Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Aga.S ... widzę że Ty też jesteś ze St. Woli. nie spodziewałam się,że tu na kafe kogoś z mojego miasta spotkam :-) ja wczoraj miałam połówkowe. będzie synek ... cieszę się, ale wiecie ... jakoś mi dziwnie, bo podświadomie myślałam, że będzie druga córeczka. ale najważniejsze, że jest zdrowe, waży ok. 540g ... a ile mierzy nie pamiętam :-( klejnoty to pokazał od razu, a buźkę chował przed nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wczoraj miałam wizytę, wszystko w porządku, jednak będzie chłopak STAŚ, mój mąż bardzo się cieszyyyyyyyy, ja w sumie też, chociaż, popołudniu wczoraj jakiś smutol mnie dopadł, chyba jednak nastawiałam się na dziewczynkę!!!!Ale i tak kocham Stasia. Buziaki dla Was muszę, Was, nadrobić, wczoraj miałam zw.lek, dziś jestem pierwszy dzień w pracy. Termin wg usg mam na 29.08, czyli jednak mieszcze się w Sieprpniowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Nie piszę za dużo ale czytam Was i trzymam kciuki. Też byłam w szpitalu w wielką sobotę :-( ale nie zostałam na oddziale, bo z ciążą wszystko ok. Brzuch bardzo mnie bolał, kilka godzin a przyczyna to niedrożne jelita. Marta miałam takie same odczucia na początku, trochę mi tak dziwnie się zrobiło że nie będzie drugiej córeczki a teraz naprawdę się cieszę, kocham już mojego małego Jasia. 3majcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się cieszę, zawsze chciałam mieć parkę ... tylko jakoś wszyscy mi w tej ciąży wmawiali że będzie druga córcia, że i ja tak zaczęłam myśleć i jakoś tak dziwnie mi się zrobiło, że nie córcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja teraz coreczke bede miec, ale drugie to chialabym chlopca tak do parki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ale fajnie ze sie wybawilas tez bym sobie poszla ale.. Wczoraj bylam na pogotowiu bo brzuch mnie boli od piatku tak po prostu macica mi sie stawiala:( na dodatek maly sie tak wiercil az zaczelo mi to sprawiac bol dziwne ale jednak ech.Zrobili mi ktg nic nie wykazalo mam odpoczywac i zwolnic tempo no-spe lub scopolan brac jak zaczyna bolec.Na odzdziale patologii to takie przepelnienie ze nawet jakby sie cos dzialo to mieli by problem z ulokowaniem mnie. Ale i tak mam zamiar wybrac sie do swojego gina. Kasiulauk to urlop mialas.... w szpitalu:(:( mam nadzieje ze jak wrocisz do domu to juz nic sie"nie przyczepi" grunt ze jest dobrze:) Piszecie o lozeczkach turystycznych hm moja szwagierka ma fajnie wyglada ale fakt materac do niczego cienki moim zdaniem dla takich maluszkow on sie nie nadaje.Ale to juz wedle uznania. A lozeczka z szuflada sa bardzo praktyczne tez takie mialam i sobie chwalilam bo duzo rzeczy miescilo sie w tych szufladkach:):) Gratuluje pozytywnych badan i poznania plci malych babelkow:):):) 🌻 Jutro zaczynam 26tc i pewnie musze sie przyzwyczaic ze lepiej z dolegliwosciami juz nie bedzie. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti a liczyłas na dziewczynkę? Ja też bym chciała miec następne dziewczynkę, a jak nie to do 3 razy sztuka, jak Pan Bóg da, no chyba, że odechce mi się wiecej dzieci po Stasiu ;-) Co do wesel my mamy zaproszenie w czerwcu, ale to ponad 300km od nas, ja ich prawie w ogóle nie znam, to od Mojego z pracy jakaś para, powiedziałam, że nie chce mi sie jechać, po pierwsze za daleko, po drugie bede juz wysoko, po trzecie to zadni znajomi, po czwarte szkoda mi kasy... Co do łóżeczek, ja chce białe, bo mam białe meble w sypialni, w listopadzie malowałam je sama, z sosnowych na biało, myslałam, ze zejde bo chyba 4-5 warstw musiałam położyć, ile sie naryczałam echhh, ale wyszło ok, nowe uchwyty i zmiana jest. Oglądałam te z Ikeii, podobaja mi się. Tata mi mówi, że jest jeszcze łózeczko takie drewniane po kimś, że mozna je przemalować, ale ono jest ze szczebelkami, a mi sie podobaja z pełnymi szczytami, chociaż ostatnio widziałam takie przyborniki, które można zawiesić np na szczycie, mi sie podoba biały, fajne to praktyczne, nie wiem zastanowie sie na ta propozycją. A i kupiłam ochraniacz do łóżeczka czysto biały, taki właśnie chciałam, na lumpkach, nic nie zniszczony za 14 zł. Co do poscieli podobaja mi sie te z Ikeii. A w piatek jeszcze kupiłam taką lila róż mini sukienkę z Zary(na lumpku) plus sweterek do tego pastelowa mięta śliczne a bedzie Staś ;-)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a powiedzieli jaka przyczyna tej wizyty w szpitalu? Taka tam Aga dziewczyny współczuję, oszczędzajcie się!!! Łóżeczko Safari też mi się podoba, posciel w dinusie też ok. Właśnie pisałam z kumpela, która urodziła 3 tyg temu, i zrobiła się jej siatka z rozstęów pod pępkiem, ale dopiero po porodzie, zaleciła mi kremy i masaż szorstką rękawicą, mówi, że tam gdzie się masowała tam nie ma rozstepów, ale czy tak można???? a i co myślicie o tym pasie poporodowym, mi mama mówi zebym odrazu załozyła, to będzie szybiej macica i skura się obkurczać, ale czy to tak można zaraz powiedzmy na 2lub 3 dzień??? A wózek mnie korci zeby jednak czarny kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita było mi obojetne co bedzie, ale chcialam zawsze miec coreczke wiec jak bedzie peirwsza to drugi jak najbardziej chlopczyk moze byc:). Jelsi chodzi o ł0ozeczko chcialam tez kupic biale, ale okazalo sie ze dostaniemy od dalszej rodizny uzywane w kolorze olcha-nie pasuje mi ten kolor, wiec bede malowac na biało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki rozumiem was i wasze uczucia po poznaniu płci... Ja czułam okropny żal a dzisiaj po nim nie ma śladu!!! Jakby mi lekarz teraz powiedział, ze się pomylił, to byłabym zła! Będę mieć dwóch chłopców i inaczej sobie tego nie wyobrażam:) Widzę, że dużo osób ląduje na ostrych dyżurach. Trzymajcie się! Oby z dzieciaczkami było dobrze, bo to jeszcze za wcześnie, żeby się pchac na swiat! ita - hmm na takie wesele to tez bym nie szła. Jakby to bli bliscy ci ludzie, to warto. A tak, kasę stracisz, umęczysz się, nie wybawisz. Też bym się głęboko zastanowiła.Co do masażu, myślę, ze nie zaszkodzi, no bo niby jak? Chyba że sobie skórę zdrapiesz:P Może ci pomoże. Mi nie pomogły ani kremy, ani masaże, ani naprzemiene prysznice. Obiecuję sobie uzbierac na laser i zrobić zabieg po drugim dziecku. A ja mam od wczoraj przygody z samochodem - nie chce mi odpalać. Najlepsze jest to, ze pod domem zawsze pali! Dzisiaj mi pod przedszkolem zdechł. Musiałam go wypchac na parking, nie miałam innego wyjścia, bo blokowałam wyjazdy. Spóźniłam się do pracy, ugrzałam jak świnia i z buta musiałam lecieć. Mąż zabrał do mechanika auto, oby naprawili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITA- bolał mnie brzuch, napinał sie i strasznie twardniał i podobno był lekko siny. ja nie widziałam nic sinego, lekarz tak stwierdził. i jak podłaczyli mnie do tej maszyny co widać czy sa skurcze to okazało sie że są, ale nic nie czułam. ja dzis w nocy miałam straszne skurcze nóg;( i dzis cały czas kuleje na nie. biore magnez dwa razy dziennie ale nic nie pomaga. kochane kupiłam fajny stanik do karmienia za super cene 45zł firmy mitex. jest strasznie wygodny, i rosiągliwy. kupiłam 75 E i jest dobry ale jak piersi troszke podrosna to nie bedzie problemu. miłego dnia;* zmykam sie pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myslałam, że takie tarcie szorstka rękawicą, to może jakieś skurcze wywołać.... Dzis włoski farbuje, od grudnia nic z nimi nie robiłam, a chce troszke rozjasnić, mam nadziję, ze mi nie wyjdzie żółtko, albo zieleń na głowie. A jutro chce iśc na tą głupkowatą komedię do kina American Pai-Zjazd Absolwentów. może będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te łóżeczko turystyczne fajne jak się ma mało miejsca ale tak sobie myślę, że ma jedną wadę - cały czas trzeba się schylać do dziecka żeby je wyjąć czy położyć. Te stacjonarne mają podobną cenę ale materac można sobie na 3 poziomach ustawić. U mnie z ubraniami też kiepsko już - dobrze że pracuję w domu bo mam jedne dżinsy ciążowe na wyjście, sukienkę ciążową i parę bluzek a po domu to chodzę w ciążowych leginsach na zmianę z dresikami ciążowymi. Te panele w spodniach to jednak super wygoda. Ita - bardzo mi się imię Stać podoba. Gratuluję poznania płci. Też bym chciała Stasia ale będę wiedzieć dopiero za tydzień poza tym mężowi nie bardzo się podobają moje imienne wybory.... Nic będziemy próbować wypracować kompromis jak już poznamy płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do masowania brzucha szorstką rękawicą to jeśli ktoś ma problemy ze "stawianiem sie" brzucha to jest to zabronione, ja dostałam w szpitalu ochrzan za głaskanie zbyt częste nawet. Podobno powoduje to skurcze. U mnie całe szczęście się wszystko już uspokoiło, tylko czasem kłuje mnie po bokach, ale to zapewne wiązadła. Za tydzień usg to zobaczymy co nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Witaj Gosiaaa :) Fajnie tak spotkać kogoś ze swoich stron :) Ja bardzo chciałam mieć córcię, bo w rodzinie sami chłopcy się rodzą. Tak więc wszyscy się cieszą, tylko mój syn na początku troszkę się popłakał bo tak bardzo chciał mieć brata. Szybko mu jednak przeszło bo wieczorem stwierdził, że "siora też może być, najważniejsze że już nie będę sam" - aż się rozczuliłam... A dzisiaj to już o niczym innym nie nadawał tylko o swojej siostrzyczce, czego to jej nie będzie uczył i że chciałby, aby mała była już na świecie :) Sama nie mogę się doczekać, chociaż po tak długiej przerwie jestem trochę przerażona tym wszystkim co mnie czeka... Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie;)jeden cały dzień mnie nie było a tyle postów, że nadążyć czytać nie mogę hehe:)wczoraj całutki dzień spędziłam w Krakowie złaziłam się jak głupia,oglądałam sporo wózków. Powiem Wam, że jest dużo promocji zastanawiam się i chyba kupię jednak nie na allegro tyllko w sklepie. Np promocja x-landera za 1200 zł spacerówka i gondola. Nawet na allegro nie ma takiej ceny. Zastanawiam się tylko czy one nie są przereklamowane i kupuje się je bo modne są:)koleżanke mam która tym się właśnie kierowała. Mi sie wizualnie szałowo nie podobają ale pojezdziłam po sklepie nim i super sie prowadził naprawde. Muszę poszukać w moich okolicach sklepu typowo z wózkami żeby był spory wybór i kupię w sklepie. Fajnie móc sprawdzić jak wygląda jak jezdzi i czy wszystko gra a z allegro ciężko przewidzieć co przyjdzie. Kupiłam komodę i łóżeczko:)materac zamówię na allegro pościel też:)przewijak odpuściłam póki co bo jednak faktycznie ma sporo minusów ten akurat. Aaaa miałam Wam mówić bo dowiedziałam się że będzie w Krakowie w maju akcja w którejś galerii będę niedługo dokładnie wiedzieć w której dla kobiet w ciąży darmowe konsultacje jakies tam konkursy ale głowie badania usg 3d:)narazie będą w Łodzi a potem po Krakowie w Sosnowcy i Rudzie Śląskiej:)jak będę wiedzieć w których miastach jeszcze to Wam dam znać w których i w jakich terminach:)te które sobie nie robiły 3d może chętnie skorzystają:)minusem jest to, że nie ma wcześniejszych zapisów trzeba tam byc ewentualnie jak dużo kobiet to zapiszą na godzinkę i można na daną przyjść:)ja się do Krakowa wybieram na pewno w maju:)Eh współczuję Wam tych przeżyć ze szpitalami eh na samą myśl mam ciarki. U mnie maluch jakoś musiał się inaczej ułożyć bo nie czuję tak intensywnie ruchów, raczej rzadko albo jakiś spokojniejszy się zrobił:)Co do ciuchów heh jakiś przełom nastąpił bo jedną bluzkę wczoraj kupiłam. Sukces jakiś chociaż specjalnie nie miałam ochoty mąż naciskał to kupiłam:)Ja turystyczne łóżeczko kupowałam chrześniakowi na roczek jakoś chyba fajnie się siostrze sprawdziło ale jako kojec do zabaw i takie drzemkowe łóżeczko i w gościach wiadomo jak trzeba było u kogoś nocować to fajnie się sprawowało:)a tak na stałe dla malucha to ciężko mi ocenić, faktycznie minusem może być to że nisko maluch leży i trzeba się schylać przez tą poręcz.Goju rewelacji z autem nie zazdroszczę. Mi mama też mówiła że po porodzie ten pas to super sprawa. Ona nosiła sama po porodach dwóch i brzuch i wszystko fajnie wróciło do normy.Ale czy tak szybko można uzywać nie wiem. Ja na allegro albo w aptece kupię, chyba że w sklepach takich dziecięcych i dla mam też są to poczytam na pewno instrukcję powinni pisać jak stosować.Ita ja też wesele bym sobie odpuściła gdyby to jacyś prawie obcy ludzie daleko i wydatek niepotrzebny:)Aga biedaku pogotowia wspólczuję eh oszczędzaj się!Lawenda to samo:)Eh ale tasiemca stworzyłam:)heh ładna pogoda dzisiaj słoneczko mąż w pracy trzeba samej iśc na spacer:)miłego dzionka:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to daj znać jak będzie na Śląsku tj Sosnowiec albo Ruda:) Znalazłam coś takiego co mnie jakos uspokaja więc wklejam, kazdy tydzien do przodu teraz to duzo:) Przeżywalność noworodków przedterminowych 23 tyg. 10-35% 24 tyg. 40-70% 25 tyg. 50-80% 26 tyg. 80-90 % 27 tyg. ponad 90% 30 tyg. 95% 34 tyg. ponad 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 maja w sosnowcu a w czerwcu w Rudzie:)dam znać gdzie dokładnie w Sosnowcu i kiedy i gdzie dokładnie w Rudzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie duzo sie dzieje tu faktycznie jak ktoś sobie odpusci jeden, a nie daj dwa dni to cięzko nadrobic dlatego ja zazwyczaj tak ogólnie pisze bo nie mam za bardzo czasu:). Teraz tesciowa poszła na spacer z maluchami ,a ja mam obiad szykować nie lubie z nią spacerować bo ona biega nie spaceruje:) i mi nogi odpadają przy niej jak by jej ktos płacił za tekilometry:) od czego tu zacząć faktycznie dziewczyny macie z tym stawianiem się brzuchów a tu jeszcze troche dużo odpoczywajcie. Jeżeli chodzi o pas poporodowy to warto zwłaszcza po cesarce bo ci ta skóra nie lata nawet sobie do szpitala wziąśc ,albo zaraz po wyjściu już nosić polecam. Gosiaaa ale masz byczka w brzusiu fajnie jak te dzieciaczki tak rosną a fajnie jak są już na świecie i wczoraj tak mówię doteściowej boziu one dopiero co leżały na podusiach wzdłuz tych łóżeczkowych takie malunie były ,a teraz takie klocki dwa , tulipiętki:) ja to nie będe wiedziała które tulic po porodzie taka gromadka:) człowiek by oboje nosił jak by mógł :) ja mM TAKIE ŁÓŻECZKA I TRZECIE TAKIE SAMO DOKUPIE bo jestem bardzo zadowolona i cenowo i jakościowohttp://allegro.pl/lozeczko-lozeczka-dzieciece-baby-boo-materac-gpk-i2260021525.html mam dwa niebieskie misie i teraz kupie różowego misia. Zanim cokolwiek kupiłam na allegro sprawdziłam po sklepach jak to ma sie jakosciowo. A basia nie chcesz takiego przewijaka na komode? fajna sprawa bo potem jak ci dziecko wyrośnie to ściagasz i chowasz. miłego dzionka wszystkim idę gotować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wybieram sie do mojego gina niech zajrzy czy nic sie nie dzieje bo mi w ogole nie przechodzi:( Basia fajnie ze juz cos kupilas:) Dzien byl udany:) a te spotkania dla ciezarnych moim zdaniem super sprawa.Pewnie ciezko bedzie sie dostac bo duzo chetnych kobietek bedzie. Co do wozka mi sie x-landery baardzo podobaja i tak jak napisalas swietnie sie prowadzi:) ale sama muszisz podjac decyzje. Aga.S swoim wpisie o reakcji syna na siostrzyczke wywolalas usmiech na twarzy:) maly wrazliwy mezczyzna:) Marti ja staram sie myslec pozytywnie wczoraj "rozmawialam" z synkiem zeby posiedzial jeszcze z 10tyg w cieplym brzuszku u mamusi:) U mnie dzis nawet cieplo:) porobilam bym cos bo ja z tych co nie lubia siedziec bezczynnie wiecznie cos sobie wynajde ale coz musze odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie sie bedzie dobrze! musi byc ;-) Malutkqa fajne lozeczka, ja wlasnie ze wzgl ze mlody ma turystyczne tez mlodej kupie teraz sa z podwieszanym materacem wiec na poczatku bede miala ja wysoko ale generalnie bardziej podobaja mi sie drewniane ale jak dostalam tak nie marudze ;-) w sumie nigdy nie wnikalam ze sie schylac trzeba ale to chyba dlatego ze maly jak padnie tak wstaje dopiero rano wiec tyle co go wyjmuje i wkladam tam a i tak za jakis czas mysle zmienic wogole na tapczany takie z rama Basia kurde fajne te spotkania a nie wiesz czy w trojmiescie tez sa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - jak będą we Wroclawiu to daj znać! Chętnie bym poszła. Byłam na czymś takim 4 lata temu, ale usg nie robili. W sumi wtedy nie bylo warto, nic właściwie ciekawego, no może poza pokazem wiązania chust:) malutka - śliczne te łóżeczka! Co do pasa to polecam! Brzuch bardzo szybki mi się wchłonął, a nosiłam kilka dni po porodzie. W ogóle czułam się komfortowo, bo szczuplej w tym pasie:P Ja miałam pas "Pani Teresa", wtedy był bardzo polecany. Kupowałam w aptece zwykłej, koszt ok. 20 zł. Kupujcie bardzo ciasne te pasy, bo inaczej nie pełnią swej funkcji:) Spadam zaraz na basen z dzieciaczkami. Ufff jeszcze 1,5 tygodnia i koniec! Długi weekend mam wolny a 7 mam wizytę u gina i musi mi już dać zwolnienie. Mam nadzieję, ze się nie zawiodę i że nie powie mi "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem tak wkurzona, że aż chce mi sie ryczeć, własnie się dowiedziałam, że w swojej pracy zrobiłam błąd, który powoduje 184 zł odsetek, świetnie ciekawe co na to dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
Witam dziewczyny czy bola was nerki ? bo ja od nocy nie spie ... i ledwo zyje ... prawa nerka mnie okropnie boli... wyniki moczu nie byly najgorsze ale mam troche bialka 0.075 bylam u lekarza bo juz nie moglam wytrzymac .... dal mi buscopan ale on nic nie pomaga boli dalej .... wypisal tez skierowanie do szpitala jak mi nie minie bol .... :(:( boje sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quore88 mnie bolą czasem, dziś tylko z lewej strony, poza tym czuję ból w podbrzuszu przy oddawaniu moczu, zastanawiam się czy to normalne. Boję się iść do lekarza bo mnie znowu położy w tym naszym upiornym szpitalu a to najgorsze co może być. Ale chyba jutro pójdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
hej laseczki dzisiaj byłam u lekarza maleńka waży 418 g i narazie jest ok ułożona jest główką w dół i lekarz nie potwierdził , że to dziewczynka bo miało nogę na nogę , ale już mam nastawienie , że dziewczynka , a wiec niech tak zostanie .Teraz czeka mnie wyprawka czy , któraś z was wie coś o pościeli sylikonowej antyalergicznej ?? bo myślę o takiej http://allegro.pl/baby-raj-6-elementowa-120x90-posciel-promocja-i2253937097.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPERNUDZIAR uwierz mi, że 20 minut temu dodałam sobie ten sam identyczny link z pościelą baby raj-u również 6-elementową do Obserwowanych aukcji :):)!! Bo w tym zestawie jest wszystko co najpotrzebniejsze, wypelnienia z poszewkami, przescieradełkiem, ochraniaczem i ma ładne wzory... :)i cena jest okej, bo dzis tez zajrzałam do naszego sklepu miejscowego-typu hurtownia i tam ceny podobne a nawet wypelnienia jakies droższe.. ita3-84 rozumiem cie, wiesz ja mam dzis ostatni dzień 2-tygodniowego urlopu, jutro jade na szkolenie dwudniowe-akurat chcę na to jechac, ale na myśl o pracy od poniedziałku robi mi sie słabo-też stresy, trzeba mocno uważać bo najmniejszy błąd jest wytykany, a my teraz myślami gdzie indziej, jakies dolegliwosci, martwienie sie o zdrowie, człowiek jest rozkojarzony i to normalne ze sie myli..........dlatego......mysle juz o zwolnieniu od pn.....dziewczyny od kiedy wy idziecie na L4..? Ijeszcze jedno: czy to nie głupio pójsc dajmy na to na aż 6 tygodni (zwolnienie oczywiscie dzielone po 3 tyg) a potem jeszcze na jakis czas wrócić.....?? tak by mi pasowało..... W ogóle to biore teraz antybiotyk-Amotaks-martwie sie ,ale moje oskrzela tego wymagały...do tego niewiele pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×