Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

he he he jak nie urok to sraczka. Wczoraj mój mąż został poproszony na chrzestnego ni i pytanie ile sie daje ??:) Michałek jest z grudnia i wszystko byłoby dobrze, dyby nie fakt, że temu małemu tylko ptasiego mleka brakuję, więc prezent raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - dobrze, że już Ci lepiej. To hormony jak nic! Ja miałam jeden taki dzień, że myślałam, że ze sobą nie wytrzymam. Załamanie nerwowe i wqrw od rana do późnego popołudnia - później przeszło mi nagle jak ręką odjął :-) Aaaaaaaaaaaaa dzisiaj mam USG połówkowe. O 15. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka znam to, tez siedze dzien w dzien sama w domu i czasem mam takie jazdy, ze rycze bez powodu a jak maz wroci z pracy to mu mowie, ze wszystko jest bez sensu, ze ja nawet nie mam po co z lozka wychodzic czy sie ubierac, bo i tak tylko w domu siedze... Ja jeszcze nie mialam glukozy ale lekarka juz zapowiedziala, ze po nastepnej wizycie zrobimy, to bedzie 26-27tc, wizyta zaraz po swietach we wtorek... Dzis wyjatkowo wstalam wczesnie ;) bo mnie kolezanka z synkiem odwiedzi :D Ten niby jajnik ciagle mnie boli... Chyba sprobuje wziac nospe, chociaz troche sie boje ale niby w ciazy jest bezpieczna, moze pomoze, a jak nie to jutro do ginki zadzwonie i sie poradze. Zazdroszcze tym co maja inne ciezarowki blisko... Ja tu nikogo nie mam kurcze :( jedna kolezanka zaszla to sie wyprowadza (ale i tak mieszka 50km ode mnie) na drugi koniec Polski, eh... Ok, uciekam sie ogarniac, miego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna kupcie sa takie pamiatki srebrne jakis obrazez zrebrny Matki Boskiej. bo to w sumie albo na chrzciny zawsze albo na komunie to jest dobry prezent kilka lat temu moj M dal swojemu chrzesniakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do badania glukozy to moja lekarz mi przed chwila powiedziala jak bylam na badaniu krwi ze nie musze miec badanej glukozy bo jestem dobrych wymiarow.... i du.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello lasencje:) Jak tam Wasze brzuszki? Rosną? bo mi się wydaje, że mój zwiększył tempo wzrostu a mała tak kopie, że szok wczoraj cały Boży dzionek mam nadzieję, że dziś da troszkę odpocząć. Dziś chce jechać do koleżanki bo mówiła, że ma znajoma która urodziła córcię w wieku 40 lat i dostała fioła na punkcie kupowania markowych ciuszków dla małej. Teraz chce się ich pozbyć więc się do niej wybiorę. Co do humorów nie martwcie sie ja na ogól jestem radosna wczoraj na przykład byłam cała w skowronkach bo kupiłam troszkę ciuszków a później robiłam na nie miejsce w szafie bo wszystko stało w koncie pokoju a nie chciałam żeby ktos przychodząc do nas to widział. Samo chowanie do szafy sprawiło mi frajdę zakupy z allegro rozpakowywałam oglądałam ech:) A tak to dwa dni toczyłam wojnę z mężę o szafkę do pokoju małej on ma swoją wizję a ja swoją i chodziłam zła jak osa no więc to chyba hormony szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i zapomniałam ja kończę 23 tydzień następną wizytę mam w 25 tygodniu a mój lekarz też nic o glukozie nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, ja jak zostawałam chrzestna 3 lata temu, u znajomych dużo zamozniejszych ode mnie, to kupiłam małej złotą bransoletkę, taką malutką i wygrawerowałam na niej imię i date chrztu. Wiadomo, że nikt dziecku jej zakładał nie będzie, ale chodziło o pamiątkę. Wtedy w całości zmieściłam sie w 200 zł, co dla mnie itak nie było małym wydatkiem, ale rodzice sie bardzo cieszyli. A moja druga chrzesniaczka, córa brata, ma komunię w maju. I dam tyle, ile będę mogła. Chciałabym 1000zł, ale nie wiem, czy mi sie uda, itak u brata w kieszeni na kilkadziesiąt tys. na kilka miesięcy będę siedzieć :/ Ale wiem, że jak młoda dostanie pieniążki, to oni na pewno jej nie zabiorą, a mądrze wydadzą na nią. Oni tez mają sporo kasy, ale zawsze pilnuja, żeby sie młodej w główce nie poprzewracało, bo mała paris hilton rosła. I od kilku lat na święta i inne okazje prezenty sa kupowane w porozumieniu z nimi, żeby nie za dużo. A pogoda śliczna u mnie, byłam w sklepie, teraz gotuje jedzonko dla psiaka, potem najchętniej bym sie na spacer z matołkiem nad morze wybrała, tylko nie wiem, czy będę miała siłę wrócić spowrotem :) Własnie wpadlam na plana, że najwyżej wezme taksówkę do domu :P Wiosna, wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczka wiem, że nie wolno zazdrościć, ale tego spaceru nad morze zazdroszczę. Też bym chciała i by mi się przydałoponieważ mam niedoczynność tarczycy. Przyślij mi trochę tego szumu morza, trochę mew no i jodu :-))). Ja zachwilkę po córę do szkoły spacerkiem, ale mieszkam na wsi zaraz przy lesie więc też poczuję wiosnę. U nas dziś ślicznie. No i mój M zbiera mnie na zakupy, muszę kupić buty płaskie, bo wszystkie wiosenne na koreczkach, a teraz z dodatkowymi 12 kg jakoś mi ciężko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby lipcoweczka ja tez mam morze u siebie ale bym musiala cale miasto przejsc a to jest jakies 8km wiec by mi sie nie chcialo no ale jak moj M przyjedzie z pracy to pojedziemy z psiakiem zeby sobie pobiegala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny udało mi się nakręcić Filipa, bo akurat dawał popis, zaraz wrzucę mój falujący brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rka to dawaj ten filmik... moja mala baletnica tez mi w brzuchu wczoraj caly dzien skakala a dzis juz od 2 godzin skacze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co męczę się z wrzuceniem tego na YT :P ale może tym razem się uda. I morze ja tez poproszę. Z dostawą do domu, kurierem najlepiej, żeby szybciutko było :) wybieramy się z mężem na weekend majowy do Trójmiasta, ale to na razie luźne plany, bo nie wiemy jak uda się nam to pogodzić z finansami. Więc oby lipcóweczko mam nadzieję, że spotkamy się na plaży w piękny majowy weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to zapraszam, wpadajcie!!! Mam do morza jakis kilometr :) Trzeba korzystać, póki tu mieszkam, bo jak sie przeprowadzę do gdańska, to sie skonczy. Ale mewy sa paskudne, a najgorsze rybitwy. Ptaki wielkości koni pod oknami latają, auta całe obsrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jeszcze raz nazwy wózków, które Wam wpadły w oko, bo mój M wsponiał, że może pojedziemy zobaczyć, a ja teraz lecępo córę do szkoły i nie zdążę przelecieć tych kilku stron kiedy pisałyśmy o wózkach. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kupiony roan kortina. Jest dosć cięzki ale mieszkam w domu wieć mi to nie przeszkadza, ma duze pompowane koło. przekładane siedzisko a gondola ma funkcje kołyski. AA i ma duzu kosz pod spodem . I jest w miarę tani. Jej ja chce morze już nawet te mewy bym zniosła. U mnie to same góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycie okien.. hmmm:) ja czekam na tel w tej sprawie bo mi maja wymieniac przed samymi swietami :) ale i tak moja mama juz sie zapowiedziala ze przyjedzie i mi pomyje i powiesi firanki. a mojej psiuni to sie nie chce isc na spacer, czegos sie glupol boi i jak z nia wychodze to tylko siku kolo bramy zrobi i biegiem do domu z podkulonym ogonkiem, mojemu sie zachcialo ryby po grecku i wczoraj kupil mi 2kg i poprosil zebym zrobila jak sie bede dobrze czula, no wiec mam troche zadan na dzis :) a i kupilam wage :) tylko nie bylo gdzie baterii do niej dokupic i musze poczekac az moj wroci zeby ja sprawdzic , ciekawa jestem ile przybralam przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co sie męczyć i wchodzić na wagę:) wystarczy mi, że raz w miesiacu musze na nią stanąć. Okna myje chłop została mu jeszcze połowa./ Powiem wam, że lepiej mu to wychodzi niż mi, więc mu zapowiedziałam, że to już będzie jego przywilej, minę miał nie tęgą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się pospieszyłam z uznaniem mojej handry za zakończoną bo 2 h później w wannie jak wybuchnęłam płaczem to przez pół godziny nie mogłam się uspokoić hehe, ale chyba było mi potrzebne bo już teraz na prawdę jest lepiej :-) A jak się wymieniamy piosenkami to polecam dżem, pt do kołyski. Nie jest co prawda tematycznie związana z dziećmi ale też git Ooooo, morze....oj dużo bym dała, żeby się na leżaczku uwalić na plaży i jodu powdychać. Pod koniec maja mam zamiar odwiedzić teściów na pomorzu to może też jednego dnia podjedziemy. Jak nie to zamawiam ogród :-) bo ja w mieście mieszkam, sporym więc tu o świeże powietrze ciężko choć i tak mieszkam na obrzeżach i niedaleko lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, ja też tak jak Ty. Wcześniej wchodziłam codziennie ale teraz nie mam odwagi...więc co tydzień. Jak się zbliżam do kolejnej wizyty to częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam ze moja znajoma tez jest w ciazy niedawno test robila ale u niej to juz drugi babel... no ale Wiktoria bedzie miala z kim sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla znajomej:) Mi się coś pomieszało i badania miałam dzisiaj:) Niuniek ma wszystko na miejscu, lekarz pokazywał i mówił np. to żołądek, pęchcerz. Słyszałam serduszko:) Wszystko jest ok, a malec waży 408g. Jestem b. szczęśliwa wreszcie będę mogła zacząć kompletować wyprawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wiadomość o glukozie bo też nie wiedziałam że trzeba coś kupić w aptece, ale zadzwonie do tego laboratorium i się upewnię. I ten sok ciekawe czy na wszystkich działa. Kropelka a może ta pogoda też wpływa na ciebie negatywnie, bo u mnie jest niby 9 stopni ale za oknem słoneczka nie ma i tak jakoś szaro buro jest.A hormony to swoją drogą;) Stella daj znać jak po wizycie, ja mam w sobotę i już się stresuję. A co do ruchów dziś 2 dzień już mniej odczuwam ale wczoraj czułam wieczorem jak się przekręca, takie dziwne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię *********************************************************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. ......? Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ...Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. Mikołaj Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012...syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011.......17.07.2 012..... małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa........27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12..... Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.2012. .... weronikakrz......29.........17.10.2011........23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chłopak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012....synek kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś Nenia..............23.........19.10.2011.........31.07.20 12..... Kropelka03........28........16.10.2011........03.08.2012. ....Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suse
Witam wszystkie dziewczyny od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum ale nie pisalam, teraz się odważyłam liczę na miłe przyjęcie i dołączam się na termin 07.07. Będzie dziewczynka Alicja. Pozdrawiam chętnie będę z Wami pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×