Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Też bym chciała na imprezę ;) Ale niestety trzeba jeszcze poczekać i to pewnie nie krótko ;) Dzisiaj przemeblowałam cały pokój ;) Teraz padam.. Ale i tak jeszcze roboty a roboty żeby to wszystko poukładać.. Jej dzieci ale powtarzają wszystko bezmyślnie.. Mała mi dzisiaj mówi: "mamo zobacz jak Brajan znowu stoi, no co za dupek" :D Ide układać dalej póki mały grzecznie się bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, przepraszam że się nie odzywam ostatnio ale zabiegana jestem... mam szybkie pytanko: czy wasze maluchy przy ząbkowaniu nie chciały jeść? pić z butelki? Bo mój maly jest głodny, pije, pije i nagle przerywa i płacze... i znowu - chce pić - pije - przerywa i płacze. Raczej to nie problemy z brzuszkiem bo nie ma napiętego czy coś... ale nie wiem sama... Miałyście tak? I czy zawsze dziąsełka muszą być zaczerwienione??????????????????????? Znowu zaczynam się zamartwiać... jeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wivi, mój tak robił z piciem. I nadal robi, a o obiadku nie ma mowy żeby zjadł :( Na dziąsełkach nie było widac ze cos sie dzieje. Tylko mocno tarł, gryzł i sie ślinił podwójnie. Teraz jak idzie drugi ząb to się bawi i nagle zaczyna mocno płakac i nerwowo wkłada paluszki do buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wivi - u nas dziąsła nie były czerwone a Igor prawie nic kompletnie nie jadł! Też się tak strasznie martwiłam, próbowałam go karmić strzykawką, ale nie chciał:( Zjadał mi ledwo 400 ml mleka na dobę! A potem wyszły dwa piękne ząbki i apetyt powoli wrócił:) xx A mnie głowa okropnie boli i jakaś jestem przybita:( Mąż ma focha za imprezę i jest mi cholernie przykro bo sam mnie namawiał:( Do tego ćwiczyłam wczoraj pierwszy raz kilera i tak mnie po tym boli kolano, że utykam. xx a..ga.ta -jak ci się udaje tyle ćwiczyć jednego dnia? Przecież to ze 3 godziny w sumie! Jeju ja ledwo tę jedną wyskrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem orobiona, jak zwykle w sobotę. Siedzę sobie już w szlafroku i ręczniku na głowie oraz z pieluchą tetrową pod ręką, bo mam taki katar, a raczej wodę z nosa, że chustki nie dają rady. Do tego chrypa i nic więcej mi się nie dzieje - żadnej gorączki, ból gardła przeszedł, więc może to tylko przeziębienie a nie grypa. Mały na razie zdrowy. Mąż mówił rano, że jeszcze nie jestem bardzo chora, skoro sprzątam, na co mu odpowiedziałam, że gdybym nie posprzątała to dopiero bym była chora. :P Goju, to miałaś prawdziwy Dzień Kobiet. Wivi, mój jeszcze zębów nie ma ale miał taki dzień co nie chciał jeść tzn. z łyżeczki jadł ale cyca niby chciał a jak zaczynał to zaraz wypluwał i płacz. Jadł wtedy w ciągu dnia tylko 3 razy! A dziąsełka ponoć nie zawsze muszą być rozpulchnione, przynajmniej u siostry dzieci tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goja to zaszalas :-P pozazdroscic ;-) x a.g.ata nie zapominaj ze za duzo cwiczen tez nie dobrze,nawet ewa mowi ze np turbo czy killer nie wiecej jak trzy razy w tygodniu x malinowy krolu milo ze sie odezwales i gratuluje zabkow ;-) x wiwi moje dzieci nigdy nie mialy rozpulchnionych dziaselek. ale apetyt z zebami tez im nie malal x ja jak zwykle podczytuje ale juz pisac mi sie.nie chce... zima wrocila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy przylaczam sie do Dziewczyn -- pisz czesciej w tym naszym babincu :-)) trala noo dzieciaki niezle powtarzaja, a jak czasem jada przeklenstwami !! moja siostra miala taki problem ze swoim najmlodszym synkiem, ktory przynosil glupie wierszyki z przedszkola.. choc mala na sianko zrobimy bzykanko. albo - co ty na to ze masz żić włochato .. żic to d u p a po slasku .. nie wiem jak to sie pisze prawidlowo hehe i ten ostatni wierszyk potrafil wyrecytowac wujkowi na urodzinach.. dobrze ze nie ksiedzu na kolendzie hehee ;-p Demagogia wracaj do zdrowka, ech dobrze ze meza nie zarazilas bo mialabys dwoje dzieci w domu heehe a taaaak lubimy gory z M , widzisz to juz mamy druga rzecz po skokach narciarskich , ktora obie lubimy :-) wivi Alunia ostatno tez duzo mniej je i tez obstawiam zabki. na razie ma tylko dwa ktore wyszly jej w wigilie i na razie nic wiecej nie widac, chociaz juz dlugo ja dziasla mecza .. szkoda tych dzieciaczkow jak sie tqk mecza z zebolami .. Goja nie przejmuj sie mezem, nie powinien Ci nic wygadywqc skoro sam Cie namawial na imprezke.. zwlaszcza ze niezbyt dobrze sie czujesz .. juz tym bardziej powinien wrzucic na luz .. A Alunia mi dzis prawie caly dzien przespala, rano obudzila sie ok 9 , o 11 poszla spac i wstala o 14 !! o 16 znow zasnela i o 18 ja obudzilam bo sie balam o nocke. a teraz znow juz spi pol godziny.. nawet nie mialam kiedy sie nia nacieszyc, a tak mi jej brakuje przez to ze pracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki, piszcie dziewczyny! Nie mam czego czytać :-) Goja olej dziada, mój tez tak czasem robi, gada żebym szła a potem marudzi. Chłopy to dziwne istoty ;-) Demagogia kuruj sie bidulko, oby mały sie nie zaraził, a ciebie pewnie owialo na tym spacerze :-( Wivi Ty to masz przejścia ech :-(, mój to już sie długo ślini, pcha nerwowo wszystko do buzi, ale dziadka w normie, nIc nie widać, kupiłam mu te szczoteczki nuka i sobie smyra :-) Kupiłam tez kubek niekapek aventu 6+ ale jeszcze nie używał, a dajecie soczki pic z tych kubków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivi a zerknij w nosek?? moze psiknij merimerem?? my tak mialysmy przy poczatkach kataru zanim zaczal splywac i gdzies tam zalegal a ja wam powiem z taka tam aga to taka.laska.ze.szok...elegancka...szczuplutka i do tego tak.fajna...mialysmy tylko 10 min :( a gauly z nas takie ze w.tym czasie pol zycie obgadalysmy...kurde dziewczyny fajnie sie spotkac...niesamowite ze sie tyle znamy a.nie widzialysmy... Aga bede u Ciebie rezerwowac caaaaly dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, fajnie macie, że się spotkałyście. Ja jestem już pewna, że to zwykłe przeziębienie a nie grypa: http://grypa.mp.pl/grypasezonowa/show.html?id=61825 podpunkt Objawy grypy i przeziębienia. Dokładnie, najpierw ból gardła chrypa a teraz potworny katar, gorączki brak. Załatwiłam się ubierając gada na spacer, bo darł się w niebogłosy i chciałam wszystko szybko, żeby się nie zgrzał i sama się spociłam a na spacerze trochę wiało. I właśnie się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) a nasza noc dzis spokojna:) mam nadzieje ze dzien również bedzie:) martwię sie troche ze Nataszka nawet nie Probuje siadać. Ona raczej trenuje do raczkowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Malinowy Królu jak nas czytasz to dzisiaj dla Ciebie życzonka :) Żebyś sobie życie ułożył w końcu tak jak sobie chcesz :) I buziaki ode mnie i Nikolki dla naszych małych mężczyzn!! Dla Olka :* (więcej starszego rodzeństwa nie pamiętam, przepraszam) Dla Wojtusia:* Dla Stasia:* Dla Kacperka:* Dla Kostka:* Dla Michałka:* Dla Adasia:* Dla Franka:* Dla Gabrysia:* Dla Roberta:* Dla Bartusia:* Dla Igorka i Wiktorka (goju, dobrze?):* i dla Marka:* Chyba nikogo nie pominęłam, a jak pominęłam to przepraszam i też buziaki ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Zawsze pisałam 'hej dziewczyny' ale w naszym gronie są nie tylko dziewczyny, więc już nie piszę tak :) jej ja też czasu nie miałam pisać, bo chora byłam jak nie wiem! nos zatkany, temperatura i spać w nocy nie mogłam, bo nie mogłam oddychać wcale...ale już lepiej i mała śpi więc odezwę się :) u nas zima na całego, nic się nie chce...ale jakoś leci, czekam na wiosnę! po niedzieli jedziemy z małą do neurologa, bo pediatra dała skierowanie na wszelki z/w na to, że mała się jeszcze nie przekręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dla jedynego mężczyzny na tym forum :) Taka pogoda jest, że się nic nie chce robić. Przez cały weekend jeździliśmy po sklepach. W sobotę po południu pojechaliśmy do teściów i trochę posiedzieliśmy. Ja już chcę słońce i wiosnę! W tym tygodniu muszę umówić się na szczepienie. Emilkę nadal męczą dziąsła i kiepsko śpi a już prawie ma tego zęba drugiego przebitego. Gdyby nie zęby byłoby super. x MalinowyKrólu gratuluje już tylu ząbków u córeczki. Fajnie, że jednak nas czytasz :) X Asiulka super, że się spotkałyście. Szkoda, że tak krótko. X Goja fajnie Ci, że tak poimprezowałaś. Mi też marzy się jakieś wyjście. X Tralala dzięki za podanie tytułów bajek :) X Ita ja podaję z tego kubka na razie herbatkę hippa ale ogólnie to zamierzam dawać z tego wodę. Można wszystko w tym posawać nawet mleko :) X Wivi to na pewno ząbki. X Demagogia zdrowia raz jeszcze! Miłego wieczoru Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Pakowanie na całego, jakbym na miesiac jechała a tylko na tydzien. ale wszystko sie moze przydac. Rano wyjazd więc zobaczymy jak to będzie. Wszystkiego najlepszego dla forumowych mężczyzn :) U nas chyba dalej zęby idą bo kupa luźniejsza i maruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dziś jest jakiś dzień chłopaka, o którym ja nic nie wiem? Dziękuję za życzenia w imieniu Kacperka. Muszę się zainteresować tematem, wszak mam teraz dwóch mężczyzn w domu. :D Dziękuję za życzenia zdrowia, teraz na wieczór zrobiło mi się już trochę lepiej. Nie wiem czy jakby Kacper coś złapał ode mnie to po 4 dniach już by wyszło? Tralala, jak katarek u Brajanka? Lepiej coś? Mojemu się coś dziś odwidziało, przy drugim spaniu o 13:00 pospał może 10-15 min. i wstał zadowolony. Usnął na dobre dopiero całkiem po południu. Chciałam go kąpać później, bo wiedziałam, że to za krótka przerwa między drzemką a spaniem nocnym ale mąż się uparł, że nie można mu zmieniać godzin spania. To teraz chodzi z już wykąpanym Kacprem po domu i czeka aż małemu zachce się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jadłam kanapkę z serem i jajkiem gdy kawałek żółtka gdzieś mi spadł ale nie widziałam go nigdzie na ziemi, dopiero po napisaniu powyższego posta jak spuściłam rękę to mi wyleciał z rękawa szlafroka i sobie przypomniałam, że miałam pytać, czy to żółtko daje się trzy razy w tygodniu czy co drugi dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszyscy juz spia, lacznie z mezem :) xxx ja nie cwicze tak codziennie, nie wyrobilabym :) tylko akurat w piatek dzieciaki tak dlugo spaly ze z nudow zrobilam wszystkie cwiczenia. codziennie wstajemy wszyscy ok 5-6, o 7.30 corcia idzie spac a ja cwicze trening z gwiazdami, synek cwiczy ze mna hehe tak po swojemu, albo uklada klocki. Milena spi ok 1,5 godz. pozniej idzie spac o 10.45 i budzi sie o 12. my jestesmy juz po obiedzie i o 12 synek idzie spac, budzi sie ok 14.30, wtedy Milena ma popoludniowa godzinna drzemke, a ja cwicze- poniedzialek, sroda i piatek skalpel, wtorek i czwartek killer. po 17 jest maz, zajmuje sie dziecmi a ja robie obiad na nastrepny dzien, skladam pranie. wieczorem robie wszystko w domu, na spacery wychodzimy codziennie, chyba ze pada albo jest silny wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia: http://www.kalendarzswiat.pl/dzien_mezczyzn/ U Brajanka katarek leci jak leży na brzuchu, ale jak chodzi, czy siedzi to nie, więc myślę że jutro go zaszczepią,.. Oby:) bo nie uśmiecha mi się znów przekładać i czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku masakra.. dzisiaj odkrylam ze Alunia na swoich jedynych dwoch zabkach ma chyba prochnice !! jest takie cos jak prochnica butelkowa ale ona smoka ma barrrdzo zadko, butelko tez nie ssie pol dnia tylko pije i jej zabieram .. a na zabkach ma taki szary pionowy cien i dwie czarne kropeczki !!! jejky z czego to ?? od grudnia by jej sie zabki popsuly ?!?? szok normalnie. musze jakiegos dentysty dziecuecego poszukac, boje sie ze ja beda bokaly te zabki albo ze nastepne tez sie beda psuc !! a maz mi nie wierzy i mowi ze przesadzam .. a ja wyraznie widze czarne smugi tam .. jejuuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki, jeeej, weź jej rumiankiem na gaziku przemyj i zobacz czy nie zejdzie, a jak nie to może faktycznie do doktora niech zobaczy co i jak.. Kurcze ciekawe jaka nocka mnie czeka, mały cwaniak ostatnio chce spac tylko ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki sprawdz dobrze, ciekawa jestem co i jak... teraz jakaś pomarańczka npisze ze to od wody z glukozą hehehehe wyslałam fotki małej na naszego mailika Trala czyli mamisynek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka!!!! sliczne masz dzieci ale juz wiem że mamusia piękna to i dzieciaczki :) Angelika no Tobie też nic innego napisać nie mogę :) Tak Samo Demka i Goja...mam wrażenie że jakiś casting był na kafeteryjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asiula jak był casting to ja chyba go ominęłam bo ja bym się nie dostała haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny? Nie wiem czy to jakas zmowa czy co, Ale czuje sie troche olewana;) Wiec chyba bedzie najlepiej bedzie jesli dam wam troche od siebie odpocząć. Miłych snów wszystkim życzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Cos nie mam czasu ostatnio zaglądac..poza tym znów miałam te gorsze dni i nie miłam jakos na nic ochoty. Bartek nadal butli nic a nic a czas leci...:( dobrze, że chociaż troskzę je choc nie są to jakies wielkie ilosci...a juz po wieczór to wogóle nie chce. Chciałam mu jakąs kaszke na noc może lepiej by spał ale on nie chce wieczorem za bardzo jesc.. tylko cycus... Ja nadal nie zmotywowałam sie do ćwiczen...ehhh....ale zamówiłam sobie hula-hop takie fitness..zaczne od tego może sie w koncu rusze..jejku jak ja bym chciała miec tyle zaparcia w sobie co wy...a ja teki leń :( Goja zazdroszcze swietowania..ja jeszcze musze poczekac ... Wivi ja do ząbkowania nie pomogę bo moj praktycznie pierwsze dwa zabki bezobjawowo przszedł poza lekkim marudzeniem...oby reszta tez tak wyszła :) dem mag ogia kuruj sie zdrówka życze :* a co do zołtka to ja mam informacje, że podaje sie poł żółtka co 2 dni :) Ardi Bartus tez jeszcze nie próbuje siedziec i ja sie jeszcze nie martwie bo każde dzieciatko wybiera ten czas odpowiedni dla siebie, myśle, że jeszcze nie ma powodów do zamartwiania sie...jak sie go złapie za rączki to oczywiscie sie podniesie ale żeby tak sam od siebie to nie :P niki lepiej idz do dentysty i sprawdz...pamietam, że moja siostra tez miała z synkiem taki problem i to też dosc wczesnie... aaa zapomniałam napisac, że jeszcze nadal walcze z tymi plamami u Bartka...jutro znów do dermatologa tym razem innego...jest dzien, że niby jest lepiej a nastepnego wydaje mi sie, że nic sie nie zmienia...kanarków sie pozbyłam a to mogł byc jeden z alergenów i juz sama nie wiem od czego to ma...zobaczymy co jutro powie lekarz.. Oczwiscie najlepsze życzonka dla naszych małych mężczyzn i dla naszego jedynaka Malinowgo Króla :D tatusku odzywaj sie do Nas czesciej :) zajrze jeszcze na poczte bo dawno nie byłam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardii dlaczego?? jeśli chodzi Ci o to siadanie małej to spoko, ma czas, mój od kiedy zauważył że można się przemieszczać to w ogóle nie chciał siedzieć tylko pełzał.. teraz troche siedzi, troche raczkuje, troche chodzi.. noo wlasnie pierwszy raz sie obudzil i domagał sie spania ze mna w lozku.. potuliłam i odlozylam go do lozeczka. Zobaczymy co dalej :( Kaszel mnie tak meczy ze nawet sily cwiczyc nie mam dziś eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardii musisz sie przyzwyczaić że nie na wszystko się odpisuje.. też na początku miałam takie chwile że mi nikt nie odpisywał ;) Ale tak jest, dużo dziewczyn, dużo tematów, jeszcze więcej myśli w głowie i się zapomina ;) i tyleee.. Buziaki, powtórze dzisiaj drugi raz NIE OBRAŻAJ SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi tak to juz jest ze nie da sie odniesc do wszystkich wpisow.. i to nie znaczy ze kogos olewamy, mi tez czasem nikt nie odpisze i coo z tego :-)) to nie powod di obrazwnia sie.. a te zabki Aluni poczyscilam i te czarne i szare plamy dalej sa... jutro sie umowie nq konsultacje do dentysty, nie wiem czy znajde takiego od dzieci ale jakby co to chyba kazdt dentysta potrafi rozpoznqc prochnice i moze jakos mna pokieruja sensownie.. nie zlazi ani woda ani rumiankiem :-(( zobaczymy.. ona bidulka nawet nie potrafi sama siedziec porzadnie.. to jak na tym fotelu dentystycznym ojijjjjjojj :-(( masakta.. no nic ide spac bo i tak nic nie wymysle a musze wstac o piatej .. aaaa i jeszcze jedno --- wszystkie z kolka wzajemnej adoracji uwazac mi tam,, Wielka Sister nie spi i jeszcze sie pomarancze zleca :-p :-))) dobrej nocki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak zawsze tu zajrze to już nigdy nikogo nie ma :P tylko ja taki nocny marek :D przejrzałam poczte...te wszystkie dzieciaczki takie cudne :D Brajanek jaki wesoły chłopczyk i te jego umiejętnosci jestem pełna podziwu :) Nikolka sliczna dziewczynka :) aaa i tralka efek widoczny rzeczywiscie gratuluje :) Polka jak pozuje w nowej kurtałce :D i jakie ona ma duże sliczne oczka :) asiulka fajna babka z Ciebie :) Zuzka jaka zadowolona z krzesełka :D ja wlasnie tez teraz kupiłam dla Bartka czekam na przesyłke :) Igorek jak kudełki fajne stojące i te oczka cudo :* Goju też śliczna kobietka za Ciebie :) Kacperek tez sama słodcz..super chłopaczek taka wesoła bużke ma :) Kaja jaki zalotny usmiech a jaką fajna mamusie ma :D a Milenka jaka do braciszka podobna, sliczne dzieciaczki. Buziaki dla wszystkich pociech :**** U mnie tez zimowo a juz tak fajnie bylo...mam nadzieje, że to już ostatnie podrygi zimy i zaraz zrobi sie wiosennie. Uciekam bo i tak nikogo nie ma:) Spokojnej nocki dla wszystkich Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×