Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Kropelko u nas pediatra zaproponowała żeby jedno całe karmienie mleczkiem robić 2 i zwiększać każdego dnia o jeden posiłek aż do 4 tak jak zalecane. I tak robiliśmy, ale te miarki też są ok. Tylko chyba dłużej to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko my wczoraj też byliśmy na kontroli u neurolaga, ja położyłam małą na plecy ona fik na brzuch potem spowrotem na plecy i wzieła se 2 nóżki do buźki, hehe i lekarka stwierdziła że ona od tego dziecka nic więcej nie chce. Nasza jeszcze nie siedzi, podnoszona za rączki utzrymuję się chwilę ale potem gleba. I powiedziała tylko tyle, że to co było a jest to jest niebo a ziemia. A u nas też wczoraj była próba budyniu, ale tego z mąką ziemniaczaną i małej bardzo smakowało:) Więc będę jej podawać, ale wiadomo nie codziennie, ja myśle raz na tydzień. Madzia kurdę to jesteś jedną z nielicznych która jeszcze okresu nie dostała. Kropelko ja jak przechodziłam na mleko to to tak jak Marka piszę zaczynałam od 1 karmienia aż potem doszłam do 4. I u nas obyło się beż żadnych problemów. Stella współczuję, już miałam niankę wybraną a t taki psikus, ale napewno znajdziesz jeszcze lepszą. A mi kiedyś szwagierka mówiła, że karmienie nocne potem się wodą oszukuję, ale to tak nie działa od razu tylko dopeiro po jakimś czasie i na początku będzie się dziecko częściej budziło ale potem już nie powinno. a u nas mała spała od 21.00 do 6 potem flacha 200 ml i spała so 10.00 a ja razem z nią, teraz kawka a potem się zabieram za porządki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==a my tez dzisiaj po wizycie ale u dermatolog, stwierdzila u malego wyprysk lojotokowy, dlatego przechodzilo mu od razu po dwoch dniach smarowania a pozniej po 3 dniach wracalo, dala robiona mas, i za tydzien znow do kontroli, poprosilam ja o notatke do ksiazeczki malego zeby miec do alergologa, ja to czytam pozniej a tam napisane :podejrzenie gronkowca, leczenie w strone wyprysku lojotokowego!!" Gronkowiec??!! Masakra, skad to moglo sie wziasc?? wiecie co zaczynam sie bac o malego i zastanawiam czy ta doktor jest dobra... :( , po za tym nie mam weny na pisanie, czytam codziennie ale z moim dalej kiepsko sie uklada, wczoraj byl pogrzeb jego brata dziewczyny i taka jakas rozbita jestem, a jeszcze na dodatek mojego brata dziewczyna nam oznajmila ze jej kuzyn w poniedzialek sie powiesil, mial 22lata... straszny jest rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo z palca albo z piętki, Nam pobierali z piętki Szczęśliwa to nie zaciekawie u was z tymi pogrzebami.Ale może na tym się już zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz fajnie, że się odezwałaś, bo się już tak zastanawiałam, gdzie nam zniknęłaś :) Szczęśliwa, no rzeczywiście nie za ciekawie się rok zapowiada. Może się ta zła passa w końcu odwróci. Lipcóweczko Kasiu, to życzę jak najszybciej dwóch kreseczek na teście, ja bym się jeszcze nie odważyła ;) Co do pobudek, u mnie odkąd przeszłyśmy na mm, pobudka była zwykle jedna, a od kilku dni przesypia całe nocki od 20:00 do 08:00 więc jestem wręcz nieprzyzwoicie wyspana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, dziś zważyliśmy Kluskę i okazało się, że nie waży 9 kg ani nawet 8900 jak 2 tyg temu tylko 8400 (wtf) wiec na razie się wstrzymamy z fotelikiem, albo kupimy taki od 0 (czyli feniks) zobaczymy. Tylko nie wiem co z tą wagą...czyżbo ona tyle schudła? To nie możliwe przecież. W końcu normalnie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--lipcowko zycze udanego testowania :) --kropelko a wazylas mala na tej samej wadze?? mniej wiecej o tej samej porze?? bo moze to jest przyczyna takiej rozbieznosci...?? --moj Piotrek ani razu mi nie przespla calej nocki :( jak mial 4msc to mial tydzien gdzie jak usnal o 7/8 to spal do 5, mleczko i znow do 8 spanie, a teraz to ciagle pobudki na smoka, nie na jedzenie tylko dyda, eh, ja juz jak zombie chodze... --my tez musimy kupic malemu jakis fotelik bo jak jest w kombinezonie to nawet pasow juz nie mamy jak mu zapiac a tak to strach jezdzic..:( a fotelik jest niby do 13kg, regulacja tez jest, ale juz nam jej brakuje :D --a ja sie pochwale :D nauczylam Malego dawac czesc i do tygodnia robi to juz bezblednie i sie cieszy smerf maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo padam na twarz Szczęsliwa nie jestes samam moja też tak daje w nocy popalić, że hej Jej mam tylko nadzieję, ze jak przejdzie na mm to bęzie lepiej spała. Bo jak nie to te dzieciaki w szkole to chyba rozniosę:) Dziewczyny moje drogie jak wy pobieracie mocz dziewczynką, macie jakiś patent?? bo ja dzis zużyłam 4 te specjalne woreczki i nic. Więc dzis tylko pobrali małej krew.. oj jak dzielna była chyba nawet mnie nie zauważyła, że ją kuli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, jednak fenix2 bardziej mi się podoba. My też wczoraj ważyliśmy małą, 9400kg więc pierwszy wydatek po wypłacie to będzie fotelik. Jak przetestuję to zdam Ci relację. Wczoraj jeździłam z małą autem i musiałam tachać ją w tym nosidełku - tragedia! mój kręgosłup tego dłużej nie wytrzyma :-( a ważymy na swojej wadze i zawsze wieczorem przed kąpielą, zupełnie nagusią. Gagulec81 - wysłałam. Daj znać czy doszło :-) Cukinia22 to sukces!!! A dużo zjada tego mm przed snem??? Nie budzi się na smoczka, picie itp? Luna ja pobierałam kiedyś bezpośrednio do jałowego pojemniczka na mocz. Na badanie ogólne musisz złapać trochę więcej, na posiew kilka krople starczy. Ale nie jest łatwo... z 10 minut czekałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam krwawienie 12 stycznia, ale było dosyć skąpe i trwało 4 dni... i tak się zastanawiam czy to była już miesiączka??? spodziewałam się długiej i obfitej... i teraz nie wiem czy już mogę sobie wyliczać dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigułeczko tylko 10 minut my dziś łapaliśmy od 6 i o 8 poddaliśmy się. Kurcze moja mała to mozę z 7 kilo wzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocki w miarę ok wstaje tylko na jedzenie ale te pobudki między 4 a 5 rano są nie do zniesienia...nieważne, że przewinięty,najedzony i tak wstaje o tej samej porze. Nie daje nic to,że kładłam później spać. Czy położe o 20 czy o 22 to i tak wstaje tak wcześnie. Dziś wstał o 5 rano a pierwsza drzemka była o 10 i to 15-minutowa hehe:) usnął na huśtawce:) Szczęśliwa ja też nauczyłam dawać cześć. Luna powodzenia w pracy:) a to Twoje pierwsze podejście do gimnazjalistów czy już kiedyś uczyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko to może być różnica jeżeli np. ważyłaś wcześniej po jedzeniu a teraz przed, sama się o tym przekonałam jaka może być zbierzność w wadze. Luna no my też mamy z tym problem, ale ja jej już łapię jak się budzi w nocy na jedzenie i ja zauważyłam że musisz jej przytrzymać ten woreczek na dole bo nam tam zawsze uciekało, ja rozbieram doł do naga i czekam, czasem nogi moczę i zawsze do pół godziny sika. Pigułeczko tutaj masz przepis: http://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3314,budyn-dla-dzieci-juz-po-5-7-miesiacu tylko jak dla mnie wogóle nie miał smaku, bo bez cukru. Aha i Pigułeczko waga naprawdę piękna, no to czas już na nowy fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - waga, pora dnia, a moze Zosia ruchliwa i spadla na wadze? Mati chyba przez zeby ostatnio malo je. Dzis bylismy na ostatniej heksie (chwilawytchnienia od szczepien) - Mati ma 68 cm i wazy 8400 - klusek ;-) Przyszlo nam dzis krzeselko do karmienia - jak zmontujemy, to zrobie fote. Jak Wasze dzieci trzymaja rece przy przekrecaniu na plecy? Bo nie wiem co Matiemu z reka podpowiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny znalazłam Wasze forum przy okazji jakiegoś nurtującego mnie pytania i czasem zaglądam. Też jestem lipcówką, mam córcie Oliwkę. Mała ma niestety asymetrię i w związku z tym się ujawniam. Któraś z Was bodajże ma_rka robiła ćwiczenia na asymetrię. Jeśli byłabyś tak miła i przesłała mi kilka na maila. Ja już nie wiem co robić. rahabilitowaliśmy ale babka powiedziała że sama powinna wyrównać...i nie wyrównuj, a tu już siódmy m-c leci. milal18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella moj Piotrek sam sobie wyciaga raczke dopiero od jakiegos tygodnia, wczesniej rzadko mu sie to udawalo, trzeba bylo mu pomagac,ale jak je trzyma przy przekrecaniu to powiem ci ze nie mam pojecia :) --moja kluska wlasnie pierwszy raz sie sama podniosla do siadu z pozycji lezacej (lezal u nas w lozku na poduszce ) :D jupi!! ale te dzieciaczki teraz wszystkiego sie szybko ucza , a nasze lipcowe maluchy to juz wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa wow, gragtulacje. Jest z czego być dumnym :-) Stella, moda jak się chce obrócić to obie ręce wyciąga w bok ( tak jakby do kogoś) żadna jej nie zostaje. A jak glebnie z siadu tak że ma rączki pod sobą to się przechyla i je wyciąga. Myślę, że Mati sam z tym dojdzie do ładu Pinaa, czy u rodziców w banku już ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigułeczko, wreszcie obejrzałam filmik z Gosiakiem jak pełznie :) u nas jest dokładnie to samo, oczywiście pod warunkiem, że jej cel jest wystarczajaco atrakcyjny (np komórka lub pilot jak u Ciebie) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, to poczatki byly, teraz to dopiero smiga. I w przod i w tyl. I coraz czesciej zdarza jej sie kolanko pod spod podciagnac :-) dzis pociagnela za doniczke i kwiatek cala ja zakryl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANELINKO tak u nas też jest problem asymetrii. Wysłałam Ci na pocztę link do naszych ćwiczeń, mam nadzieje, że coś pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko z Hani jest taaaaki klocuszek :) dobija do 9kg albo już je przekroczyła - to zależy właśnie od pory dnia. Jak to dobrze, że mieszkam na parterze i wyniesienie fotelika nie stanowi problemu :) Chociaż czasem zostawiam fotelik w aucie i zabieram tylko Niuńkę :) Szczęśliwa>> no to poważna sprawa :) samodzielne siadanie :) Stella>> jak się przgniecie Hani łapka to ją po prostu wyciąga :) podnosi tułów na drugiej łapce :) >> Uwielbiam, patrzeć jak Niuńka uczy się nowych rzeczy :) Uwielbia siedzieć :) i ... pełzać :) niedługo książki będą zagrożone :) Dzisiaj sama przewróciła sobie koszyk (wiklinowy jak na grzyby) z zabawkami, bo upatrzyła sobie Krzysia (szmaciany lalek ;) ) >> A ja niedługo wyłysieję :( włosy nadal mi wychodzą garściami. Łykam standardowy zestaw witamin, tran... zdrowo 9raczej jem) i jakby końca nie widać. Kupiłam sobie teraz maseczkę na wypadanie włosów, termoaktywną, może pomoże, bo podcięcie i wcieniowanie czupryny na wiele się nie zdało. >> Luna>> Hani w szpitalu pielęgniarki nakleiły woreczek i udało się dosyć szybko siuśi złowić, no ale ona wtedy była bardziej leżąca niż ruszająca się. A czego będziesz uczyć?? :) >> Dziewczyny ale Wam zazdroszczę w miarę stałego rytmu dnia :) Próbuję od dłuższego czasu unormować rozkład dnia Hani, ale ona nie chce współpracować. Czasem śpi rano, czasem po południu, czasem i rano i popołudniu. Je raczej o stałych porach ale czasem częściej a czasem rzadziej no i w nocy budzi się zdecydowanie za często. Dobrze, ze cycek jest zawsze pod ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaku
Czesc dziewczyny, mam prosbe jesli znajdziecie chwilke ile czasu mijało u was od pojawienia się "kreseczki" do przebicia ząbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×