Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Neli ja kupuję, ja nie używała przy pierwszym, bo za wiele błędów popełniłam i nie karmiłam, ale moja kuzynka używa bo karmi i są podobno dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno będę używać pampersów nie wyobrażam sobie przewijania tych pieluch, prania ich i wogóle tylu sztuk dziennie masakra a co so stanika to ja widziałam na allegro za ok 30 zł taki specjalny do karmienia, ja nawet swoje kupuję za 15 - 20 zł więc taki z targu za 10 zł to nie wiem co to będzie za stanik. Oczywiście nie ubliżając nikomu, bo ja czasem też chodzę na targ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka a ja mam do Ciebie prośbę pamiętasz jak wysyłałaś nam linka do tych aukcji co ty kupowałaś dla dziecka. Mogłabyś podać go jeszcze raz? Bo ja go miałam w zakłądkach a miałam w niedziele formata i mi się skasowało, a tam były fajne i tanie rzeczy. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!pozdrawiamna szybko i ide pogadac z igla i nitka... wlasnie walcze z "ubraniem" dla kolyski.... zobaczymy co mi z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka czy chodziło Ci o to? http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5778854 ja wszystko kupowałam u tego gościa ponad 20 aukcji i jestem zadowolona bo na wielu aukcjACH na których kupiłam były rzeczy z kolorem i rozmiarem do wyboru i facet z niczym się nie pomylił. Dostałam wielka przesyłkę wszystko w jednej paczce i zapłaciłam za kuriera tylko 13 zł więc polecam! Ja tetry jako pieluch do przewijania nie będę stosować codziennie będę musiała to prać więc jak dla mnie trochę mija się z celem, co do wkładek laktacyjnych już mam kupione zastanawiałam się też nad osłonkami sylikonowymi na sutki do karmienia ale nie wiem jak z tym rozmiarem bo widziałam uniwersalne i mimo, że zawsze myślałam że mam duże sutki to te nakładki wydawały mi się duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta z tego co wiem to okolic brzucha, podbrzusza nie można grzać, ale nogi jak nogi. Nie wiem, od kiedy jestem w ciąży to często grzeję nogi i póki co- odpukać, nic się nie dzieje. A teraz piję mleko z miodem. Dziś już chyba wszystko poszło w ruch- cytryna, herbata z miodem, mleko z miodem, wit. C, termofor i ciągle leżakuje w łóżku. Muszę jak najszybciej wyzdrowieć. Co do syropu prenatal to mi on średnio pomagał. Na początku roku byłam chora i jakoś się wykurowałam, ale prenatal za bardzo się do tego nie przyczynił. Tak czy siak muszę wybrać się do apteki po jakieś leki bo w domu tylko wit. C została. W III trymestrze można krople do nosa spokojnie używać, więc może się skuszę. A co do pieluch to ja mam zamiar jednorazowe używać. Z własnej wygody przyznam się szczerze. W dzisiejszych czasach rzadko kto decyduje się na wielorazowe. No chyba, że synek będzie miał uczulenia, ale na razie tego nie zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję uprzejmie że... po notariuszu :) UFFFFFFF! do konca nie byłam pewna tego chłopaka, ale wszystko poszło bez niespodzianek. Tej nocy też pobiłam rekord. Najpierw miałam jakiś koszmar, o "strasznym oknie, w które nie wolno patrzec" i jakąś kobietę nagle na przedpokoju, wtedy niby sie zorientowalam, ze to sen i próbowalam się przytulić do M, ale on nie reagował na nic, próbowałam krzyczeć, szturchać go (wydawało mi się, że nie śpię), ale bez rezultatu. Jak sie naprawde obudziłam, to tak sie rozryczałam, ze M. nie mógł mnie uspokoić. Ach, te nerwy... Jeśli chodzi o pieluszki, to planuje z 10 tetrowych, 4 flanelowe, a maluch w pamperach. Jak bedzie starszy, to moze sie uda przerzucić na jakieś tansze, biedronkowe np. Tetry do przewijania sobie nie wyobrazam, podobno wszystko dla takiego malucha trzeba prasować, a jakby doszły jeszcze pieluchy, to masakra. Moja mama w dodatku nie uzywała ceratek, żeby nie odparzac i jak laliśmy, to przez wszystkie warstwy :( teraz tez sie za wyprawkę porzadnie wezmę na allegro. I kartony kupię, to zaczne pakowanie :) Dziękuję za 3manie kciuków, pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka może już na tym etapie ok, ale mi położna i gin nie każą nawet gorącej kąpieli ani gorącego prysznic, ale może tylko dlatego że 2x poroniłam. Ale moja koleżanka była mniej więcej 6 czy 7 tyg w ciąży i zmarzła i też rozgrzała nogi w gorącej wodzie i niestety :-(((((((. Ale może to też zależy od orgnizmu, nie wiem, ja nie mogłam więc Ci podpowiadałam, ale n szczęście u Ciebie nic się nie dzieje to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej jestem przy tetrze, ale ja jestem staromodna :-)))))))). Wiem jak to wyglądało przy pierwszym i nie jest tak strasznie, oczywiście, że mieszałam i raz dwa razy dziennie użyłam pampersa, ale coraz mniej i mniej a już n wiosnę Milenka zasiusiała tylko 2 3 pieluchy, więc dało się przeżyć. Oczywiście nikogo nie namawiam, ja mieszkam teraz z mamą a jak się uda to obok mamy, więc mam inne warunki. A tak w ogóle to dziś mnie boli brzuch jak na @. Wzięłam już nospę icały czas leżę, nawet na spacerku nie byłam :-((((((((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wizycie u gina, i mam podwyższone leukocyty zawsze miałam, ale teraz bardziej ale myślałam że nic nie powie, zrobiła mi posiew i jak będzie źle to zadzwoni do mnie i wypiszę recepte ale z szyjką na szczęście wszystko ok, ale nie pozwoliła przyjechać po tym długim weekendzie majowym tylko za 3 tyg, bo mam jakieś upławy, w sumie to dopiero od 2 dni mi się pojawiły i mam brać tabletki i zobaczymy. Ale nie wiem czy upławy to coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też tak zdaje przy tym krążku to jest to częsta przypadłość, wkońcu krążek to ciało obce. Milka tak o to mi chodziło. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w czwartek do gina ide w polsce juz sie nie moge doczekac bo zobacze moja ksiezniczke malutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najgorsza ta podroz 1200km w aucie z przyczepka ehhh bedzie troche godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz ja też mam w czwartek kontrolę, szkoda tylko, że dopiero na 18.20 troszkę późno i jak zwykle od dłuższego czasu muszę jechać sama bo mąż w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka upławy to jakas infekcja mi zpisała Pimafucin co drugi dzień (globulki dopochwowe). Tragedii nie ma, a szyjka chyba ważniejsza, oczywiście nie leczone też może być groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja mam na 14 ale juz o 8 wyjezdzam z somu bo na zakupy i psa do weterynarza i do ginki i jeszvze pare spraw musze wszystko w jeden dzien zalatwic bo moj oddeje samochod do warsztatu na piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziekuje wrazie czego to WESOLYCH SWIAT DLA WSZYTSKICH CIEZARNYCH ale mam nadziej ze uda mi sie do was zajrzec tzn mam nadzieje ze internet zlapie w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Ale nam dzisiaj słoneczko zrobiło niespodziankę :) wiosna wróciła :) ciekawe czy na długo?? My przy Potomku podeszliśmy do sprawie ambitnie iiii mieliśmy zamiar pieluchować go ekologicznie ;) plany planami :) tertra się przydała ale do wszystkie innego niż pieluchowanie :) pieluszki jednorazowe wygrały :) Szybko i łatwo się je zmienia. Może ze 3 razy zdarzyło się ze przeciekły ale to przy "wyrastaniu" z rozmiaru. Znacyz się trzeba bylo zmienić rozmiar na wiekszy i po przeciekaniu. Nie wyobrażam sobie codziennego namaczania, prania a w zasadzie gotowania i prasowania pieluch... Ubranek.. Poddałam się (przyznam się a co ;) ) w momencie kiedy przy jednej zmianie pieluszki musiałam ze 3 komplety ubranek zmienic hihi.... Ekonomicznie - koszty proszku, wody, energii i czasu są chyba porównywalne do jednorazowych... No minusem pamperopodobnych jest to, że Synol zdecydowanie dłużej niż córa Anety latał w pieluchach.... coś za coś ;) Wkładki laktacyjne POLECAM!! Zwłaszcza do szpitala... Ja się pokarmem zalewałam... a one dobrze chłonęły te wycieki ;) Cyckonosze!! :) ohhh co za draństwo!! Przy karmieniu WSZYSTKO mnie drażniło, zwłaszcza szwy.... w ostatecznym rozrachunku życie mi uratowały takie koszulki http://allegro.pl/biustonosz-stanik-ciazowy-szerokie-ramiaczka-i2187389524.html ale jest tyle pięęęęknych biustonoszy :) Oby-lipcóweczka>> kamień z serca :) :) super można planować przeprowadzkę :) MAdziaz>> :) spokojnej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×