Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Milka, no to ja niewiele mniej przytyłam bo aż 15kg :( ale w ostatnim tyg przytyłam aż 1,7kg po komunii :[ no normalnie załamka. Ale brzusio to masz chyba większy od mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - trudno, co przytyte, to przytyte. W ostatnich 2 miesiącach podobno trzeba się pilnować, żeby za dużo nie złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam na pocztę zdjęcie brzuchola :P Milka, ja to na prawdę nie wiem, gdzie Ty masz te 16kg. Z ręką na sercu, po zdjęciach tego nie widać, jedynie co widać to ładny okrągły brzuszek ;) A co do tatuaży- moja ciotka ma smoka na brzuchu, urodziła dwójkę dzieci z nim.. i nie widać różnicy, także Tobie rozejście już też nie grozi :) A ja Wam powiem, że mało przytyłam i niby fajnie, ale mniejszy brzuch=mniej miejsca, więc mój żołądek, plecy, pęcherz, żebra- oj, dostają i to nieźle. Jak Mały się kręci to jest to dla mnie coraz bardziej bolesne. I gdybym miała wybierać, wolała bym przytyć więcej. Weronika, to mam nadzieję, że koleżanka się opamięta. Niby często się zdarza, że takie później rodzą zdrowe dzieci, ale ile chorób wychodzi w trakcie dorastania.. Ja nie rozumiem takich kobiet, jestem bardzo uczulona na takie zachowanie, więc chyba nie będę się po prostu wypowiadać. A tego swojego to spierz porządnie w tyłek!! Stella, ja wcześniej chciałam urodzić jak najszybciej (tzn tak, aby mały był donoszony). A teraz im bliżej terminu, tym bardziej te nogi zaciskam. A jeszcze jak wczoraj obejrzałam "porodówkę" na TLC, to już w ogóle :P Czas na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa ja ci powiem, że niby sporo przytyłam, ale ruchy małej też zaczynają już sprawiać ból. Teraz to już nie są takie typowe kopniaki choć te też się zdarzają ale najczęściej to jest takie rozpychanie w 2 miejscach jak by sobie miejsce robiła:( Najgorzej to jest podczas jazdy samochodem siedzę wtedy w nie wygodnej pozycji, nie mogę się wygodnie rozsiąść i mała daje nie źle popalić a jutro muszę jechać na uczelnie po podpis promotora na obiegówce i znów będzie powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was cały czas czytam i mętlik w głowie mam. Ja na razie nic ale dziś kuzynka poinformowała mnie żepodeśle mi wór ciuszków po swojej córce (kolory uniwersalne) Więc sąplusy tego żę US późno przesyła pieniądze :-P. Musze je przejżeć. Najgorzej z tymi podkładami i w ogóle. Czy Was dobrze rozumiem? Podkłady to do łóżeczka kupujecie, dla dziecka? Ale one mogą być też dla nas na łóżko prawda? No i te mega podpaski, tak? Po ile tego kupiłyście? Mi w szpitalu będą dwaćligninę :-(. A ja mamteż schizy bo we wtorek kontrola i będzie mnie badać, bo ja mam badanie co drugi miesiąc a za każdym razem USG. Robi tak żeby nie oszczędzić. Więc już schizuje bowiem że też jest krótka szyjka, ale sądzę że jak już to jeszcze więcej będę miała leżeć :-(. Ale na razie nic nie planuje. Milka super ten komplet, pościel świetna. Chyba mojego namówię i taką kupimy w końcu takie kolory brąz z ecri to nawet dla faceta ok, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja myśle, że taki brąz z ecru to jak najbardziej i dla chłopca i dziewczynki tyle tylko, że w serduszka, no ale w końcu to malutkie dziecko a nie dorosły człowiek więc serduszka pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa - brzuch całkiem pokaźny! :-) Mój nie jest jakiś super duży, ale dzidziol podobno też nie jest super duży - coś koło 1350. Następne usg mam za miesiąc, jak będzie skończony 33 tc - ciekawe czy dużo urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja po szkolę i po urodzinkach i już mam dość. Wy tyle piszecie że nawet nie wiem na co mam odpisywać hehe:) A ja znowu mam schizy, że usg mogło się pomylić co do płci, każdy teraz mi gada żeby z Dari się Darek nie zrobił, ale przez ostatnie 3 usg była dziewczynka w tym prenatalne więc raczej ponad 99%, ale faktycznie jak tak gadają to potem człowiek ma schizy. Stella każdy gada żeby tych ubranek 56 jak najmniej bo dziecko szybko wyrasta, ale nikt nie pisze ile konkretnie. A ja mam okazję odkupić od koleżanki za 2 zł za ciuszek, ma mi przynieść w tym tyg i zobaczymy co tam będzie:) A co do tych podkładów to ja mam 10 jednego rozmiaru i 6 większego, ale to też trzeba dać pod materacyk pod łóżeczko, a w szpitalu to nie mam pojęcia ile się zużywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne te wasze brzuszki:) I wszystkie już macie te pępki takie:) Ja mam dalej taki z dziurką, ale ciekawe czy każdemu musi tak wybić:) Mi też ostatnio wybiło brzuszek, ale Mój się wkońcu cieszy że rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - tyle razy chyba by się nie pomylili? :-) Nam już na 3 usg powiedzieli, że chłopak - w 22 tc powiedział, że na 100%, a na ostatnim pokazał nam fiutka i jajka :-) Ciuszki mamy chłopakowe, więc nie ma wyjścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja też ciągle myślę o tym, czy na pewno będzie dziewczynka, a mam tak od początku kwietnia, kiedy to znajoma z innego forum urodziła chłopca... A w czasie ciąży na każdym USG wychodziła jej dziewczynka, ani razu lekarz nie powiedział, że będzie chłopiec... No ale nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać do rozwiązania... Ostatnio niby gin powiedział nam, że już zostanie dziewczynka i tak jakoś troszkę się uspokoiłam, ale gdzieś tam w głowie jakaś obawa siedzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie pomyłka w płci to najmniejsze zło ;-) W moim przypadku najwyżej dziewczynka będzie chodzić w śpiochach w traktory. Byle całe i zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie straszcie z tą płcią, mi od 14 tygodnia mówiła że dziewczynka czyli gdzieś już od 4 usg i mam nadzieje że tak zostanie bo jakby chlopak w różowym wyglądał ;p Ja mam w rozmiarze 56 w sumie 4 komplety śpiochów+kaftaników, 1 mini pajacyk i 4 koszulki, body to różnie bo są oznaczone od 0 do 3 m ale też jest kilka takich maciupkich. No a reszta to już w 62 też nie wiem jakie kupować bo każdy inaczej mówi, wiadomo że każde dziecko inaczej rośnie i innych wymiarów jest i dużo ciuszków jest oznaczone od 0-3 miesięcy albo 3 m... Zawsze można później dokupić zarówno małych jak i dużych tym bardziej że możemy to zrobić nie wychodząc z domu, tylko ciężko się powstrzymać! Ja juz staram się robic zakupy według listy jaką sobie zrobiłam i nie przesadzać bo liczę się też z tym że wujki ciocie itd też będą przynosić... Ja w takim razie kupie jedną paczkę pampersów i jedną happy i zobacze które podpasują tak samo z chusteczkami z dwóch firm i będe próbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też ostatnio gdzieś czytałam że miała być dziewczynka a urodził się chłopak, ale to faktycznie najwyżej będzie chodzić w traktorkach, ale gorzej w drugą stronę:) Gdzie ja mam większość różowych hehe:) a te ubranka faktycznie mają od 0 do 3 miesięcy i jedne wydają się mniejsze, drugie większe i kit wie co będzie pasować:) A co do pampersów to ja jeszcze nie wiem jakie, mi polecała kuzynka z biedronki, ale ja się jeszcze nie zastanawiałam nad tym. I niby tych najmniejszych jak najmniej, ale ile to też nie wiadomo. Bynajmniej ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze co do proszku, kupujecie i do białego i koloru? Ja chyba tylko kolor no bo po co mi biały jak kilka sztuk mam białyc a pieluchy to też tylko 10 sztuk a reszte kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie kupię jakiś płyn do prania - nie używam proszków. Tylko do koloru. Białych rzeczy mam kilka sztuk, więc i tak nie bardzo jest jak je prać oddzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, czyli i tak niedobrze i tak.. Oj, to już nie są te słodkie kopniaczki, teraz to na prawdę chwilami trzeba zaciskać zęby. A co do jazdy autem, zwłaszcza za kierownicą, to ja też się staram ograniczać. My mamy totalnie ograniczony ruch, drogi w Polsce to katastrofa, więc mój Mały po każdej dziurze wypina się w każdą stronę (czyli co chwilę). Jedź ostrożnie, uważaj na siebie i szybciutko wracaj!! Aneta, ja gdyby nie te forum to już w ogóle bym nic nie wiedziała :P A co do badania, to nie schizuj się, bo na pewno będzie ok :) Stella, a no muszę przyznać, że teraz na dniach mnie tak trochę wysadziło. Synek już jest odczuwalny, zwłaszcza przy chodzeniu ;) Też tak się czasami zastanawiam, jaką mieli byśmy minę przy porodzie, jakby dziewczynka wyskoczyła :D W sumie to moja gin późno powiedziała, że to chłopiec, bo ona jest z tych, że jak nie są pewni, to nie mówią. Gdzieś 27-28 tydz. I narządy nam pokazała. Ale nigdy nic nie wiadomo.. Przykład: mój brat przez całą ciążę był dziewczynką. Jak się urodził i położona powiedziała do mojej mamy, że ma syna, to ona zaczęła się śmiać i dobitnie oświadczyła, że to niemożliwe, że się pomylili. Musieli jej jajka pod sam nos podstawić, żeby uwierzyła. A mój ojciec, który czekał na korytarzu to po prostu zasłabł na wieść o synu bo chciał mieć "parkę", ale lekarz jasno powiedział, że nie będzie. A tu suprise :D I tak oto na mojego brata mówili na oddziale "słynna dziewczynka z jajeczkami" :P Ale to było 13 lat temu, więc raczej sprzęty itd. się pozmieniały. Ja, podobnie jak Stella, stawiam bardziej na płyny. I też do kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam miesiąć temu na USG to sie pytałam czy cos jej między nogami nie wyrosło, ale nie :) u nie wszysscy czekają na dziewczynkę bo jej dawno nie było no oprócz mojego. Chociaż wydaję mi się, ze zaczyna sie cieszyc z baby:) ale kurcze to przez tą łuszczycę. No i trochę sie martwi zwłaśzcza teraz jak ma wysyp i za cholerę nie możemy sie tego pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pustki. Ja chcę prać w proszku do kolorów, białego nie kupuję, bo mam parę białych, ale nie na tyle żeby prać osobne pranie. A czytałam trochę te czerwcówki, faktycznie 1 już urodziła, ale ona miała cholestazę i musiała urodzić w 36 tyg, ale jej mały ważył 2700 więc leżał normalnie z noworodkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... przez weekend tworzylam a jeszcze mi dziecko wczoraj wieczor gorackzi dostalo 39 wiec takie uroki... ale to chyba taka jednorazowa bo dzis juz lepiej i ani nie kaszle ani kataru nie ma ani nic.. cale szczescie jak tam z zakupami?? jakie macie staniki do karmienia, bo chyba zamowie te z alles jeden bialy i jeden czarny... kupowala ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzka7 to czerwcowki juz zaczynaja.. ojoj.. ciekawe ktora z nas "rozwiaze " sie pierwsza eheheh.. ja to pewnie dociagne do konca.... zawsze takie straszenie a potem o.. na razie mi sie nie spieszy, jestem w trakcie przygotowania psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stwierdziłam że kupie do koloru, białego mam tak nie wiele a nie będe prała jednej rzeczy oddzilenie. No ciekawe która pierwsza się wypakuje;) Swoją drogą widze po tabelce że dużo dziewczyn przestało pisać, ale to mam nadzieję że zbyt zajęte są albo pochłonięte zakupami wyprawkowymi... Ja jeszcze staników nie mam kupie pod koniec czerwca tak samo koszule, bo nie mam pojęcia jaki rozmiar i kupie na razie te zwykłe szmaciaki z 3-4 sztuki a później dokupie jakieś ładniejsze w których można wyjść do ludzi i sutkami nie straszyć hehe A widziałam ładne u tego użytkownika: http://moda.allegro.pl/listing/user.php?us_id=15922907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, co tu takie pustki?? ja mam i do kolorow i do bialego proszek z Loveli, i chyba dzisiaj juz zaczne cos po malutku prac, zanim to wyschnie, zanim sie wezme za prasowanie to akurat czas zleci :) a ze juz mam coraz wiekszego lenia bo brzuszek wadzi to w zolwim tepie to bede robic ;) co do stanikow ja zamierzam kupic dwa zwykle , najtansze bialy i czarny a pozniej chodzic w normalnych, tych co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do USG to nam niby za kazdym razem mowi ze chlopak a moj mu nie wierzy i mowi ze i tak bedzie dziewczynka.... choc bardzo chce chlopca i do brzucha gada :"moj dydulek kochany" :D tylko mamy problem z imieniem, mi sie jakub bardzo podoba a moj sie nie zgadza, stanelo na bartlomieju ale i to mu cos ostatnio nie pasuje i obmysla Filipa i Piotrka :D ah ten moj niezdecydowany chlop.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, nie dziwie się, że Twój się martwi. Mój tato choruje na łuszczycę, dostał w spadku po swoim ojcu jako jedyny z rodzeństwa, przez co musiał ściąć swoją bujną czuprynę i od lat jest łysy ale pasuje mu ;) I też się martwił o swoje dzieci, ale na szczęście ani ja ani mój brat nie mamy tego paskudztwa. I mam nadzieję, że Twoją Córeczkę też to ominie, trzymam mocno kciuki!! Elita, zdrówka dla Syna!! Jak byłam dzieckiem to we wszystkim chciałam być pierwsza, teraz chyba jednak sobie odpuszczę i poczekam, aż któraś się rozpakuje i opowie wrażenia, to ja mogę iść jako druga :P A moje majty to od teściowej dostałam, bo mój się skarżył, że odkąd w ciąży chodzę to co on sobie nowe bokserki kupi to ja mu zakoszę. I teściowa-chochlik mi trzy pary kupiła :P Ale przydały się, bo w nich mi najwygodniej ;) Szczęśliwa, jaki zgrabniutki-okrągły brzuszek, super ;) I pomyśleć, że tam w środku siedzi sobie taki mały człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vco do proszku to mam tylko do kolorów. A staniki no cóż ja kupiłam juz dawno i zaczęłam w nich chodzic bo już cycki nie sie nie mieśćiły w stare. I powiem wa, że załuję. Bo kupiłam taki babcine, w sumie wygodne ale nie do każdej bluzki pasują. Idealne byłby na ziemię. Fakt duzo dziewczyn nie piszę Ola Fasola no i strzałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×