Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony jak cholera

kochanka mnie wkurza

Polecane posty

Gość żadna_wiedza
Miałam, ale widzisz jaki tu nastrój panuje. Poza tym, nie lubią mnie tu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
zolza aga nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka go wkurza
nie miałam marzeń ale dzięki tobie mam marzę o tym, żeby twoja żona o wszystkim się dowiedziała u wyjebała cię z domu marzę o tym, żeby twoja tępa i puszczalska kochanka miała hiv i ty też :) casanova od siedmiu boleści, kryptociota, która siedzi na damskim cafe i wałkuje temat swojej nędznej egzystencji od tak dawna żałosny skurwysyn z ciebie zero moralnosci, takim jak ty powinno się ucinać jaja a takim jak twoja kochanka zaszywać cipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza aga
zadna wiedza to bardzo dobrze , chociaz czasem takie wrazenie odnosze czytajac twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna_wiedza -Miałam, ale widzisz jaki tu nastrój panuje. Poza tym, nie lubią mnie tu. Podejrzewam, że jest tu z jedna osoba, która Cię lubi. ... w końcu nie na darmo mianowała Cię v-ce redaktorem topiku. ;) Żądna_ otwierasz się czy nie? (Zawsze możesz stworzyć nowy topik ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna_wiedza Miałam, ale widzisz jaki tu nastrój panuje. Poza tym, nie lubią mnie tu. A ja odniosłam inne wrażenie, że np. autor wątku czeka na Twoje wpisy. Ja zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka go wkurza Zastanawiam się jaki problem życiowy sprowadza takich ludzi jak ty na kafe. Teraz już chyba wiem... Współczuję. Chociaż nie jestem zdziwiony, że ktoś ci w życiu dokopał skoro potrafisz pojawić się i poziom rozmowy sprowadzić do swojego. I nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
zolza aga każdy na starcie otrzymuje ode mnie plus. Czy go utrzyma, zależy tylko od niego. Mam wyznaczoną wyraźną granicę pomiędzy dobrem a złem. Nie jestem idealna. Potrafię spojrzeć na siebie krytycznym okiem. Rzadko oceniam innych, wolę skupić się na sobie. Na tym wątku wyjątkowo swoich wad nie widzę. Lubię się otwierać wyłącznie przed sobą. :) Wercyś... (dla mnie nie jesteś dinozaurem, tylko masz holenderskie korzenie ;) ) Nie czuję blusa. Musisz wybaczyć. :) Jeśli kolejna kawa postawi mnie na nogi, to zobaczę. Wątku nie zamierzam otwierać. Tu mi dobrze. Chyba, że wkurzony będzie miał coś przeciwko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
KaDaKa to najmilszy wpis jaki przeczytałam do tej pory. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Wercyngetoryks Największa sympatia bije od ciebie. A za tamto, to normalnie masz u mnie piwo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka go wkurza
Wercyngetoryks nie baw się proszę w psychologa, słabo ci to wychodzi zadziwiajaca jest ta wasza wszechwiedza....nic o mnei nie wiesz, ale znasz moj problem, bravo, geniuszu :) moze po prostu jestem tu jedyną normalną osobą, która zna słowo "moralność" dla ludzi takich jak autor to pustoslowie szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna_wiedza -Największa sympatia bije od ciebie. O nie! Nie chciałem!! Staram się nie nawiązywać sympatii w wirtualu. Zawsze istnieje ryzyko, że się przeniosą na real. :) -A za tamto,.. No bo nie wytrzymałem .. - ...to normalnie masz u mnie piwo! Stronga czy T.? ;) Prześlij UPS-em, podam adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Zamurowało mnie. To był żart. :) Na piwo musisz bardziej zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka go wkurza: moze po prostu jestem tu jedyną normalną osobą, która zna słowo "moralność" Wg mnie moralność obejmuje również sposób wypowiadania się. Jeśli tak pisze normalna osoba, to ja chcę być szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
I zawstydzili wkurzonego. :) Albo ma doła giganta. Albo z nami gra jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żądna, a Ty znowu swoje, czarne albo białe ;) Może wkurzony po prostu czyta, co sam napisał, że lubi parę stron temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna_wiedza Z Tobą jest jeden problem ... rozpoczęłaś ze mną grę w Poważne Pytania - nie dokończyłaś obiecałaś nam Otworzenie - nie dokończyłaś stawiasz piwo - ale też nie do końca. Co jest z Tobą? Żądna_ ... normalnie zachowujesz się jak kobieta!!. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Wercyngetoryks miało być "zszedłeś z tonu". Wiem, wiem, że zdarzają mi się literówki, ale nie tym razem. Nie czytam tego, co wysyłam. Mam to gdzieś. :) I tak nie każdy mnie rozumie nawet jak napiszę poprawnie, więc po co? ;) Skąd wiesz, że piję stronga??? KaDaKa Do każdego trzeba mieć odpowiednie podejście. Moim zdaniem to jest najbardziej odpowiednie podejście do autora. Umówiliśmy się, że jak się wkurzy, to mnie uprzedzi. Wtedy podejścia nie zmienię, tylko odejdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
Wercyngetoryks :) Mam nadzieję, że kiedyś będzie nam dane dokończyć grę :) Chyba, że znów mnie zaczną wyzywać. :) Niestety chyba jeszcze nie dziś. Coś wtedy opadło i wciąż się nie podniosło. Pamiętam twoje odpowiedzi. Zadziwiające. Solidarnie pomóż koledze. Albo dokop delikatnie jak on kiedyś tobie. Wercyngetoryks a tobie dobrze z tą... twoją? Dinozaurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza aga
zadna wiedza coz za brak konsekwencji, skoro piszesz cos na forum, zeby wyrazic swoja opinie jak mniemam, to dlaczego deprocjonujesz nas-czytelnikow, piszac ze masz gdzies to...sama dajesz swiadectwo ile warte jest twoje pisanie, twoje opinie, pomijam literowki oczywiscie i standard kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-" Solidarnie pomóż koledze. Albo dokop delikatnie jak on kiedyś tobie." Wiem, widziałem. Pamiętam. ;P Na razie nie mam powodów by wykraczać poza delikatne złośliwości, poczekam aż się uzbiera ;) W końcu to facet. Natomiast teraz wyraźnie widzę, że dziś do dokopywania na kafe wystarczy obecny tu pierwiastek kobiecy ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
zolza aga nie zrozumiałyśmy się. Mam gdzieś to, że zdarzają mi się literówki. A zdarzają się dlatego, że nie czytam/nie sprawdzam czy są tam jakieś literówki. Często je widzę. Po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercyngetoryks Natomiast teraz wyraźnie widzę, że dziś do dokopywania na kafe wystarczy obecny tu pierwiastek kobiecy ..... oj tam, oj tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza aga
zadna wiedza to chyba ze tak, bo poczulam sie lekcewazona przez moment..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna_wiedza
bardzo się mylisz. Mam w nosie literówki i tych, co mnie obrażają. :) Równie dobrze mogę się przyczepić, że wkurzony nie zaczyna zdania od wielkiej litery, zolza aga nie używa altu, wercy... nadużywa wielkiej litery... O błędach ortograficznych i stylistycznych nie wspomnę. Ja się za to nie obrażam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza aga
Wercyngetoryks dokladnie to mialam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja! Mnie wybierz! A tak na serio, to pomimo dopisania się do "zespołu" nikt mnie jeszcze błotem nie obrzucił, dziwne zważywszy na charakter zespołu. Wercy, nie odpowiedziałeś na pytanie żądnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×