Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

a ja od kuzynki dostalam wogole taki wozek http://tablica.pl/oferta/wozek-chicco-trio-enjoy-3-w-1-stan-dobry-IDPZDw.html tylko niestety bez fotelika bo jest u jej siostry w grecji, byc moze mi go przywiezie latem jak tu przyjedzie... ona byla z niego bardzo zadowolona, ciekawe jak mi sie sprawdzi, mam nadzieje ze tez dobrze bo szkoda by bylo wydawac kase na wozek, wozilam w nim mojego chrzesniaka i uwazam ze jest fajny :) ciekawe jak na dalsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka ja też mam remont łazienki i dziś mąż walczy ostatni dzień a resztę po Świętach... tylko u nas zostaniemy bez płytek niestety ;P Na szczęście Świąt tam nie spędzamy, więc pół biedy... Nienawidzę remontów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka847
Cześć dziewczyny chcialam sie do was dołaczyć mam termin na 25lipca i juz wiem ze bede mieć chłopczyka. Podobnie jak wy dość młodo wygladam i denerwuja mnie spojrzenia starych ,,dewotek''.troche mi sie nudzi to pomyślałam ze może pogadam z kims kto jest w podobnej sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 mi się wydaję że jak się dostaje wóźek to jest to jakiś wydatek mniej i obojętnie jaki jest na pewno będzie fajny bo nie trzeba było kasy wydawać. iwka847 witamy, wpisz się do tabelki jest kilka stron wcześniej, Strzałka a kto lubi remonty mnie to denerwuję bo syf dokładny. Ale jakoś trzeba wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka dokladnie, dlatego ja tam nie narzekam :) mi sie on podoba, a wiem ze moja ciotka zaplacila za niego 4 kola w tamtych latach!!! a teraz jak patrze ile on wart to masakra.... ale czasy sie zmieniaja, plusem jest to ze jest lekki, gorsza gondolka bo jest usztywniana i nie wiem czy mi sie bobas taki opatulony w nia zmiesci zima :D oj ja tez nie lubie remontow, u mnie jutro w koncu bedzie koniec z oknami bo wczesniej nie mozna bylo nic ruszac bo mokra byla jesczze poprzednia warstwa.. w koncu sobie posprzatam i firanki zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 superowy brzuszek;) A mi mąż właśnie odebrał wyniki i glukozę mam 76 normalna a 120 po godzinie czyli że w normie więc spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka847 - witamy! Dziewczyny, przed chwilą przyszły mi te 3 bluzki "ciążowe", które zamówiłam na allegro. http://allegro.pl/show_item.php?item=2212943538 niebieska, czarna i kremowa Bluzki są ładne, materiał miły w dotyku, tylko że... rozmiar XL, który kupiłam "na wyrost" - tak, żeby mieć w czym chodzić w końcówce ciąży tak naprawdę jest rozmiarem M :-) Bałam się, że zamówiłam bluzki "słoniowe" i będą wszędzie ostawać (tak było z H&Mem, gdzie ostatnio mierzyłam "rozwojowo" Lki), a tymczasem rozmiar jest w zasadzie na teraz, może na za miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyniki będą dostępne dziś wieczorem, ale spróbuję się powstrzymać i nie odbierać ich aż do środy przed wizytą u gina. Tylko nie wiem, czy wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho!! Jakie tu powazne tematy :) Po ciąży, jak tylko skonczy się połóg mam zamiar dać się zaspiralkować :) Po pierwszym dziecku stosowaliśmy wszystko ;) i garniturki (gumki) - które są do kitu :P Tabletki po których głowa chciała mi pęknąć :? no i właśnie spriralkę, przy któej musiałam pamietac o kontrolnej wizycie raz w roku (dla pewnosci - swojej oczywiscie - biegalam co 6 miesięcy) :) Drugą ciążę ustrzeliliśmy w pierwszym cyklu :) więc zadnych powikłąń nie było :) a kalendarzyk polecam tym, którzy bardziej chca mieć dziecko niż stosować go jako metodę anty :) Młody wygląd nie jest zły :) a komentarze starych, wulgarnych bab są czasami nie na miejscu!! Te dewoty których każda wypowiedź nasycona jest do granic możłiwośći jadem powinno się izolować ;) w kamieniołomach ;) niech jeszcze zrobią coś pożytecznego :) Wiecie co miw sobotę Mężón powiedział?? Przestań mi się rządzić!! Chciałam mu pomóc w pieczeniu sernika ;) ale się zawziął ;) i mnie nie dopuścił :P ale ciacho wyszło rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka847
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię iwkas847 20 18.10.11 25.07.12 Iwona jesli o to chodziło to prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa mamusiu popatrz może na allegro oddzielnie fotelik. Zazwyczaj teraz każdy można zamontować na stelażu od wózka :) i tak o wiele taniej Cię to wyniesie niż cały wózek. Ja niestety nie mam nikogo z dziećmi w rodzinie, więc wszystko musimy kupić sami. I zazdroszczę, że macie takie wygody :P A brzuszek wcale nie taki ogromny :) ładny, krągły i chyba odpowiedniej wielkości jak na ten tydzień. iwka zapraszamy :) co do remontów to mnie też czeka. Wymiana okien za jakieś 2 tygodnie :/ no i musimy w sypialni wstawić futrynę i zrobić w końcu okap, bo do ściany przywiercony, ale nie podłączony do ściany, więc totalna prowizorka teraz :P izzkka cieszę się, że glukoza ok :) mamy to za sobą i oby dalej do przodu. Efciaczek to zdolny ten Twój mąż. Mój wczoraj też robił sam obiad :O kurczaka w tych woreczkach z pomysłu na. Całkiem dobre było :) A teraz ja pokażę wam swego bebola, z dziś czyli z ostatniego dnia 27 tygodnia :) http://w769.wrzuta.pl/obraz/9GuEEAW2DTm/26t6dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka847
ja mam jutro powtórke glukozy bo ostatnio nie dałam rady i zwymiotowałam ostatni łyk więc trzeba powtórzyć i boje sie ze znów zwymiotuje i nic z tego nie bedzie..;( a moj facet trzyma sie z dala od kuchni teraz wrocił z pracy i poszedł do garazu eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka a może spróbuj tak jak niektóre z nas z cytryną. W niektórych laboratoriach pozwalają wcisnąć sok i smakuje o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka847
jesli chodzi o wozek czy łózeczko to ja akurat nie mam problemu bo szwagier ma roczna córeczke i musi sie juz pozbyć paru rzeczy a na dodatek w rodzinie sa jeszcze dwie 4-letnie dziewczynki i 2-letni chlopczyk wiec z ciuszkami tez nie bedzie takiego duzego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka847
no właśnie dodałam polówke cytryny ale to nie pomoglo ten zapach przeważył ;( tym razem dodałam 1,5cytryny i może jakos dam rade przynajmniej sie postaram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. ......? Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12.....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....córcia weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka iwkas847...........20......... 18.10.2011....... 25.07.12........ Iwona Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś Nenia..............23.........19.10.2011.........31.07.20 12..... Kropelka03........28........16.10.2011........03.08.2012. ....Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka847 wpisałam cię do tabelki, mniej więcej o to chodziło, ale z nami raźniej;) a na końcu chodzi o imię dziecka więc dopisz imię pociechy, bo teraz doczytałam że masz mieć chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dzień mnie nie było i już nie idzie nadążyć z czytaniem:) Co do antykoncepcji ja brałam tabletki i pewnie do nich wrócę, po drugim dziecku pomyślę o spirali bo ona jest na 5 lat a drugie dziecię chciała bym mieć w krótszym odstępie czasu choć wyjdzie w praniu:) Co do kg ja mam 10+ w sumie nie wiem gdzie mi to poszło mam spory brzuch i troszkę "boczki" się zrobiły na ich tle dupka mała wypada:) Dziewczyny nie martwcie się wagą moja mama miała zajoba na punkcie odchudzania albo nie jadła nic bo była na diecie w efekcie ja ciągle głodna chodziłam bo w lodówce jedzenia nie było a swoich pieniędzy mieć nie mogłam bo zaraz było skąd mam a jak ona była na diecie to ja też bo to było dla mnie ponoć dobre gdyż zawsze twierdziła, że gruba jestem. Przy wzroście ok 164 cm ważyłam jakieś 60kg przy dość grubych kościach (nigdy nie miałam nic złamane). Mama ważyła zawsze ok 50kg gdy waga przekraczała tą granicę zaczynała się odchudzać jadła i wymiotowała, albo nie jadła to była obsesja przy tym dużo paliła i wyglądała bardzo staro mimo, że jak zmarła 3 lata temu nie miała 52 lat. Ciągła walka z waga przyczyniła się też do jej śmierci gdy zachorowała na zapalenie płuc organizm był tak osłabiony, wygłodzony, że nie miał siły walczyć i rozwineła się sepsa zmarła w ciągu 3 dni. Ja w chwili obecnej na szczęście nie wyglądam grubo z czego się cieszę i nic więcej do szczęścia mi nie brakuje:) AAA i witam nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i zapomniałam chyba będę miała Zuzię bo mąż tak ostatnio co jakiś czas mówi do brzucha:) Bardzo mi się podoba to imię:) Powiedzcie mi czy też tak macie u mnie jak mąż mówi do brzucha albo go masuje to mała odpowiada aż mnie za serce to chwyta, że tak na niego reaguje ciekawe to swoją drogą, że go rozpoznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, Szczęśliwa! Śliczne brzucholki!!! Mój wyglądowo bardziej do Szczęśliwej podobny, bo i wiek ciąży zbliżony :-) Iwka witamy w gronie Lipcóweczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, witamy w naszych skromnych progach ;) W tabeli wpisujemy imię naszego przyszłego potomka, bo Iwona, jak się domyślam to Twoje imię ;) Ja jutro z rana idę na tą glukozę, i najbardziej obawiam się, że zwymiotuję z głodu. Ale zaopatrzę się w wodę, jak dziewczyny radziły. Szczęśliwa, śliczny ten wózek. Mi się strasznie takie wózki z 2 rączkami podobają. Ale mój marudzi, że dla niego za niskie są, bo on dosyć wyskoki jest. No i muszę iść na kompromis. Jak byśmy za darmo dostali, to pewnie by nie marudził. No i śliczny brzuszek ;) I mam nadzieję, że wyniki będą ok! Iza, super że są ok :) Stella, i dobrze. Po co wcześniej się stresować, a poza tym na pewno wszystko będzie ok ;) Ewcia, ale masz dobrze z tym mężem. Mój uwielbia coś pitrasić w kuchni, ale uwielbia jak ja z nim w tej kuchni siedzę, bo mu wtedy taka gaduła się załącza. Nie muszę nic robić, tylko siedzieć i słuchać, jak baba :P Marka jak zawsze kusi tymi swoimi fotkami :P Milka, bo to fajne uczucie jak nasi tak do brzuszka mówią i Maluszek kopniaczkiem odpowiada :D Ja to potrafię się wzruszyć, jak mój całuje brzuch i mamrocze coś tam, po prostu tyle czułości słychać w jego głosie.. Ale mi się spać chce.. już chyba z 20 min piszę tego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram - fajne brzuchy! Milka - Zuzia bardzo ładnie! Przymierzyłam Allegrowe bluzki i jednak mają trochę luzu - tak na 2 miesiące ;-) Leżą ładnie, wykończenie (ta wstawka w innym kolorze) takie na pół gwizdka, ale jak na bluzki za niecałe 60 pln za 3 sztuki na czas ciąży dają radę. Niebieska i czarna wyglądają bardzo ładnie, beżowa gorzej, bo się pępek odznacza - to tak, jakby któraś była zainteresowana zakupem :-) Co do "kalendarzyka" - myślę jak Efciaczek, że to super metoda na produkcję kolejnych dzieci, dlatego jak ktoś nie chce następnych, to nie ma co. Ja niby chcę, więc to trochę kwestia tego, czy kalendarzyk zaszwankuje za pół roku czy za 3 lata. No ale zobaczymy, może na jakiś czas wrócę do pigułek, coby nie kusić losu. Słuchajcie, siara jest przezroczysta czy ma jakiś kolor? Bo mi jakaś woda zaczęła wyciekać z cycków i nie wiem o co chodzi. Też słyszałam o cytrynie do glukozy, ew. o popiciu łykiem wody, ale ja spróbowałam bez ulepszaczy i jakoś poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że ja się jeszcze nie zastanawiałam jaki rodzaj zabezpieczenia potem wybrać. Kiedyś brałam tabletki jakieś 3 lata i żadnych skutków ubocznych po nich nie miałam, nie tyłam, senności nie miałam i w ogóle dobrze było. Mojej koleżance po kilku latach brania pigułek lekarz zaproponował krążki, żeby trochę żołądek i wątrobę odciążyć. A inna koleżanka nie może brać tabletek, bardzo ja stawy bolą po nich i w ogóle źle się czuje, na lateks ma uczulenie i też krążki sobie aplikuje i bardzo jest zadowolona. Krążki i plastry są chyba najmniej absorbujące... raz na miesiąc i z głowy... A ja już ponad 3 lata jak tabletki odstawiłam i jakoś nam się udawało tyle czasu :-))) zawsze zwalałam to na moją zmianowa pracę, nie spanie po nocach to i cykle się trochę rozregulowują... ale też byliśmy przygotowani, że jak się uda to nam to planów nie popsuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewuszki Ja mam 4 szczesliwe 7-ki, tzn dzis zaczelam 27 tydzien, czyli wkroczylam w 7 miesiąc :) juuuppppiiii!!! Co do wieku mam 27 lat, moj M. 33 i oboje wygladamy na 5 lat mniej niz mamy, tez mamy geny mlodosci :) wiec tez sie glupio czuje, bo ciaza widoczna juz jest i udzie sie na mnie dziwnie patrza, ze taka mloda i w ciąży!!! tym bardziej ze moj M. pracuje za granica i rzadko jest w domu wiec wszedzie jezdze bez niego :( A czwarta siódemka to nie do końca szcześliwa bo dotyczy kg, mam 7+ :( niestety, przy wzroscie 163, przed ciaza 56, teraz 63. A co do antykoncepcji to ja mam ogromny problem. Oboje z mezem mamy uczulenie na lateks, wiec gumki odpadaja. przez 6 lat byl stosunek przerywany i zastanawialismy sie kiedys ze dziwne ze nie wpadlismy, ze moze nie mozemy miec dzieci. Jednak jak widac poprostu uprawialismy odpowiedzialna milość :) hehe Niestety zadnej antykoncepcji hormonalnej stosowac nie moge bo mam guzy na piersiach i lekarz zabronil, tym bardziej ze w rodzinie kobiety umieraly na raka :) Dodatkowo mam mastopatie piersi i nie wiem czy bede mogla karmic piersią :( niby piersi i urosłyz dużego C na F ale to nie znaczy ze bede miec pokarm... Stella mi leci siara od 3 tyg, i na poczatku wydawalo mi sie ze jest przezroczysta a teraz jest na pewno lekko zabarwiona, bo widac po plamach na pizamie, wiec moze przybierać odciene beżu i żółci. :) pytalam mojej ginekolog i mowila ze nie ma powodów do obaw, ze jednej kobiecie siara leci po porodzie a iinnej dużo dużo wczesniej :) Jedna z nas kiedys pisala ze ma siare juz od 13 tyg ciazy wiec to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×