Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość jaaaaaa88
Nie ma u nas żadnych zakonów... A myślisz że w zakonie szybciej bym to dostała? Jesteśmy z tej samej parafii. Chyba będziemy zmuszeni jeździć od parafii do parafii aż się znajdzie księciucio co wypisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko mamy identyczne obrączki;) to prawda że na żywą są jeszcze piękniejsze. Nasze już od miesiąca lezą i czekają na ślub;) jaaaa88- jedyne wyjście jest takie żeby dowiedziec się gdzie jest jakiś "ludzki" ksiądz jechac o niego opowieziec całą sytuacje i poprosic o wypisanie zaświadczenia. z jakiego jestes woj? w tej parafii gdzie my bierzemy ślub jest zajebisty ksiądz. mój Ł ma zaswiadczenie ze szkoły a ja nie mam. jak poszliśmy do niego to zapytał się tylko czy mamy czas odbyc nauki- my że nie mamy za dużo tego czasu. A on- ok to tu masz ksiazeczkę o sakramencie małżeństwa przeczytaj sobie i pózniej cię odpytam (puścił oczko) więc pewnie nie odpyta. Na prawde fajny ksiądz i jestem pewna ze by ci pomógł. jesli masz blisko na warmię to moge ci wysłac na niego namiary na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
Lipsss gdybyś mogła mi wysłać namiary na tego księdza byłabym Ci dozgonnie wdzięczna. Może nie mamy zbyt blisko ale też nie mega daleko pojechałoby się (jesteśmy z łódzkiego). Podaje maila bogusiab65@interia.pl bardzo Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakieś weekendowe nauki są w Twojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
weekendowe się już skończyły teraz będą dopiero w październiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
Lipsss bardzo Ci dziękuję, jak w okolicy nikt nam nie pomoże to pojedziemy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. tylko może lepiej było by najpierw zadzwonic i zapytac. chociaż z drugiej strony w cztery oczy inaczej się rozmawia niż przez tel. Ja bym zagrała coś w stylu "jest ksiądz naszą ostatnią deską ratunku itp" powinno się udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) na początek - wszystko śliczne :) obrączki, sukienka, buciki :) Pati - ja się przychylam ku tej etoli tiulowej, kiedyś tę samą wklejałam co Ty i taką mam zapisaną w moim ślubnym folderze na wzór dla krawcowej ;) wybór między bolerkiem tiulowym a taką etolą ze względu na pogodę nie ma różnicy, bo w tym bolerku też ciepło nie będzie ;) O naukach nic nie wiem, więc nie pomogę :) ale dziewczyny tu dobrze doradzają :) Ja mam nadzieję, ze kupię buty pod koniec czerwca, jak pojedziemy na większe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to jest ta biżuteria, którą chcę założyc, co o niej sądzicie? http://www.voila.pl/360/0m0sj/?1 Jest do kompletu jeszcze naszyjnik ale nie chce zakładac nic na szyje My w przyszłym tyg chcemy zrobic sobie taki 1 dzień wolny i pojezdzic trochę i pozałatwiac, do księdza z aktami chrztu, na sale ustalic dekoracje i dowiedziec się o napojach i owocach, do babki od ciast ustalic jakie ciasta. Powiem szczerze, że najbardziej przerażają mnie te sprawy urzędowe bo nie za bardzo to kumam, ale ksiądz ma nam wszystko po kolei mówic co mamy załatwiac. Tak jak juz pisałam w sobotę jedziemy na zakupki, cieszę się bo mam nadzieje ze kupie juz buty, moze wypatrze jakąs fajną sukienkę na poprawiny, no i ubranie dla łukasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no pamiętam ze tez chciałaś albo tiulowe bolerko albo tiulowy szal. I co w końcu wybrałaś? przypomnij jeszcze jaki masz dekolt w sukience w serduszko czy jak, bo ja mam takie rogi wysunięte jakby i nie wiem czy to bedzie pasowało. ale chyba tez zdecyduje się na tą etolę, zawsze to inaczej bo wszedzie teraz bolerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co myslicie o takiej kiecce na poprawiny?? http://www.voila.pl/419/yiw0g/?1 znalazlam ja na allegro - jest smiesznie tania...ale niesttey przesylka z tajlandii - a to chyba juz wie mowi o tej sukience... :/ na zdjeciu wyglada ok, ale obawiam sie co mi przysla, bo juz raz zamawialam z tajlandii i nie nadawalo sie to do noszenia :( ...moze bedzie sie nadawac tylko jako koszulka na noc poslubna haha :P a z drugiej strony moglabym uszyc taka... tylko nie wiem czy moze byc na poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota sukienka 1 jest bardzo ładna, tez mi się podoba. Ale lepiej nie zamawiaj, mysle ze na sto procent nie bedzie wyglądała tak ładnie jak na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ładna, ale jak dla mnie najładniejsza 1, pozniej 3 a 2 tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gASHA... ciuchy, które się zamówia odbiegają od tych które prezentowane są na aukcjach, nie raz się o tym przekonałam. Jakość jest do du** Dobrze to określiłaś, sukienka nadawała by się jedynie na koszulę nocną a nie na taki dzień.. ta ostatnia która wkleiłaś jest cudna- taki cukiereczek- mój typ. Radziłabym podejść do krawcowej i zapytać się jaki byłby koszt uszycia takiej sukienki :) Pati, biżuteria jest ciekawa, ale tak jak piszesz.. ja tez nałożyłabym tylko kolczyki bo z wisiorkiem to było by już przeładowanie jak dla mnie:) no ale Ty wiesz już najlepiej co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie expresssoooowe :) dzieki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;D a jak. chodzi mi przede wszystkie o te ciuszki z Tajlandii, ich jakość pozostawia wiele o życzenia. Zawsze możesz zaryzykować , nie są to jakieś duże pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- na zdjeciu są kolczyki i bransoletka. naszyjnika nie fotografowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak wiem - raz sie skusilam na te tajlandzka tanioche i do dzis ani razu nie zalozylam bluzki ani niby sukienki :/ dlatego mozna te rzeczy traktowac chyba tylko jaka inspiracje do uszycia czegos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to przepraszam, bo ja widziałam 3 elementy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to te kolczyki pati bardzo długie chyba są co? bynajmniej na takie wygadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co są dosc długie ale nie aż tak bardzo. zmierzyłam, mają 6,5 cm. bardzo mi się ta biżuteria podoba tylko boje się czy nie bedzie za skromnie bo ona jest delikatna, a ja bede bez welonu, z gołą szyją i na początku myślałam o takich długaśnych bogatych kolczykach. no ale sukienkę mam strojną, więc chyba lepiej jak dodatki sa delikatniejsze, już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja to jestem minimalistka. Jeśli suknia strojna to jak najbardziej biżuteria delikatna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja się decyduję na tą etolę raczej, bardzo mi się podoba ten wzór i będzie fajnie zasłaniała dekolt i ramiona w kościele. Dekolt przy sukni będę miała serduszkowy. Jej wygląd będzie najbliższy tej http://www.voila.pl/062/ilt37/?1 z tym, że właśnie bardziej wycięty dekolt i góra ozdobiona mocniej kryształkami (coś w stylu swarovskiego). Ale ogólnie chodzi o dopasowanie do bioder i dopiero rozszerzenie ;) postanowiłam, ze góra nie gipiurowa, tylko właśnie tak jak tu - tiulowa ze zmarszczkami :) I ze wstępnych ustaleń mają być jeszcze kryształki na dole sukni, taki jeden rządek, żeby nie była całkiem "łysa" :P Biżuterię mam taką (właśnie pasująca do tych kamyczków na sukni) i jeśli któraś dziewczyna zastanawia się czy kupić taką http://allegro.pl/swarovski-kolia-slubna-crystal-ab-opalizujaca-925-i2298070839.html to polecam z całego serca. Na żywo nie ma nawet porównania ze zdjęciem. Jest pyszna :D do tego mam kolczyki w tym samym kolorze http://allegro.pl/kolczyki-pol-kulki-swarovski-10mm-18kolorow-pr-925-i2320594365.html jak zamawiałam to myślałam, ze będą najwyżej do chodzenia tak sobie na co dzień, ale jednak schowane na ślub :) jak uda mi się jakieś ładne zdjęcie zrobić, to wrzucę i tego i tego :) Co do tych ubrań z dalekich stron :P to tez nie mam zaufania jakoś, super te zdjęcia wyglądają, ale w rzeczywistości ... jakos mnie nie przekonuje to. Ale wzory super. Fryzurę chciałabym mieć w takim stylu: http://www.voila.pl/070/ofhm5/?1 http://www.voila.pl/084/2l4cm/?1 http://www.voila.pl/085/uzpck/?1 Takie luźne, lokowe upięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia883
hey, można jeszcze dołączyć? my ślubujemy 15 września, niby jeszcze dużo czasu ale ja juz zaczynam się stresować tymbardziej że mieszkam za granicą i w Polsce bedę jeszcze raptem parę razy a jeszcze tyyyle spraw do załatwienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze można dołączyć ;) witaj :) nie martw się, na pewno zdążysz ze wszystkim, są z nami dziewczyny, które też mieszkają za granicą, więc nie przejmuj się - dobrze będzie :) jak zwykle musimy przeprowadzić wywiad środowiskowy ;) napisz coś o Was, co macie załatwione, jakie masz typy sukni, fryzur i wszystkiego co Ci przyjdzie do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak suknia się szyje taka z tym że ozdoby na gorsecie bedą troszkę inne http://www.galeriazdunskawola.pl/podglad-kolekcji/10830-d garnitur i obrączki też już zamówione, sala orkiestra oczywiście też (jestem z woj. opolskiego i na salę musieliśmy 2 lata czekać) fot-kam również zaklepane;) czeka nas jeszcze załatwianie wszystkich formalności, kurs tańca i organizacja "poltra" nie wiem czy wiecie co to takiego bo nie zauważyłam żeby któraś wcześniej o tym wspomniała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×