Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

kasiula - ale ja na serio z ta trampoliną:P Basia - dziękuję kochana, ze mimo takiego apetytu na arbuza, chciałas się ze mną podzielić:D Jutro sobie kupię:) A za młodym już tęsknię... Eh człowiek tak kocha te swoje dzieci, że aż trudno to opisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - właśnie zobaczyłam... Nie rozumiem celu umieszczania takich zdjęć, takich tekstów w sieci:( Zaczynam wierzyć, że pomarańczówka miała trochę racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin coś widzę teraz że nie łasdnie napisałam ale zaufaj pisałam z komórki i początek miał być inny ale coś mnie rozproszyło :) wcale nie chciałam na nic namawiać ale mam naprawde duże cycki i cała ciąża to masakra by znaleźć dobry stanik...do mothercare poszłam jak do firmy "specjalistów" ale oczywiscie kupa z tego :( co do poczty naszej to też to NIESTETY zobaczyłam, przed porodem...nie jest mi do smiechu......raczej gratuluję braku pomyślunku przesłać fotki nie rozpakowanym kobitkom tego typu...jeśli też o to Wam chodzi... taka tam aga ależ niesamowicie miałaś....super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pozazdroscic!!!! ale szybko normalnie gdybys nie byla w szpitalu urodzilabys w domu;p albo w samochodze hehe Asiulka tez to samo poczulam.. zrobilo mi sie smutno i tez pierwsza mysl- po co nam takie zdjecia... rozumiem bol,zal i wsplczuje bardzo. ale troche zrozumienia dla naszego stanu... i z tego wszytskiego nie wiem co jeszcze chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - no mi akurat nie o to chodziło.... Nie rozumiem jak w ogóle można pokazywać tego typu zdjęcia obcym osobom! Czy to kobiety w ciąży czy tez nie! Chyba że to jakaś chora manipulacja... Własnie po to, aby zmącić niektórym ten czas wyczekiwania... Usuwam się z poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tym bardziej ze wiekszość z nas bedzie mamami po raz pierwszy czyli nie wiemy co nas czeka i jak to jest i w ogole...zyjey w błogiej nieświadomości co sie może wydarzyć...wolę się wszystkiego jak cos sama przekonać niż za wczasu nastawiać źle ze coś się wydarzy...mnie to bardzo rusza...i sikorka dobrze zaproponiowała by pisać dobre rzeczy dopóki się wszystkie nie rozpakujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zrobiłam fotkę brzucha i stwierdziłam ze nie bede was straszyć bo na fotce wyglada to 100 razy gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienię trochę temat... Czy ma któras z was ściągawkę diety matki karmiącej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo goja racja i może od którego miesiaca co mozna dzieciaczkom wprowadzac przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta mam pytanie i zapominam, widze ze Twój synek był duży...rodziłaś bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka- bez problemow, szybko i sprawnie poszlo bylam 7 w szpitalu, nic sie nie dzialo o 8,20 przebili mi pecherz i o 10,35 byl z nami, zwiezli mnie na polozniczy na korytarzu zeszlam juz z lozka chodzilam siadalam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie moja wielkosciowo przeraza choc nie wiadomo jaka bedzie naprawde... dzięki za pociechę... brzucho mi isę po drugim dniu bepantenu goi ale mam nowe pęknięcia na udzie i biodrze...szlag by te rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytanie ni z gruszki ni pietruszki znacie jakąś firmę meblową co ma fajne stoliki do salonu poza ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - umknęlo mi coś chyba.... ty juz urodziłaś? asiulka - z dietą dziecka to spokojnie:) Po 4 miesiącu dopiero wprowadza się marchewkę i jabłko:) A co do diety matki to kiedyś miałam super listę z produktami, ale za cholerę nie mogę znaleźć. Wisiała na lodówce i zawsze pamiętałam, co mogę zjeść a co nie. I polecam poszukać sobie skoków rozwojowych dziecka, tez powiesić na lodówce. Pozwoli wam to uniknąć stresu, jeśli dziecko nagle zacznie się inaczej zachowywać, płakać, więcej jęść, czy wstawać w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo aneta ma już chyba jednego synka, tak po stopce widzę :) goja a masz te skoki rozwojowe?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka w brw mozna fajne meble znalezc Goja tak, 26.10.2010 urodzilam syna ;P a teraz spodziewamy sie corki oo skoki rozwojowe tez sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam tego wcześniej... Dziewczyny ale te zdjęcia przyjrzyjcie się uważnie... jeśli możecie (udało mi się z trudem)... na każdym jest inne dziecko i to widać... te rurki są w różnych miejscach na każdym zdjęciu... ja od momentu wyjaśnienia po prośbie pewnej sprawy myślę tylko jedno, to co Goja napisałaś... dlatego nie odpowiadam od dawna... napiszę uczciwie,że proponuję zmianę hasła do maila... bo to nie jest normalne... jednak sporo danych o sobie podałyśmy i w tabelce i tam na mailu... jeśli nie zmienimy hasła ja zdjęcia swojego maluszka tu nie zamieszczę... no i jeśli się zgodzicie myślę, że hasło powinno być jednak wysłane do osób, które się wypowiadały wcześniej do tej pory ale dla nikogo nowego (przepraszam za tę dyskryminację, bo sama jestem od niedawna, ale nie ma gwarancji, że ktoś nowy kto dołączy nie będzie wiecie....) no i jak było powiedziane trzeba napisać ze swojego konta.. może to moja ciążowa paranoja... ale zdjęcia naszych maluszków będzie można sobie ściągnąć z tego maila... myślę, że ktoś czerpie z tego ogromną satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieściłam fotki w koszu... nie powiekszałam ich nawet obejrzałam takie pomiejszone... vicodin rozumiem Cię ale nie przychodzi mi do głowy że ktoś mógłby coś takiego...jak to? czemu? po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie wtrace :) Dziewczyny ja moge Wam polecic jedynie inne forum gdzie kazdy musi byc zalogowany,gdzie mozna utworzyc prywatne forum,gdzie nie ma "holoty"..nikt was nie bedzie obrazal,wtracal sie itp a przede wszystkim nie jest az tak oblegane jak kafeteria .. to jest parenting... Naprawde z tego co piszecie to vicodin masz racje...i tu nie chodzi o jakas dyskryminacje itp ale w sieci trafiaja sie rozne osoby...i nie zawsze osoba podajaca sie za zosie 20 faktycznie ta zosia jest..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Asiulka nie wiem... ja przepraszam ale swoje zdjęcie wywaliłam nie tylko do kosza ale i z kosza... ja się przyjrzałam bo nie wiedziałam o co chodzi... ludzie robią różne rzeczy... a powodów może być tysiąc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja mam wrazenie ze czasem jestem w puszku chowana w sensie zło nie istnieje itd...albo po prostu naiwna i głupiutka bo od razu ubolewam nad takimi rzeczami a nie podejrzewam DEBILI O CHAMSTWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Nadrabiając zaległości w czytaniu właśnie zajrzałam na pocztę i też tak jakoś dziwnie mi się zrobiło... Ja już nie daję rady chodzić, chwilę się przespaceruję i strasznie drętwieją mi uda i brzuch się bardzo napina, wlokę się wolniej niż mój żółw... We wtorek idę do lekarza, to może dowiem się coś więcej na temat terminu mojego porodu (prawdopodobnie cc). Na usg pod koniec 35tc wyliczono mi wagę Małej ok.2300 - zastanawiam się, czy to nie za mało? Teraz zaczął mi się 37tc i tak się martwię trochę, że będzie taka kruszynka... Na weekendzie zrobię aktualne fotki mojego brzusia to podeślę. PS. Gosiaaa no to przepraszam że Cię zaniepokoiłam niepotrzebnie, ale takie info o naszej porodówce usłyszałam w poczekalni, czekając na wizytę u gina. Pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybieram się jednak na zakupy:) Musze pokupowac mlodemu ubrań już do przedszkola, bo potem nie będzie kiedy. Nawet nieźle się czuję, wyspałam się, tylko upał straszny. Młody spał całą noc poza domem i tak mi ciężko, ze już mam takiego dorosłego syna... Eh cieszcie się maluszkami, bo tak szybko rosną! Choć to sama radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Ja mało pisze ale regularnie Was czytam i dopiero teraz dojrzałam te zdjęcia na mailu..... bez komentarza. Mam pytanko do mam które mają już dzieci starsze. Ja mam córeczke, która nie ma jeszcze 2 lat i boję sie bardzo jej reakcji. Czy przygotowujecie jakos swoje starsze maluszki:)? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×