do karmienia to takie drewniane ,z którego potem masz stolik i krzesełko - kosztuje ok 80-120 zł. jak młoda usiądzie sztywno sama,chcemy kupić jej huśtawkę http://www.borowkasklep.pl/HUSTAWKA-80.html -będzie służyła do karmienia i do zabawy (siostrze służyła niemal 3 lata) a stolik i krzesełko kiedyś tam plastikowe,zeby mozna bez problemu wynieść na podwórko i ewentualnie umyć w wannie lub wężęm ogrodowym...ale to temat za 3 lata...(może ktoś nam sprezentuje:) ) mata z palikami na zabawki sprawdziła nam sie rewelacyjnie-mała nadal sie pod nia bawi ,a ja mam wolne ręce-nie muszę machac maskotką...zostawia sie dziecko i nieprzeszkadza sie mu w zabawie:) bardzo motywowała ją do przekręcania sie. teraz na topie jest zwykły koc i turlanie się :) przyszła dziś ta mata muzyczna....ładna,kolorowa,ale młoda nie wie co ma z nią robić-rusza się i gra-no ok...ale co i jak to jej bez róznicy...to dla starszego dziecka,które wie jak wygląda krówka i wie,ze krówka mówi muuuu....zobaczymy za tydzień -dwa ...póki co jest gra,ale entuzjazmu nie ma. szał natomiast robi bobas śmiejący się (spadek po starszakach). bobas się chichra i ona po pewnym czasie też :) i teraz będziemy poznawac twarz Julci,mamy,taty i bobasa:) dziś moja odmówiła picia kaszy i mleka z butli. strajk.wyrzuca,wypluwa,bleeee....jechałyśmy łyżeczka...juz nie tylko zupka ale i kaszka bedzie łyzeczkowa...a mama ma coraz mniej czasu wolnego :D ostatnio tez zauwazyłam,ze kontaktuje jak mówi się "Julia umyła buźkę,tak mama umyła buźkę Julii" jakby rozróźniała kto jest kto:) jak widzi męża lub mamę to woła tatata lub babababa...taka śmieszka jest a jak Wasze bobasy? Monia___aa napisałaś ,ale nic o Tymciu-jak rośnie chłopaczek? a!tak czytałam o tym jak pisałyście o podejrzeniach czegoś drazniacego dzieci w gardłąch (chrapanie,charczenie),na to lekarz opwiedział mi ,ze nie ogarnia śliny imiesiac potem byly zablki...ale co dziecko to inna historia...+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu miło,że pytasz :) Z Julci już duża dziewczynka :] Tymula rośnie jak na drożdżach,mamy 2 zęby,drugi ząbek był tydzień po pierwszym ząbku,ślini sie niemiłosiernie,gryzie co popadnie. Żeby obrócic sie na brzuszek zbiera sie ale zebrac sie nie może,za to jak dam mu palce swoje to sie złapie i sie podciągnie! sam! jemy już inne pyszności niż mleczko. 22 maja mieliśmy ostatnie szczepienie,ważył wtedy 7400 i 69cm długi,lekarka wykryła jakieś szmery na serduszku,mamy przyjśc za 2 miesiące z tym. Ubranka przeważnie nosimy 6-9,9-12 a i ma bluzeczke na 1.5 roczne dziecko i bluzka w sam raz na niego,pokręcona numeracja. Bardzo sie wygina,mostkuje i tp i siostra moja stwierdziła,że to wzmożone napięcie mięśniowe,ale jestem na styczniówkach i tam dużo maluszków tak robi więc sama już nie wiem. Jak będe szła po recepte na mleczko to sie zapytam lekarki. Co tu jeszcze hmmm jeździmy już w spacerówce jakiś tydzień, bo gondola malutka już. Śmieje sie cały czas,chuligani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie-z numeracją ubranek jest wesoło:) to mówisz,ze mostek to objaw napięcia? kurcze moja robiła jakiś czas temu i przestała-myslałam,ze po prostu znudziło jej sie a jak pozostałe dziewczynki i chłopaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy karmiąc piersia można brac tabletki anty??? Kurde, zapomniałam zapytac na wizycie i w ogóle. Jeszcze nie współzyje ale widze że śluz juz się pojawił więc nagle mnie olsniło o tych tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) pisze z tel. Widze, że forum sie ożywilo :) Jutro o 9.15 mam wizyte u gina. Ciekawe co mi powie, bo termin z usg mialam na 18.06 ostatnio na 21.06 a z okresu wyliczyl mi na 27.06 sama za to policzylam sobie na 22.06. Od ok tyg pobolewa mnie brzuch a to na dole brzucha a to jak na okres czasem takie kucia na dole a czasem jakby krotkie skurcze, noi bol plecow. Dzis hydraulik skonczyl i mialam miec ciepla wode, kase wzial, pojechal, pompa piszczy, cos tam cieknie, wody cieplej nie ma :/!!! Dlatego wolalabym by poczekal do terminu, po ani wody, za to bajzel zostal :(. Auto mam popsute, mechanik kolejny dzien nie ma czasu :/ 3 dni temu bylam u znajomej urodzila miesiac temu, bylam 3 godz, nie nastroilo mnie to pozytywnie, wrecz przeciwnie, 4 razy zmieniala pieluche, 3 podejsia do karmienia, raz zjadla moze 5 minut, prawie caly czas plakala. A i tak wydaje mi sie ze byla w miare grzeczna :/ ona ma do pomocy meza- w domu pracuje, zreszta teraz ma wolne, rodzicow na dole- juz oboje nie pracuja, matka lekarz, tesciowie maja sklep przywoza im zakupy. A ona widze, ze zmeczona caly czas. Wiec zastanawia mnie jak ja sobie poradze sama od rana do wieczora, M z pracy wroci ok 20. Jak wy dziewczyny dajecie rade, ja zwatpilam Netta- gratulacje, nie obraz sie, ale jak ci gin kaze odpoczywac to tak zrob, nawet ze wzgledu na wczesniejsze twoje wredoty. A swoim M sie nie przejmuj, teraz Wy jestescie najwazniejsi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×