Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Luna, wydaje mi się, że w 38 tyg nospe można sobie odpuścić a nawet chyba trzeba, bo to już jest bezpieczny czas kiedy możesz rodzić. A nospa działa rozkurczowo, więc jakby nie było opóźniasz poród. Wcześniej bierzemy nospę, żeby wyciszyć skurcze, a od 38 tyg to już nie ma co wyciszać ;) Ja to tak rozumuję, i tak mi gin tłumaczyła i z nospą i fenetrolem. A co do skurczy łydek to jak zaczęłam łykać leki to zaczęłam je mieć. Najgorzej było w nocy jak chciałam sobie nogi wyprostować.. oj.. aż łzy w oczach miałam, bo to taki ból, że aż masz ochotę sobie rękę odgryźć :P Ale odkąd piję magnez+B6 (tabletki musujące) 1x1, mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinaa ja też pije magnez codziennie a i tak mam te skurcze. Przypomniało mi sie jeszcze, że siostra mi mówiła, żebym sobie do szpitala wzięła pomadke do ust. Dużo miejsca w torbie nie zajmie a jej sie bardzo przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY U MNIE JEST INACZE J JA 17 PAZDZIERNIKA PORONIŁAM SAMOISTNIE W 8 TYG I U MNIE NIE DA SIE OKESLIC DNIA OM BO JA JEJ NIE DOSTAŁAM PO PORONIENIU DLATEGO INNY TERMIN MI WYCHODZI WG USG JA LICZYŁAM Z PIRWSZYCH RUCHOW I TEZ MI NA 8 LIPCA WYSZŁO Z PIERWSZA CÓRKA TEZ CO DO DNIA MI WYSZŁO POWYCIAGAŁAM ZE STRYCHU RZECZY PO CORCI ALE LAKTATOR ZNALAZŁAM I NOWIUTKI PODGRZEWACZ Z AVENTA JESZCZE MUSZE KUPIC NIANIE ELEKTRONICZNA I TROCHE KOSMETYKOW DLA MAŁEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci współczuję, bo ja po takim skurczu łydki to na drugi dzień chodzić nie mogłam. To ja już nie znam innych sposobów, ale tu jakaś dziewczyna pisała coś o skurczach łydek.. Znalazłam! Milka pisała, że miała i jej gin zalecił asmag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie melduje :) mi gin tez nic nie mowi o zmianie terminu, choc faktycznie wedlug usg zawsze wychodzi inaczej, teraz np maly wazy 1800 a termin z usg wyszedl na 12 lipca, wedlug OM na 18, takze to faktycznie co aparat to inne rzeczy pokazuje :) ja ciagle lykam magnez w tabletkach a i tak mnie tez czasem lapia skurcze, i strasznie mi dretwieja dlonie.... ja mam jedna pake tych bella i chyba dokupie po prostu jedna tych na noc i zwyklych i starczy, majtki mam od kolezanki z canpolu M/L a zamowilam sobie XL tyle ze z baby ono i powiem wam dziewczyny ze to bardzo mala roznica jest w rozmiarze.... takze co firma to inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I GDYBYM NIE PORONIŁA TO ZA 2 TYGODNIE BYM MIAŁA TERMIN ALE MOZE TAK MIAŁO BYC DZIS U NAS JEST SWIETO WIEC SIE BYCZYMY POZNIEJ JEDZIEMY NA WESOLE MIASTECZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia wysłałam Ci ankietę :) może to głupie ale jak zobaczyłam, że ta Twoja kolezanka jest z UM w Lublinie to pomyśłałam że wypełnię bo medyczny organizował najlepsze juwenalia w Lublinie :] aż mi żal dupę ściska że w tym roku mnie ominą :((. Weronikarz no to faktycznie nie wiadomo jak masz liczyć termin ale i tak dzidzia wyjdzie kiedy będzie chciała :).To pewnie to samo dzieciątko które straciliście, tylko poprostu w nowym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ale masz tą krechę na brzuchu... szok, ja wogóle nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juwenalia, aż się łezka w oku kręci. No moim zadupiu w końcu zaprosili fajny zespół na dni miasta. Kurcze mój ulubiony KULT. A ja będę mieć wielki brzuch lub będę na porodówce ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja mam asmag ale w sumie skurczy nie miałam mówiłam tylko ginowi, że mi nogi w nocy drętwieją a on mi asmag zapisał chyba tak profilaktycznie:) Dziewczyny zobaczcie co znalazłam przed zakupem powstrzymuje mnie tylko to, że rozmiar trzeba podać więc muszę poczekać aż mała będzie w domu ale cuda normalnie ta babka ma! http://allegro.pl/listing/user.php?listing=&listing_sel=2&listing_interval=7&buy=&us_id=7548006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia superowy brzuszek, już taki fajny duży:) i ten pępek już masz taki i ta linia, ja też jeszcze nic nie mam:) Luna mi się też tak wydaje jak Pinia piszę że po 38 tyg to już nic nie potrzeba brać bo już spokojnie można rodzić, a na skurcze kurcze nic ci nie poradzę, ja wiem że magnez pomaga, ale jak tobie nie to nie mam pojęcia co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w tym roku woodstock ominie. Aż tak wielką fanką nie jestem, ale na chwilę lubiłam sobie wyskoczyć, zawsze to jakaś odskocznia. Ale aż strach myśleć, jak to będzie w tym roku, bo na czas tego festiwalu to całe miasto jest sparaliżowane, także pozostaną mi tylko spacerki blisko domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po USG. Dzidziol zdrowy jak ryba, lekarz wszystko posprawdzal. Wazy 1.300 kg (29 tc+1). Teraz pierwsze zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, to super, że wszystko ok ;) Powodzonka na zakupach! Z tego co czytałam, to Ty najchętniej kupiła byś wszystko po narodzinach, ja siedzę cicho ale u mnie to samo.. Jak miałam jechać i kupić łóżeczko, bo mój się uparł, to całą noc nie spałam. Specjalnie wszystko długo przeglądam, przebieram.. Codziennie przymierzam się do zakupienia kosmetyków dla Małego, i nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella to super 1300g to już ładna waga:) ostatnio koleżanka mi opowiadała, że najmniejsze dziecko jakie mieli w Poznaniu ważyło 500g! Ja zaraz wyjeżdżam na wizytę tak, że zamelduje się wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale ciężką noc miałam, zasnęłam o 1 a przed 5 się obudziłam i nie mogłam zasnąć;/ jeszcze moja kicia hałasowała i się kręciła w końcu ona nawet zasnęła a ja nie mogłam mam szkolenie przed dzidzią tyle że zamiast płaczu budzi mnie miauczenie;) Co do skurczu łydek mnie raz potworny złapał i to w nocy jak spałam na drugi dzień też mnie cała łydka bolała więc współczuje, póki co jest ok i mnie nie łapią.... Fajnie że wszystko ok z awszymi dzidziami ja mam usg w poniedziałek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do woodstocku, też często jeździłam z racji tego że nie daleko mieszkam. Nawet z moim zaczeliśmy coś tam kręcić na woodstocku ;p no ale to było z 7 lat temu w sumie w sierpniu minie te 7 lat... to jeszcze dziećmi byliśmy;)) Ale ten czas zapierdziela!!Teraz sama będe mamą i w sierpniu z wózkiem będe poginać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, fajnie :) mi to imię się od dawna podobało i na szczęście Mąż nie miał żadnych przeciwwskazań :) bo na imię, które wybrałam dla chłopca od razu powiedział nie i koniec :) no i w rodzinie też nie ma u mnie nikogo o takim i mieniu :) Neli, dziękuję :) a co do Medykaliów, to już Cię ominęły, bo były w tamtym tygodniu ;) ja studiuję na Politechnice, więc Juwenalia dopiero przed nami :) mam nadzieję, że pogoda dopisze :) znaczy się już kończę studia :) pod koniec czerwca, jak dobrze pójdzie, będę broniła mgr :) no i liczę na jakieś łagodniejsze potraktowanie ze względu na mój stan ;) hehe :P co do tej krechy, to mam ją już praktycznie od początku 2 trymestru i ciągle mi ciemnieje... Ale mam nadzieję że po ciąży mi zniknie :) zapewne nie całkiem, bo przed ciążą też miałam ją delikatnie widoczną, ale tylko od pępka w dół, na górze w ogóle jej nie było widać. pępek też mi jakieś 3 miesiące temu "wyszedł" na wierzch :) mój M to się śmieje, że mi trzecia pierś rośnie :P bo jak nałożę taką przylegającą bluzkę, to ten pępek wygląda jak odstający sutek :P Pina, ja bym wybierała między x-trallem a vikingiem, bo w tym komeko są niby pompowane kółka, ale na niskiej oponce, a z tego co słyszałam od znajomych, to one praktycznie w ogóle nie amortyzują na nierównych powierzchniach. No ale sama nie prowadziłam takiego wózka, więc nie wiem jak jest w rzeczywistości :) Stella, super, że wszystko z synkiem w porządku :) w takim razie życzę udanych zakupów :D Milka, powodzenia na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I obejrzałam wszystkie zdjęcia, teraz nie muszę sobie was wyobrażać... Wszystkie fotki super wyprawki też. Wstawie coś z wieczora:)) tylko się ogarne i pozałatwiam co mam pozałatwiać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, ja jestem 2 dni teoretycznie za Tobą. Byłam na usg jakieś 3 (niecałe) tyg temu i moja właśnie wtedy ważyła 1300 gr. To albo rzeczywiście będzie z niej spora kluska albo nadrobiła te stracone na początku 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak wyjdzie jak będzie chciała ale ja się nastawiam na 2 połowę lipca. A teraz jestem w trakcie zmiany ginekologa prowadzącego bo mojej już 2 miesiąc nie ma. Czujecie? Nawet żadnej informacji od niej do kogo ewentualnie isc. Nic. Już na 2 wizytę kontrolną idę do innego lekarza. Wybrałam sobie co prawda już jednego ale u niego pierwsza wizyta na 8 czerwca dopiero więc trochę poźno. Pójdę więc dziś do tej co ostatnio bo powinnam chyba dostać skierowanie na jakieś badania i usg. A w dodatku zwolnienie mi sie konczy....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia a na jakim wydziale studiujesz? Bo ja studiowałam na Podstaw Techniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli, ja bardziej na Mechanicznym, ale zajęcia też miałam na Wydziale Zarządzania i Podstaw Techniki, bo byłam na zarządzaniu i inżynierii produkcji, a to kierunek międzywydziałowy :) a Ty co studiowałaś jeśli można spytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edukację Techniczno-Informatyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella i widzisz doczekałaś się wkońcu tego Usg. I cieszę się że wszystko jest ok. A z tą wagą teraz tak będzie, że jedno będzie większe drugie mniejsze:) Milka fajne te rzeczy, takie haftowane:) A ciekawe czy tą linie każda będzie mieć na brzuchu czy tylko wybrane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ominie Opener, ale jakoś przestało mnie to kręcić :P co do terminów z OM i USG to podobno bardziej sprawdzają się te z OM. Mój termin USG odbiega sporo od OM, bo prawie 3 tyg. Na 20 czerwca wyszło ostatnie badanie. Ale przecież wiadomo, że to jest maszyna, ona oblicza to na podstawie pomairów a wiadomo, że każde dziecko rodzi się z inną wagą i rozmiarem. A rozbierzność u mnie też była między USG w mojej lekarki a w szpitalu. Wszystko to zależy od maszyny i pomiarów lekarza. Pina widziałam wózek Coneco na żywo ostatnio i wyglądał bardzo ładnie. I nad nim na samym początku też się zastanawiałam. No ale wypadło na jumpera, jutro najpóźniej będzie u nas :) A my już po sesji, czekam na zdjęcia i jak już będę miała to wrzucę kilka na pocztę. Tym czasem muszę jechać do swojej ginki po luteinę, bo kończy sie mi i tylko na dziś mam. Jutro znów mam zabieg czyszczenia psiochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×